Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Creus Creative Commons License 7 órája 0 0 234623

nehéz a sorsolásunk.

Előzmény: gerrardo (234621)
Austin_Powers Creative Commons License 7 órája 0 0 234622

Céronit ezúttal Matic árazta be. Hétvégén 40-ről is tüzelni fog dühében.

gerrardo Creative Commons License 7 órája 0 0 234621

van még 11 forduló, hátha benn maradnak

Előzmény: Creus (234619)
toteIcamp Creative Commons License 8 órája 0 0 234620

én ha ki akarom üvölteni magamat és ha át akarom teljesen érezni az igazi drukkolás hangulatát akkor kimegyek a kb 1km-re fekvő DAC stadionba egy szlovák első ligás bajnoki meccsre, DAC sálban, drapikkal stb ahogy illik és kitombolom magam. ha meg igazi focit akarok látni, akkor meg mint a többi turista elmegyek barcelónába meccsre. ennyi.

Előzmény: Austin_Powers (234608)
Creus Creative Commons License 8 órája 0 0 234619

utolsó helyen a Barca B. Vinyals sem tett csodát.

Peppo vagyok Creative Commons License 8 órája 0 0 234618

Semmi gond, megszoktuk!

Előzmény: Dr. Mouse (234613)
Dr. Mouse Creative Commons License 9 órája 0 0 234617

Biztos:D)

Előzmény: gerrardo (234615)
Attika30 Creative Commons License 10 órája 0 0 234616

http://www.eurobarca.hu/hirek/labdarugas/20150329-xavi-barmikor-alairhat-az-al-saddhoz/16594

Lassan biztosra vehető Xavi távozása. Én azért sajnálom, maradhatott volna még egy évet és sajnos biztos vagyok benne, hogy lesz olyan szakasza az idénynek amikor azt mondjuk bárcsak itt lenne még Xavi :(

Xavi utolsó mérkőzése a Barcelona mezében talán a Király Kupa döntője lesz az Athletic Bilbao ellen május 30-án a Camp Nouban.

A szerkesztők sincsenek képben......... hamár találgatunk, hogy melyik lehet az utolsó meccse Barca mezben akkor csak a június 6-i BL döntőt kellett volna írni a király kupa döntő helyett.

gerrardo Creative Commons License 11 órája 0 0 234615

Silva, Mata és Villa viszont ott volt :-)

Előzmény: Dr. Mouse (234612)
Attika30 Creative Commons License 12 órája 0 0 234614

A sport szerint ha Alves nem fogadja el a Barca ajánlatát ugy Glen Johson érkezhet a helyére a Liverpool-ból akinek szintén lejár nyáron a szerződése így ingyen érkezne. Viszont januárig ugyanúgy Montoya, Douglas (Adriano) maradna.

Mondjuk szerintem az is kérdés, hogy Johnson belemenne-e, hogy januárig nem játszhat tét meccset.

Dr. Mouse Creative Commons License 12 órája 0 0 234613

Elnézést kérek a nick cseréért!

Dr. Mouse Creative Commons License 12 órája 0 0 234612

A 6:0 az biztos, meg a hazai csatársor, Aimarra és Ayalára nyilván én emlékszem rosszul. Kösz, hogy kijavítottál.

Előzmény: gerrardo (234610)
Tell Vili bácsi Creative Commons License 12 órája 0 0 234611

Ezt nyilván embere válogatja. Én ha nem  is aléltan, de elbűvölve bámultam az arénát az elnöki oldal 24 vagy25-ik sorában az alap vonaltól úgy 30 méterre. 

A jegy ára - még ma is őrzöm, - fejenként 124.-euró volt... A meccs kezdése  előtt vagy fél órával megjelentek a fehér mezes valenciaiak, majd vagy tíz perc múlva a Barca játékosai.

A kezdős előtt tíz perccel  megjelent az elnöki páholyban Laporta és kisérete, mire a szurkolók vagy fele felpattant és óriási füttyszó kiséretében fehér zsebkendőket kezdtek lengetni. Akkor, valamiért - már nem tudom, - már kifelé állt az elnök szekere rúdja. 

A félidőben kiírták a kapuk mögötti villany táblákra, hogy a nézőszám:  67 ezer valamennyi. 

Sajnos én élőben angol meccset nem láthattam, így nem tudom, hogy ott milyen a hangulat. Nekem ez tetszett, mert nem volt huhogás, meg egyáltalán remekül játszottak a hazaiak. Kívánom, hogy a topic minden olvasója legalább egyszer eljuthasson oda, mert nagyon nagy élmény.

Előzmény: Austin_Powers (234608)
gerrardo Creative Commons License 12 órája 0 0 234610

Henry 2007 nyarán érkezett, Aimar és Ayala pedig már nem voltak a valenciánál akkor. A 6-0 2008-ban volt

Előzmény: Tell Vili bácsi (234609)
Tell Vili bácsi Creative Commons License 12 órája 0 0 234609

Pardon.Amiről én írtam, az egy Barca-Valecia meccs volt, aminek a végeredménye 6:0 lett. Nem tudom, hány éve volt pontosan.

Előzmény: gerrardo (234607)
Austin_Powers Creative Commons License 13 órája 0 0 234608

Bár ez nem kicsit ellentmondásos kijelentés, de engem külföldiként zavart, hogy mennyi turista van a meccseken. A legfiatalabb és a legidősebb generáció közös meccsre járása rendben van, de nekem hiányzik az a fajta szurkolás, ami mondjuk Sevillában, Bilbaóban, vagy Madridban a Vicente Calderonban tapasztalható.

Másfél éve csak azért nem volt síri hangulat a Villarreal ellen, mert a marokkói klub vb-re érkező Atletico Mineiro drukkerek útközben beugrottak megnézni Neymart, és ha már ott voltak, szépen összeálltak egy táborrá, és drukkoltak a Barcának. Ez azért ciki.

Pár nappal előtte a Celtic elleni 6-1-et láttuk, majd egy héttel később a Cartagena elleni kupameccset. Ott már 80-90%-ban helyiek voltak a lelátón, és a legjobb szurkolás is azon a meccsen volt, talán mert a beugrót a kevésbé tehetős, ámde hangosabb réteg is megengedhette magának. Tavaly decemberben az Espanyol ellenit láttam, és őszintén szólva ott is többet vártam volna hangulat szempontjából.

Persze, kinek mi jön be, én nem az a popcornropogtatós fajta vagyok.

Előzmény: Dr. Mouse (234606)
gerrardo Creative Commons License 13 órája 0 0 234607

"mert láthattam a Messi-Eto'o-Henry hármast és az ellenfélnél is olyanokat, mint Aimar vagy Ayala."

2007 szeptembere a zaragoza ellen ha nem tévedek, viszont Ayala ott nem kapott lehetőséget.

Előzmény: Dr. Mouse (234606)
Dr. Mouse Creative Commons License 13 órája 0 0 234606

Nekem nem adatott meg, hogy sok meccset lássak élőben külföldön. Évekkel ezelőtt voltam egy Barca-Valencia meccsen. Az nagyon tetszett, mert láthattam a Messi-Eto'o-Henry hármast és az ellenfélnél is olyanokat, mint Aimar vagy Ayala.

Tetszett, mert láttam családokat, nagypapákat unokákkal menni a Camp Nouba ünneplőben. A mögöttem lévő sorban franciául beszéltek, előttem meg japánok bámultak a pályára, ebből arra következtettem, hogy ez nem csak egy meccs, hanem idegen forgalmi látványosság is. 

A közönség minden apróságot észrevett és hatalmas tapsviharral jutalmazta nem csak Puyolék megmozdulásait, hanem a valenciaiak cseleit.

Azért, hogy még maradandóbb legyen az élményem, a meccs után egy zsebes a metrón ellopta a pénztárcámat, szerencsére a kártyámat időben sikerült letiltani.  (Persze nem voltam boldog, de a második  Sangria azért rendbe hozta a kedélyemet.)

Apropó zsebesek. Mindenkinek felhívnám a figyelmét, hogy vigyázzon az értékeire, mert Barcelona nem csak szép, de veszélyes is!!!

Előzmény: Rixmond (234600)
Tompus999 Creative Commons License 17 órája 0 0 234605

Azta, ezt nem is néztem! :-)

Előzmény: Austin_Powers (234583)
Attika30 Creative Commons License 17 órája 0 0 234604

Neymar és Messi is tud középen játszani amikor nincs Suarez. 

Előzmény: Creus (234596)
taekoo Creative Commons License 17 órája 0 0 234603

... Ha LE fizikum/magasság fronton akar erősíteni, akkor megteheti a középpályán. (Pogba)

Előzmény: taekoo (234602)
taekoo Creative Commons License 17 órája 0 0 234602

Pedro még úgy is keveset játszik, hogy mind 3 csatárposzton bevethető.

Klasszis 9-es nem fog leülni Suarez mögé, középszerűt (Dzeko) meg minek ?

Előzmény: Attika30 (234592)
oz acosta Creative Commons License 17 órája 0 0 234601

én nem voltam ennyire oda az angol bajnokik hangulatáért, de ezt csak hazai arsenal meccsek alapján mondom. a rohadt magas jegy(és mindenféle más)árak miatt kevés komoly szurkoló van a stadionban és ők sem igazán csinálhatnak semmit azon kívül, hogy ülnek és néha énekelgetnek. nekem csalódás volt pl. olaszország után, még akkor is, ha az olasz stadionokkal szemben az emirates általában tele van.

azzal viszont egyetértek, hogy a kisebb csapatoknál (és főleg az alacsonyabb osztályokban) hatalmas a különbség az angol bajnokság javára.

Előzmény: Rixmond (234600)
Rixmond Creative Commons License 17 órája 0 0 234600

Ha nem is a keresett célszemély válaszol én megteszem helyette. Éltem több mint fél évtizedet a szigetországban, voltam mindenféle meccsen. PL -től kezdve , BL és ötödosztályú meccsen is. Annyit tudok mondani, hogy angliában a szurkolók élnek - halnak a csapattal és ezt ki is mutatják a stadionokban. Míg Barca meccseken a nagy tömeghez képest eléggé nagy a csönd.... Soha nem hittem volna , hogy pár ezres kis ötödligás meccsen olyan hangulat van alaphangon , mint egy Barca - Vale v Barca - Sevilla meccsen..... 

Előzmény: Dr. Mouse (234598)
gerrardo Creative Commons License 17 órája 0 0 234599

honnan tudod hogy volt meccsen angliában?

Előzmény: Dr. Mouse (234598)
Dr. Mouse Creative Commons License 18 órája 0 0 234598

Írod, hogy Angliában élsz. Ha nem terhellek, írd már le, hogy milyen a hangulata egy angol elsőosztályú futball meccsnek.

Nem egy szakmai elemzést gondolok, hanem azt, hogy Te mit tapasztaltál, mit tetszett, meg mi nem. 

Újságcikket olvastam már százat, de egy topic társ meglátásai sokkal inkább érdekelnek.

Ha megteszed, előre is köszönöm: M.

Előzmény: oz acosta (234587)
ave én Creative Commons License 18 órája 0 1 234597

nagy mázlink van, hogy Martino lett az argentin szövkap

Creus Creative Commons License 18 órája 0 0 234596

könnyebben variálható lenne a támadóhármas. Most nincs Suareznek helyettese. Ha nem játszik akkor mást kell játszanunk. Viszont ha pl. Neymar nincs, balszélen tud pl. Suarez is játszani vagy esetleg Iniesta.

Előzmény: Attika30 (234592)
oz acosta Creative Commons License 18 órája -1 0 234595

ne tedd fel magadnak a kérdést nyilvánosan és minden rendben lesz ;)

Előzmény: Dr. Mouse (234594)
Dr. Mouse Creative Commons License 20 órája 0 0 234594

Engem??? :D

Előzmény: oz acosta (234591)