Keresés

Részletes keresés

csipegeto Creative Commons License 2 órája -1 2 758537

Honnan olyan biztos ez a Gazprom?

 

Amúgy pont leszarom ki mit rinyál, ha olyan cég a szponzorunk, aminek egy üzletág vezetője nagyobb befektetések felett dönt, mint a magyar gdp.

Végtelenül unalmas a nyugati hipokrácia, majd ha Europa be tud fűteni nélkülük, az Ikea nem indonéz gyerekekkel gyártat, az Exxon nem záratja le a 99 évre a hortobágyi gázmezőt, az USA meg nem a legmagyobb orosz urán vásárló, stb., akkor lehet ugatni.

 

Évi 50m euró... jöjjön csak, hülye, vagy irigy, aki erre fintorog.

 

 

Előzmény: Gyönyörű petesejt (758535)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2 órája 0 0 758536

Gimiben a 2-es mezen veszekedtünk, mind Simik akartunk lenni.

Végül kisorsoltuk.

Előzmény: csiriprelek (758529)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2 órája 0 1 758535

Profikámról.

 

Nála tisztességesebb ember kevés él a Földön.

Ő volt az, aki nettó jobboldaliként is úgy beolvasott Kubatovnak, ahogy az a nagykönyvben meg volt írva, és ő volt az, aki az ultrákkal szemben is védte ugyanőt.

Alapvetően egyetértek vele, az Usa és Oroszország pont ugyanazt a birodalmi politikát követi, talán Amerika módszerei finomabbak, vagy legalábbis jobb a sajtójuk.

Amit én másképpen látok, az a háború.

Sokat jártam Ukrajnába, talán többet, mint a teljes topik tagsága.

Szemét geci módon bántak az ukránok a kinti magyarokkal, maradjunk annyiban.

 

De városok lebombázását, százezrek lemészárlását, megnyomorítását semmi nem indokolhatja.

Erre nincs mentség.

 

Viszont évi 50 millió euró...bazmeg..azzal szintet léphetnénk, nem is kicsit.

 

 

Ez666 Creative Commons License 3 órája 0 0 758534

"Davaj, davaj!

Paks, Paks!"

 

:))

Darwin Creative Commons License 5 órája -3 0 758533

Ezt a Rogánnak írd meg, ha akarta volna szabadalmaztatni :)

Előzmény: Pac (758507)
Fatboy Slim Creative Commons License 7 órája 0 1 758532

igy-igy, mesterem

Előzmény: csiriprelek (758529)
csipegeto Creative Commons License 10 órája 0 0 758531

Sosem felejtünk! 💔

Előzmény: Pac (758516)
itepgolab2 Creative Commons License 10 órája -2 1 758530

Van egy otletem, amivel mindenki jol jonne ki

a Gazprom bulibol. Kössünk velük egy gigaszetződést,

oszt két nap múlva kötelező szankcióként einstandoljuk a zsét...

csiriprelek Creative Commons License 10 órája 0 2 758529

Egyedül nagyobb szíve volt, mint a mostani összes játékosnak

Előzmény: Pac (758516)
Fatboy Slim Creative Commons License 11 órája -1 1 758528

nem kell minositgetni. 

Előzmény: amperszám (758525)
Tsak a Fradi Creative Commons License 11 órája -2 0 758527

Prémium? Szét kellene szálazni a nemzetközit a mennyeitől. Legalábbis addig, amíg nem játszhatunk olyan csapatokkal itthon, akik felkészítenek minket a nemzetközire. Őszintén szurkolok minden magyar csapatnak a nemzetközi kupákban (igen, még a Dózsának is!), hátha sikerül egy-két pontocskát hozzátenniük az össznemzeti teljesítményhez.

 

Tehát, a nemzetközi meccsek prémiuma ma már attól kéne függjön, hogy van-e csoportkör. Addig sima hazai prémium járna. A pluszpénzek a tavaszi fordulók után jönnének. (Utoljára ilyenről Rebrovnál hallottam.)

 

A hazai premizálás viszont, tekintve, hogy az éves költségvetésünk ahogy olvasom három-négyszerese egy átlag magyar klubénak, már másként festene. 2 gólos győzelemért nem jár prémium, azt alapbérért kell hozni, afelett jár jutalom, a sok gólosért akár sok is. A drukkerek/nézők érdeke is ez. (Máté Csaba alatt egy vagyont kereshettek volna!) Az, hogy legyen veretlen bajnokság, szintén lehetne célprémium. (100%-osra nem is merek gondolni!)

Előzmény: Extex (758524)
Tsak a Fradi Creative Commons License 11 órája 0 0 758526

Magam részéről csupán annyit kértem, hogy mindent a maga helyén tegyünk. Nem véletlen, hogy a szombati hsz-emet jelöltem meg a kérés folyamán, hiszen az éppen neki, nekik szólt. Nem szeretném, ha moderálnák a hsz-edet, mert tényszerű dolgokat is tartalmaz, csak nem ebbe a topikba való. Visszavonulásod köszönettel veszem!

Előzmény: profi2021 (758520)
amperszám Creative Commons License 11 órája -4 1 758525

Édes jó Istenem...    Te biztos az Ultras Kőműves tagja vagy. Ez az a szint ott a C lelátó alatt.

Előzmény: Austin_Powers (758504)
Extex Creative Commons License 14 órája 0 0 758524

Pár éve volt szó róla, hogy a teljesítményük nagyon nagy mértékben befolyásolja majd a bérezésüket is. Gondolom, ez abban merül ki, hogy ha nincs nemzetközi kupa, nem tudunk/akarunk akkora prémiumot adni.

Előzmény: Tsak a Fradi (758502)
Fatboy Slim Creative Commons License 14 órája 0 5 758523

Meg egy eszrevetel a mult heti bajnoki cim unneplese kapcsan - jusson eszunkbe ez a meccs:

Diósgyőri FC - Ferencvárosi TC 0 : 2, 1992.06.20. (képek, adatok) • NBI 1991/1992, 30. forduló • Magyarfutball.hu

 

Ez volt az a bajnoksag, ahol minden egyes pontert vert izzadtunk, szarasig kuzdottunk megalkuvas nelkul, nem kellett hozza se part tamogatas, se vilagceg meretu szponzor. csak tettuk a dolgunkat. mi pedig unnepeltunk egeszen Budapestig. 

il folle Creative Commons License 14 órája -1 1 758522

Igy van ez rendjen a mai vilagban

Előzmény: Fatboy Slim (758521)
Fatboy Slim Creative Commons License 14 órája -2 3 758521

huzzuk meg a vonalat es osszegezzunk: az itteni kozosseget erosen felzaklatta a leendo szponzor szemelyenek kilete. 

 

maradjunk annyiban, hogy hajra, Fradi mindhalalig! ki otthon a nosztalgikus emlekei kozepette, ki a stadionban a jelenlegi Ferencvarossal. Igy van ez rendjen a mai vilagban

profi2021 Creative Commons License 14 órája -4 2 758520

Dobcsány! Téged személyesen ismerlek. Intelligens, szövegértő embernek tartalak. Ide az ideológiai szálat, bizonyos doncike hozta be. Olvass vissza. Én pedig, az érzelmeimben élő fradista módjára reagáltam. Ennyi. Isten áldjon! Nem zavarkodok tovább!

Előzmény: Dobcsány. (758518)
profi2021 Creative Commons License 15 órája -4 5 758519

Nincs ennek semmi értelme. Egyfolytában ment itt a moralizálás, az erkölcsösség felemlegetése. A magam módján reagáltam rá. Ennyi! További minden jót itt nektek! 

Előzmény: Austin_Powers (758517)
Dobcsány. Creative Commons License 15 órája 0 1 758518

Az olvtársak azt kérték tőled, hogy az ideológiai fejtegetésedet a Poltizáljunk fradisták csoportban folytasd! Ennyi! 

Előzmény: profi2021 (758514)
Austin_Powers Creative Commons License 15 órája -2 3 758517

Mintha nem egy lekezelő, lekicsinylő kirohanással kezdted volna a 03-as végű hsz-od. És akkor jössz a kettős mércével.

Előzmény: profi2021 (758514)
Pac Creative Commons License 15 órája 0 4 758516

22 éve ment el.

 

Tsak a Fradi Creative Commons License 15 órája 0 0 758515

Pontosan így! Nem voltam elég egyértelmű, amikor hasonlót szerettem volna írni.

Előzmény: Détáridöme (758512)
profi2021 Creative Commons License 15 órája -4 3 758514

"Moderáljatok, moderáltassatok ki" Fatboy Slim! Akkor is ez marad a véleményem. Nincs, sohasem volt bennem megfelelési kényszer senki irányában. Nem sértődök meg, nem fogom megbántva érezni magam, mondhatni a lekezelés, a lekicsinylés bizonyos szubkultúra részéről, számomra hazai pálya! Ebben szocializálódtam. Remekül viselem a ridegtartást is. Már csak az a kérdés, hogy számunkra fontos értékeket, dolgokat hogyan lehet tartósan megóvni, megvédeni? Töröltessétek a véleményem! Áldást Magyarországra és az FTC - re! Szervusztok!

Előzmény: Fatboy Slim (758513)
Fatboy Slim Creative Commons License 16 órája 0 2 758513

ez kemenyre sikeredett. 

erdemes lenne konzultalni a moderacioval. en is megtettem egy par at- es meggondolatlan hsz-em kapcsan.

Előzmény: profi2021 (758503)
Détáridöme Creative Commons License 16 órája 0 1 758512

nem kellene mindenféle pletykánka felülni, én személy szerint megvárom ha lesz bármilyen bejelentés, aztán kommentálom.

Előzmény: Tsak a Fradi (758511)
Tsak a Fradi Creative Commons License 16 órája 0 3 758511

Amikor szombaton (!) leírtam ezt, gondoltam világos mindenki számára, hogy mi lesz ebből a polémiából. Hát nem jött be!

 

Van egy link a topik főcímének tetején: "Politizáljunk Fradisták" címen. Szerintem ezt a témát ott kéne folytatni, még akkor is, ha egy szponzor a csapat szempontjából anyagilag fontos lehet, de a másként gondolkodók összebalhézhatnak a folyományokon, miközben mindannyiunk számára egy a fontos: A FRADI!

Előzmény: Tsak a Fradi (758381)
profi2021 Creative Commons License 16 órája -5 1 758510

Semmi gond, bátran minősitgess csak! És a világ "rögvalósága"? Pl. Ahol csapatneveket megtagadnak, megváltoztatnak a PC jegyében? 

Előzmény: Nyugdijas_szektor (758509)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 16 órája -3 11 758509

Köszönjük az értékes hozzászólást, sokat megmutattál a mai magyar rögvalóság mélységeiből.

Előzmény: profi2021 (758505)
il folle Creative Commons License 16 órája -1 2 758508

mert a 7. nap az államé 😋

Előzmény: Pac (758506)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!