Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Kattka 5 órája Creative Commons License 220038
Mal924 7 órája Creative Commons License 220037

Mikor tavasszal vettem a bringát, akkor volt rajta újonnan...

Mármint a nyereg volt új, nem a bringa. :)

Előzmény: H_G (220032)
servicemen 8 órája Creative Commons License 220036

A lámpa sajnos nekem sem érkezett meg az Ebayről.

Előzmény: bilek (219996)
h.fan 8 órája Creative Commons License 220035
Grizzly. 9 órája Creative Commons License 220034

Úgy látom már kilyavították...

Előzmény: Nemo (220031)
sinci01 9 órája Creative Commons License 220033

Jelenleg Claris rendszer van és már a bal oldali kart cserélni kellett garanciában, mert folyton zörgött, és most előjött a jobb oldali karon is a zörgés. Kicsit megbízhatatlannak tartom ezt a Clarist, pedig a váltása szép, meg jól muzsikál, csak gondoltam lecserélem egy megbízhatóbbra. Shimano 105-re gondoltam. Tudom, nagy a különbség árban, de talán "megtérül" megbízhatóságban. Még vacillálok, hogy megéri-e ennyi pénzt kidobni, hobbi szintű tekerésre, vagy cseréltetem a jobb kart is gariba és meglátom mi lesz később. Köszi az infot.

Előzmény: kivi (220020)
H_G 10 órája Creative Commons License 220032

"Egy Selle K2, 800Km után sikerült ezt tennie."

Nincs akkor még rá garancia?

Előzmény: Mal924 (220028)
Nemo 11 órája Creative Commons License 220031

És a teljes szövegben még jó párszor előlyött ez a hiba...

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (220030)
Sánta Kutya (SK) 11 órája Creative Commons License 220030

Mi balyod wele?

Előzmény: Nemo (220029)
Nemo 12 órája Creative Commons License 220029

"A burkolatba  átlósan metszett vályatot mélyítettek" - Lyaly.

Előzmény: SzeZo (220023)
Mal924 12 órája Creative Commons License 220028

Sziasztok.

Még véletlen sem telhet el úgy hónap, hogy ne kelljen a bringára valamit költeni. :)

Nézegetem a nyergemet hátulról, erre látom, pont olyan csálé, mint Giordano kollégáé...

Egy Selle K2, 800Km után sikerült ezt tennie. Még leszedem, hátha csak állítani kell rajta, azért.

Amúgy is gondolkodtam a cseréjén, mert a bringa egy szépen rendbe tett 1996-os darab, és ez a nyereg kicsit kilógott az összképből.

Mit tanácsoltok, mire cseréljem?

Mi a véleményetek, tapasztalataitok a Ritchey nyergekkel? Szépek is, formában is passzolnak a bringához...

Köszi!

SzeZo 12 órája Creative Commons License 220027

Lehet, hogy a cikkíró is olyan ritkán jár arra, mint én, ezért új neki.

Pedig régen naponta kétszer másztam meg a Lágymányosi "hegyet":).

Előzmény: kocsi (220025)
ásítósmacska 13 órája Creative Commons License 220026

Plusz tíz pont, ha valaki meg tudja mondani, az első képen látható reflektor hová a bánatba világít.

Lehet, azzal kacsint a szembejövő jóképű bicajos srácokra...? :-DDDD

kocsi 13 órája Creative Commons License 220025

Azzal hívja Batmant.

Amúgy ebben a cikkben mi az új? Nem ilyen az út már hónapok óta? És egyébként is a pesti oldal a viccesebb.

ásítósmacska 13 órája Creative Commons License 220024

És kiegészítő pályaelemnek még be lehetne tenni a Prielle K. utcánál a Szerémi úton (...úti építkezésnél) átvezető félnyomtávú "kishidat". Ami tyúkléces rámpában végződik, és nekimegy egy ~20 cm magas járdaszegélynek.

Pffff......

SzeZo 13 órája Creative Commons License 220023

http://index.hu/kerekagy/2014/09/02/biciklis_ugyessegi_palyat_epitettek_a_rakoczi_hidra/

Plusz tíz pont, ha valaki meg tudja mondani, az első képen látható reflektor hová a bánatba világít.

Friczy 13 órája Creative Commons License 220022

Én két évig (kb. 12ekm) használtam is egy 9-es Tiagrával 10-es rendszert, tulajdonképpen nem volt vele semmi problémám.

Előzmény: kivi (220020)
Giordano 24 órája Creative Commons License 220021

Most látom, hogy a jó kis speckós nyergem is megfáradt. Gondolom pálcát egyengetni azt nem egészséges, legközelebb törik stb.

? jól gondolom?

Tényleg, szokott nektek az első váltó (jól beállított) olyat csinálni, hogy belülre ledobja, mert mondjuk túl hamar terheled váltás után/közben?

Ki kell találnom mi történt mert idegesít és így újra megfog.

ÜDV JG

Előzmény: Giordano (220000)
kivi 25 órája Creative Commons License 220020

Szóval igazából le kellene. Láttam már 9-es hajtóművel 10-es láncot használni, nem annyira durva mint első hallásra tűnik. De nem az igazi. Ha csak anyagi okai vannak, akkor ideiglenesen használhatod a Tempo-t, de mindenképp tervezd be a hajtókarcserét is.

Viszont a 10-esre váltás elég nagy kiadás. Muszájnak érzed a váltást?

Előzmény: sinci01 (220003)
dhpage 25 órája Creative Commons License 220019

látom csak a válasz gomb megnyomásáig jutottál el, a cikket már nem sikerült elolvasni. :)

Előzmény: n scatto 3 (220017)
h.fan 26 órája Creative Commons License 220018

:- )

Előzmény: kivi (220016)
n scatto 3 27 órája Creative Commons License 220017

Majd karikázhattok az isteni bicciggliúton, nektek készült. Vajon azok a kockakövek hány busz után fognak centiket süllyedni? Mert pár napja még le sem volt rakva, de mivel át kellett adni, ezért igen hamar elkészült az utolsó 100 méter... 

Előzmény: dhpage (219999)
kivi 28 órája Creative Commons License 220016
Szerintem elnézted a naptárat, ma szeptember elsô napja van, nem áprilisé.
Előzmény: h.fan (220013)
dhpage 29 órája Creative Commons License 220015
Előzmény: SzeZo (220005)
Pali66 29 órája Creative Commons License 220014

Feladat: Tanulmányozd a képet! Két rendellenességet találsz a frissen elkészített belvárosi bicikliúton Debrecenben: 1. Miért kell a bicikliutat sok kis kőből kirakni? Hogy csak folyamatos rázkódással lehessen végigmenni rajta? 2. ezt gondolom, mindenki látja.... van még mit tanulni közlekedési kultúrából...

h.fan 1 napja Creative Commons License 220013

Cserélned biza, és ha màr cserélned kell, akkor cseréld mindjàrt egy elöl szimpla tànyér, hàtul 11-es SLX-rendszerre -ùj (ehhez a 11-es kazettàhoz valò) e/h kerékkel +tàrcsafékkel. Igaz dràga még hasznàltan is netröl, de megéri, mert nincs több gondod. Ez a jövö, ami ma eljött, hacsak nem akarsz tùl extrém alpoki tùràkat is, vagy a vàzad értéke nincs arànyban az egész beavatkozàssal.

Előzmény: sinci01 (220003)
koller andor 1 napja Creative Commons License 220012

Kecskeméten is gőzerővel épül az északi elkerülő, az M44 első szakasza. Nemsokára jól lehet bicajozni a városban is. (nem lesz aki rád dudáljon) :-)

A sok városi sárgacsíkozás közepette néha épülnek értelmes-hasznos bringautak is.

Előzmény: SzeZo (220008)
ásítósmacska 1 napja Creative Commons License 220011

A kép bal oldalán látható rózsaszínes csík a bringasáv.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (220004)
ásítósmacska 1 napja Creative Commons License 220010

Elvileg ott van a bringaút, a köveken bizonyos távolságokra belevésve a bicaj jel.

De tegnap (Clark felől közelítve) a biztiőr leordította a fejünket, hogy tilos bemenni bicajjal. Pedig toltuk. 

:-O

Másik bejáraton simán bementünk. :-D

Előzmény: Kattka (220002)
Zsolt Rituper 1 napja Creative Commons License 220009

Üdv az a problémám hogy rosszabb úton rettenetesen csorog a hátsó fekbowden a vázban

ha kicsit megfeszitem akkor pár percig csendben marad

merida speeder t1 ről lenne szó 

valaki talalkozott mar hasonló probléma al?