Keresés

Részletes keresés

Wannahurt Creative Commons License 2005.10.03 0 0 3526
"Az Aversion.com arról számolt be, hogy a NIN kénytelen volt több fellépését is lemondani a dobosuk, Jarome Dillion szívpanaszai miatt. A mellkasi fájdalmak épp az egyik fellépés alatt jeletkeztek, rövidre is vágták a műsort, amelynek kórházlátogatás lett a vége. A diagnózis szívritmuszavar, emiatt az együttes november 20-ig pihenni kényszerül. Jobbulást kívánunk innen is." Forrás: LD50
Lehet, hogy csak engem zavar, hogy rosszul írták le a nevét Jeromosnak....
De már mindegy, úgyis úgy hírlik, hogy nem vesz részt a továbbiakban a turnén.
Abellio Creative Commons License 2005.10.03 0 0 3525
a megerteshez es feldogozashoz nyilvan kellett par ev(mire nem jo a szakkozep :), de a zene mar 14-15 evesen nagyon bejott.
Előzmény: CaliTee (3523)
__mandel__ Creative Commons License 2005.10.03 0 0 3524

Eraserboi azóta már sok víz lefolyt a Dunán:) 2 hete megy az amcsi stadionturné, új setlist, látvány stb. javaslom nézz be a Tour Journalba ETS-en:)

 

a 3szám ami alatt vetítés van: eraser - right where it belongs - beside you in time. vászon mögül játszanak. valamint a pinion (és talán Love is not enought) alatt is még a vászon mögött állnak.

 

újak (jobbak) a fények mint a WT klubturnén, meg vannak villogó LCD panelek amik tök jól néznek ki. jó kis turné, a setlist is majdnem tökéletes. kizárt h ezzel a cuccal átjöjjenek európába :/ pedig kíváncsi vagyok h mit kezdenének egy sportaénával:)

Előzmény: eraserboi (3515)
CaliTee Creative Commons License 2005.10.03 0 0 3523
Pedig pont ezt akartam kihozni belőle, hogy szerintem mást keres az ember 14 évesen a zenében, mint 20onévesen (legalábbis magamból kiindulva), mégis úgy tűnik, mindkét korosztályt megérintheti ez a zene, de igazán megérteni szerintem gyerekként nem lehet. Ezért biztos izgalmas lehetett a NIN zenéjével felnőni. :)
Előzmény: Wannahurt (3521)
omega6 Creative Commons License 2005.10.03 0 0 3522
Nem tudom valaki emlitette-e mar, vagy senki se vette eszre (mert senki nem nez itten ilyen gagyisagot;).
A nemet Pro7-en hetfönkent megy egy fbi-os sorozat (Numbers cimmel), es "music by: Charlie Clouser". Bar a zeneböl nem sokat hallani, de ha megis, akkor annyira nem rossz.
Wannahurt Creative Commons License 2005.10.03 0 0 3521
Az a helyzet, hogy most hogy így leírtad, tényleg elég ijesztőnek hat, hogy én 24 évesen fogtam fel valamit, amit mások 14-15 évesen, de hát én már csak ilyen vagyok. Úgyhogy nem hinném, hogy mindenkinek fel kell feltétlenül nőnie hozzá, nekem fel kellett. Ez van.:-D Mentségemül egyedül az szolgálhat, hogy nálam sem hely, sem ember nem volt aki bemutassa/megmutassa nekem ezt a fajta zenét, de valószínűleg az akkori agyammal csak legyintettem volna, ahogy tettem két évvel ezelöttig is.
Az sem mindegy, hogy valami milyen hangulatban talál meg, akár zene, akár könyv szerintem. De ez már egyre off-abb téma lesz, úgyhogy hagyom is.
Előzmény: CaliTee (3520)
CaliTee Creative Commons License 2005.10.03 0 0 3520

:))

Egyébként Wannahurt, szerintem is fel kell nőni a NIN-hez, bár most, hogy írtátok, sokan 14-15 évesen ismertétek meg, de nem tudom, hogy akkor mennyire értettétek...Mert én pl. 14 évesen (azaz 1998-ban) éppenhogy elkezdtem rockzenét hallgatni, és hát nem a NIN-nel kezdtem...Mondjuk nem is nagyon volt honnan megismernem, annyira emlékszem, hogy a Fix.tv-s Endre állandóan beszámolt a NIN-es hírekről. :)

Úgyhogy én még a Hurt-öt is Johnny Cash-től hallottam először, és azt hittem sokáig, hogy az ő száma...

Szóval érdekes módokon lehet eljutni TR-hez, az biztos. :) Pl. én Mansontól is eljuthattam volna, de mégsem akkor jutottam el. Aztán meg az is érdekes, hogy a NIN előtt nagy QOTSA-fan lettem, és erre most ugye együtt turnéznak. Érdekes, hogy valahol minden szál összeér. Ezért érdekelt, hogy ti milyen utakon jutottatok el a NIN-hez.

 

Az a 3 számos képvetítéses blokk engem is nagyon érdekel már, de nemtom, lehet, hogy jobb is, ha nem látom bootlegről, hanem majd csak élőben. Úgy az igazi. :) Bár kétlem, hogy addig tudok várni, és ha megjelenik vhol, nem töltöm le...

Előzmény: Zombie (3519)
Zombie Creative Commons License 2005.10.03 0 0 3519
1993-ban ismertem meg Trent Reznort. Akkor meg nem sejtettem, hogy bekaemberekkel fogok talalkozni...
Előzmény: eraserboi (3514)
Wannahurt Creative Commons License 2005.10.03 0 0 3518
Ez tényleg romantikus volt.
Eraserboi képzeld el a Hurt-öt (technikában, képileg - állítólag, hisz én ugye nem tudhatom) három szám erejéig az arénaturnékon. Ennyi a lényege. Az ETS-en néhol képek is vannak. Legnagyobb gáznak azt tekintik, hogy a RWIB alatt nem látják Trent fejét/érzelmeit, hanem haldokló katonákat meg mittomén miket lehet látni.
Előzmény: Dulasanci (3517)
Dulasanci Creative Commons License 2005.10.03 0 0 3517

1990 London.

 

7 font99 és enyém lett egy Pretty Hate Machinecímü lemez.

 

Én pedig  NIN-é örökre...

Előzmény: eraserboi (3514)
eraserboi Creative Commons License 2005.10.03 0 0 3516

Kruder&Rezmeister blogolt tennap...

"Whew...
We played the Hollywood Bowl last night and it felt really good onstage. I'd like to personally thank Jerome for giving it his all, and Josh Freese for working his ass off to play if he was needed. We will fill you in on our plans in that department soon. "

 

Szóval Lizyke ügyesen és jó gyorsan NIN spottingolt! Egy tábla csokit neki! :)

Bazze, lassan a teljes APC tagság benne a NIN-ben, hehe! HA így megy tovább, Maynard húzhat a vérbe (vagy a Tool-ba megcsinálni az új lemezt)! 


Azért nemtom, mit jelent a Jeromra utalás... akár azt is, hogy az úr befejezte a hupákolást a NIN-ben?

eraserboi Creative Commons License 2005.10.03 0 0 3515
Mandel, nekem nem világos amit írsz. Milyen vetítés királyabb a mostani tour legen, mint a Fragility v.2.0.-nál? Háromszámos blokk? Bécsben qrvára nem volt klipszerű anyag vetítve, csak spéci fények... Ha most teljesen homály vagyok, akkor plíz segítsen ki valaki! Köszi!
Előzmény: __mandel__ (3511)
eraserboi Creative Commons License 2005.10.03 0 0 3514

Bár a "kinekhogykezdődött" kérdés már lepörgött, én nem voltam netközelben és csak most tudom megosztani veletek. :) Szal az úgy volt, hogy '94-ben az akkori exemnek volt egy igazi rokkercsaj barátnője, übermetallicás alkoholista dumagép egy cirmi volt irgalmatlan szöveggel, és ő vágott hozzám egy ezerszer másolt TDS és Broken kazit, meg a PHM-et cd-n. Én addig legfőképpen Panterán, Sepulturán, Paradise Lost-on meg Fear Factory-n (meg ördög tudja még mi mindenen) szocializálódtam, és teljesen újszerűnek hatott a Nine Inch Nails. Nem volt elég metálos, de aztán jó hamar fogtam egy padlót... utána meg megkaptam a FDTS-t kőccsönbe - na attól meg tartósan lent maradtam hídban, és onnan lassan komoly mániámmá fejlődött a dolog, az összes nyavarlás pénzeskémet NIN cd-kbe meg maxikba öltem... Ehh, be szépek is voltak azok a naív gimis évek! hüpp!

 

Mandel: Ja, az Even Deeper ütemeit Dr. Dre-nek lehet köszönni, Rez akart is vele csinálni egy közös EP-t anno, de hál' Istennek azóta már lejött a kokóról... ;) - (Mit mond a rasta, amikor lejön a joint-ról? - MI EZ A SZAR ZENE?) Így vagyok én is a Dre gyerekkel...

Előzmény: CaliTee (3485)
eraserboi Creative Commons License 2005.10.03 0 0 3513
28 vagyok, és '94 óta hallgatok NIN-t. A sok okosság meg a newsgrupok évek óta történő böngészése... semmi több
Előzmény: CaliTee (3478)
lizyke Creative Commons License 2005.10.03 0 0 3512

És ha Jerome nem bírja akkor tényleg Josh Freese lett volna a "beugró ember".. Trent frissített:

"Whew...
We played the Hollywood Bowl last night and it felt really good onstage. I'd like to personally thank Jerome for giving it his all, and Josh Freese for working his ass off to play if he was needed. We will fill you in on our plans in that department soon."

 

__mandel__ Creative Commons License 2005.10.02 0 0 3511

Jeromeot mintha Aaron támogatná h el ne essen:) Reznor feszít mint szokott, a napszemcsi meg biztos az előző napi átmulatott éjszaka nyomait takarja jótékonyan:)

 

én amúgy azt nem értem hogy lement már x koncert, és még sehol egy video bootleg, képek is csak alig. mindenki áradozik a 3 lassú szám alatti vetítésről, de még egy rohadt képet nem láttam róla:) beindulhatnának már az amcsi NIN fanok. mindenesetre úgy tűnik, a látvány SOKKAL komolyabb mint a klubturnén, olyan felturbózott Fragility 2.0.

Előzmény: gyuriii (3510)
gyuriii Creative Commons License 2005.10.02 0 0 3510
fú ottvoltál?
-
http://nin.com/current/photos/10_01_05.jpg
trent mintha a "kékosztrigabárból" érkezett volna a fotóra...
jerome meg elég gyűröttnek tűnik
Előzmény: Alexrose72 (3509)
Alexrose72 Creative Commons License 2005.10.01 0 0 3509
Josh múlt héten még Sting-gel lépett fel a lengyeleknél, ott is állat volt.
Előzmény: gyuriii (3506)
gyuriii Creative Commons License 2005.10.01 0 0 3508
írt egy emilt a csávó, hogy csinált torrentet a brixton dvd-ből

http://www.edwhamiltonsmith.homechoice.co.uk/nin/torrent/

itt egy szkrínsát ha valakit érdekel
http://eeejjjtemocskoselet.freeblog.hu/Files/PDVD_000.JPG
__mandel__ Creative Commons License 2005.10.01 0 0 3507

Én talán 98 óta szeretem a NIN-t. akkoriban kaptam meg manson antikrisztus szupersztár lemezét, ami tetszett (ma már az se tetszik annyira, ejj de nagy bohóc lett manson is). és minden interjúban felmerült, hogy ez a Trent Reznor gyerek segített neki, meg milyen nagy istenként tisztelik a tengerentúlon, mindenki vele akar dolgozni stb. szal nagy nehezen beszereztem egy NIN-es ismerőstől a suliban a further down the spiralt (ez az egy lemez volt meg neki, a többi "rendes" halo túl drága volt már akkor is:), és bejött. aztán gyorsan beszereztem a the perfect drug maxit, de akkoriban már nagyon vártam a The Fragile-t is. emlékszem, akkor még vásároltam Metal Hammert és a hírek rovatban ilyenek voltak hogy Reznor szerint a Fragile a 70-80as évek blues és techno hangzását fogja egyesíteni. meg hogy lesz egy instrumentális lemez, és egy énekes-dalos. már akkor is ment a hülyítés a Mester részéről:) utólag olvastam neten hogy a kezdeti Fragile tervek raplemezről szóltak:) sőt, mintha az even deeperhez dr dre-nek is köze lenne vagy ez csak urban legend?

gyuriii Creative Commons License 2005.10.01 0 0 3506
köszi, ezen átsiklott a szemem..
ők is ugyanazt a drummerworldos linket használták amit előbb írtam :)

josh@live8:
http://i3.photobucket.com/albums/y80/kiskukta/joosshhhh.jpg

annyit még joshról, hogy a múlt hétvégén voltam egy dob expo-n ahol a smashing pumpkins dobosa is tartot "kiselőadást" és amikor szóbakerült, hogy szerinte kik jók, elsők között említette josht, és hogy manapság los angelesben minden dobos josh freese jatékát probja kopizni.

fú az almightyt de nem csíptem...


Előzmény: lizyke (3504)
SpinyNorman Creative Commons License 2005.10.01 0 0 3505

Az csak marketingfogás volt. Nem voltak idegesek egyáltalán, inkább némi közönnyel az arcukon bontották szét a stúdiót.

Előzmény: Wannahurt (3503)
lizyke Creative Commons License 2005.10.01 0 0 3504

Hotline-on volt.. de ők sem hisznek benne:

" Finally, we've received several completely unconfirmed, quite possibly bullshit reports that Josh Freese will be replacing Jerome Dillon at this weekend's Hollywood Bowl show. Interesting, but don't believe any rumors until you see official confirmation at nin.com"

 

Ja igen Vanessa :D Ricky Warwick felesége hehe.. jókat röhögtem amikor minden második műsorban volt valami "igen fontos" dolog -koncertrészlet, interjú- az Almighty-val..

Előzmény: gyuriii (3501)
Wannahurt Creative Commons License 2005.10.01 0 0 3503
Juj tényleg a Vanessa. Hát, ha jól emlékszem a GNR-re valamin beidegesedtek aztán szétverték a studiót.:D
Előzmény: gyuriii (3502)
gyuriii Creative Commons License 2005.10.01 0 0 3502
ja, és miaz hogy a GNR lerámolta a berendezést?
gyuriii Creative Commons License 2005.10.01 0 0 3501
josh freese igy isten!
sting-gel láttam a nyáron
rengeteg lemezen OTTvan.
http://www.drummerworld.com/drummers/Josh_Freese.html
vele látni a NIN-t ááááá istenkirályság lenne
ezt honnan vetted amúgy?

a HBB-os csajt wanessa warwicknak hívták
gyuriii Creative Commons License 2005.10.01 0 0 3500
én is láttam egy feltűnően idős pasit az egyik koncerten

vajon lesz e még nineinchnails amikor trent olyan mick jagger koru pasi lesz


off
a britpop/indie zenéket én se szeretem igazán, csak imádok zenélni,
szívesebben zúznék mondjuk a white zombie-ban
lizyke Creative Commons License 2005.10.01 0 0 3499

Hát rögtön tudtam, hogy te pont AARON NORTH-ra lennél kíváncsi :D:D

 

Az a szóbeszéd járja, hogy Josh Freese fog beugrani Jerome helyére.. bár nem tudom mennyi a valóságalapja.. Trent hallgat mint a sír

Előzmény: Wannahurt (3498)
Wannahurt Creative Commons License 2005.10.01 0 0 3498
Megnézném Aaron North-ot, amint a járókerettel odabiceg a hangfalakhoz és a botjával megpróbálja lepiszkálni a felsőt borogatás céljából. Habár ő annyi idős mint én. De nekem már most oxigénsátor kellett majdnem a harmadik sorban egyébként.
Nekem Ray Cokes volt a kedvencem, de csak mert felhívta Bono-t amikor tök részeg volt és egy dublini kocsmában ivott éppen, meg ilyenekre emlékszem, hogy az East 17 volt a vendég és idióta sapkában ugrált közöttük. (égő erre emlékezni?) És különbenis a Cure játszott az esküvőjén, legjobbfejség szerintem. Meg ilyen borzasztó nyolcvanas évekbeli dance számokra is emlékszem, amit Paul King énekelt egyébiránt Love and Pride néven és most dolgozták fel valami tüc-tüc genyára. (úúú, emlékszem olyan mozgása volt a klipben, mint Trentnek abban a filmben.:D) Ja, meg volt Wayne világa. A Headbangers-ből meg arra emlékszem, hogy volt valami nagyon groupie fejű luvnya, aki interjúkat készített, ja meg hogy a GNR lerámolta a berendezést. Na, most bevallottam, hogy MTV függő voltam. Bár igazából klipfüggő voltam, imádtam a klipeket. Most is.
Előzmény: lizyke (3497)
lizyke Creative Commons License 2005.10.01 0 0 3497
Egyébként a korról annyit, hogy Bécsben láttunk egy 40 körüli házaspárt talpig bőrben akik minden bizonnyal a koncertre jöttek, na én is így képzelem el magam negyven évesen.. Wannahurtel majd együtt nyomulunk (rákenróól) -persze nem mint házaspár- az akkor már 50 éves Trent koncertjein, Jerome is kitart addig remélem és nem kell majd oxigénsátrat építeni köréjük és remélhetőleg nem járókerettel fognak majd fellépni.. hudehüjje vagyok ma délelőtt :D:D bocsi mindenkitől

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!