Keresés

Részletes keresés

Ordas_farkas Creative Commons License 2009.10.28 0 0 475
"Már megint tévecc:-))

Egyáltalán nem vagyok magabiztos. "

Akkor nyugodtan használd a "szerintem" szócskát és a feltételes módot :)
Előzmény: ladikk-óó (474)
ladikk-óó Creative Commons License 2009.10.26 0 0 474

Már megint tévecc:-))

Egyáltalán nem vagyok magabiztos.

Visszatérve at előző tévedésedre: a parasztvakítás igenis képes tömegeket elszédíteni. Ennek eklatáns példája gyurcsibohóc 2006-os választási kampánya.

Bevezetett, majd a válaszás után visszabont áfa-csökkentéssel, törvényben rögzített adócsökkentési program, majd a választás után stornó, stb,stb.

Előzmény: Ordas_farkas (470)
Mr. L. Q. Creative Commons License 2009.10.26 0 0 473

Nem.  A "toketlen" azt jelenti, hogy pipogya, gyava, hatarozatlan.  A Maszop nem ilyen, hanem velejeig korrupt es abszolut inkompetens, cinikus es hatalomehes. 

Ezekre nem a "toketlen"  jelzo a jo kifejezes.

Előzmény: tuutuu (472)
tuutuu Creative Commons License 2009.10.26 0 0 472

Nem baj, ha úgy látod, ahogy.

Ettől függetlenül, a maszop egy töketlen bagázs, ezt nemigen vitathatod...:}}

Előzmény: Mr. L. Q. (469)
tuutuu Creative Commons License 2009.10.26 0 0 471

Na jó, a talponkönyöklő kocsmában ismertesd a nézeteidet a hallgatósággal...:}}}

 

Majd ők is ismertetik az övéiket, oszt' jó napot.

De ennek az esélye úgyszólván minimális, sajna.

Előzmény: Derek (468)
Ordas_farkas Creative Commons License 2009.10.26 0 0 470
Ezt a magabiztosságot irigylem az elvakul hívekben. Egyszerűen kijelented: "tévecc", és biztos vagyok benne, hogy meg sem fordul a fejed legrejtettebb sarkában sem, hogy talán Te tévedsz.

Nekünk meg, nem elvakult hívőknek, marad a gondolkodás és a kétkedés..., tényleg sokkal egyszerűbb nektek...
Előzmény: ladikk-óó (464)
Mr. L. Q. Creative Commons License 2009.10.22 0 0 469
"A maszopról köztudott, hogy a világ legnagyobb kommunikációs ziccereit úgy hagyják, ahogy vannak."


Ezt nevezném NLH-nak.... (A Nap Legpofátlan Hazugsága)
Előzmény: tuutuu (451)
Derek Creative Commons License 2009.10.22 0 0 468

"látszólag értelmes emberekkel se lehet eszmét cserélni ( nem okvetlenül kellene vitázni, csak nézetet cserélni a dolgokról: na ez mára képtelenség lett.)"

 

Mi ketten es paran azert tudunk:-))

Bar en nem akarom kicserelni a nezeteimet senkievel:-))

Előzmény: tuutuu (466)
tuutuu Creative Commons License 2009.10.22 0 0 466

Attól tartok, amit említesz , már nem létezik.

Szekértáborok vannak, látszólag értelmes emberekkel se lehet eszmét cserélni ( nem okvetlenül kellene vitázni, csak nézetet cserélni a dolgokról: na ez mára képtelenség lett.)

 

És hiába mond bárki bármit, ez ennek a tetűfészeknek a műve...:{{

 

Tőlem azt csinálhatna, amit akar, de ezt soha nem fogom megbocsátani neki...

Előzmény: Derek (465)
Derek Creative Commons License 2009.10.22 0 0 465
Eszervek elmennek egy barati  vitakorbenkorben valamelyik egyetem kavezojaban,, a tomegeknek demagogia kell mert azt szeretik,eszervekkel semmire nem mesz naluk ,mert az unalmas nekik.
Előzmény: tuutuu (463)
ladikk-óó Creative Commons License 2009.10.22 0 0 464

"Én azt gondolom, hogy a nettó parasztvakítás max a feltétlen híveket erősíti meg, de hogy ezzel tömegeket lehetne elcsábítani, hát..."

 

Tévecc.

Előzmény: Ordas_farkas (461)
tuutuu Creative Commons License 2009.10.22 0 0 463

Részemről a szuggesztív jellegű dumákból besokalltam, ideje lenne észérvekkel hadakozni.

Persze naiv vagyok...:}}

Előzmény: Derek (462)
Derek Creative Commons License 2009.10.22 0 0 462

"Azért nem hinném, hogy a BuciGyuri bárkinek is hiányozna, nekem biztosan nem...:}"

 

 

Nekem  se ,de el kell ismernem igencsak szuggesztiven tudott dumalni,egyszer hallottam a Jate klubban Szegeden

Előzmény: tuutuu (456)
Ordas_farkas Creative Commons License 2009.10.22 0 0 461
"Ez az undorító elvtelen közönségmanipuláció..."

Amivel a fidesz nem él, ugye? 14. havi nyugdíj

"De az ország másik felére még mindig hat a parasztvakítás."

Én azt gondolom, hogy a nettó parasztvakítás max a feltétlen híveket erősíti meg, de hogy ezzel tömegeket lehetne elcsábítani, hát... Talán a "nem tudok dönteni" szavazókból lehet hogy nyerne az mszp, de többet nyerne a fidesz az értelmes részen, aki a javaslatot nézi és nem a kiagyalóját...

Csak a célközönség a kérdés kinek politizálunk, annak, aki meg is érti, vagy annak, akit könnyebb megvezetni.

Sajnos mindkét oldal az utóbbit választja...
Előzmény: ladikk-óó (459)
ladikk-óó Creative Commons License 2009.10.22 0 0 460
Nézd. Én biztosan tudom magamról, hogy nem vagyok tagja a fidesznek. És nem is voltam.
Előzmény: halkergető (458)
ladikk-óó Creative Commons License 2009.10.22 0 0 459

"Egy jó javaslatot a maszop max az elvakult hívei előtt tudna besározni,"

 

A maszop a legjobb javaslatot is teljesen ki tudja forgatni. És lelkes támogatókat tud maga mögött, a végletekig elfogult értelmiségi hátterében.

Ez az undorító elvtelen közönségmanipuláció, ami miatt a fél ország már utálja őket. De az ország másik felére még mindig hat a parasztvakítás. A ballib erre épít.

Előzmény: Ordas_farkas (454)
halkergető Creative Commons License 2009.10.22 0 0 458

Az utóbbit én nem merném a helyedben ilyen egyértelműen kijelenteni. Az vagy bizony, még ha másnak is akarsz látszani.    :-))

 

Majd 2012-ben jelentkezz!

Előzmény: ladikk-óó (447)
tuutuu Creative Commons License 2009.10.22 0 0 457

Ez az, jól látod...:{{

 

tuutuu

most Négyeske

Előzmény: Ordas_farkas (454)
tuutuu Creative Commons License 2009.10.22 0 0 456
Azért nem hinném, hogy a BuciGyuri bárkinek is hiányozna, nekem biztosan nem...:}
Előzmény: Derek (453)
tuutuu Creative Commons License 2009.10.22 0 0 455
Drága (fele)barátom, ha tudnád, milyen nézeteim vannak a politikáról, velem kapcsolatban nem irkálnál ilyen hülyeségeket...:}}
Előzmény: ladikk-óó (452)
Ordas_farkas Creative Commons License 2009.10.22 0 0 454
Egy jó javaslatot a maszop max az elvakult hívei előtt tudna besározni, de az mindegy is nem?

Magyarországon 4 féle szavazó van 1. és a 2. elvakult jobb/bal szavazó, nekik mindegy a javaslat mi a javaslat, csak fejléc a lényeg, a 3. leszarja úgyse szavaz, 4. akit valóban érdekel, hogy mit is akarnának csinálni.

Na, a negyedik csoport (bár csak egy szűk kisebbség) leszarná a maszop propagandát érdemben nézné a dolgokat, csak őket mindenki leszarja :((((((((((
Előzmény: ladikk-óó (446)
Derek Creative Commons License 2009.10.22 0 0 453

"A maszopról köztudott, hogy a világ legnagyobb kommunikációs ziccereit úgy hagyják, ahogy vannak.

Ilyen fatökű kommunikációja a nyaralómban szaladgáló egérnek van."

 

A maszopnak azota 0 a kommunikacioja miota a Marosant kirugtak onnan:-) Igaz 89-ig nem is volt ra szukseguk hiszen nem volt konkurencia

Előzmény: tuutuu (451)
ladikk-óó Creative Commons License 2009.10.21 0 0 452

Itt is megy ezerrel a felelősség összemosása, meg a mind lop mantra.

Ez is a ildike agitprop munkájának a része még akkor is, ha téged személyesen senki sem szervezett be.

Előzmény: tuutuu (451)
tuutuu Creative Commons License 2009.10.21 0 0 451

A kézben levő agitprop eszközökkel a maszop bármilyen fidesz javaslatot meg tud fordítani a saját hasznára.

 

Te biztosan nem lőtted be magad ?

 

A maszopról köztudott, hogy a világ legnagyobb kommunikációs ziccereit úgy hagyják, ahogy vannak.

Ilyen fatökű kommunikációja a nyaralómban szaladgáló egérnek van.

 

Agitprop?

 

Téged elvarázsolt valaki.

Ki a lószar mantrázza az épp kiadott bűvszavakat?

 

Lehet, hogy te?

Most baszták ki a Gyafit a tévéből, miről beszélsz?

...:}}}

Előzmény: ladikk-óó (446)
ladikk-óó Creative Commons License 2009.10.21 0 0 450
Nincs üzlet.
Előzmény: tuutuu (448)
ladikk-óó Creative Commons License 2009.10.21 0 0 449

Talán a tiédet:-)

 

Az enyémet kitaposták már a csókosok:-((

Előzmény: tuutuu (443)
tuutuu Creative Commons License 2009.10.21 0 0 448

Nem, az egész nem.

De azért az se rossz, ha a pereputty környéke szépen néz ki, alkalomadtán nem ütnek agyon, ha már ilyen jól kistafíroztam a környéket, csak nem hülyék a maszopra szavazni, ugye.

 

Még egyszer: a Vegyépszer ( nomen est omen, vegyipari üzemeket gyártó cég, mint autópályaépítő, miközben 23 km sikeredett.

Oké, végül 2és fél év alatt kész lett az M7, de a tököm teli volt vele, mert ...

Mindegy , le köll csukni az összes simlist, mert az én zsebemből lopnak.

Mondom az összest.

 

Mi lenne, ha a fidesz disznóságait te sorolnád, én majd rakok mellé szoci disznóságot.

He ?

 

A 4-es metrót meg a Mihályunk baszta el, mert ugye nem kellett volna a hülyéket uszítani, pláne nem fölrúgni a szerződést.

( Csak hogy örüjjé, azt a szerződést amolyan fideszes stílben írta alá a Medgyesssy, de attól az még szerződés volt).

Nna?

Kezdd köpködni a fideszt, meg a Mihályt, ígérem, csatlakozom a másik oldal ekézésével.

Nem azért, mert oda tartoznék, hanem mert én mindkettőt ismerem.

Hajrá!

Előzmény: ladikk-óó (444)
ladikk-óó Creative Commons License 2009.10.21 0 0 447
Ma már tisztáztuk, hogy nem. Még csak mezei talpas sem vagyok.
Előzmény: halkergető (441)
ladikk-óó Creative Commons License 2009.10.21 0 0 446

"Nem mondom, hogy amit meglátunk majd rossz lesz, de miért nem hozza elő senki?

Erről mi a véleményed?"

 

A kézben levő agitprop eszközökkel a maszop bármilyen fidesz javaslatot meg tud fordítani a saját hasznára.

A fidesz lenne a világ barma, ha ilyen támadási felületet adna a ballibnek. Oda is lenne rögvest a 2/3.

(Nem azért, mert rossz a fidesz javaslat, hanem azért, mert úgy besározná a ballib.)

 

Ez a véleményem.

Előzmény: Ordas_farkas (440)
tuutuu Creative Commons License 2009.10.21 0 0 445

Pardon, lemaradt:

 

tuutuu

most Beglerbég

Előzmény: tuutuu (443)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!