Keresés

Részletes keresés

zoltya1979 Creative Commons License 2019.05.04 0 0 99

 tudnátok kungfu filmeket (tudom ott a google de már sok ideje nézegetem ) valami új amit esetleg ajánlotok hátha nem láttam (shaolinos,wushu...stb) 

zoltya1979 Creative Commons License 2019.05.04 0 0 98

Helósztok valaki megmondaná hogy mitkell tudni a wushu illetve a shaolin kungfuról ugyanaz-e mi a külömbség ...stb és hogy melyiket tanítanak hazánkban ugy hogy pl: a shaolin kungfunál nem csak 1 stilust pl tigris majom...stb hanem maga a shaolin stilust és pluszba az összes általuk kialakított stilusok összeséggét vagyis az egész rendszert.melyik található legközelebb szolnok megyéhez ? és mennyibekerül előre is köszönöm !!!

howyoudoinbp Creative Commons License 2014.11.19 0 0 97

Hello! Nézétek meg ezt a király kung fu oldalt!

 

wtwarrior.hu

 

 

 

gb. Creative Commons License 2008.12.08 0 0 96
gb. Creative Commons License 2006.02.14 0 0 95

Szia Mokus,Igazad van csak most latom,ja mar tudom mi a cime,koszi.rengeteg halott topikok vannak sajna .

 

  Udv,gb.

Előzmény: mokus5 (94)
mokus5 Creative Commons License 2006.02.13 0 0 94
Szia Gb!

Majd 3 év után gondolod kapsz még erre választ.:) Ez 1 halott topic sajna, pedig nem ártana valami hasonló. Bár nem pont filmes dolgokról. De ha tényleg érdekel utánanézhetek, valahol meg van még a film.

Üdv itt is!

Mókus
Előzmény: gb. (93)
gb. Creative Commons License 2006.02.11 0 0 93

  "A Hidden Dragon & Crouching Tiger [ es aki a filmneveket hivatalosan forditja magyarra az rohadna mar meg ott ahol van!!! Bunko paraszt, nincs joga hozza hogy "kitalaljon" uj filmneveket!! >:E ] "

 

 

Szia, miert?Magyarul mi a cime?

Előzmény: Resistance (77)
bluekiwi Creative Commons License 2003.12.30 0 0 90
Akyra!

Fogalmam sincs, de email ment. :)

bk

Előzmény: Törölt nick (89)
olivia5 Creative Commons License 2003.12.29 0 0 88
hello ugylátom megakadt a topic, de ha van itt valaki, tudnátok ajánlani helyet, embert, bármit szóval a wing tsunt szeretném folytatni, hanem egy igényes helyen igényes kemény edzökkel.
köszi
O.
háj bye Creative Commons License 2002.07.24 0 0 87
Néhány napja a Klubrádióban volt egy beszélgetés. Hallotta valaki, netán itt a topicban is fellelhető a nyilatkozó?
Sajnos csak a végét sikerúlt ekcsípnem.
drisco Creative Commons License 2001.07.27 0 0 86
Megneztem a Reszeges mester 1. reszet.A legjobb kungfu film a vilagon.Hatalmas beszolasok vannak benne!!:DDDDDDpl:
"Szerinted ez kung-fu?Ki tanitott teged?Tan a Stevie Wonder?!"
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
hhc Creative Commons License 2001.06.02 0 0 85
kicsit keresgeltem. a stílus neve SHIRAYAN WAJRAMUTTHI.
hhc Creative Commons License 2001.06.02 0 0 84

bocsi, hogy nem szóltam, de volt maj25-én egy kung-fu gála, 9 egyesülettel és több díszvendéggel, köztük dr Bánhegyi Lászlóval, akinek a 70. születésnapja alkalmából lett az egész rendezve. Nagyon jó volt, természetesen.

Most lesz, ha jól emlékszem 16-án szombaton egy egész napos rendezvény. Egy indiai stílusú iskola szervezi, aminek a nevét nem tudom pontosan, ezért nem írom le. Többekközt fullcontact verseny is lesz. Több infót így fejből nem tudok.

hhc

Sama Creative Commons License 2001.05.14 0 0 83
Sziasztok!

Meg a reszeges temahoz szeretnek hozzaszolni kicsit :) Orltran-nak van igaza az en tudomasom szerint. Azaz reszeges stilus nem letezik, csak reszeges harc, ami sok fele stilusban megtalalhato. (pl. nalunk is Choy Li Fut -ban)

A Tigris es Sarkany tenyleg nagyon jo film. Gyonyoru kepek vannak benne es a zeneje is nagyon jo... arrol nem is beszelve, amikor a ket holgy kuzd egymassal fegyverekkel.... :)

Sama

Sheng Creative Commons License 2001.05.11 0 0 82
Ok megvan :-)

majus 25

Sheng Creative Commons License 2001.05.10 0 0 81
Sziasztok!

Erdekelne, hogy hasionlo bemutato lesz lesz-e a kozeljovoben, illetve pl. Eurosporton varhato-e valamikor

Szaisztok

Miamanóóó Creative Commons License 2001.05.01 0 0 80
Én tudok egy bemutatóról! Ezen a héten vasárnap (május 6.) lesz Csepelen a Csepel-napok keretében harcművészeti bemutató. A Radnóti Műv. Házban lesz a Vénusz utcában. Azt tudom, hogy öt stílus lesz ott, kick-box, tae kwon do, valamilyen karate, egy kung-fu és még egy ötödik, amit sajnos elfelejtettem. Ja, és azt hiszem, 10-től kezdődik!
Előzmény: hhc (79)
hhc Creative Commons License 2001.04.07 0 0 79
lecci mindenki szoljon, ha a stilusanak bemutatoja lesz. mindenkeppen erdekelne.
en deli mantis-t edzek, a bemutatonkrol meg semmi konkretat nem tudok.
kosz
Miamanóóó Creative Commons License 2001.02.17 0 0 78
Köszi a felvilágosítást és ma meg is fogom nézni a filmet. Különben ez a Yuen Wo Ping tudthat valamit, mert az említett Mátrixban, amit a Keanu Reeves csinált, nem volt béna. Mert ugye néha forog az ember szeme, amikor lesír a filmszereplőkről, hogy kb. két nap alatt mutatták meg neki azt a rúgást vagy ütést, amit kung-fu címén művelnie kell egy filmben!!!!
Előzmény: Resistance (77)
Resistance Creative Commons License 2001.02.11 0 0 77
A Hidden Dragon & Crouching Tiger [ es aki a filmneveket hivatalosan forditja magyarra az rohadna mar meg ott ahol van!!! Bunko paraszt, nincs joga hozza hogy "kitalaljon" uj filmneveket!! >:E ]

reszben mese ( eposz, legenda, vagy ahogy akarod ) mert reszben vannak benne emberek akik megtanultak hogy hogyan kell a gravitaciot legyozni..stb. De ez nem vesz el a film ertekebol! a Kung-Fu reszrol pedig nagyon jol megvan csinalva, szamos profi harccal! Errol pedig Yuen Wo Ping gondoskodik, aki 99-ben is felugyelte a Matrix kung-fu jeleneteit. Yuen Wo Ping filemeket is rendezett mint pl a : "Sas Arnyeka" es a "Reszeg mester".. mind2 Jackie Chan szereplesevel. Egyik legelismertebb filmje a "Vas Majom" - Donnie Yen-nel.

Szoval a film joforman minden igenyt kielegit, mestermu !

Peace,

Resistance

Előzmény: Miamanóóó (75)
Gai-luron Creative Commons License 2001.02.11 0 0 76
Hard Boiled. Az egyik legjobb John Woo film.
Előzmény: MMMMMMMMMM (74)
Miamanóóó Creative Commons License 2001.02.10 0 0 75
A Tigris és Sárkányt úgy emlegetik, mint kung-fu mese. Aki látta, attól kérdem: mennyire kung-fu és mennyire mese. Tehát ami harcűvészeti jelenet van benne, az azért életszerű és hatásos?
MMMMMMMMMM Creative Commons License 2001.02.07 0 0 74
Már én is hallottam, hogy tényleg jó film. Sőt, ma olvastam a CINEMÁ-ban, hogy tőlük 100%-ot kapott. Ezen tényleg meglepődtem, de ezek után tutira megnézem.
Különben a Chow Yun Fat-et láttátok már valami más filmben is?
Előzmény: Resistance (73)
Resistance Creative Commons License 2001.02.04 0 0 73
Hat a Guggolo Tigris es az Elrejtozott Sarkany [ vagyis inkabb angolul: Crouching Tiger & Hidden Dragon ] vmi veszettul jo film!!! Kung-fu hoz meg igen is van koze, ha majd meglatod hogy Michelle Yeoh hogy harcol akkor megerted:) Az meg hogy repkedos? Ez egy eposz kerem.... Meg jol is all hozza. Na meg ez benne van a sztoriban.

ha meg azt vesszuk hogy a nok milyen gyonyoruek benne :) Zang Zhi Yi fantasztikusan jol jatszik, bamulatos szepseg. Na es ott van Yeoh is. No comment - Miss Malaysia 1983.

A filmet mindenkinek meg kell neznie!!! Ha ez nem kap Oscar dijat akkor ^%&^%& >:]

Peace,

Res'

Előzmény: golana (72)
golana Creative Commons License 2001.02.04 0 0 72
MMMMMMMMMM:

En a VOX nevu mozista magazinban olvastam, hogy allitolag a Jet Li is jatszik majd a MATRIX 2-ben!
Persze nem tudom mennyire lehet hinni benne!

Megmondom oszinten a tulsagosan mesterkelt repkedeseket en sem birom! Az meg elment egy harmadosztaju "kung fu" filmben!
Szerintem pont ezek azok a dolgok amikkel nevetsegesse teszik a filmben levo esetlegesen szepen megtervezett kung fu jeleneteket!
hali!

Előzmény: MMMMMMMMMM (71)
MMMMMMMMMM Creative Commons License 2001.02.03 0 0 71
Én is láttam a Golden Globe-on a film részleteit. És azért sajnáltam, hogy olyan túl repdesősre sikerült. Azért meg fogom nézni, tuti.
Tényleg a Jet Li lesz a Mátrix 2-ben, vagy ez csak pletyka?
Előzmény: Vesper (70)
Vesper Creative Commons License 2001.02.03 0 0 70
Ha mar filmekrol van szo ismet :D Megemlitenem, hogy jovoheten lesz a permierje a Tigris es Sarkanynak. Nem sok koze lesz a valodi kungfuhoz, de hangulatos tortenelmi-mese film. Raadasul a Golden Globe dijkioszton el is vitt bar kituntetest. Itt 1 cikk rola akit erdekel:

http://internetto.hu/rovat/kultura/cikk.php?id=21571

Vesper

golana Creative Commons License 2001.01.29 0 0 69
B+ mikor volt! Lemaradtam rola!
Allitolag a Matrix masodik reszeben is o jatszik majd!
Ti hallottatok errol valamit?
Előzmény: Miamanóóó (67)
drisco Creative Commons License 2001.01.29 0 0 68
En lattam.Mi kellene?:))
Miamanóóó Creative Commons License 2001.01.27 0 0 67
Hahó! Nem látta valaki véletlenül a héten azt a Jet Li filmet, ami az RTL Klubon volt???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!