Keresés

Részletes keresés

atlantiszi medvetor Creative Commons License 2009.11.13 0 0 73
Na vajon Feri megmenti Gabikát azzal, hogy átemeli a szoci pártlistára? :)
atlantiszi medvetor Creative Commons License 2009.11.12 0 0 72
Miért kellett volna más megmondóember? Miért ne viselték volna? Nála jobban senki sem mutatta, mi is valójában az Szdsz. Pont olyan, mint a pártja.
Előzmény: PuPu (-)
damm Creative Commons License 2009.11.12 0 0 71
Sztem valaki más intézkedik ebben az ügyben...
Előzmény: Törölt nick (62)
Fine Tune Creative Commons License 2008.09.19 0 0 69
Azzal együtt, tudta ő már régen, hogy rámásznak Ferire. Fodor még sehol sem volt.
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.19 0 0 68
"A jelenlegi MSZP-vel nem lehet "szimpatizálni"."

Mégis "mindenki" azt várja Fodortól, hogy egyezzen ki Gyurcsánnyal. Nem?
Előzmény: Kagakusha (67)
Kagakusha Creative Commons License 2008.09.19 0 0 67

" Akkor a facér kötött 2006-ban is koalíciót az MSZP az SZDSZ-szel, az oktatásügy nagy hazavágójával? "

 

Értelmetlen kérdés. A hatalomért, mi másért? Egyedül nem tudtak volna kormányt alakítani. Az MSZP vezetői meg ennek érdekében mindenre hajlandóak voltak.

Mondjuk az oktatási tárcát éppen 2006-ban vették el Magyar Bálinttól. Ha 2002-ben eleve nem is adják oda, akkor megelőzhető lett volna az az eszement ámokfutás, amit művelt. Csak hát Szili Katalin házelnök akart lenni ...

 

" Tudom, előre tudták, hogy most majd az "egészségügy nagy hazavágói" lehetnek majd így. "

Marha nagy üzlet volt ez nekik ...

 

" Olyan édesek a durci szoci szimpatizánsok"

 

A jelenlegi MSZP-vel nem lehet "szimpatizálni".

Előzmény: Törölt nick (64)
PuPu Creative Commons License 2008.09.19 0 0 66

Lehet, habár én sosem kedveltem...

Ezek a pedagógus-szaxervezetek valamiért ki tudják termelni a legtehetségtelenebb vezetőket...

Előzmény: amanita_phalloides (61)
PuPu Creative Commons License 2008.09.19 0 0 65

:O))))

Tetszetős, tetszetős.

Az enyém jobb, - szerintem Fodrot Vityka építette be a szadiba, hogy adandó alkalommal belölről mérje rájuk az utolsó csapást.

Bakker, egy ekkora patk vakondokot!

:O))))

Előzmény: ex_lx (60)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.19 0 0 64
"Fent nevezett éppoly kártékony figura az SZDSZ-es színekben, mint közeli rokona nálatok.

Csakhát ezt nem most kellett volna észrevenni, hanem pl. még akkor, amikor ezek Magyar Bálinttal hármasban hazavágták az oktatásügyet.
"

Ez is tök jó... :)))
Akkor a facér kötött 2006-ban is koalíciót az MSZP az SZDSZ-szel, az oktatásügy nagy hazavágójával? Tudom, előre tudták, hogy most majd az "egészségügy nagy hazavágói" lehetnek majd így.
(Olyan édesek a durci szoci szimpatizánsok :))) )
Előzmény: Kagakusha (56)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.19 0 0 63
"Bakker, egy kormánykoalíció mégsem csak egy hirtelen felindulásból elkövetett, kukatárolóban odavetett alkalmi numera, - ez bizony az adott ciklusra szóló politikai szövetség, - még ha ez nem is tetszik neked."

Ezt mondd Gyurcsánynak, a "reformblabla" terminus technicus szellemi atyjának.
Előzmény: PuPu (22)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.19 0 0 62
"Vajon meddig viseli még pártja "áldásos" tevékenységét? "

Mittomén, Gyurcsány még nem szólt oda Kókának, hogy Horn mehet? :)))
Előzmény: PuPu (-)
amanita_phalloides Creative Commons License 2008.09.19 0 0 61
Hát PuPu, most dobtam egy hátast a topic-nyitódón.

Amikor az eü-ámokfutás idején valaki azt merte írni Horn Gáborról, (aki Horváth Ágica helyett nyilatkozgatott az eü-rő) hogy az egészségügyhöz (SEM!) ért, akkor úgy fasisztáztátok le, ti ballib nickek, hogy csakúgy füstölt...

Én is kérek akkor egy kávét!
:-D
Előzmény: PuPu (-)
ex_lx Creative Commons License 2008.09.19 0 0 60
Lehet, hogy krakéler, de nem hiszem, hogy most zsigerből nyomja. Inkább övé a szerep, hogy úgy kibickedjen Fodor mögött, amíg az a Kóka által a szakítással megalapozott tétet addig addig emeli, amíg elviszik az asztal mellől.

Tom, kicsi, sárga és savanyú összeesküvés-elmélet, de az enyim.
PuPu Creative Commons License 2008.09.19 0 0 59

Ja.

És a korábbi partnernek már nincsen se teste, se válla, - feje sincs, amire állni lehetne, csak a nagy pofája van, a feje helyén meg egy fax....

:O))))

Előzmény: GenYo (57)
PuPu Creative Commons License 2008.09.19 0 0 58

Hát igen, csakhát ez a válás is olyan, mint a többi: mindenki a maga sérelmeit ápolgatja, a partnere érdekeiről, sérelmeiről meg el-elfeledkezik.

Emellett az azért nem mindegy, hogy a válás a közös ügyek rendezésével vagy azzal kezdődik, hogy az örökké elégedetlen és követelőző menyecske becsapja az ajtót, majd elkezd volt férjére kígyót-békáűt kiabálni,  és vadul riszálja a seggét volt férje legádázabb ellensége előtt, - no, az utóbbi esetben csökken a normális párbeszéd lehetősége.

De lehet, hogy tévedek...

:O))))

Előzmény: GenYo (57)
GenYo Creative Commons License 2008.09.19 0 0 57

Horn Gyula volt ez idő alatt a kormányfő és az MSZP 54.14%-ról 34.72%-ra küzdötte le magát. Az örök bűnbak SZDSZ pedig bizony 17.84%-ról 6.2%-ra amortizálódott ... és most ismétlődni látszik a történet: Gyurcsány is a korábbi partner vállára állva szeretne fentmaradni (kormányfőként/pártelnökként).

 

Szvsz ez rossz taktika: 50% feletti MSZP már soha többet nem lesz, az elhagyott/átvert társnál pedig nem kell ádázabb ellenfél...

...aki már vált el életében, az ezt pontosan tudja... :(

Előzmény: Törölt nick (53)
Kagakusha Creative Commons License 2008.09.19 0 0 56

Na, jó reggelt.

Fent nevezett éppoly kártékony figura az SZDSZ-es színekben, mint közeli rokona nálatok.

Csakhát ezt nem most kellett volna észrevenni, hanem pl. még akkor, amikor ezek Magyar Bálinttal hármasban hazavágták az oktatásügyet.

 

 

Előzmény: PuPu (-)
PuPu Creative Commons License 2008.09.18 0 0 55

Tulajdonképpen senki nem mondta, hogy náci, én is csak annyit állítottam példával alátámogatva, hogy nem biztos, hogy attól, hogy valaki bekerül a parlamentbe, ab ovo domesztikálódik.

Lehet az is pl, hogy a rohamcsapatai önálló életre kelnek, - ki tuggya?

:O)))

Előzmény: Fine Tune (49)
Fine Tune Creative Commons License 2008.09.18 0 0 54
Ez az SZDSZ-esek 99%-ra jellemző. Akármilyen baromságról is van szó. (Pld. Horváth páncélszekrényei).

Most is csak az osztja meg őket, hogy egyre közelebb a bukás.
Előzmény: pucros (52)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.18 0 0 53
Akkor miért is mondtad, hogy a Horn bukott? Az szdsz bukott, oriási nagyot.
Előzmény: GenYo (48)
pucros Creative Commons License 2008.09.18 0 0 52

Nem született kötözködő. Amíg nem volt ilyen magas pozícióban, sokkal szerényebb volt...

 

Énszerintem Horn Gábor az SZDSZ Lendvai Ildikója: bárki a főnök és bármi az álláspontja, ő ott van és nagyon nagy lendülettel érvel mellette.

 

Előzmény: PuPu (-)
P.URBANUS Creative Commons License 2008.09.18 0 0 51
Azért megvan annak a diszkrét bája, ha a komcsik egymás torkának esnek. :-) Mostanában mosolyszünek van köztük. :-)
SEPTEMBERIVS Creative Commons License 2008.09.18 0 0 50

Csak azt tudja, hogy mit fog csinálni.

Előzmény: Fine Tune (49)
Fine Tune Creative Commons License 2008.09.18 0 0 49
"Aztán talán majd a parlamentben domesztikálódnak, bár van erre egy Hitler nevezetű eléggé fajsúlyos ellenpélda..."

Tulajdonképpen mit csinált a Jobbik, hogy náci?
Előzmény: PuPu (47)
GenYo Creative Commons License 2008.09.18 0 0 48
Előzmény: Törölt nick (46)
PuPu Creative Commons License 2008.09.18 0 0 47

Ezt úgy kell csinálni, hogy amikor jön a választás, akkor húzol egy bazi X-et a jobbik neve mellé...

Nem, nem az utcán ugrabugrálva kukát gyujtogatni, - nem ez a módja.

Aztán talán majd a parlamentben domesztikálódnak, bár van erre egy Hitler nevezetű eléggé fajsúlyos ellenpélda...

:O))))

Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.18 0 0 46
Frissítsed fel az emlékezeted, hogy is volt az a 98-as választás, melyik párt kapta a legtöbb szavazatot, és melyik párt miatt nem tudta folytatni a munkát?
Előzmény: GenYo (32)
Darwin Creative Commons License 2008.09.18 0 0 45
A te hozzászólásaidat kb. úgy lehetne jellemezni, hogy PuPu variáció MSZP seggnyalás témára. ;)
Előzmény: PuPu (43)
Fine Tune Creative Commons License 2008.09.18 0 0 44
Én sem vagyok Jobbikos, de remélem, hogy az SZDSZ rovására:)
Előzmény: Törölt nick (40)
PuPu Creative Commons License 2008.09.18 0 0 43

Rosszul látod, - zenében ezt úgy szokták hívni: variációk egy témára...

:O))))

Előzmény: Fine Tune (31)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!