Keresés

Részletes keresés

Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 5 perce 0 0 832004

"Eddig ér el az agyad. "

 

Igen, sajnos, ezek szerint rosszindulatú ember vagyok.

Ide teszek egy pontot:

.

Előzmény: Burgi90 (832001)
Burgi90 Creative Commons License 5 perce 0 0 832003

Na, 35 évesen alapítottál családot, akkor én se vagyok annyira elkésve. :) Pedig már öreg apuka leszek ha 35 évesen csinálok gyereket.

Előzmény: Igor Castillo de Muerte (832002)
Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 5 perce 0 0 832002

Jó a Tonyónak, engem már koptat az élet. Van most egy új emberünk, 20 éves. na, ő egy fitt, és fiatal ürge.

30 évesen a szigetkört (5400m) lefutottam 21:10 körül. 35 voltam, mikor a fiam született. Nekem az volt a gyermekkor (kvázi fiatalság) vége. Nem tudom, szerintem a "középkorúnak" 50 körül van vége, lehet pont holnap, és akkor már hivatalosan is öregnek számítok:)

Előzmény: Burgi90 (832000)


Burgi90 Creative Commons License 5 perce 0 0 832001

Te vagy az sajnos. Mert feltételezed hogy nem tanulni akarok ott. Egy rosszindulatú ember vagy sajnos.

Teljesen mindegy miből lesz fizetve (amúgy főleg diákhitelből), a lényeg hogy valamit akarok, miközben még 1,5 éve magam alá hugyoztam részegen.

 

Neked az egészből annyi jön le hogy "ki fizeti". Eddig ér el az agyad. 

 

Előzmény: Igor Castillo de Muerte (831997)
Burgi90 Creative Commons License 10 perce 0 0 832000

Amúgy ha én középkorú vagyok, te mi vagy? Öreg? :D Tónyó 50 évesen fiatalnak tartja magát :DD

 

 

Előzmény: Igor Castillo de Muerte (831997)
Burgi90 Creative Commons License 15 perce 0 0 831999

Amúgy 7 féléves a képzés és marhára nem lehet sumákolni mert gyorsan repülsz akkor. 4 félév az állami lesz része lesz. Annyi állami félévem még van.

Előzmény: Igor Castillo de Muerte (831997)
Burgi90 Creative Commons License 15 perce 0 0 831998

Nyilván azért az egyik legnehezebb szakra iratkozom be, mert a munka elől menekülök :))

Akkor baba szakra mennék, ahol tanulni se kell és tényleg lehet tingli tanglizva végezgetni.

 

 

Előzmény: Igor Castillo de Muerte (831997)
Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 15 perce 0 0 831997

Tetű hazug szar alak vagy. Azt szólom le jogosan, mikor egy semmirekellő középkorú férfi a családja nyakán élősködve a meló elől menekülve újabb 4 félévig sumákol. Magával az egyetemmel semmi baj, tök jó, hogy sok ember diplomát szerez, ez a jövő, nem az árokásás, meg a szalagmunka, sopival értek egyet ezügyben. Szóval egyetem... Menj csak, azt is kifizetjük neked.

Előzmény: Burgi90 (831994)
Burgi90 Creative Commons License 20 perce 0 0 831996

A szabadságnál értékesebb dolog nincs. Hogy hogyan éred el, az mellékes. S igen, marhajó szabadnak lenni.

Sajnos csak őszig tart most...

Előzmény: Igor Castillo de Muerte (831992)
Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 20 perce 0 0 831995

"Mesélj..."

 

Neked? Túladagoltad magad:D

Előzmény: Burgi90 (831991)
Burgi90 Creative Commons License 20 perce 0 0 831994

Egyáltalán nem jó perspektíva a segédmunka, ezért is megyek egyetemre. Ismét.

De te ezt is leszóltad, akkor derült ki igazából hogy ki is vagy te. 

Előzmény: Igor Castillo de Muerte (831992)
Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 20 perce 0 0 831993

Ebben a burgeres a partnered, vele beszéld meg, hogy jár-e, és mennyi pénz a finnyás európai munkavállalónak:D

Előzmény: tadadadaaaam (831988)
Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 20 perce 0 0 831992

A melósnak soha nem volt, és nem is lesz jó. Nyilván szarabb a malterosvödröt cipelni, mint hómoffiszba handabandászni, órabérbe trollkodni a neten, dologidőben Gran Turismo-zni. De még a malterosvödör is jobb perspektíva, mint a család rokkantnyugijából vidéki kódisként tengődni

De te szabad ember vagy, ne törődjél senki nyomorával, aki húzza az igát. Itt is mindenki téged irigyel, csak  mi nem merünk belevágni a láblógatásba. Mert gyávák vagyunk.

Előzmény: Burgi90 (831986)
Burgi90 Creative Commons License 20 perce 0 0 831991

33 vagyok. Miért halnék meg 43-53 évesen?

Úgy érzed téged már simogat a halál szele? Mesélj.....

 

Előzmény: Igor Castillo de Muerte (831989)
kraptrovics Creative Commons License 30 perce 0 0 831990

A szabadság harcosa ül mordorban, csont magányosan a gyerekszobában, hahahahaha...

kb börtönben lenni lehet ilyen, te nem szabad vagy öreg, hanem fullfullfull retardált, és nyomorult módon lusta.

Te most is saját börtönödben vagy, ahol a rács a gyógyszer és a sokféle elmebajod, addig is börtönben voltál, amíg felalá részegeskedtél, akkor a piából voltak a rácsaid, az elmebajod mellé.

 

Előzmény: Burgi90 (831982)
Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 30 perce 0 1 831989

Én leszarom, hogy nem csináltál, te balfasz, te rugózol rajta:) Én csak jelzem, mennyire röhejes, mikor  a  gyermektelent veri a víz, hogy lerohad az ország. Neked nem számít, 10-20-év, és rádhányják a földet. Én már joggal mondanám, de nekem meg már mindegy, ha a kölyöknek van esze, megnézi, máshol mi a helyzet (jó lecke volt neki múltkor Bécs) majd szerencsét próbál máshol. Szóval az igásló addig rángatta a család szekerét kifelé a sárból, míg egyenesbe jött  annak rúdja. Nem  is kell nekem már más csak a zabos tarisznya:D

Előzmény: Burgi90 (831982)
tadadadaaaam Creative Commons License 30 perce 0 0 831988

a kedvenc migrációtok és ájrópa el-slum-osítása vajon kiknek az érdeke...

 

jah hogy az européer munkavállaló már kicsit túl sokat képzel magáról...és még követelőzik is..meg drága is....

 

jah.....

Előzmény: Igor Castillo de Muerte (831985)
Kód 001 Creative Commons License 30 perce 0 0 831987

Amíg kap a nagyi nyugdíjat, addig heverészel, here. De hát nem tart 9rökké. 

 

Baj lesz ebbü", more ..

Előzmény: Burgi90 (831977)
Burgi90 Creative Commons License 30 perce 0 0 831986

Eddig azt pofáztad hogy milyen jó a melósoknak, a burcsázásért milyen faszán fizetnek....

Előzmény: Igor Castillo de Muerte (831985)
Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 30 perce 0 0 831985

Talán nem kellett volna a rabszolgatörvényt elfogadni, meg a szakszervezeteket szétverni. Szar a melósoknak? Ez hazugság, az elmúlt 1000 év legjobb 10 éve, 2030-ra utolérjük osztrákiát, stbstbstb...

Előzmény: tadadadaaaam (831976)
kraptrovics Creative Commons License 30 perce 0 0 831984

A faj jelenleg bolygó szinten túlszaporodik, magyaroroszág pedig nem azért rohad szét a picsába, mert kevesen vagyunk, hanem mert mindenki csak zabálna, henyélne, fogyasztana, tartsanak el a semmire.

 

Ez egy alfejezet itten, hogy azért is ez a módi, mert aki a belét kiköpi (ld kód és a gány) az is csak tömegméretekben épphogy vegetál, tehát az balek, okosba lopással, korrupcióval, bűnözéssel kell jól élni, ilyen egy olyan ország, amit bűnözők vezetnek.

 

Kód csak ott siklik ki egy kicsit, a kedvenc russziája még ilyenebb, ez ennek egy miniatűr kis játéktelepe, dehát mindekinek van egy lépték, amire már vak.

 

 

Nem a családnak, a munkának, az értékteremtésnek nincsen becsülete. Nyilván valahol a kettő összeér, gyereket nevelni komoly felelősségteljes munka, lenne, de sok esetben itt azt látom, jobb ha az illető bele sem fog, mert csak a selejthányadot növelné saját nyomorának reprodukálásával.

 

Midnenesetre téged ebből semmi nem érint, sem a családalapítás, sem a munkavégzés, szóval partvonalról beugatás az mindekit hidegen hagy.

 

 

Előzmény: Burgi90 (831961)
Kód 001 Creative Commons License 45 perce 0 0 831983

Tehát, ha a magyar emberek megsapkázása folyik ( a beruházás körülményei, a környezetszennyezés, a magyar emberek munkalehetőségeinek korlátozása ), akkor az " gluténmentes bális folyamat". 

 

Igaz, a globalisták inkább multi cégek, akiket egy jól müködő államnak inkább szabályoznia kéne, nem pedig elősegitenie a saját országában élők kizsákmányolásat, de sebaj. 

 

 

Ha azonban a NER saját zsebéről van szó, mint a covid alatti rablásnál, ahol nem volt olyan, mint a globalista szintű támogatási rendszer, csak a Mészáros csoport kapott támogatást - az unortodox gazdaságpolitika. 

 

Hàt ez sem csoda:

 

https://hataratkelo.blog.hu/2023/12/10/szazbol_csak_hat_fiatal_maradna_biztosan_magyarorszagon

Előzmény: tadadadaaaam (831980)
Burgi90 Creative Commons License 45 perce 0 0 831982

S akkor mi van ha nem csináltam? A nap a földbe zuhan?

Én szeretek szabad lenni, te meg az igásló típus vagy. Te hajtani szeretsz. Hajtsál.

 

 

 

 

Előzmény: Igor Castillo de Muerte (831981)
Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 45 perce 0 0 831981

Ezt a fagyinak magyarázd, nem én rugózok a népszaporulaton. Reggel óta ezen pörög, miközben ő egyet sem csinált.

Előzmény: kraptrovics (831971)
tadadadaaaam Creative Commons License 45 perce 0 0 831980

és nyilván csak magyar viszonylatban lehet erről beszélni, nem globális folyamat---heh? tehát horvátoknál is csak véletlen láttam filippínót a hotelkonyhán...

 

( a yachtot nem kommentálom, fogalmatok sincs, mi van a yachton túl pl az arabusoknál)

 

azt már csak mellékzöngeként teszem ide, hogy ír/holland GDP csoda mögött mennyi reálgazdasági tényező és mennyi papíron futó adókedvezmény tényező áll-ha letisztítanánk az adatokat az adókedvezmény miatt papíron odavándorló GDP-től, lenne áll koppanás ott is

de ez a koppanás is hamar el fog jönni, arabuséknál már adót sem kell fizetni, csak menjenek a cégek oda irodát bérelni, meg szolgáltatást igénybe venni--nem véletlen épülnek gombamód a csilivili felhőkarcolók, nyilván nem, a sivatagi tevéknek készülnek:-)))

Előzmény: Kód 001 (831975)
Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 1 órája 0 0 831979

...incelhülyegyerek

Előzmény: Burgi90 (831961)
kraptrovics Creative Commons License 1 órája 0 0 831978

Az mindegy, a multi idehozná a bantu négert is, aki ellakik a csatornában az afrika  sárkunyhója helyett.

A "nemvehetedelamunkát" pártállam szabályai szerint dolgoztahatja legálisan(!) a multi minden munka törvénykönyve és egyéb írott malaszt jogok magasról leszarásával a sok ungabungát, miközben milliárdos támogatást, kedvezményt, adómentességet, mindent IS kap a tuloldalt.

 

Min kéne elgondolkodni itt igazából? A multi egy profitorientált valami, a lényeg a zseton, ha nulla forintért vehetne rabszolgákat és korbácsolással halálra dolgoztathatná őket, akkor azt tenné.

 

Itt megkapja helyben az ideszállított filippinó filléres munkaerőt, nem kell ázsiában üzemet létesíteni, megkapja a kedvezményeket és állami pénzeket, juttatásokat, EU határon beélül van, adó és minden mentesen viheti a legyártott szarját 1000x áron eladni, miközben bepöp egyszámot, mekorát termelt ő itt, vagyis mekkora "magyar" gdp.

 

Hogy ebből nem maradt itt semmi, már a bár sem, már az adó sem, az mindegy, hozzáírnak a gdp-hez egy számot és dübörög a nyomortanya.

Papiron.

 

 

 

 

Előzmény: tadadadaaaam (831974)
Burgi90 Creative Commons License 1 órája 0 0 831977

Vagy milyen olyan helyen dolgozni ahol tényleg le kell dolgozni az x órát... 

Előzmény: tadadadaaaam (831976)
tadadadaaaam Creative Commons License 1 órája 0 0 831976

nincs minden rendben

de .....

 

egy hét tesco/lidl/tetszőleges üzletlánc/ önkiszolg. kasszázás után szívesen készítenék pár emberrel interjút....lehet, nem is értékelné annyira le a melóját, ha megtapasztalná

 

nekem van iskolában anyukatárs, aki 17 éve nyomja üzletláncnál....szokott mesélni, hogyan osztják be pl. munkára-egyedül neveli a fiát (van egy idős édesanyja, aki némileg besegít), és pl rendszeresen osztják be a szünet helyett (iskolaszünetekről beszélek) olyan hetekre szabadnaposnak, amikor tanítás van etc-véletlen sem úgy, hogy neki jó legyen.... a sok elégedetlenkedőnek leesne az álla, ha multinál kéne így teperni...

 

vagy a sehol meg nem jelenő túlórázások, ami tsoha senki nem fizet ki vagy ad kii pihenőidőbe

 

szerintem nagyon sok embernek fogalma sincs, mi is valójában pl tényleges tartós stressz alatt dolgozni pl...szerintem pl egészségügyben dolgozni ezerszer megterhelőbb, mint pl pedagógusnak lenni

Előzmény: Kód 001 (831966)
Kód 001 Creative Commons License 1 órája 0 0 831975

A legismertebb azon multik bérrabszolga foglalkoztatása, akiknek az állam garantálja, hogy hatalmas profitra tehetnek itt szert. 

 

 

Így pl. az akkumlátorgyárak ( és hasonló beruházások ) egyik alapja, hogy a beruházó a költségei minimalizálására kap garanciát. Ennek egyik eleme a bérköltség. 

 

( amikor pl. Flextronics cég kelet Mo részlege felfedezte, hogy Ukrajnában szotyiért tudnak rabszolgákat szerezni, simen összepakolt és átment az egész Munkácsra. Így lett dolgozóként a bérköltség kb negyede annak, amit itt, Mo on fizettek - persze nem túl sokat. )

 

Mivel a magyar ember nem kap elég keveset a beruházás vonzóságához, garantálja az állam, hogy lehetővé teszi olcsó bérrabszolgák foglalkozatását. Így tehát nem maga a magyar állam foglalkoztat szotyiért - csupán biztosítja a munkásszállásokat, a törvényi feltételeket, hogy olcsó filippinó és egyéb munkavállalók kerüljenek az országba. Így már megéri a " befektetőnek" ráadásul állami milliárdokat is kap a beruházáshoz. Még kényelmes törvényeket. 

 

 

Ja, és mi lesz azzal a pénzzel, ami a beruházótol.az államhoz kerül?

 

 

Hát, sokba kerül a yacht az adrián, na. 

Előzmény: tadadadaaaam (831974)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!