Keresés

Részletes keresés

Huszonhat Creative Commons License 2007.02.15 0 0 32
Örömmel közlöm, hogy megalakult az ELÁLLÓ FÜLŰEK KLUBJA. Hamarosan az IWIW-en is fnet leszünk. E-Mail: elalloful@vipmail.hu
csupaszabo Creative Commons License 2003.10.12 0 0 31
A másik topikba beírtam egy plasztikai sebész címét és elérhetőségeit.
tampere Creative Commons License 2003.10.01 0 0 30
Sziasztok!

Jártatok mostanában a Kecskeméti utcában? Van ott egy Paris Boutique. Az eladó csajnak hihetetlenül elálló fülei vannak. Ráadásul még copfban is hordja a haját, így aztán aki mellé akar nézni, az is a füleit bámulja. Menjeek be, megéri megnézni...

Tamás

csupaszabo Creative Commons License 2003.09.01 0 0 29
Viszonylag egyszerű kis műtéttel korrigálható az elálló fül. Nekem az egyik fiamnak van kifdejezett bokszolófüle, most még irtó jól áll neki, de ha később gondja lesz vele, hát megműttetjük.
halfingi Creative Commons License 2003.08.31 0 0 28
Legyen ez a legnagyobb problémád...
tampere Creative Commons License 2003.08.11 0 0 27
Ezt találtam a neten, hátha valakit érint a dolog.

Ékszerfotózáshoz keresünk olyan hölgyeket, akiknek nagy és/vagy elálló füleik vannak. Jelentkezni lehet a : silverpromotion@freemail. hu címen.

Törölt nick Creative Commons License 2003.07.26 0 0 26
Igen, megszűntek.
Azért voltak gátlásaim, mert pl nem mertem copfba tenni a hajam, nem mertem a fülem mögé tenni a hajam. Nem igazán csúfoltak, mert úgy szégyelltem, hogy tökéletesen takartam, senki nem vette észre.
tampere Creative Commons License 2003.07.25 0 0 25
Miben okozott gátlásokat? Sokat cukkoltak miattuk? Netán meghúzták a társaid a füleidet?
Előzmény: Törölt nick (23)
krapek2 Creative Commons License 2003.07.20 0 0 24
és megszüntek a gátlásaid?
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.19 0 0 23
Sziasztok!

Nekem is elállt az egyik fülem, de megoperáltattam még 17 éves koromban, mert komoly gátlásokat okozott :-))

MuTeR

krapek2 Creative Commons License 2003.07.18 0 0 22
vannak rendes emberek és tetvek ez van .....
tampere Creative Commons License 2003.07.18 0 0 21
Akkor szerencséd volt, mert engem cseszegettek rendesen, igaz nekem azért elég brutkón eláll a fülem... :(
Előzmény: krapek2 (20)
krapek2 Creative Commons License 2003.06.24 0 0 20
fiu :)

nem érdekes módon nem

tampere Creative Commons License 2003.06.24 0 0 19
Hahó sorstárs. Lány vagy vagy fiú? Szoktak cukkolni a füleid miatt? Kaptál beceneveket?
Előzmény: krapek2 (18)
krapek2 Creative Commons License 2003.06.23 0 0 18
nekem 1.8 :)

azért lehetne 0 is

tampere Creative Commons License 2002.04.16 0 0 17
Azért a 2,4 cm-eddel nem panaszkodhatsz. A normál fül 1-1,5 cm-re áll ki a fejtől...
Előzmény: Anibell (16)
Anibell Creative Commons License 2002.03.30 0 0 16
kb. 2,4 cm bár már megírtam

szerintem sokkal rosszabb lehet mondjuk nagyon alacsonynak lenni... képzeld el, hogy éves vagy és egy hatodikos pisis rálát a fejed tetejére

Előzmény: tampere (15)
tampere Creative Commons License 2002.03.27 0 0 15
Na ige, ha valaki túléli a sulit, főleg mondjuk az általános iskolát, akkor már olyan sok gondja nem lehet. Nekem még középiskolában is meggyűlt a bajom egy két tanárral, de utána alábbhagyott -szerencsére- a lendület

Várom a laboratóriumi eredményeket... :)

Előzmény: Anibell (14)
Anibell Creative Commons License 2002.03.27 0 0 14
"...olyan egyedivé tesz, ez is kicsit visszatart tőle.
Amúgy mostanában a cikizős dolgok kicsit alábbhagytak..."

nem mondom, hogy könnyű döntés, de neked kell eldöntened melyik a rosszabb, műtés, vagy cikizés.

hiszem-vallom, hogy a cikizés idővel egyre kevesebb lesz, és egyre kevésbé is fog zavarni..

válaszoltam, számadatot a megfelelő mérési körülmények beállítása, és a műszer kalibráltatás után adok, (magyarán az irodában mégsem, otthon meg elő kell valahonnan kaparni egy vonalzót :)

Előzmény: tampere (13)
tampere Creative Commons License 2002.03.27 0 0 13
Én speciel vonalzóval mértem meg a fülemet, amikor megnéztem, hogy mennyire áll el. Nekem szinte derékszögben állnak ki a füleim, így nagy gondom nem volt, csak oda kellett simítanom a fül hátuljához és megnéztem, hogy a vonalzón melyik szám látszik ki a fülem mögül...

Igazából kicsit én félek a műtéttől, mint minden más mesterséges beavatkozástól is. Egyrészt ez tart vissza, másrészt pedig sokan mondják, hogy ne műttessem meg, mert olyan egyedivé tesz, ez is kicsit visszatart tőle.
Amúgy mostanában a cikizős dolgok kicsit alábbhagytak, ezért sem szerepel a jelenlegi tervek között a műtét.

Neked mennyire áll el a kiálló füled? (Most már le tudod mérni... :) )

Előzmény: Anibell (12)
Anibell Creative Commons License 2002.03.26 0 0 12
sziasztok,

nekem csak az egyik fülem áll el, de az rendesen... igaz sosem mértem. az érdekelne is hogyan méritek? tolómérővel?

biztos hallottátok már azt a dumát ti is, hogy mirelitt a fületek... télen-nyáron eláll.

gimis koromban eléggé sokat cikiztek vele, akkor gondoltam a műtétre (kis ék alakú darab kivágása, a fül anélkül való összevarrása), de ma már eszembe sem jut, emígyen azt hiszem nem leszek a topiknak törzstagja, de legalább beköszöntem.

még azért szeretném - a mérés mikéntje mellett - azt is megkérdezni, hogy ha olyan nagyon sok hátrány van belőle, és olyan szörnyen érzitek magatokat miatta, miért nem vállalkoztok a műtétre?

tampere Creative Commons License 2002.03.25 0 0 11
Hát igen, én a hosszabb ha növesztésével is megpróbálkoztam, de az sem segített,mert az alól is ugyanúgy kiálltak a füleim. Na meg egy fiú elég hülyén is néz ki hosszú hajjal... :(

Előzmény: Permanent Transient (10)
Permanent Transient Creative Commons License 2002.03.22 0 0 10
Az elálló fület meg lehet operáltatni egy tökegyszerű műtéttel, és akkor nem fog elállni.
Én azonban erre nem vállalkozom. :-) Örülök, hogy nem vagyok beteg és nem kell kórházba mennem, minek keressem magamnak a sz*rt? Pedig az én fültem is eláll, plusz női hölgy vagyok megfelelő adag hiúsággal, de valahogy nem zavar, sose bántottak érte. Egy időben még háromcentis hajat is hordtam, az anyukám vinnyogott, hogy előnytelen meg minden, de nekem úgy tetszett. :-)
Sose volt emiatt kisebbségi érzésem. Hm?
tampere Creative Commons License 2001.12.22 0 0 9
Ez olyan dolog, amit nehéz úgy elképzelni, hogy nincsenek elálló füleid. Igazából olyan, mint minden más testi hiba, csak sokkal feltűnőbb. Ha valaki nem tud beszélni, sejpít, stb. az nem látszik alapból, de bárkivel találkozol, a füleid egyből előtérbe keürlnek.
Én bárhová megyek, érzem, hogy az emberek bámuljáka füleimet és a háttérben összesúgnak.

AMúgy pedig rengetegszer cukkoltak a füleim méretei miatt és a tanárok rendszeres vendége voltam, ha valakinek meg kellett tépni a füleit..
Ez elég?

Előzmény: un.named (8)
un.named Creative Commons License 2001.12.21 0 0 8
mehe, ellálófülőek atrsuk össze? ez olyan mintha azt mondanánk hogy barna szeműek tartsunk össze, vagy 90 hájasan dagadtak tartsunk ossze, vagy görbe ujjúak tartsunk össze...

és egyébként milyen gondod származott abból, hgoy elállnak a füleid? felakadtál egy fára biciglizésnél, mert nem vitted eléggé félre a fejed? vagy mi? Konkrétan miért zavar az, hogy elállnak a füleid? miben akdályoz? nem leheszt rövidtávon bajnok se futásban, se úszásban vagymi?

Huszonhat Creative Commons License 2001.12.20 0 0 7
Meg kell törnünk a jeget! Az idősebbeket még csak megértem, hogy nem írnak. De fiatalok! Szóljon hozzá az is akinek nem állnak el a fülei!
Előzmény: tampere (6)
tampere Creative Commons License 2001.12.18 0 0 6
Szai Balázs !
Ok, nincs gond. Mi nagyfülűek tartsunk össze, nem igaz?
Azon azért csodálkozom, hogy csak két embert zavar az egész INDEX közösségben a nagy füle. Ahogy járom az utcákat azért elég osk embernek vannak elálló fülei, nem hiszem, hogy őket ez a dolog nem foglalkoztatja...
Előzmény: Huszonhat (5)
Huszonhat Creative Commons License 2001.12.18 0 0 5
A Huszonhat név alatt egyébként mindig engem kell értened, bárhol is olvasod ezt a nevet. De szeretném, ha a magánlevelezést is folytatnánk!
Előzmény: Huszonhat (4)
Huszonhat Creative Commons License 2001.12.18 0 0 4
Az a Balázs vagyok, akit már ismersz, csak akkor még ilyen néven szerepeltem. Ma írtam neked E-mailt. Bocs, hogy kicsit összezavartalak...!
Fül a fejjel!
Előzmény: tampere (3)
tampere Creative Commons License 2001.12.17 0 0 3
Hello! Az én füleim 4,2 cm-ra állnak ki. Én azért már láttam hasonlóan elálló füleket, mint az enyém , igaz nem sokat. A baj nálam az, hogy 90 fokban állnak ki a füleim és ezért néznek ki ilyen furcsán... :(
Előzmény: Huszonhat (2)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!