Keresés

Részletes keresés

Róbert333 Creative Commons License 2022.06.17 -4 0 559

Szamomano Amit is teljesen egyedi eset lehet mert nekem egeszén más tapasztalataim vannak a Jordan taxisokrol. En is sok helyen jartam mar, de jordaniaban volt a legkevesbe eroszakosak a taxisok. igaz régen 2003 ban voltam lehet azóta romlott a helyzet esetleg. Verszemet kaptak de akkor kifejezetten azt ereztem hogy ezek a taxisok azt teszik állandóan amit Mondunk ha fotózni akarunk addig vár ránk ameddig mi igényeljunk, nem akart befolyásolni, nem akart ide oda üzleti szempontból vinni mint más országokban hanem megelégedett azzal az összeggel amit kapott és egész héten cipelt minket mindenhova. Sajnálom hogy nem tudom már hogy ki volt az szívesen felvennék vele a kapcsolatot! Arra sem emlekszem mennyibe került az 1 het...

 

 

Fullmoon0121 Creative Commons License 2018.01.26 -2 0 558

 

Sziasztok!

 

Ha szeretnetek egy megbízható segítséget jordániai nyaralásotok alatt, akkor szívből ajánlom nektek SAMEER FAROUN-T.

En tavaly augusztusban töltöttem egy fantasztikus hetet Jordániában, es számos programon vettem reszt: Petra , Wadi Rum, Holt-tenger, Jerash, búvárkodás a Voros-tenger koralljai között. Ezt feledhetetlen, élményekkel teli es mozgalmas programszervezést SAMEER-nek köszönhetem. O szívvel-lélekkel végzi munkáját. Elmondhatatlanul kedves, barátságos, segítőkész, úriember, de egyben nagyon szórakoztató, mellette nem lehet unatkozni. Korrekt, megbízható, mindenben önzetlenül segít. Az utolso estem pedig igazan különleges hangulatban telt, mert vendégül látott kertjében egy hamisítatlan, igazi arab grill partyn,. 

Keressetek bátran, ha egy szervezett, korrekt, élménydús nyaralást szeretnetek!

 

 

 

Sameer Faroun

emailcím: sameerfaroun@yahoo.com

Facebook: Sameer Faroun vagy  Travel with Sameer Faroun 

vagy az új utazási irodáján keresztül is eléritek: MAGIC AQABA TOURS

 

passass Creative Commons License 2015.07.11 0 0 557

Üdv

MŰködtök még?

mennénk hozzátok Salemet ismerem :)

SLACI

Előzmény: nayef (530)
János Debrecenb Creative Commons License 2014.05.14 0 0 556

Kedves Isam!

Köszönjük, Neked azokat az életre szóló élményeket melyeket az általad szervezett programokkal nyújtottál részünkre.
Barátságos viselkedésed, az együtt töltött idő alatt mindvégig a Jordán emberek őszinteségét becsületességét tükrözte.
Szívből kívánunk Neked és Családodnak, hosszú, boldog, egészséges életet., vállalkozásodhoz sok sikert.
Ha visszatérünk Jordániába, ebbe a csodálatos országba ismét megkeresünk.

Brezniczky János, + 1 feleség, Ági, Bea

csavarboltos Creative Commons License 2014.01.15 0 0 555

Szeretnélek megkérni,hogy az Ashraf árait leírnád e nekem ? Egy napra mennyibe kerül az autó ? stb.

Előre is köszönöm sanyi.

emailom : csavarbolt@colonial.hu 

Előzmény: gögösgúnár (552)
Napraforgókatinka Creative Commons License 2013.08.08 0 0 554

Kedves Erika !

Él  még a szervezési segítség?

Előzmény: nayef (530)
d.tim Creative Commons License 2013.07.26 0 0 553

Szia! Ashraf árait át tudnád nekem küldeni privátban? d.tim@freemail.hu

Előzmény: gögösgúnár (552)
gögösgúnár Creative Commons License 2013.07.23 0 0 552

Tudok egy magyarul beszélő taxist akivel már utaztam. ASHRAFNAK hívják.Árajánlatot tud küldeni,korrekt ,pontos usvarias. Az Aqaba.lap.hu oldalon a közlekedés címszó alatt található a honlapja.,Ott azonnal üzenetet lehet küldeni neki. Skaypon is lehet vele beszélni, afacebookon jordán taxi cimszó alatt van fent.

orsolya58 Creative Commons License 2012.09.07 0 0 551

Szeretném megkérdezni, hogyha februárban vagy márciusban utaznánk Jordániába akkor hány fokos a Vörös tenger lehet -e benne fürödni. Előre is köszönöm a választ.

zabizebe Creative Commons License 2012.07.04 0 0 550

Sziasztok, aug. végén megyünk ai aqabai Coral Bay - hotelbe, a netről leszedhetőkkel

megvagyok, de nagyon kéne egy olyan ember, aki lakott abban a szállodában!!

Ok, hogy mindenki ismeri, de ha van olyan, aki tényleg, mondjuk aludt is benne,

írjon valamit róla, léccci :-)) 

gögösgúnár Creative Commons License 2012.06.26 0 0 549

Sziasztok!

 

23-án érkeztunk haza Jordániából ,pontosabban AQABÁBÓL.Mielözz elutatunk volna

Aqabai lapon rátaláltam Ashraf Algtaimatnevű taxisoförre a ki beszél magyarul.internettenfelvettem vele a kapcsolatot, leírtam neki hovászeretnénk menni és kértem árajánlatot. Sokkal több helyre jutottunk el kedvezőbb áron minha az utazási iroda

fakultativ programjait vettük volna igénybe. Ashraf személyében egy korrekt, pontos udvarias szogálatkész embert ismertünk meg, Mindenben maximálisan segített.Csak ajánlani tudjuk.

 

Az Aqabai lapon is rajta van a taxisoknál. Továbbá vab honlapja Ashraf taxisofőr néven.

 

Elérhetősége:TEL: 00962775561341

                      e-mail:ashraf.taxi505@gmail.com

lifo Creative Commons License 2012.06.25 0 0 548

Sziasztok!

 

Nemrég jöttünk haza a két hetes Jordánia nyaralásunkról. Mivel nagy család vagyunk, mi a fakultatív programokat mindig önállóan szervezzük, egyrészt mert így saját magunkhoz kell csak alkalmazkodnunk, másrészt olcsóbban  kijövünk. :)

Idén is előre lebeszéltük már itthonról a programot és a választásunk Sameer Faroun-ra esett.

Mondhatom nem csalódtunk. Egy nagyon szórakoztató , tájékozott és végtelenül korrekt embert ismertünk meg benne.

Mindenkinek csak ajánlani tudom. Felesége is nagyon kedves, ráadásul magyar  Elizabeth (Böbe), így Sameer is sok mindent  megért magyarul és Elizabeth segítségével magyarul is lehet velük levelezni, lefixálni a programokat és az árat.

Egyébként vendégül láttak az otthonukban is nagyon jól éreztük magunkat velük.

Szóval bátran keressétek nem fogtok csalódni!!!!

 

SAMEER FAROUN

TOURIST TOURS

Jordan & aqaba

Mobil- 00962-78-6232535  

Mobil- 00962-79-6173030

Tel - fax 00962-3-1922

Aqaba 77110 jordan B.O Box 2289

Msn- sameerfaroun@hotmail.com

 

bike50 Creative Commons License 2012.03.01 0 0 547

Na, már teljesen összezavarodtam, elolvastam a másik topicban is a hozzászólásod.......

Itt van egy kis ellentmondás:

"Szóval én a saját pénztárcámba hagyom az Anubis Travel hasznát:))))"

 

 

"még mindig jobb ha az utazási irodába teszed a pénzed minthogy ezekenek a adjad, mert az utazási iroda drága de legalább 1000% biztonságos...nem  fog otthagyni...."

 

Előzmény: Ches19 (545)
bike50 Creative Commons License 2012.03.01 0 0 546

Mielőtt ilyeneket írsz, olvass vissza a topikban és a másikban is /látom, ott is írtál/ és fuss neki mégegyszer........

Ha veled ilyen dolog történt, akkor írd le konkrétan és ne általánosíts! A hozzászólások kb. 99,9:0,1 arányban a taxisok mellett szólnak. Természetesen előfordulhatnak kivételek, mint bárhol a világon, de én még nem hallottam, hogy bárkit bárhol otthagytak volna.              Vagy utazási irodás vagy?! :-)))) Mert abban az esetben érthető lenne ez a vehemencia. :-(((

Előzmény: Ches19 (545)
Ches19 Creative Commons License 2012.03.01 0 0 545

Osztom Szamomanó irását.

Ha teheti SENKI nem béreljen taxist, mert lehuzak, jordánia összes taxisa csaló és addig nyomja a hülye szövegeit, amig a végén beadod a derekad csak hogy előbb szabadulj, közben pedig azon izgulsz mikor hagynak ott....

 

az ára meg hihetetlen lehuzás, a fix áras taxik kb 3-4x többe kerülnek mint azok akik nem beszélnek angolul lenyomják az orát és visznek...ott tényleg filléeket fizetsz....

 

még mindig jobb ha az utazási irodába teszed a pénzed minthogy ezekenek a adjad, mert az utazási iroda drága de legalább 1000% biztonságos...nem  fog otthagyni....

 

ha élménybeszámolótok van jordániával kapcsolatban ti is osszátok meg a www.jordaniautazas.com oldalon!

Előzmény: Szamómanó (543)
Ches19 Creative Commons License 2012.02.29 0 0 544

Sok hasznos információ egy jordánia utazáshoz a www.jordaniautazas.com on.

 

Előzmény: mandli (541)
Szamómanó Creative Commons License 2011.10.22 0 0 543

Sziasztok,

én most jöttem vissza Jordániából, és mivel erről a fórumról is gyűjtöttem infókat ahhoz, hogy melyik jordán taxist válasszam, gondoltam, visszatérve közreadom kinti tapasztalataimat. Részletesen írom, mert így áll össze az egész majd a végén.

 

Végülis úgy alakult, hogy egy SALEM NAEF nevű taxissal egyeztünk meg előre e-mail útján a következő programban és áron: 1. nap: Petra (csak oda-vissza út, a belépőt mi fizetjük) 2. nap: Karak, Holt-tenger, Nebó hegy, Hammamat Main (belépők  itt is saját zsebből) 3. nap: Shobak, Wadi Rum (itt belépő is benne van az árban) Ez került összesen 2 főre 465 USD-ba. Nem alkudtunk, egyből elfogadtuk, mert az elképzeléseinknek megfelelt, és úgy, hogy többet tartalmazott, mint az utazási iroda fakultatívjai, és nem kell alkalmazkodni ezrekhez, nem kell bemenni kötelező, vásárlásos v.milyen műhelyekbe, full szabadság, stb-stb, még így is olcsóbb volt, mintha a fakultatívokra mennénk. Megbeszéltük emberünkkel, hogy nem vesszük igénybe a felajánlott ingyen reptéri fuvarját a szállodáig érkezéskor, hanem a 3. napon reggel 7.30-kor találkozunk a szálloda előtt. Az Anubis Travellel abszolute meg voltunk elégedve, csak a fakultatívoktól való ódzkodásunk miatt találtuk ki a taxist, de a reptéri transzfert azért még gondoltuk, csak kibírjuk a buszon. :)

 

Erre mi történt? Nagy boldogan ki a reptérről, ott vár az Anubis idegenvezetője, és mondja, hogy itt van valami Omar, és hogy nem minket vár-e. Hát, bennünket biztosan nem, mivel a mi sofőrünk Salem, és csak 3 nap múlva találkozunk vele a szálloda előtt - mondtuk. És pakolunk is be a buszba. A bizonyos Omar viszont odajött, és eléggé nyomult, lerázni nem bírtuk, így meghallgattuk, mit szeretne. Kiderült: Salem helyett jött, merthogy - állítólag - a Salem orosz felesége épp most szül (?) És ő azért jött, hogy a szállodába vigyen ingyen bennünket (?) Részünkről teljes értetlenség, hiszen totál nem ebben egyeztünk meg (ekkor kellett volna először bemondani neki az unalmasat, és felszállni a buszra) Úgy döntöttünk, o.k., ha már így alakult, ne kelljen másik taxis után néznünk helyben: Salem helyett Omar, és irány a szálloda, végülis mindegy.

Út közben Omar kifejtette, hogy az ő kocsija újabb és nagyobb, mint Salemé. O.k. - könyveltük, és néztük a sok-sok új impulzust odakint. + Omar próbált meggyőzni bennünket arról, hogy az általunk elképzelt megnéznivalók sora rossz, mert túl sok. (??) Megérkeztünk a szállodába, várni kellett a check-inre, így gondoltuk, akkor beszéljük át és fixáljuk Omarral a programot.

 

Nos, ekkor jött a hidegzuhany: OMAR HAWAMLEH nevű új taxisunk azt mondta, mivel az ő autója nagyobb, és többet fogyaszt, Salem ára nem okés, ő drágább, és a teljes program ára nála 600 USD (?!?!) (nos, ekkor kellett volna bemondani másodjára az unalmast, és otthagyni a fenébe). Totál felment a pumpánk, mondtuk, szó sem lehet róla, a fakultatívok áránál nem fizetünk többet. Aztán így is lett, 500-ban egyeztünk, hogy vége legyen, aztán mehessünk pihenni, mert már szinte mi ketten is összevesztünk az egészen 7 órányi utazás fáradalma után. De még nem volt vége, folytatódott azzal, hogy Omar a Nébó hegyről le akart igen vehemensen beszélni, mert tudjuk-e mi, hogy milyen messze van az, és hogy mennyi idő, milyen fárasztó, bla-bla, vagy ne menjünk Karak várához (??) (nos, harmadik alkalom lett volna, hogy felálljunk, és lekoptassuk) Érthetetlen módon, talán a fáradtság gyengesége, de folytattuk vele a hadakozást, és végülis úgy tűnt, meggyőztük, és minden marad. És nálunk: teljes energiavesztés. :)

 

A továbbiak? Végülis Karak időhiány miatt kimaradt, a többi program rendben lefutott. Omar pontos volt reggel, gyorsan, de nagyon biztonságosan vezetett, abszolut nem féltem. DE:

- végig letekert ablaknál utaztunk, én kapucniban, mert a fülem már totál szétment volna (a klíma miatt, gondolom, jóval többet fogyasztott volna a kocsija, vagyis többe kerülünk)

- sehol nem állt meg szép kilátást fotózni, ha szóltunk, húzta a száját, így a végén már nem is szóltunk, a száguldó kocsiból próbáltunk meg fotózni-videózni

- még út közben is képes volt bepróbálkozni azzal, hogy megváltoztassa neki tetsző módon a programokat vagy azok sorrendjét, mintha nem is mi lennénk a főnökök, akik fizetnek a szolgáltatásáért

- a kötelező vásárlásokat nem úsztuk meg, többször is megállt 1-1 butikos földijénél, pedig mondtuk: NEM akarunk SEMMIT se vásárolni, inkább haladjunk, lássunk minél többet

- nem volt türelme hozzánk, megvárni míg megnézegetjük a látványosságokat, fürdőzgetünk, az látszott rajta, hogy már menne tovább megint, legyen vége a napnak, és ez nagyon flusztráló volt

 

Összegzés: bejártuk már bérelt kocsival Kubát, Jamaikát, Hawaii-t, Amerikát és minden görög szigetet. Most mivel jó vélemények voltak jordán taxis ügyben, gondoltuk, ne vezessünk, legyünk "urak", vezessen helyettünk más ebben a 3 napban. Csakhogy utólag: kevesebb stressz és energia (és pénz!) lett volna inkább magunknak vezetni bérelt kocsival, mint a jordán taxissal hadakozni, csalódni, lehúzva érezni magunkat, idegeskedni, hogy jön-e, úgy lesz-e, mit fog kitalálni még, vitázni vele, hogy miért úgy, ahogyan mi képzeltük, stb-stb... aztán még a fenti problémák, és még az, hogy egyszer még mi ketten is összevesztünk rajta párommal, egyszer még sírtam is..... Húúúú, tiszta hülyeség volt taxist bérelni!!!! Béreltünk volna harmadáron egy kicsi kocsit, és ahogyan máskor, nyugodtan elautókáztunk volna mindenhová, ahová szerettünk volna szerelmesen, és nyugodtan. :) Vagy: támogattuk volna a magyar utazási irodát a fakultatívra befizetve, a jordán taxis barátunk helyett.

 

Jordániában az utak biztonságosak, meglepően kevés a forgalom, kivéve az autópályát, ami a magyar M3-mas forgalma, tehát semmi új. Nagyon sok a rendőr, veszélyben nincs senki, nagy a rend, és Jordánia nem Egyiptom vagy Izrael, nagyon nyugat felé nyit a kultúra. Én azt ajánlom a történtek után, hogy béreljetek autót, vagy fizessetek be fakultatívra. Ha mégis ragaszkodtok taxishoz: többször összefutottunk vele és még nekünk is ő segített sokszor: RIYAD AL MASRI tel: 00962 777 825 675 (e-mail címet nem tudok) abszolut sajnáltuk, hogy nem ővele mentünk, ő legalább mókás fickó lett volna, és teljes szívből csinál mindent, gondolom, ez életkorából is adódhat, kb. 50-es, és nem 29 éves szilaj puja, mint Omar. :)

 

Ui.: Salem egyáltalán létezik? Mert Omar névjegykártyáján ugyanaz (!) a tel.szám volt, mint amit Salem az e-mailjében megadott vele való kapcsolattartásra. (?) Ha Salem mégis létezik, talán a taktika a következő, mert Salem megmondta, milyen kocsival fog vinni: egy nagyobb autóval mindig odaállít egy másik arc, ami meglepetés, kiszolgáltatottság, és alkukényszer nekünk. És egyből jön a reptérre (!) ingyen (kecsegtetés!) transzferre a szállodához, hogy már aznap (!) megegyezzünk az árban, mielőtt még más taxisokkal találkoznánk, vagy autóbérlésre adnánk a fejünket, vagy mégis befizetnénk a fakultatívra!!

++ Szerintünk sok jó véleményt egyes taxisokról fórumokon a Magyarországon tanult vagy élt, így magyarul tudó arab (!) barátaik írják "megrendelésre" akár "üzlettársként", így LEGYETEK NAGYON KÖRÜLTEKINTŐBBEK, ÉS KEVÉSBÉ NAIVAK, MINT MI!!!! :) taxisválasztásnál!!

jordanzsu Creative Commons License 2011.06.03 0 0 542

Ammani és Amman környéki látnivalók (Jerash, Ajloun, Madaba, Nébo-hegy, Bethania, Holt-tenger, Hammamat Main ...) megtekintése, igény szerint olcsó ammani magánszálással.

KANYON TÚRÁK!!! Különböző hosszúságú és nehézségű gyönyörű kanyonok.

Petra, Kis Petra, Wadi Musa.

Wadi Rum (dzsip túra, tevegelés, beduin vacsora, vizipipa)

E-mail: jordanzsu@gmail.com

mandli Creative Commons License 2011.05.15 0 0 541

www.jordanadventurestours.com

caballo Creative Commons License 2011.05.05 0 0 540

Sziasztok!

 

Oszamáról tud valaki valamit?

aguszka Creative Commons License 2011.03.18 0 0 539

Sziasztok,

 

Júniusban megyünk Jordániába. Taxi árakról szeretnék érdeklődni. Kb. mi az alku legalsó legfelső határa, ha lehet ezt így kérdezni?

Km-ben kb? Vagy pl Ammanból-Aqaba?

 

Köszi szépen

petra555 Creative Commons License 2011.02.25 0 0 537

Sziasztok ! 

 

   Tavaly utaztunk  Hashemmel,és megigértük Neki,mivel mindenki meg volt elégedve  az általa nyujtott szolgáltatással, modorával, udvarias viselkedésével,hogy  ahogy kezdődik az utazási évad,feltesztük nevét és elérhetőségét.

 

Hashem Momani  + 962 79 5398270 ezen a számon eléritek, vagy  Tamer-jojo@yahoo.com

 

Keressétek bizalommmal :-))

 

Amúgy vadi új mikróbusszal rendelkezik.

 

 

hági Creative Commons License 2010.09.06 0 0 536

Ha esetleg valaki kocsibérlésen  gondolkodik,az alábbi telefonszámon tud  Aqabában  kocsit bérelni.

 

Ibrahim Lobani

+962776111100

 

Vállal továbbá transzfert egész Jordánia területén,és természetesen különböző programok szervezését és lebonyolítását.

sziamarhaba Creative Commons License 2010.09.02 0 0 535

Elmenyeinket leirtam a Jordaniai forumon, bar tudnek en meg nagyon sokat irni, most csak egy nevet szeretnek

Sameer Faroun

Aki egy fantasztikus elmennyel akar gazdagodni Jordaniaban, az vegye fel vele a kapcsolatot es mindent megszervez nektek.

sameerfaroun@yahoo.com, vagy a mobiljan, 00962 786232535 el lehet ot es magyar feleseget elerni!

Ica67 Creative Commons License 2010.08.17 0 0 534

Sziasztok!

 

Kedves Jordánia rajongók, nem tudom, hogy olvassátok-e még ezt a fórumot (elég régi az utolsó bejegyzés) vagy sem, de megpróbálom...

 

Segítséget szeretnék kérni egy aqabai taxis megkereséséhez. Atef Yousif volt egy korábban utunkon (talán 2005-ben?) a taxisunk, de a korábbi telefonján (+962795504352) valaki más jelentkezik, aki nem tud angolul.

 

Tudtok esetleg egy másik számot, amin el lehetne érni? Nagyon fontos lenne...

 

Köszi!!!

SandWitch2005 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 533
Kb. 80 JD.
Előzmény: u-tazo (532)
u-tazo Creative Commons License 2010.01.19 0 0 532

Sziasztok

Tudna nekem valaki segítteni abban, hogy Agabából  Petráig négy személynek mennyibe kerül most 2010-ben a taxi?? Oda-vissza.

  Elöre is köszi

caballo Creative Commons License 2009.06.23 0 0 531
Sziasztok!

Kicsit behalt a topic. Sajnos nagyon felemelték az árakat.
Nagyjából kétszerese lett a réginek.Sok embernek elérhetetlen lett.
Kár érte.
Üdv!
G.
nayef Creative Commons License 2008.06.17 0 0 530

Szia! Irod jol éreztétek magatokat Salemmel Jordaniában. Igazán örülök neki. Salem Nayef egy igazán jó indulatú és csodálatos ember.És tényleg jó taxis Aqabában. Nem csak azért dicsérem mert ő az én párom, hanem mert tényleg szeretik a turisták. Nagyon pontos és megbizható ember ,és nagyon szereti a munkáját. Tudom ajánlani a Jordániába utazók számára. Akár egy teljes nyaralást le bonyolítunk a kedves utazók számára. Abban az esetben is ha nem szeretnének szállodában pihenni,hanem szivesebben pihennének családi házakban, külön álló lakásokban.Szivesen megteszük önök helyett a foglalást, Salem megmutatja önöknek Jordania csodálatos helyeit. Önök elé megy az Ammani és az Aqabai repülő térre és kényelmessé teszi az önök nyaralását amennyire csak lehet.

Rendelkezésükre áll amikor kérik ,és pontosságával, kedvességével , nagy figyelmességével maximális nyaralást tud biztosítani az uda utazó turisták számára! Mostmár én is segíteni tudok nektek és a többi kedves utasnak ,ha esteleg taxisra és egy teljeskörű utazás lebonyolítására lesz szükségetek. Két hét múlva utazok ki a páromhoz Joraniába, és együtt fogunk élni és persze dolgozni. Egy kis pihenő után. Julius 20-a után tudjátok ,tudják elérni őt azok az emberek, akik szeretnék Salemot taxisuknak választani. Addig pihenünk és örülünk egymásnak,mert régóta várjuk ezt a napot,hogy együtt lehesünk. A telefonszáma amit ide le írtál most nem él, de természetesen megadom az én magyar számom ,és aki szeretné kényelmessé tenni az utazását,azoknak  mindenben segítünk Salemmal . Akár megszervezzük az egész nyaralását is ha kéri. Azoknak a kedves turistáknak akik még elöszőr járnának Jordaniába , teljes tájékoztatást nyújtunk mindenről ami az utazásukkal kapcsolatos lenne  ,és amit tudni szeretnének az országról és annak csodálatos helyeiről. Előre is köszöni Salem is és én is a bizalmukat, bizalmatokat. Várjuk az érdeklődéseteket! Köszönjük!! Adom a telefon számom: 06705248823    Köszönjük a bizalmatokat!! Erika  :-)) Örülünk,hogy jól éreztétek magatokat vele!!

clematis Creative Commons License 2008.05.19 0 0 529
Egy hete érkeztünk haza Jordániából. Salem Naef volt a taxisunk. Nagyon meg voltunk vele elégedve. Mindig pontos volt, és tartotta magát a megbeszéltekhez. A későbbiekben utazóknak ajánlom őt, nem fogjátok megbánni, ha vele utaztok. Akik először utaznak és innen választanak taxist, a figyelmetekbe ajánlom, hogy legyetek óvatosak. Találtok itt ugyanis néhány olyan taxis nevet, akit ajnároztak, de a sztárolásnak megvolt az oka.

Salem telefonszáma: +962795323201

Dear Salem! Thank you for everything. I hope we will meet soon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!