Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.11 0 0 2575
fü-fü-fü-fü :))
Coolibri Creative Commons License 2006.09.18 0 0 2573
Most már nem csak fütyül...
kitiltottak Creative Commons License 2006.09.17 0 0 2572

Tegnap du.az egyik közeli Dunaparti terepen,kutyasétáltatás közben

 

 

Azt nem is merem feltételezni, hogy a gyerekpótlód végtermékét nem szeded össze! Jujj!

:-()

Előzmény: Törölt nick (2568)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.17 0 0 2556

A választ részben megkaptad "derant"-tól, köszönettel.

Politikus elszólásából- miszerint a nyugdíjakat csökkenteni kívánja - ne vonj le végleges következtetést, nekik is vannak emberi hibáik, a másik - ordas - ember elszólásaival sem szeretnélek untatni. De ő pökhendien "örökös" min. elnökként nyilvánosan kinyilatkoztatta, hogy a nyugdíjasok tették tönkre az országot, most meg tartanák a markukat.... Most fontosabb dolgunk van....És így is cselekedett.

Gyurcsány egy céltudatos manager, azt tette amit kell ahhoz hogy nyerjen, Isten bocsássa meg neki, nyilván ő is mérlegelt. De az országrontó ripőköt elsöpörte, most pedig teszi a dolgát, hogy rendbehozza az országot.

Ne hagyd magad félrevezetni a demagóg ripacsoktól.

Lenne más érvem is, de szeretnék a nyilvánosság előtt anonim maradni. Személyesen e-mailen nem tudunk kapcsolatba kerülni?

Előzmény: KERLON (2551)
Lúdas Matyi Creative Commons License 2006.09.17 0 0 2555

Nehéz úgy hallgatni egy mégoly fontos, érdekes beszédet is, ha közben zaj van.

 

figyelmes közönség
Lúdas Matyi Creative Commons License 2006.09.17 0 0 2554

Akik figyeltek a Feri beszédére, azokat nyilván zavarta a zajongás.

 

derant Creative Commons License 2006.09.17 0 0 2553

Orbán Viktor illegitem vezetője az ellenzéknek.

Orbán Viktor illegitim vezetője és csalással került a FIDESZ élére.

Orbán Viktor becsapta és hazudott a választóknak, nem kapott senkitől felhatalmazást, hogy Ő vagy bár mely tagja a FIDESZnek, szövetségre lépjen szélsőjobboldali szervezetekkel, elfogadja támogatásukat, igéreteket tegyen részükre.

Orbán Viktor nem használhat olyan jelzőt mely téveszti a magyar polgárokat,és abba hiszembe ringatja miszerint az egész magyar nép Orbán Viktorral van.

Orbán Viktor nem kapott a magyar nemzettől felhatalmazást arra, hogy a népképviselet elvét megkédőjelezze, és demokratikus választások nélkül hatalomra kerüljön, és ehhez ultra nacionalista és szélsőjobboldali erőket vegyen igénybe.

Előzmény: KERLON (2551)
KERLON Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2551
Kedves Csév!

 

Meg fogsz lepődni, de nem azt várjuk a jobboldalon, hogy akár a mi

oldalunkról, akár a baloldalról kifütyüljék.

 

Sokkal komolyabb amit várunk.

 

Azt, hogy Gyurcsány Ferenc önmagába nézzen.

 

Mert, ha ezt egyszer is megtette volna, akkor kiállt volna az emberek

elé, és azt mondja, bocsássatok meg.

 

Sorozatosan, hónapokon át csak hazudtam, és így nem vagyok arra

méltó amire megbízást adtatok.

Megjegyzem, egy valóban becsületes ember, önként visszaadta volna már

megbízatását.

 

Ő azonban direkte cukkolja az embereket, újabb, és újabb hazugságokkal.

 

Ha kételkedsz a szavaimban itt az egyik példa, utolsó hazugságai közül.

 

Nincs egy napja, hogy a „szándékosan előrehozott” nevezzük így Idősnapi

Ünnepen, szemrebbenés nélkül, belenézett a nyugdíjasok szemébe és azt

mondta, nem nyúl a nyugdíjakhoz.

 

Persze, hogy nem, most még nem, mert jönnek a választások, de hallgasd, és

nézd csak meg, mit mondott nyugdíjcsökkentési tervéről a választások előtti

hónapokban, persze ezt, nem nyugdíjasok előtt tette.

 

Manipulál mindenkit kormányával együtt. Országjáró kőrútja pedig, csak

provokáció. Ezt ő is tudja, nem véletlenül nyújtja provokálóan, ideges fejét a

fütyülők felé.

 

És!

 

Még egy megjegyzés. Én például, jó, hogy nem megyek ki, egyetlen

rendezvényére sem, mert nem fütyülnék, hanem gyermekkorom, igencsak

megöregedett, közel 50 éves, iszonyatos hangos sípjával sípolnék, hiába vagyok

ahogy mondják, „közel a nyugdíjhoz, de még túl messze” korosztályból 

egy édesanya.  

 

De nem megyek, mert nem hagyom magam provokálni.

                                                     

                                             Üdvözlettel KERLON

 

Kattints a linkre, füleden a fülhallgatóval, és indul a videó

 

http://www.mno.hu/docfiles/0507/50708forum.cut.wmv

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (2528)
lassabb Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2550

Nem tudod, az én érdekközösségem mikor fog fütyülni?

 

Nem vagyok nagycsaládos, nem vagyok ifjú házas, nincs devizahitelem, nem vagyok patikus, ne fűtök gázzal, nem vagyok egyetemista, se tanár, se orvos. Nyugdíjas se, nem szedek rendszeresen semmilyen gyógyszert.

 

Kerestem, de semmi kiváltságot nem találtam amit füttyel kéne védenem, (de szívesen füttyögnék én is),  csak adófizetésre kötelezett állampolgár, akinek az adóját azzal az indokkal emelik, hogy a fentebb felsoroltak kiváltságát támogatni tudja a költésgvetés.

Előzmény: -hanyi- (2545)
kizsgé Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2549

Nik Kecske! :o) Nem írtam ilyet és soha nem is állítottam. Viszont nagyon jól tudod, hiszen ott voltál az esküvőnkön, hogy református templomban volt, a fiaimat is ott keresztelték meg..

Most is scak annyit írtam, hogy járok templomba. Nem minden héten, nem azért ,mert ez divatos..

Előzmény: 32nick (2548)
32nick Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2548

Ja, még a rendszerváltás előtt is mindig ott ült az egész család a templom első sorában, minden vasárnap... :D

Előzmény: kizsgé (2547)
kizsgé Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2547

Ti csak ilyen sztereotípiákban tudtok gondolkodni? :o((

Nem azt írtam, hogy nem járok templomba-de hát könnyű magyarkodni, csak a nyelvet érteni nehéz-, hanem azt,hogy nem gyakorolom a katolikus vallásomat.Járok templomba, utoljára múlt héten voltam .

A gyerekeim is meg vannak keresztelve.

Előzmény: Törölt nick (2546)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2546

 egy -nyilvános vallásos rendezvényen megjelenne néhány eszement( anarchista, kommunista, bolsi stb.-kinek hogy tetszik..) és elkezdene füttyögni, meg kerepelni, mert neki az nem tetszik. Engem biztos felháborítana, pedig nem vagyok vallásomat gyakorló katolikus,

Egy MSZP-stől nem is feltételeztem volna a templombajárást.

Előzmény: kizsgé (2527)
-hanyi- Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2545
:-)

Ez !
Előzmény: lassabb (2544)
lassabb Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2544

Helyes. Hagyjuk.

 

Ma melyik csürhe fütyült?

Előzmény: -hanyi- (2543)
-hanyi- Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2543
Ez az igazán "magas" szinvonalú - Fütyül a csürhe - topic volt.
De haggyuk! Nem ér az egész ennyit. Szerintem az INDEX-nek ciki, olyan pitiáner dolog. (csak lehet, hogy mégsem az)
Előzmény: lassabb (2542)
lassabb Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2542

Ne csúsztass!

 

Azt írtam, hogy innen azért nem, mert nem minden topicot figyelnek. Lehet, hogy valami különlegesen védett topicot akartál szétcseszni, azért 30" a 30".

Előzmény: -hanyi- (2541)
-hanyi- Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2541
Cö-cö!
30" alatt kaptak ki a fika nickemmel !
Előzmény: lassabb (2540)
lassabb Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2540

Nem következetlenek, csak a moderátorok nem minden topicot tudnak szemmel tartani, esetleg az is lehet, hogy nem másztál bele a tiltás után a moderátor gyomrába, és most az egyszer félrenézett.

 

A tiltásodról nem tudok véleményt mondani. Sajnálom, ha ez elvette a kedved, de biztos találsz olyan fórumot, ahol jól fogod magad érezni.

Előzmény: -hanyi- (2539)
-hanyi- Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2539
Nem azért ! Bár következetlenek, mert még "élek".
Kikaptak 2 olyan írást ami tényszerű volt, csak nem illett bele a médiák által közvetített képbe.
Röhejesek, mert nem sértettem meg senkit, és semmit sem, csak más volt a véleményem.
Ismétlem csalódás volt!
Remélem most már törölnek végre !
Előzmény: lassabb (2538)
lassabb Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2538
Tetű az Index, mert te nem olvasod el a játékszabályokat?
Előzmény: -hanyi- (2537)
-hanyi- Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2537
Hát akkor:

Befejeztem , mert az INDEX egy tetű, cenzúrázó, antidemokratikus, komcsikat kiszolgáló, szemét szervezet. Nagy csalódás volt!
Előzmény: lassabb (2536)
lassabb Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2536

Ezt is törölni fogják?

Biztosan.

 

http://forum.index.hu/Custom/showModMod

9.

...

Olyan nick használata, amely köthető egy - ideiglenes vagy végleges - tiltás alatt lévő másik felhasználói névhez, ugyancsak a mondott nick azonnali, végleges tiltását vonhatja maga után.

Előzmény: -hanyi- (2533)
lassabb Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2535

Demokráciában mindenkinek joga van a szabad vélemény nyilvánításra.

 

A szabad meghallgatás joga nincs benne a demokráciában, vagy a modern demokrácia azt jelenti, szabadon meghallgathatod, ha a másiknak nincs épp füttyös kedve?

Előzmény: Törölt nick (2524)
kizsgé Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2534
Igen, azt írtam. Mert ez azt jelenti, hogy elgondolkodtam rajta, mi lenne, ha ilyen történne. De nem szeretném,mert az a vallásos érzületű embereket zavarná-és a jobb érzésű nem vallásosokat is..
Előzmény: Nagulnov (2531)
-hanyi- Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2533
Én voltam _*_

Két nap alatt 2 nickemet törölték - érdekes!
Ezt is törölni fogják?

Ezt még _*_ -ként írtam :

Én meg tegnap már leírtam - csak törölték- hogyha a "mi drága miniszterelnökünk" nem dugta volna ide az arcocskáját akkor egy kellemes, lapos ünnepség lett volna.
Ez viszont tényleg provokáció, amit most művel az országjárásával.
Csak begyűjti a reakciókat az elmúlt idöszakban nyújtott teljesítményért. Nehogy azt hidd, hogy őt ez zavarja. A fanatikus híveit viszont keményíti a kritika. Röhög a markába, ez csak játék (számára) nehogy már komolyan vedd!

Érdekesek voltak a híradások:
HírTV - enyhén túlzó
RTL - kis nyalás
TV2 - nagy nyalás
Délmagyország , Szeged VTV - fényesre..
Előzmény: kizsgé (2530)
Nagulnov Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2531
 De remélem, jövőre tényleg lesz valaki, aki "spontán" megszervezi mondjuk a Szent Jobb Körmenet elleni tiltakozást, ahol az ellen "körmenetelők" majd sípolnak, füttyögnek stb-hiszen nekik is joguk van ,hogy véleményt nyilvánítsanak.

Azt írtam, remélem-de nem szeretném.

 

 

Szóval nem szeretnéd de reméled. Semmi gond - szóljál az Új Generációnak -  szívesen elmennek jövőre püspök álarcban a püspök zakóját izé a mise ruháját rángatni.

 

Meg megakadályozni hogy v.melyik utcába belépjenek.

 

 

Előzmény: kizsgé (2530)
kizsgé Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2530

Nézd,én nem azt mondom, hogy ne lehessen véleményt nyilvánítani. De ha valaki azért megyoda, hogy meghallgassa a felszólalót, akkor kinek a joga az erősebb? De remélem, jövőre tényleg lesz valaki, aki "spontán" megszervezi mondjuk a Szent Jobb Körmenet elleni tiltakozást, ahol az ellen "körmenetelők" majd sípolnak, füttyögnek stb-hiszen nekik is joguk van ,hogy véleményt nyilvánítsanak.

Azt írtam, remélem-de nem szeretném.Ha valaki meg akar hallgatni valakit/valamit, akkor azt tehesse. A tiltakozó pedig mondja el a sajtóban, újságnak stb. ill. a rendezvény után 5 perccel ekzdődő elelnrendezvényen a véleményét, amit pedig az előzőeknek nem szabad megzavarni..

Előzmény: Törölt nick (2529)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2528
Már sokan nagyon várják, hogy saját választói kifütyüljék, látom Te is. Hiú remények, az órabérért odafuvarozott szegények fütyülnek, nem a baloldali érzelmű emberek. Megjegyzem Gyurcsányt a legmagasabb elfogadottság és siker alkalmával is kifütyűlték, ugyanezek az emberek, mert a törpének úgy tetszett és volt rá pénze....
Előzmény: Törölt nick (2526)
kizsgé Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2527
Én arra lennék kíváncsi, hogy akkor mit szólnának néhányan, ha egy -nyilvános vallásos rendezvényen megjelenne néhány eszement( anarchista, kommunista, bolsi stb.-kinek hogy tetszik..) és elkezdene füttyögni, meg kerepelni, mert neki az nem tetszik. Engem biztos felháborítana, pedig nem vagyok vallásomat gyakorló katolikus, de mindenkinek joga van meghallgatni egy rendezvényen megszólaló(felszólaló) személyt, ha azért megy oda ki. Akinek meg nem tetszik, az mondja el utána a véleményét..
Előzmény: Törölt nick (2523)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!