Keresés

Részletes keresés

/Bendegúz/ Creative Commons License 2006.08.05 0 0 833

Heló:

 

6-7 év  után frissítem a topikot:)

Üdv:

Egy harsonás...

Mulan Creative Commons License 1999.11.25 0 0 832
Már amikor a Fészekbe Prion nélkül mentem, megbeszéltük, hogy a januári vizsgaidőszakra esik, akkor jobban maga osztja be a programját, és nagyon azon leszünk, hogy összejöjjön. Most már csak az útviszonyok miatt kell aggódni - jelzem amiatt a jövő héten is kellene.
Előzmény: George Sand (831)
George Sand Creative Commons License 1999.11.25 0 0 831
Hazai pályán gólt kapni..., igazad van, egy és osztatlan. Racionális :))

Volt a RepZong6, amit politikai topická tett néhány ember. GLászló nyitotta ezt A repülő zongora elnevezésűt, hogy ebben legyen a találkozóról szóló, a RepZong6-ban politizáljunk. Egy idő után a belteresség terjengősségére hívatkozva indított egy újabb topicot, Politikai Fórumosok Találkozója címmel. Így most ott is tapicskolunk :)) Én szeretem a GLászlót, mit csináljunk, ha az a gyengéje, hogy imád topicokat nyitni :))))))
Ettől szerintem még mindenki megtalálja ezt a helyet, aki kíváncsi a másik emberre. Vagy megkérdezi. Belterjesség meg fülledtség. Szerintem az mondja ezt, aki maga is szívesen fülledne. Egyébként is bárkit szívesen látunk (Na ne essek már túlzásokba :), ez nyilvános (z)üllés.
Kár, hogy Te most nem tudsz eljönni. Január első csütörtökje 6.-án lesz. Remélem, akkor sikerül.

Előzmény: Mulan (830)
Mulan Creative Commons License 1999.11.25 0 0 830
Zsorzsi, kedves, bölcsesség csak egyféle van, ezt pont egy nőnek magyarázzam?-:))))))

Egyébként, most őszintén: mi a ráció abban, hogy itt most épp három topic között cikázunk, és az ember soha nem tudja, hogy melyikben is olvasta ezt vagy azt, melyikbe írja be az éppen nem oda illő választ.... de hosszabb a bookmarks.

Átkerült oda a találkozószervezés, oszt lassan utánaszivárog a repzon (ami ugye eredetileg találkozószervezés volt)

Előzmény: George Sand (829)
George Sand Creative Commons License 1999.11.25 0 0 829
Kedves Mulan, ez igazi női bölcsesség volt.
Bár én a fegyelmezetlenségem okán szoktam elmondani ott mindent, ahol az eszembe jut. Még a torkomon akad :)))
Az igaz, hogy borzasztó nehéz megtalálni a helyet, az időpontot és a résztvevők névsorát, ha szétoffoljuk a topicot :))

Ja, és van már jelmondatom is:
George Sand, the best of offtopic

Előzmény: Mulan (828)
Mulan Creative Commons License 1999.11.25 0 0 828
Én mindig tudtam, hogy fölösleges volt kettéválasztani (legföllebb nem mondtam, mert olyan hallgatag vagyok), mert úgyis mindenki ott fogja elmondani a magáét, ahol eszébe jut.
Előzmény: George Sand (820)
Törölt nick Creative Commons License 1999.11.25 0 0 827
Na végre van élet.
Olyan unalmas volt már, most meg izzik az IRC is... :-)
George Sand Creative Commons License 1999.11.25 0 0 826
Szaladok :)))
Most úgysem igen tudok, mert csúszik a jég, és inkább tipegővé vált a stílusom :))
Előzmény: Törölt nick (825)
George Sand Creative Commons License 1999.11.25 0 0 824
Remélem nem marad úgy, hanem még gyarapodik. Ma előrejelzést adok le. Úgyis átjárható a terem, elférünk vagy hetvenen.
Előzmény: Törölt nick (823)
George Sand Creative Commons License 1999.11.25 0 0 822
Gala törököt(Zsorzsit) fogtál, mert nem javítom ki. Punkt egy hét van. A poroltót már megrendeltem. Na.
Előzmény: Törölt nick (821)
George Sand Creative Commons License 1999.11.25 0 0 820
Ennek a topicnak neve a repülő zongora, mégis a másikban zúgott el egy, épp a fejem mellett.
Mi történik? Zongoraátvonulás van, melegfronti hatással? Vagy ez az Angyalok lázadása volt? :-(
George Sand Creative Commons License 1999.11.23 0 0 819
Kedves Gala,
Jelzem, hogy GLászló egyszer már említette plénum előtt, hogy Ő nem szokott tévedni. És most is igaza van (sajnos :)), mert én neveztem csősznek, mikor elindította a Politikai Fórumosok Találkozója c. topicot.
Ez biztos a cihijáter érzékenysége volt benne, nem azé a kigyúrt endékásé :))

Előzmény: Törölt nick (806)
George Sand Creative Commons License 1999.11.23 0 0 818
Hogy szerényen az túlzás, de kétségtelen, hogy ingyen. Ha jól tudom, ez az Internet demokratizmusából, meg a Te jó lelkedből fakad :)))
Ellenállni így is tudok, de az elhamarkodottságot illetően igazságod vagyon :)
(Ilyen kicsi ember, hogy fog kinézni nagy képpel? :)
Előzmény: GLászló (817)
GLászló Creative Commons License 1999.11.23 0 0 817
A nagyképűség fontos eleme a magatartásunknak! Ha nem vagy eléggé nagyképű, akkor hamar megtörsz és elhamarkodottan válaszolsz. Ha eléggé sokat képzelsz magadról, akkor képes vagy minden sz@rjankónak ellenállni. :-)
(Óriási, és milyen szerényen és ingyen osztogatom a tanácsaimat! :-) )
Előzmény: George Sand (816)
George Sand Creative Commons License 1999.11.23 0 0 816
Észrevettem a taktikád. Egész jónak tűnik :)) (A nagyképűséget majd még gyakorlom :))
Előzmény: GLászló (813)
GLászló Creative Commons License 1999.11.23 0 0 815
Persze ha valaki szótlan, az még nem feltétlenül hülye...
:-)
Előzmény: barco (814)
barco Creative Commons License 1999.11.23 0 0 814
Nem is tudtam, hogy atyád nagy Illés egy. rajongó!

A szó veszélyes fegyver, és van aki fegyvertelen... :-)

Előzmény: GLászló (805)
GLászló Creative Commons License 1999.11.23 0 0 813
Affenét, az nem fárasztó. Aszt szokom tenni, hogyha senkivalaki megszólít, akkor azonnal írok valaki másnak, hogy lássa: nem véletlenül felejtettem el, hanem direkte. Ilyen egy taktikus vagyok. :-) Olyan jó nagyképűnek lenni. :-)
Előzmény: George Sand (812)
George Sand Creative Commons License 1999.11.23 0 0 812
Okos és szellemes ember az Apukád :)))
Itt ugyan nehéz valakire ránézni, de hajrá, fel, megyek szenvedést okozni :)) (Persze, az is fárasztó :))
Előzmény: GLászló (805)
GLászló Creative Commons License 1999.11.23 0 0 810
Igen. :-) Most be vagyok képzelve?
Előzmény: Törölt nick (806)
GLászló Creative Commons License 1999.11.23 0 0 808
Hát, ha nem engem...
:-)
Előzmény: Törölt nick (807)
Törölt nick Creative Commons License 1999.11.23 0 0 807
Engem sértegettek ?
:-)))
GLászló Creative Commons License 1999.11.23 0 0 805
Nem kell mindig jónak lenni. Én gyakran vagyok mások lidérces álma - és ezért ritkábban fáradt. :-)
Akire meg gondolsz, azt egyszerűen ignorálni kell.
Már régen mondom: a palik jobban szenvednek attól, hogy az ember rájuk se néz, mint attól, ha jól megmondjuk nekik a tutit. Válogasd meg a vitapartnereidet, mielőtt agyonütöd őket. :-) Nem beszélve arról, amit apám mondott nekem, amikor srác voltam: fiam, sose vívj szellemi párbajt fegyvertelen emberrel.
:-)
Előzmény: George Sand (804)
George Sand Creative Commons License 1999.11.23 0 0 804
Bocsánat, nem Rád gondoltam. Nem merem leírni, mert megjelenik, és nem akarok mindig toleráns lenni. (Jónak lenni fárasztó :))
Előzmény: GLászló (803)
GLászló Creative Commons License 1999.11.23 0 0 803
Dörr.
xy.
:-)
George Sand Creative Commons License 1999.11.23 0 0 802
Itt tapicskolhatunk, mígnem jön xy, és ránk nem dörren :)))
Reggel frissen, üdén és gyorsan megcsináltam, mert jön a csősz, aztán mindenkit kizavar az erdőből :)))

Előzmény: Törölt nick (801)
George Sand Creative Commons License 1999.11.23 0 0 800
Gala, megcsináltam. Itt az off, ott a főcsapás.
Előzmény: Törölt nick (799)
George Sand Creative Commons License 1999.11.23 0 0 798
Kéretik minden zongorának hajigálását ide sorolni, mert szegény jelentkezők a bosziváavatást már tudják, csak azt nem, hogy hol, mikor lesz a találkozó.

George Sand, the best of offtopic :))

Zénó Creative Commons License 1999.11.17 0 0 797
Kedves Nisa, kedves Banya!
Kebelemet dagasztja a büszkeség :)))
Előzmény: Nisa (794)
MSZP Creative Commons License 1999.11.15 0 0 796
...áldott legyen az bizonyos negyven év;->>. Baj, hogy gratulálok? :)
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (765)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!