Keresés

Részletes keresés

inoxjewels Creative Commons License 2011.04.23 0 0 8

Eladó BMW system 5 felhajtható sisak, kívül-belül újszerű állapotban. Ugyanitt használt 54-es BMW Atlantis és XL-es BMW Tourance öltönyök, újszerű 52-es BMW Atlantis dzseki és 52-es Summer overall. Továbbiakat PÜ-ben.

www.aro-club.com Creative Commons License 2008.03.24 0 0 7

Sziasztok.

 

Elado egy M-es meretu vagany rojtos ECHTES LEDER (indian) bor dzseki megkimelt allapotban 25000-ert.

 

 

elolrol

 

 

hatulrol
B. Jani Creative Commons License 2008.02.15 0 0 6
Üdv!

Egy kissé elhamarkodott méretválasztás miatt eladó lett BMW System 5-ös sisakom 60-61-es méretben. Teljesen gyári, abszolút karcmentes állapot, gyakorlatilag nem használt sisak eredeti csomagolásában. Ára a listaár alatt 30%-al. A többit privátban.
Pokolgépecske Creative Commons License 2006.03.27 0 0 5

sziasztok,

nem akarok offtopic lenni, de van egy eladó motoros ruhám:

Kushitani fekete összecibzározható nadrág és kabát. 1,6mm vastag bőr, full zseléprotektor, 100%-os állapot, 1 éves de kb.20x használt.

Motoreladás+babyszületés miatt árulom.

Én 180 cm magas vagyok és 80 kg, rám töéletes!

iá:120e Ft.

Képest kérésre küldök.

Ha kell valakinek e-mail:tcsibor@freestart.hu

 

Piskóta Creative Commons License 2005.06.28 0 0 4
Igazából akkor is kapnak rendesen, ha fel van öltözve a motoros. Péell egyfolytában kapja a szelet a térd, az ujjak és egy idő után ízületes lehet. Úgy tudom, hogy még 30 fokban is hosszabb úton.
vanchu Creative Commons License 2005.06.28 0 0 3
Előzmény: qwer1234 (2)
qwer1234 Creative Commons License 2005.06.28 0 0 2
Az izületek a folyamatos huzat miatt mennek szét ? Nem tud valaki olyanról, hogy nyakmelegítő ? Konkétan az a bajom, hogy a nyakam nem szereti a huzatot és ezt szeretném megszüntetni.
vanchu Creative Commons License 2005.06.28 0 0 1
Szerintem a szar is jobb, mint a semmi... Inkább vegyél egy olcsóbb sisakot, ha ezen múlik, hogy a dzseki belefér-e a keretbe.

Nagy tapasztalatom nekem sincs (nem használtam több márkát), szal a többiben nem adok tanácsot. :) Meg aztán nekem egy nyitott NOLAN-om van, az a túraendúróra tök jó, de Neked nem pálya...

De dzseki/nadrág/kesztyű nagyon kell, mert szétmennek az izületeid akkor is, ha nem buksz...
Előzmény: Piskóta (-)
Narbondel Creative Commons License 2005.06.28 0 0 0
Amik0r végre megvettem a motort nem maradt semmi pénzem felszerkóra. Azóta három év telt el és még mindig a tízrugós grexsisakommal nyomom...
Előzmény: Piskóta (-)
Piskóta Creative Commons License 2005.06.28 0 0 topiknyitó
Sziasztok! Kicsit össze vagyok kavarodva, mint kezdő motoros, hogy milyen felszerelést is kellene vennem. Sokan, sokfélét ajánlanak, árban, márkában lehet válogatni. Ez a legjobb, az a legjobb, ilyet vagy olyat nem szabad venni, stb. Ti, akik használjátok ezeket a felszereléseket, biztos több tapasztalatotok van, mit érdemes megvenni, mire van mindenképpen szükség, mi az, ami nem olyan praktikus. Péell: Sisak. Szeretnék valami igen jót venni, de azért valahol az ár határt szab ennek. Zárt sisakot szeretnék (sport motor lenne a cél), kinéztem a www.fokt.hu oldalon a Craftot. Van vkinek ilyen? Jó minőség? Mire kell figyelni? Hogyan passzoljon a fejemre, milyen plexi, bélés, csat, stb. Shark, Shoei, Arai oké, tudom, ezek a legjobbak, vagy nem? Nolanról hallottam még, de igazából arra lennék kíváncsi, hogy nektek milyen tapasztalataitok vannak. Aztán: Mik a különbségek ruhák között. TÖbbek szerint ne legyen bőr, mert nem szellőzik úgy, mások szerint az legyen, mert az a legjobb, az véd igazán. Van olyan bőr ruha, ami 100e, meg van amelyik 260e. Ekkora különbség van minőségben, kiképzésben, vagy csak a márka miatt drágább? Csizma: Megint csak a fokt-nál néztem Daytona csizmákat. Szimpatikusnak tűnik az acélbetétes talp, de több más márkájú csizmában nincs ilyen betét. Milyen protektor fontos, hogy legyen benne? Osszuk meg a tapasztalatokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!