Keresés

Részletes keresés

Iván Gábor Creative Commons License 2006.04.16 0 0 263
viktorpápa
xxx123 Creative Commons License 2006.03.22 0 0 261
Szerinem inkább megalomániás, gátlástalan és hataloméhes.
Előzmény: Fityfirity (256)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2006.03.22 0 0 260
Elégedett vagyok a tömörítés fokával. Mit használtál? :)
Előzmény: Iván Gábor (258)
Iván Gábor Creative Commons License 2006.03.22 0 0 259

Na talán most sikerül a link:

 

 

Szent István - ... - Szent Viktor ? Az ország megér egy misét.

 

 

Előzmény: Iván Gábor (258)
Iván Gábor Creative Commons License 2006.03.22 0 0 258

A fórum tartalmát egy rövid cikkbe zanzásítottam:

 

 

Előzmény: Iván Gábor (257)
Iván Gábor Creative Commons License 2006.03.22 0 0 257

 

A fórum tartalmát egy rövid cikkbe zanzásítottam:

 

 

Fityfirity Creative Commons License 2004.06.25 0 0 256
Viktorka beteljesíti a róla kialakult évekkel ezelőtti elvárást.

A pápácska már kitüntette és hát már a szent betegségbe is beleesett,ami kell ahoz, hogy ésszerütlen és logikátlan dolgokat elfogadjon.

Mániákus depressziós a drágaságom

Dual Power Creative Commons License 2004.04.07 0 0 255
Szerintem ezért kellett Vektornak a vallás:

prána 2004.03.31. 09:58
Iván Gábornak személyes ajándék tőlem:

""Kölyökkoromban minden este imádkoztam egy új bicikliért. Aztán rájöttem, hogy az Úr nem így dolgozik. Loptam egy biciklit és utána fohászkodtam, hogy bocsássa meg bűnömet. :) ""

Dual Power Creative Commons License 2004.04.06 0 0 254


Gyerekek fújjátok csak a nagy Vektornak!
Dual Power Creative Commons License 2004.04.06 0 0 253
Már a dal is megvan, amivel köszöntjük őt:

Hosanna Heysanna Sanna Sanna Ho
Sanna Hey Sanna Ho Sanna
Hey Vektor, Vektor won't you smile at me?
Sanna Ho Sanna Hey Superstar

Medgyessy
Tell the rabble to be quiet
We anticipate a riot
This common crowd
Is much too loud
Tell the mob who sing your song
That they are fools and they are wrong
They are a curse
They should disperse

Crowd
Hosanna Heysanna Sanna Sanna Ho
Sanna Hey Sanna Ho Sanna
Hey Vektor, Vektor you're alright by me
Sanna Ho Sanna Hey Superstar

Vektor
Why waste your breath moaning at the crowd?
Nothing can be done to stop the shouting
If ev'ry tongue was still the noise would still continue
The rocks and stones themselves would start to sing:

Crowd, with Vektor
Hosanna Heysanna Sanna Sanna Ho
Sanna Hey Sanna Ho Sanna
Hey Vektor, Vektor won't you fight for me?
Sanna Ho Sanna Hey Superstar

Dual Power Creative Commons License 2004.04.06 0 0 252
Jól halad a szentülésben:

"Kitüntetést adományozott II. János Pál pápa Orbán Viktor volt miniszterelnöknek. A volt kormányfő a Nagy Szent Gergely-rend nagykeresztjének civil fokozatát kapta. Ez az egyik legrangosabb vatikáni elismerés legmagasabb fokozata, 1945 óta Magyarországról senki sem kapott ilyen kitüntetést."

Dual Power Creative Commons License 2004.03.25 0 0 251
Orbán Viktor mennybe menetele!
http://forum.mindenkinet.hu/forum?act=show&fid=56893


Eddig már eljutott!:))

Dual Power Creative Commons License 2004.03.22 0 0 250

- Mi a különbség Isten és Orbán Viktor között?
- Isten nem akar Orbán Viktor lenni...

Wagner Lopez Creative Commons License 2003.10.15 0 0 249
Nem ÁT, hanem ÁLszentül
Előzmény: Polgárelvtárs (247)
Borvo Creative Commons License 2003.10.15 0 0 248
Szerintem ez lesz szent Viktorunk új egyházának a neve:.

Szavazz Rám Ba*meg, Majd Húzz El a P**ba Egyház :-)

Polgárelvtárs Creative Commons License 2003.10.14 0 0 247
Átszentül és kész.
Előzmény: Wagner Lopez (246)
Wagner Lopez Creative Commons License 2003.10.14 0 0 246
De ahhoz kell még egy kicsit fordítani a köpönyegen. refkókat ritkán csapnak szentté...
Előzmény: Hi (239)
Polgárelvtárs Creative Commons License 2003.10.14 0 0 245

A bukott törpe Nérótól? :-) Na ne
Előzmény: Törölt nick (243)
Borvo Creative Commons License 2003.10.13 0 0 244

Ismerem a topik inditóját személyesen és több hónappal, talán egy fél évvel, nyitott egy olyan topikot is, hogy

A Fidesz megbukott. A kérdés mennyire ?

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9054716&uq=350

Nos abból az emberből már aligha lesz valami, akita választás elvesztése után külföldön kezeltek a mániás depressziójával.

Előzmény: Törölt nick (243)
4lábjó2lábrossz Creative Commons License 2003.10.12 0 0 242
Hát én hoztam fel ?
De szerintem mindenki azt hoz fel amit akar.
Szerintem nem árt néha felhozni egy két dolgot, legalább rájönnek néhányan arra hogy milyen gyorsan halad az idő és milyen gyorsan változnak az emerek.
Ja és arra is hogy mekkora a tolongás a damaszkuszi úton és hogy mekkora forgalmat bonyolítanak le mostanság a köpönyegszabó mesterek.

Ha gondolod keresgélhetek én is.
Elég régóta kapirgálunk már erre a környékre.
(vagy öt és fél éve)

Előzmény: Törölt nick (241)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.12 0 0 241
4 láb jó
Ugye olyan hogy Orbánt fikázó felhozott topic nem létezik? Ugye ilyen csak gonosz és alja emberek gondolatvilágában létezik. Ugye most is csak a káprázat játszik velem is, és Moave Pressel is?
Előzmény: 4lábjó2lábrossz (240)
4lábjó2lábrossz Creative Commons License 2003.10.12 0 0 240
Csak győzze kivárni a sorát vagy kétezren várnak csak boldoggá avatásra és azokból is csak igen keveset avatnak szennté.
Úgyhogy elég hosszú sorba kell majd beállnia Orbán Főmérnök etásnak a Menyországban.
De kitudja lehet hogy valahogy megbundázza vagy egyszerűen kinevezteti magát pápának.
1998 augusztusában még csak az EU-t akarta vezetni két ciklus elteltével, legalábbis ilyenirányba nyilatkozott az akkori Napkeltéban a Lakat T. Károlynak.
Előzmény: Hi (239)
Hi Creative Commons License 2003.10.12 0 0 239
Utóbbi még bejöhet!
Előzmény: Iván Gábor (-)
4lábjó2lábrossz Creative Commons License 2003.10.12 0 0 238
Mit gondolsz miért íratta meg a párt a 80-as években Szörnyű Leventével az István a királyt ?
Ugyanez volt a lényege hogy Kádárt összehasonlítva Istvánnal felmentsék és hogy csak kényszerből és az ország érdekeire hivatkozva hívta be az oroszokat.

Istvánból pontosan ugyanilyen politikai okokból avatott szentet az egyház kihagyva még a boldoggá avatást is.
1083 ban avatták szennté ekkor költötték a bölcs és igazságos király legendáját mivel ekkoriban voltak a pogánylázadások amit a szintén szentté avatott László vert le véglegesen.(őt meg ezért avatták szennté)
Akkoriban is volt agitprop meg píjár csak úgy hívták hogy legenda.
István a saját rokonságának és családjának az irtását különben olyan sikeresen végezte hogy még törvényes utódja sem maradt ezért kellet idehozatni utódjának Velencéből Orseolo Pétert.

A legendaköltést a mai világban profi szakemberek végzik és mivel Orbán orrára rákoppintottak az egyházak hogy ez a terep a miénk, ezért hirdeti mostanság magát a nemzet Főmérnökének aki tekintetét a jövőbe szegezi és azt meg is tervezi.
Ez különben ha kicsit örgegebb vagy akár kísértetiesen ismerős is lehet.
Lásd a Kádár apánk vagy a Ceausescu a Condukátor és a Kárpátok géniusza című archív műsorokat.

Előzmény: Ember Azürből (237)
Ember Azürből Creative Commons License 2003.10.12 0 0 237
Engedtessék meg, hogy emigyen írjam, hogy több történelmi tényekre fittyet hányó bibi is van a szentpityú legendában:

1. A történészek szerint Vajknak hívták.
2. Előtte is volt államformánk, mégpedig fejedelemség. Tehát nem államallapítás történt, hanem csak rendszerváltás.
3. Milyen indok az, hogy a történelmi készer miatt, hogy a keresztény lovagok le ne rohanják hazánkat, politikailag bölcs dolog volt felvenni a kereszténységet. Ilyen alapon Kádár János sem tett mást.
3. Hogyan lehet szent egy olyan ember, aki a hatalmi törekvései miatt leöleti a tesrvérét, majd az ország jelentős részét, akik fellázadtak a hódító hít kényszere miatt? Az ölés keresztényeknél nem a legfőbb tiltás?

Inus-Finus Creative Commons License 2003.07.09 0 0 236
Nagy tisztelői lehetnek a szertetett vezető Vitya "elvtársnak" abban külvidéki Marseilleban.
Gondolom az "Orbán Viktor azt üzente" szvittel indítottak.
Előzmény: Tájékoztató Iroda (235)
Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2003.07.09 0 0 235
Bocsássanak meg nekem kedves, finomlelkű balos olvtársaim, de nem volt még érkezésem elolvasni ezt az igen mélyenszántónak ígérkező topicot.

Ezért nem tudom, hogy elmondta-e valaki, hogy Szent Viktor már van. A részletekről ne kérdezzetek, - valszleg valami zseniális előérzetről, vagy csodás reinkarnációról lehet szó - de kedves balos olvtársaimnak ajánlom a MEZZO zenei csatornáját, ahol ma volt közvetítés a Marseille-i Szent Viktor Zenei Fesztiválról, olyan nálunk is ismert ragyogó művészekkel, mint James Bowman, Charles Brett és Michael Chance, a Cambridge Baroque Camerata-val.

Ha valaki lemaradt, ne aggódjon, a mezzo, nem úgy, mint az Újvidéki Magyar TV - többször ismétel.
Jó szórakozást!:-DDD

Iván Gábor Creative Commons License 2002.06.16 0 0 234
Kapcsolódó vitafórum a Fotexneten.

Fórum / Olvasók fóruma / Új Megváltó születik?: (99 hozzászólás, 1134 látogató)
http://napkelte.fotexnet.hu/list_messages.ftx?id=1081&mode=0&before=&order=&ntps=25&from=75

"dzsakó Eddigi válaszok | Válasz erre | Adatok | Email 2002.05.25 09:49 (0)

Május 30-án, csütörtök este a református vallású Orbán Viktor leköszönő miniszterelnökért, katolikus feleségéért és a család többi tagjáért imádkoznak a bazilikában.

A kezdeményezés egy hölgytől ered. Az asszony kérésének eleget téve Szabó Géza csupán annyit írt be a bazilika előjegyzési naplójába, hogy a szóban forgó csütörtöki időpontban egy „élő családért” tartják a szentmisét. A hölgy – állította a kanonok – csak ezt követően közölte, hogy a távozó miniszterelnök családjáról van szó.

Szabó Géza úgy emlékszik, a bazilikában még nem fordult elő, hogy egy élő és egészséges politikus családjának ajánlották volna a szentmisét.

Az eljárás meglehetősen szokatlan, de nem sérti az egyház belső törvényeit. A kanonok is jelen lesz az eseményen, a szertartást azonban minden bizonnyal Kemenes Gábor plébános vezeti majd. Az érdeklődés nagy, de Szabó Gézához egyelőre nem érkezett olyan információ, amely arra utalna, hogy a volt miniszterelnök vagy más politikusok is részt kívánnak venni a virrasztáson.

A hívek körében olyan hírek terjednek, hogy „fideszes szentmisét” rendeznek a bazilikában, ám a kanonok ezt a megközelítést határozottan tévesnek minősítette. Pártpolitikai utalások a szertartáson elméletileg nem hangozhatnak el, az egyház szempontjából tehát a szentmise semmi esetre sem számít politikai rendezvénynek. Más kérdés – tette hozzá –, hogy a hívek egy része feltehetően annak tekinti."

Iván Gábor Creative Commons License 2002.05.13 0 0 233

Hát ezt az ál megszentülős terv ezeddig fúcsba menni látszik.

Polgárelvtárs Creative Commons License 2002.04.15 0 0 232

Ha ennyire szeret bennünket Ovi, akkor igazán feláldozhatná már saját nagyravágyását a hazának.

Igy aligha lesz szent ember.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!