Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.02.10 0 0 77
Kényszermunkatábor? Barátok közttel és Szomszédokkal? Az nem kényszermunkatábor, hanem a legsúlyosabb haláltábor lenne! Valódi nép(agy)irtás!
Előzmény: Toxicus (75)
Heartbreaker Creative Commons License 2006.02.10 0 0 76
Te vadista szandál! :-)))
Előzmény: Toxicus (75)
Toxicus Creative Commons License 2006.02.10 0 0 75
A csodafegyverek: Anettka, Kiszel Tünde, Győzike, Mónika, balázs (szigorúan kisbetűvel), Fásy Ádám, Nagy Ő Anikó.

Ezeket átdobnánk a románokhoz, és megüzennénk, hogy ilyenekből vagyunk 10 millióan. Tuti kapitulálnának másnapra.

Aztán alakítanánk kényszermunkatáborokat, ahol kinzóeszközként a Barátok köztet és Szomszédokat vetítenénk egész nap. Habár ezzel tényleg durván megsértenénk az érvényben lévő nemzetközi jogokat.
Újlaki Creative Commons License 2006.02.10 0 0 74
Először arra gondoltam, hogy néhány leszerepelt politikusunkat kellene újrahasznosítás-jelleggel átpasszolni nekik. Tdunék - tudnénk - sorolni jópár nevet, amelyekkel garantáltan tönkre lehetne tennei akár egy virágzó országot is. Aztán rájöttem, hogy szomszédaink ebben sem szorulnak ránk - mint ahogy mi sem őrájuk -, mert a hülyeség nemcsak párt-, hanem nemzetsemleges is, és nekik ugyanúgy megvannak a pojácáik és az önlejárató senkijeik. Szóval egyformák vagyunk.
Heartbreaker Creative Commons License 2006.02.10 0 0 73

Szerintem a leghalálosabb fegyver az volna, ha ködfüggönyt húznánk a románok fölé, és egy kib*szott nagy projektorral, meg gigantikus hangszórókkal elkezdenénk vetíteni a Barátok Közt összes eddigi részét. Mire elfogynának az epizódok, már minden román Moldováig futna. :-)))

 

De ha elfogy, keményíteni is lehet: csak elő kell venni az MTV archívumból a jó öreg Szomszédokat... :-)))

Égensétáló Lukács Creative Commons License 2005.11.28 0 0 72
UP
Hamár polidilibe tették a moderákok, azért mérsékelten, írjatok inkább kortüneteket hülye pártok helyett
AgyProTézis Creative Commons License 2005.01.14 0 0 71

Egy-két hobbyszőlő-művelőt is elküldhetnénk..Múltkor láttam ballagni egy takaros fiatalasszonyt a kertek alatt, helyre kis kapával a vállán, rafiaköteggel a derekán..öt pulya húzta a szoknyáját..

Előzmény: n0ri (68)
n0ri Creative Commons License 2005.01.14 0 0 70

Meg az összes parlagfüvet, ami a vasúti sínek mellett terem! Az egész Máv egyetlen parlagfűmező, mely behálózza az országot!

Előzmény: Égensétáló Lukács (69)
Égensétáló Lukács Creative Commons License 2005.01.14 0 0 69
Hatpesze, bar ezek inkabb kishatotavolsagu fegyverek. Inkabb akkor mar megbiznam az ellenseges orszag koztisztasaganak fenntartasaval a MAV es a BESZKART takaritoszolgalatat. Egy het es duhongene a kolera meg a pestis meg ilyenek...
Előzmény: n0ri (68)
n0ri Creative Commons License 2005.01.14 0 0 68
Szerinted a térddel könyökkel tolakodó banyatankos nénit meg az ablakon kibámuló, unottan rágózó tinit is küldhetjük?
Előzmény: Égensétáló Lukács (67)
Égensétáló Lukács Creative Commons License 2005.01.14 0 0 67
Amerikai kaja jo vagy nem jo kisse off. De orulok hogy vannak otleteitek.
Előzmény: AgyProTézis (66)
AgyProTézis Creative Commons License 2005.01.13 0 0 66

Cole's Law: Örvény, örvény örvén, avagy minden csak káposztasaláta.

in: cAPTain Murhphy's Law Book

Előzmény: Édy Endre (65)
Édy Endre Creative Commons License 2005.01.13 0 0 65

coleslAw

 

Kajánál slOw az USÁ-ban? ;)

Előzmény: n0ri (64)
n0ri Creative Commons License 2005.01.13 0 0 64
Ez az a bizonyos coleslow? Bocs, arra nem emlékszem, pontosan hogyan írják?
Előzmény: Derek (63)
Derek Creative Commons License 2005.01.12 0 0 63
A nejem kedvence.
Előzmény: Bim-bam (62)
Bim-bam Creative Commons License 2005.01.12 0 0 62
Nem említetted az amik káposztasalátáját. Párját ritkítja! Ismered?
Előzmény: Derek (42)
Yoshi Creative Commons License 2005.01.12 0 0 61

Te szadista állat, te!!

:D

Előzmény: banned (18)
Édy Endre Creative Commons License 2005.01.12 0 0 60

Madártej?

Milyen lehet a kolibrié?

Milk the hummingbirds.

Előzmény: Derek (59)
Derek Creative Commons License 2005.01.12 0 0 59

 

"Milyen lehet a fejés?"

 

Pontosan olyan, ,mint amikor papsajtot keszitenek a paptejbol.

Előzmény: Édy Endre (58)
Édy Endre Creative Commons License 2005.01.12 0 0 58

A disznósajtot a disznó tejéből készítik, nem?

Milyen lehet a fejés?

Előzmény: Derek (54)
HanG99 Creative Commons License 2005.01.12 0 0 57
nem is a túlerő, ahnem elkezdünk kapitulálni előttük, mondjuk minden magát megadó század magyar katona mellé rendelnek egy svájcigárdistát őrnek, akkor egy idő után már nincs több gárdista, oszt a maradék seregünk beveszi a Vatikánt :))
Előzmény: Daikini (41)
geszthi Creative Commons License 2005.01.12 0 0 56
Egyebkent a tema sajnos mar nem aktualis, magyarsag napjai meg vannak szamlalva, az "Operation Lifeboat" miatt. "Buvar Kohnd" mar a spajzban van...

:-OOOO
Előzmény: Égensétáló Lukács (-)
geszthi Creative Commons License 2005.01.12 0 0 55
Grespik kapjon allami tamogatast, hogy irjon cikket a magyarok eredeterol, ami termesztesen dako-roman. Ezutan romanoknak tekintunk itthon mindenkit (nem lesz nehez ugy is hemzsegunk a roman berencektol, mint tudjuk).

Na es ha ez meg van akkor szimplan Bayer Zsolt majd hirtelen alairast gyujt Romaniaban, az azonnali, alanyi jogon jaro nemzetegyesiteseert a kulhonba szakadtakkal .

Ezutan csak napok kerdese es a turani atok azonnaal vegig fog sopor a romanokon, akik ezzel szemben nem leven immunisak, pillanatokon belul egymasnak esnek es vegug...
Előzmény: Égensétáló Lukács (-)
Derek Creative Commons License 2005.01.12 0 0 54

amugy en is igy vagyok vele,mert odahaza mi is leginkabb ezt a kettot szoktuk venni,meg ementalit,de az sokaknak zsiros,meg idonkent valami cumembert.Ez kb a 95 szazaleka amit veszunk. Mert annyira nagy sajtfogyasztok nem vagyunk.De en ki szoktam probalni idonkent sokfelet,egyszer veszek ilyet egyszer olyat,kecskesajtot,fustoltet. Van bolgar feta is.DEe maga a sajt nem meghatarozo nalunk,mint pl francia ,nemet,dan svajci ,olasz teruleteken.

Kiveve a disznosajt:-))

Előzmény: Daikini (52)
Daikini Creative Commons License 2005.01.12 0 0 52
Latod ebben lehet valami. :-)
Előzmény: Derek (51)
Derek Creative Commons License 2005.01.12 0 0 51

"USA-ban keszult sajtot talaltal ami jo?"

 

Persze,amit emlitettem az az ementali tipusu sajt is amerikai. a magyarok tobbsege amugy ketfajta sajtot ismer a trappistat es a Macko sajtot es azt az izt keresi mindenhol,mert ahhoz szokott hozza.

 

Előzmény: Daikini (50)
Daikini Creative Commons License 2005.01.12 0 0 50
"Sajtban olyan iszonyu a valasztek,hogy mindenki megtalalja a neki valot."

USA-ban keszult sajtot talaltal ami jo? Igaz, hogy nem kostoltam vegig az osszeset, de amit ettem az nem volt tul meggyozo. Viszont talaltunk egy franciat, ami jo volt. Amugy amikor ott voltam ledobbentem, tenyleg joval dragabb volt szinte mindennel. Meg az is amit ettem es nem szerettem meg. Mondjuk az is lehet, hogy a keresethez merten a hus olcsobb, es a sajt van normal (europai aranyu) aron, nem? Ami viszont tetszett az a juharszirup. Errefele ugyan nem beszerezhetetlen, de elegge ritkan kerul az ember szeme ele.
Előzmény: Derek (47)
AgyProTézis Creative Commons License 2005.01.12 0 0 49

Nem tudom mi lenne, ha egy gurkha meg akarna győzni egy andaman-t..

/A szabolcsi tirpákok nagyon szorgalmas, serény népek, összevonással rövidítve:ser-pák/

Előzmény: Édy Endre (48)
Édy Endre Creative Commons License 2005.01.12 0 0 48

A serpák nem csupán Nepálban, hanem Tibetben is élnek.

Hasonlóképpen - bár nem teljes egészében - a gurkha területek is tágabbra terjedtek ki (Kasmírtól egész Kelet-Bhutánig), bár az eredeti terület tényleg nepáli föld.

Előzmény: internal server terror (21)
Derek Creative Commons License 2005.01.12 0 0 47

"Ettem sajtot odaat, Cedar mittodomenmit egy sajtgyarban, de akkor sajnaltam meg az oslakosokat, sokan talan nem is tudjak mi a jo"

 

Sajtban olyan iszonyu a valasztek,hogy mindenki megtalalja a neki valot. En pl nemreg fedeztem fel egy noname marka svajci tipusu sajtot ami pontosan ugyanolyan izu mint az egerszegiek ementalija,es nem draga,mert itt a zusaban a sajt dragabb mint a hus.

Előzmény: Daikini (44)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!