Keresés

Részletes keresés

energie13 Creative Commons License 2005.07.27 0 0 209
hello i am French ! You can see a website about Jamiroquai!

Photos about Concert in France 22 july 2005 and a lot of photos, interviews, music and vidéos

The last news

You can click and see at : http://www.jamiroquoi.skyblog.com

You can also write a message where you want on : "ajouter un commentaire"

Thank you!

Take care

:-)
Zsoma Creative Commons License 2005.06.10 0 0 208
Előzmény: ZAK (207)
ZAK Creative Commons License 2005.06.08 0 0 207
20-ai koncertre jön valaki?
Zsoma Creative Commons License 2005.03.14 0 0 206

Ezeket a számokat adták elő:

 

1. Give Me One Of Those
2. Dream Come True
3. Dream On Dreamer
4. Sometimes
5. Brother Sister
6. Midnight At The Oasis
7. Boogie
8. Back TO Love
9. Need Some More
10. Surrender
11. You Are The Universe
12. Stay This Way

 

A hivatalos oldalon meg már a Surrender klippje is fennvan:)

 

Előzmény: Gaia (204)
Zsoma Creative Commons License 2005.03.14 0 0 205
Az olasz Radio2 adó nemrégiben sugárzott 1 órás bulit, az ismétlést sikerült rőgzíttetnem, épp most hallgatom vissza:)) De mindezt nem a BNH topikba kéne írni???
Előzmény: Gaia (204)
Gaia Creative Commons License 2005.03.10 0 0 204

Olvastam egy BNH interjut az uj enekesnovel, azt mondta par szam az o meg nem jelent lemezerol valo es hogy o elsosorban zeneszerzonek tartja magat es csak masodsorban enekesnonek... ez mindenesetre valtozas az eddigiekhez kepest.

 

Ja, itt megtekintheto a Boogie c. szam videoklipje is:

 

http://www.virgin.net/music/musicvideos/brandnewheavies_boogie_hi.html

Zsoma Creative Commons License 2005.02.10 0 0 203

....Allabouthefunk címmel, ami jelzi is, hogy az album kissé a funk stílusjegyeit is magán hordozza (elég fajsúlyos gitártémák formájában). Érdekes, nekem kissé idegennek tűnt első hallásra, de lassan kezdem megszeretni:)

Gaia Creative Commons License 2005.01.11 0 0 202
(Egykori) Acid Jazz rajongok! Nem Jamiroquai, nem halal, es talan mar nem is acid-jazz, de azert... kijott a Brand New Heavies uj albuma, szinte hihetetlen, de igaz. Mindossze 7 evet kellett ra varni, ugy nez ki megerte. Termeszetesen a lemez megint uj - feher! - enekesnovel keszult, mert miert ne... Ami feltuno, hogy kevesbe azid jazz-es a hangzas, hanem inkabb soul-funky vonal, joval tobb a gitar es (sajnos) kevesebb a fuvos, mint a korabbi lemezeken. Instrumentalis szamot sajna szinten hiaba keresunk a lemezen, pedig az mindig is a BNH eros oldala volt szerintem. Lemezceget is valtottak, igy nem tul konnyu beszerezni az albumot, mert egy kis fuggetlen kiadonal jelent meg.
vicki Creative Commons License 2003.08.13 0 0 201
egyetértek!
más volt régen, más most, de mind a kettő bejön! corner of the eart, picture of my life és társai mások, de fantasztikusak, és jay hangja nem változott!
kíváncsian várom mit nyújtanak legközelebb!
és a koncert miatt elsőre csalódott voltam, hogy nem volt teltház, de a hangulat így is remek volt, sőt kicsit örültem is hogy nyugodtan tudtam ugrálni ott leghátul és senki sem jött nekem hogy maradjak már mert nem lát!

Előzmény: SomeBodri (189)
Zsoma Creative Commons License 2003.08.07 0 0 200
Na hölgyek-urak, akkor Szeged, 2003. aug. 30. 23h-tól Incognito koncert a Szegedi Ifjúsági Napok keretében. A napijegy ára 1800 Ft, a 4 napra elővételben a bérlet 3600 Ft. Érdeklődni: www.szin.org
Zsoma Creative Commons License 2003.07.24 0 0 199
Jegyet egyelőre még nem lehet kapni, 2 hét múlva lehet már érdeklődni, legalábbis ezt mondták...
Előzmény: Zsoma (198)
Zsoma Creative Commons License 2003.07.24 0 0 198
Holnap utánanézek, úgyis itt vagyok Szegeden...:-)
Előzmény: Gaia (197)
Gaia Creative Commons License 2003.07.23 0 0 197
Ocsem mondta :-) Szoval azert le kene ellenorizni :-)
Előzmény: Zsoma (196)
Zsoma Creative Commons License 2003.07.21 0 0 196
Még júniusban hallottam róla, akkor tervezett sztárvendégnek voltak kiírva, de akkor lehet, hogy konkretizálódott. Hol hallottad???
Előzmény: Gaia (195)
Gaia Creative Commons License 2003.07.20 0 0 195
Augusztus 31. Szeged, Incognito koncert, jegyár 1800 Ft. Igaz ez? :-o
llam007 Creative Commons License 2003.03.23 0 0 194
ejj ne írjuk le őket, lehet csak a sony szerződés nyomja ennyire le őket (őt?)...
a pénzből sosem elég, de remélem feltámad bennük A művész...
Előzmény: macilaci8 (193)
macilaci8 Creative Commons License 2003.02.05 0 0 193
Sajnálom hogy igy elszaródott a Jamiroquai a végére, az utolsó 2 (3?) abum már nagyon gagyi volt. Pedig ez első kettő isten volt, soha nem felejtem el azokat a számokat+ahogy koncerteken játszottak... fantasztikus volt. Kár hogy vége.:(
llam007 Creative Commons License 2002.12.21 0 0 191
http://www.frontember.hu/forum/viewtopic.php?t=122

itt indulgat(na) az első? magyar acidjazz site, azaz a fórum része, gyere csekk ha van kedved...
éppen ezt a linket tettem oda, mert nagyon tanulságosnak találtam a topicot...

Slint Creative Commons License 2002.07.29 0 0 190
Nem akarom végigolvasni az egész topikot, de volt ott nagyon az elején még egy Al Capone nevű tag, aki bizony jól tudja, mit is kell acid jazz címszó alatt érteni. Az acid jazz, az biza a This Is Acid Jazz válogatáslemezekkel kezdődik, de be is fejeződik ott. Azon találhatóak a legjobbak. Cfm Band, No Sé, Saint Germain, Kosma, Coco Steel And Lovebomb, The Poets Of Rhythm, stb, ezek szólóban is überzseniálisak.
Jamiroquairól meg anynit hogy aki ott volt a legutóbbi koncerten(szégyen, gyalázat, nulla), meg hallotta az új lemezt, az jól tudja, hogy ez már rég nem az, ami volt. Egy fáradt, diszkópop banda lagymatag evezgetése a mainstream vizeken. Ennyi.
SomeBodri Creative Commons License 2002.07.29 0 0 189
Tempora mutantur et nos mutamur in illis./ Változnak az idők, és mi is változunk bennük.

Ezzel azt akarom mondani, hogy a régi Jamiroquai is nagyon bejött nekem, és az új lemeze is nagyon bejön.
Nem maradt meg a régi stílusnál, változott, fejlődött és alakult.
A corner of the earth pl. annyi pozitív energiát ad az embernek, hogy egy teljes napig is elvan vele.
Csúcs a fazon, mindíg egy lépéssel jár a zene előtt.

Berkbet Creative Commons License 2002.07.29 0 0 188
Bárki bármit mond, Stuart Zedner távozásával vége lett a Dzsemirokuájnak, mint a botnak. Elvesztették azt amiért szeretni lehetett a zenéjüket, a kraftot ami bennük volt.

Berkbeat

Cosmic Creative Commons License 2002.06.21 0 0 187
Csinált valaki képeket a koncerten???
Cosmic Creative Commons License 2002.06.19 0 0 186
Persze, vannak ellenpéldák, sajnos én is tudnám folytatni a felsorolást :(
De ettől nem fogom kevésbé szeretni a zenéjét.
Előzmény: diesel()diablo (185)
diesel()diablo Creative Commons License 2002.06.19 0 0 185
azért azt hozzátenném, hogy a metallica csúcskorában 3 órás bulikat nyomott, és nem három hónapon kerezstül. pantera ugyanígy...
Előzmény: Cosmic (184)
Cosmic Creative Commons License 2002.06.19 0 0 184
Az hogy "ennyit érdemeltünk" elég erősen hangzik, de sajnos lehet hogy így van. Én imádom őt, amit csinál, de be kell vallani hogy elszállt egy kicsit. Nem? Talán ez törvényszerű ilyen sikerek esetén - evvel nyugtatom magam :)
Tavaly augusztusban a lemezbemutatón Knebworthben (unokáknakismesélnifogom élmény volt), 10 percet váratta a 40ezres tömeget a levonulás után és mivel nem volt akkora a sikítás és visszataps mint amire számítottak gondolom, jött egy néger faszi és elkezdte túráztatni a népet hogy "Do you want some more?" és ezt vagy 4x, mire megfelelő lett a hangerő...

steve_p: Hogy-hogy összetörte magát? Nem figyeltem amikor erről beszélt, mit mondott?

LeMon Vox Creative Commons License 2002.06.18 0 0 183
Ez azért elléggé gáz volt, hogy nem játszottak végig 2 órát! Azt hittem a ráadásban még legalább 2 szám lesz! Úgy látszik ennyit érdemeltünk, pedig én kitettem magamért!
Előzmény: Gaia (182)
Gaia Creative Commons License 2002.06.18 0 0 182
Igazad lehet, a Blikk szerint is ~8 ezren voltak.

Utanagondoltam es ha nem hagyok ki semmit, az alabbi szamokat jatszottak:

1 - Twenty Zero One
2 - Cosmic Girl
3 - Corner of the Earth
4 - Canned Heat
5 - Bad Girls
6 - Travelling without moving
7 - Little L
8 - Love Foolosophy
9 - Deeper Underground
10 - Alright

Tehat az elso ket albumrol: semmi :-( Nem gyenge masfel ora alatt 10 szamot jatszani, igy atlag 9 perc jon ki egyre, persze azert sok volt a hulyeskedes is a szamok kozott. Osszessegeben eleg haknigyanus :-(

Előzmény: sztyepp (181)
sztyepp Creative Commons License 2002.06.18 0 0 181
Ha igaz, hogy a Kisstadion 15 ezres, akkor olyan 8-9 ezren. Ha nem, akkor kevesebben. :)
Előzmény: Cosmic (177)
ZedIzDead Creative Commons License 2002.06.18 0 0 180
Ahhoz képest, hogy mindenki paráztatott, hogy nem lesz jegy, marha kevesen. A hátsó szektorban, ahol én voltam, gyakorlatilag focizhattunk volna, ha egyenes a talaj.

[ZedIzDead]

Előzmény: Cosmic (177)
sierra Creative Commons License 2002.06.17 0 0 179
Eeeegen, ottan határozottan beindultam egy rövidke időre - jól is esett fenemód. :-)
A Kék Duna keringő is penge volt. :-)
Előzmény: sierra (173)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!