Keresés

Részletes keresés

Elroy-Togo Creative Commons License 2009.03.25 0 0 12
Sziasztok!
segítséget szeretnék kérni bárkitől! Régi G&R klántagokat keresek(Csuka, Screw).
És kérdésem lenne bárkihez aki tudja. Mi a gépigénye az armynak?előre is köszönöm

macros82 Creative Commons License 2009.02.15 0 0 11
Sziasztok!

Nem tudom tud-e valaki nekem segíteni! A játékot feltelepítettem a gépemre! Linux kubuntu. De nem tudom hogy kellene elindítanom.

Valaki?
neik01 Creative Commons License 2007.05.20 0 0 10
hello! lenne egy marhanagy problemom igazábol most keztem, és ugye hogy jáccani tudja azt a traininget megkell csinálni és már az elején elakadtam most nem tom a küldetés nevét de egy rakétavetővetővel kell eltalálni egy bizonyos célt és nem vagyok rá egyszerűen képes aki tud segitsen! nagyon megköszönném!
Peterson0101 Creative Commons License 2007.05.01 0 0 9
Hi all! Az a baj az american's armyval hogy amiota felraktam a visát belépek egy szerverez és ott nemtudok csinálni semmit, bármit nyomok nem csinál semmit, valaki tud segiteni?
Honour123 Creative Commons License 2005.10.14 0 0 8
Köszi, de én egy élő emberrel szeretnék kommunikálni, nem pedig egy honlapon keresgélni. Ha tud nekem valaki segíteni, akkor írjon! Köszönöm.
Előzmény: MightyRASF (7)
MightyRASF Creative Commons License 2005.10.14 0 0 7
www.americasarmy.hu
Előzmény: Honour123 (6)
Honour123 Creative Commons License 2005.10.14 0 0 6

Sziasztok! Tamás vagyok!

 

Én még csak most töltöttem le ezt a játékot, ezért még nem nagyon tudok benne mindent. Például elakadtam olyan dolgokkal, hogy az akadálypályán megcsinálom a másfél percen belül, a végén lenne még időm, mégsem fogadja el az eredményt, és lejár az időm.

Én az ingyenjáték.hu-ról töltöttem le, nem tudom, hogy az-e a legújabb verzió?!

Aztán nem tudom vannak-e ehhez a játékhoz olyan kódok, amivel minden pálya megnyílik, stb.

Ha tudna nekem segíteni, azt megköszönném! Írhattok a ninto@freemail.hu címre!

Előre is köszönöm!

 

Tamás

fisherking001 Creative Commons License 2005.09.05 0 0 5

Néha szokott teljes szerver halál lenni, és nem tud autentikálni. Ez van amikor több napos, szal próbálkozz többször, ha akor se megy akkor csont.

Előzmény: Pregun (4)
Pregun Creative Commons License 2005.08.29 0 0 4
Hello. Nekem az america's army-ba nagyon sokáig csinálja a load accountot annyira hogy meg se várom hogy befejezi e. Nem tudjátok hogy tényleg sokáig kell várni vagy nekem ilyen?
fisherking001 Creative Commons License 2004.10.20 0 0 3
Látom Te egy profi 83 honoros vagy:-)))))))))))))))
Előzmény: benedekco (1)
MightyRASF Creative Commons License 2003.08.19 0 0 2
Mit akarsz tudni? Ebben a játékban lőni kell....
Előzmény: benedekco (1)
benedekco Creative Commons License 2003.08.18 0 0 1
tud vki magyarítást a gaméhoz?
MightyRASF Creative Commons License 2003.02.14 0 0 0
Szia!
A te esetedre találták ki a retreaining servereket. Vagy bemehetsz a SCI serverekre is.
Ha segitsegre szorulsz gyere ircre az #aa.hu szobába.
Előzmény: goliath (-)
goliath Creative Commons License 2003.02.11 0 0 topiknyitó
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni azoktól akik játszák régóta a progit vagy legalább is értenek hozzá. Feljelentkeztem, a weapon trainingot egy pár alkalom után 39/40-et elértem.
Nyomtam a gamét, megtetszett az egyik pálya, a bridge, állandóan azon játszottam. A HONOR szintem szépen nőtt, mindaddig míg egyszer egy idle(elment a bill. mellől) felcukkolt, mert állandóan lenyúlta a snipert. Fogtam, lelőttem erre jött a börtön. Honor leugrott.. Játszottam tovább, és még kétszer lettem börtöntöltelék, mert gránátoztam messzire és a csapattársak nem reportoltak, hogy hol vannak. Azóta 5 a Honorom (3 hete). Nem nő pedig iszonyat sokat gyilkolok.
Azóta az eredeti szervereken mindenhol 9-10 körül van a minimum honor, és szinte alig találok játékot. Plízzz segítsetek, mert a fórumon semmi lehetőség a segítség kapásra. Ja és egy dolgot elfelejtettem: SOHA nem cheateltem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!