Keresés

Részletes keresés

JOcika Creative Commons License 2001.03.30 0 0 18
Én is tv-n néztem. Faterom jött haza. Kiszállt a kocsiból, bejön. Azt mondja:
-Fontos a jó kezdés! Hallom már 3:0-ra égünk!
-Milyen 3:0? Már 4:0!
Azt az arcot nem felejtem el!

Hajrá Fradi!

Parmi Creative Commons License 2001.03.30 0 0 17
Mindenestre Csank a humorát még abban a szituációban sem vesztette el. Tévén néztem a meccset (ott sem volt jobb...), az első félidő után nyilatkozott a kapitányunk:

- Minek köszönhető az eredmény?
- Nem hittem volna, hogy egy-két játékosom ilyen béna...
- Mit lehet mondani a szünetben a csapatnak?
- Azt biztos nem, hogy csak így tovább...

Ernesto Serra Creative Commons License 2001.03.30 0 0 16
:)))

elsőre nem ment el, legalábbis azt hittem :))

Előzmény: totelcamp (15)
totelcamp Creative Commons License 2001.03.30 0 0 15
azért 1x elég volt? :))
Előzmény: Ernesto Serra (14)
Ernesto Serra Creative Commons License 2001.03.30 0 0 14
régi szép idők, akkor legalább indulhattunk ilyen pótselejtezőn :))

amúgy én nem láttam a meccset, egy kocsmában voltunk és csak a pultos tudta nézni a TV-t, mindig mentünk megkérdezni, mennyi az eredmény. Egyre rosszabb kedvünk volt :((

Ernesto Serra Creative Commons License 2001.03.30 0 0 13
régi szép idők, akkor legalább indulhattunk ilyen pótselejtezőn :))

amúgy én nem láttam a meccset, egy kocsmában voltunk és csak a pultos tudta nézni a TV-t, mindig mentünk megkérdezni, mennyi az eredmény. Egyre rosszabb kedvünk volt :((

totelcamp Creative Commons License 2001.03.30 0 0 12
Isteni szerencsém, hogy nem tudtam akkor elmenni a meccsre. Ha akkor elutazok a felvidékröl a 7-est megnézni istenuccse valakit megvertem volna.
Előzmény: Campi (11)
Campi Creative Commons License 2001.03.29 0 0 11
Eletem tevedese volt :((

Kurva hideg volt, es 0-3 utan telleg mar csak rohogtunk. Lattam a magyar arcokat es fura volt. Egyszerre volt megdobbenes es nemtorodomseg (sic!!!) rajtuk. Felidoben leleptunk, de arra emlexem hogy egy 45 eves foszer a 4-ik gol (es 20 feles) utan bikabol nekiszaladt a keritesvasnak. Azt hittem ott hal meg, de siman felkelt. Hiaba az alkohol ellenallova teszi a szervezetet.
Ja meg 2 csavo osszebalhezott -gondolom elkeseredettek voltak es reszegek- mert szidta Dombit... no comment

No mindegy: soha meg egy ilyan ne legyen az eletemben!!!

gguszti Creative Commons License 2001.03.28 0 0 10
Én is ott voltam!

Emlékszem, haverokkal nagyon készültünk, "alapoztunk" :), hangoltunk, de már akkor nem tetszett a dolog, amikor majdnem több volt a szerb a stadionban, mint a magyar... Nem értettem, miért voltunk olyan kevesen, bár ha jól emlékszem, meg kell hagyni, baromi hideg volt. Vagy talán előre éreztek vmit? :)

Tényleg hihetetlen volt az egész! Ahogy Dzsojszi is mondta, 0:3 után csak röhögtünk, nem lehetett komolyan venni. Jöttek a hülyébnél hülyébb beszólások, mindenki tombolt a jugó góloknál... Béla szépítése t.képp senkit nem érdekelt. Vki pedig elkezdte őt éltetni az aluljáróban a meccs után. A szokásos baromság: Illés Béla a legnagyobb király... Talán mondanom sem kell, mitől zengett utána 5 percig az egész metró. Igen, rögtön sikerült mindenkinek átkölteni... :)

Kapott ott mindenki. Csanktól kezdve persze az egész csapaton át az in-kal-ig (emlékeim szerint nem sikerült normálisan beereszteni a "tömeget" a kapu mögötti szektorokba). Az azért nem nézett ki rosszul, ahogy az in-kal nyitott egy V-betűt a vendégszektorban! Tényleg pórul jártak??? :))) Erről lemaradtam!

Mégegy, számomra érdekes momentum: mindenki fosott, hogy biztos balhé lesz, meg így, meg úgy, erre a meccs után egyszercsak az Üllői úti felüljáró alatt találtam magam, ahol egymást éltette a magyar és a még a vendégszektorból lefelé néző jugó tábor! Semmi dobálózás, szitkozódás, legalábbis én nem láttam. Persze ebben az eredménynek biztos döntő szerepe volt... :)

Dzsojszi Creative Commons License 2001.03.28 0 0 9
Én arra emlékszem, hogy soha életemben nem hallottam annyi jó szurkolói beszólást egy meccsen, mint ott !!! Meg arra, hogy 0-3 után (asszem kb. 10 perc után) már mindenki csak röhögött az egészen. Egyébként úgy látszik, ez az összeomlósdi tipikus magyarosch specialitás, ennyi idő alatt katapultálni még Lichteinstein-nek sem sikerülne.

Ja, és még valami: sajna, a mi korosztályunk már valszeg sohasem érezheti azt a kellemesen bizsergető érzést, amit mondjuk egy vb csoport-sorsolása előtt érezhetünk, vagy azt, hogy végre pályára is lép a csapatunk, de elnézve ezt a "válogatottat", ez egyben a nagy szerencsénk is !!! Szerintem a csoportmeccsek után 0-30 lenne a gólkülönbségünk.

vvittore Creative Commons License 2001.03.28 0 0 8
Emléxem a meccs után gyászkarszalaggal a kabátomon mentem suliba....

ez komoly!

ÜdV

göli Creative Commons License 2001.03.28 0 0 6
Csank Jani remek stratégiája nem segített. Pedig ilyen "NAGY SZTÁROK" voltak a csapatban mint mracskó, dombi, urbán, nyilas, sáfár, lőrincz, lipcsei. Ilyen csapattal és trénerrel még a -6 is jó eredmény volt.
SomMu Creative Commons License 2001.03.28 0 0 5
Kis buták(köztük én is), hogy örültek mikor a finnek kiegyelítettek nekünk!!
Haa!! Lehet ők nem égtek volna ekkorát mint Mi!!

Csak nehogy beleszaladjunk még egy ilyenbe a románok ellen!

csabiman Creative Commons License 2001.03.28 0 0 4
ja, meg az in-kalosok is eleg csunyan jartak, ugy hallottam... mert ok azt hittek, majd megnevelik a haborus bunos rendbontokat a jugo szektorban... hat nem sikerult! :)
huszabi Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3
Kint voltunk a meccsen.
Kurva hideg volt.
Szerintem Csank szebb búcsút érdemelt volna a játékosai részéről.

Az egyetlen pozitívum: Az RTL-klub kedvét elvették a focimeccsektől (kiv. Magyar-Olasz) :)))

csabiman Creative Commons License 2001.03.28 0 0 2
De pl a Safarnak sem volt tul jo napja... :))
Előzmény: totelcamp (1)
totelcamp Creative Commons License 2001.03.28 0 0 1
Én csak arra emléxem, hogy végig mi irányítottuk a meccset.
off: Szerintem Csank b@szta el.
Bicskei legalább azt mondta volna, hogy a fiúk hajtottak, jól játszottunk csak nem mentek be a helyzetek.
Előzmény: SomMu (-)
totelcamp Creative Commons License 2001.03.28 0 0 0
Ajja, majdnem 0-át rúgtunk
Előzmény: SomMu (-)
SomMu Creative Commons License 2001.03.28 0 0 topiknyitó
Emlékeztek még? Irjátok meg, ki hogyan élte mát ezt a "meccset"!

Világbajnoki pótselejtezôn: Magyarország - Jugoszlávia 1-7
Budapest '97

Magyarország--Jugoszlávia 1--7 (0--5)

Üllôi út, 13 175 nézô. Vezette: Melo Pereira (Ferreira Matos, Gomes de Carvalho -- mindhárom portugál).

MAGYARORSZÁG: Sáfár -- Lôrincz -- Sebôk, Halmai, Bánfi -- Dombi, Nyilas, Lipcsei, Keresztúri -- Orosz, Klausz. Szövetségi kapitány: Csank János.

JUGOSZLÁVIA: Kralj -- Mihajlovics -- Djukics, Djorovics -- Mirkovics, Sztojkovics, Brnovics, Jokanovics -- Mijatovics, Szavicsevics, Jugovics. Szövetségi kapitány: Szlobodan Szantracs.

CSERE: Dombi helyett Mracskó a 32., Lipcsei helyett Urbán a 41., Mijatovics helyett Milosevics az 53., Brnovics helyett Petrovics az 59., Klausz helyett Illés a 63., Szavicsevics helyett Govedarica a 66. percben.

GÓLSZERZÔ: Brnovics a 2., Djukics a 6., Szavicsevics a 10., Mijatovics a 26., Mijatovics a 41., Mijatovics az 51., Milosevics 64., Illés a 89. percben.

SZÖGLETARÁNY 5:4 (4:2)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!