Keresés

Részletes keresés

búvár-halász Creative Commons License 3 órája 0 0 6798

A NER jelenleg intellektuálisan annyira vállalhatatlan, hogy fogalmam sincs, hova helyezkedjek ebben. Ennél nincs lejjebb.

búvár-halász Creative Commons License 4 órája 0 0 6797

Más téma: nincsen közszereplő, akiről nem lehet 22 évvel ezelőtti tv-adásokat találni, természetesen MP sem kivétel, miért is volna az. Valószínűleg ez a nárcizmus, ami mindig is már az elején jelentkezik, főleg, ha befolyásos családba született az ember.

https://telex.hu/belfold/2024/06/04/magyar-peter-mraz-agoston-samuel-atv-kozhang-video

Az egész folyamattól ( hazai és világpolitikai) egyszerűen megáll az eszem.

 

tadadadaaaam Creative Commons License 4 órája -2 0 6796

nos, mindenkire ráhagyom, eldöntheti, vajon ki kinek a téglája

 

mindenkinek a maga illúziója ugye

 

ja és Csurka nagyon komoly koponya volt..

Előzmény: búvár-halász (6795)
búvár-halász Creative Commons License 4 órája 0 2 6795

Torót nekem nem kell ide hozni, mert 2006 óta tudom, hogy tégla, mert amíg a fasz Csintalan-verő barátját több, mint 10 évig bezárva tartotta a Ner, nettó terrorizmus miatt- mielőtt a szaró lovon kilovagolt a böriből-, addig ez a pénisz és társai kezdeményezték- teljesen véletlenül a fővárosi választási rendszer megváltoztatását, ami szintén véletlenül átcsúszott a Neren (az elejétől nyakig benne volt mindenben). Mivel minden ember terhelt a múltjával, így magam is-, erre a legjobb riposzt az lenne ha a kanadai afféle " Csád"-ként bemondaná erre, hogy MIÉP, esetemben, de szerintem ebbe ne is menjünk bele, más idők járnak a fejemben is és az országban is, meg ötleteket sem akarok adni bizonyos személyeknek.

Előzmény: tadadadaaaam (6794)
tadadadaaaam Creative Commons License 5 órája -2 0 6794

pottyyika csak tépje  a száját...kb ennyit is tud

 

más meg mást...

Így tesszük boldogabbá és gazdagabbá Magyarországot! - YouTube

 

Előzmény: búvár-halász (6793)
búvár-halász Creative Commons License 5 órája -1 1 6793

(Pottyondy mai termését is érdemes megnézni ugyanerről...)

Előzmény: búvár-halász (6792)
búvár-halász Creative Commons License 5 órája -1 1 6792

Puzsérék éppen tombolnak a békemeneten előadott, lényegében minősíthetetlen " színi előadás" miatt a yt-n, egyébként még én sem láttam soha ehhez hasonló borzalmat, mint ez volt, színházi értelemben.

A jólvanezígy szerkesztő csaj is rendkívül színvonalasan figurázta ki ma, Telexen, és több lapon megtekinthető az is.

búvár-halász Creative Commons License 27 órája -1 3 6791

Én továbbra is azt gondolom, hogy nem lehet a rendszerkritikát és a tehetséget kordában tartani, csakis egy totális diktatúrában, az meg még odébb van.:

https://www.facebook.com/boruska1979/videos/791843775996570/

Leesett az állam ettől rendesen. ( Puzsérék dobták fel ma este)

:)))

Nyúlszájú Creative Commons License 1 napja -1 3 6790
suta3 Creative Commons License 1 napja -2 1 6789

Szilvapálinkát szoktam inni, de leginkább csak vacsora előtt. Ha adsz egy postacímet, akkor kaphatsz belőle te is. Fehérborom az nincs. : ))

Előzmény: pákosztos cica (6788)
pákosztos cica Creative Commons License 1 napja -3 2 6788

:DDDDDDD

 

Nem tudom, mit szedsz, de nyitom az ablakot és küldjél már belőle! 

 

:DDDDDDD

Előzmény: suta3 (6781)
Nyúlszájú Creative Commons License 1 napja 0 3 6787

Te tudtad, hogy ha a bólé szóban kicserélünk 4 betűt, akkor pina lesz belőle?

Előzmény: MrJones512 (6786)
MrJones512 Creative Commons License 1 napja 0 1 6786

Darwin papa dolgozott.

 

És?

Előzmény: Nyúlszájú (6785)
Nyúlszájú Creative Commons License 1 napja 0 3 6785

Hallottam olyan esetről, amikor egy kisgyerek kiesett az ablakon, mert azt hitte, ő is tud repülni, mint Tom, a macska.

Előzmény: MrJones512 (6784)
MrJones512 Creative Commons License 1 napja 0 1 6784

Hszi Csin-Ping ön az?

Előzmény: Nyúlszájú (6783)
Nyúlszájú Creative Commons License 1 napja 0 2 6783

Igen.

Előzmény: MrJones512 (6782)
MrJones512 Creative Commons License 1 napja 0 1 6782

Ha jól belegondolok, érdemes lenne betiltani a Micimackót is. Vagy a Maci Lacit. Vagy a Dzsungel Könyvé-t.
 

És úgy általában az összes olyan mesét, amelyekben a ragadozók nem kizárólag valami félelmetes, fujjabelemjönki szerepben láthatóak.

Előzmény: Nyúlszájú (6780)
suta3 Creative Commons License 1 napja -1 2 6781

Az igaz, hogy férfi létemre nem viselem el a férfiak szexuális közeledését. De a 6776-ot nem ezért írtam, hanem főleg azért, mert gyerekeket és nőket is ölelgetett a "maci". És lehet, hogy ez neked új dolog, de a nők nagy része nem lelkendezik a hirtelen odadörzsölődő testiségért. A gyerekekről meg csak annyit, hogy az általad támogatott politikai csoportok ilyen ürüggyel akarták megbuktatni a jelenlegi kormányt, annak ellenére, hogy előtte törvényesíteni akarták a kiskorúak és a felnőttek közötti szexuális kapcsolatokat.

Előzmény: pákosztos cica (6779)
Nyúlszájú Creative Commons License 1 napja 0 2 6780

Szerintem meg medvét ölelgetni még egy klipben is faszság.

Mert a kölök abban a hitben fog felnőni, hogy a maci milyen barátságos állat. Amíg meg nem eszi egy grizzly.

Előzmény: suta3 (6776)
pákosztos cica Creative Commons License 1 napja -3 3 6779

Téged. Szinte mindenbe bele tudsz szőni egy kis homofóbiát. 

Előzmény: suta3 (6778)
suta3 Creative Commons License 1 napja -3 4 6778

Ezt hogy érted? Szerinted engem izgat fel a téma, vagy téged?

Előzmény: pákosztos cica (6777)
pákosztos cica Creative Commons License 1 napja -4 3 6777

Hm..hm.. mindig, hogy felizgat ez a téma. Érdekes. 

Előzmény: suta3 (6776)
suta3 Creative Commons License 1 napja -3 3 6776

Ütős reklámja ez az ölelés kampánynak, mármint egy merevedésest karolgatni. Olyasmi ez, mint mikor beledöglik egy légy a levesedbe. De biztosan van olyan is, akit az sem zavar, főleg, ha csak viccnek szánta valaki. : )

Előzmény: Nyaky Z. (6768)
Nyúlszájú Creative Commons License 1 napja -1 7 6775

egy szellemi kapcarongy politikai propagandistának néz ki ez az erkölcsi bélféreg."

 

Te biztosan csókos lehecc, Béláim.

Nekem ennél kevesebbért rootolta Opi a háromtrilla nickem.

Előzmény: Lelkis Béla (6773)
Édesanyám mondjad gyorsan Creative Commons License 1 napja 0 3 6774

Definiáltad orsikát az űr picsát.

Előzmény: Lelkis Béla (6773)
Lelkis Béla Creative Commons License 1 napja -8 2 6773

Tehát megállapíthatjuk, hogy Gábor György hülye.

 

Továbbá érdeklődve várom tőle a többi idézetet -- főleg 2006-ból -- amikor nyilván törvényes, értelmes, jogszerű és igazságos volt minden IS.

 

Egyébként csak egy szellemi kapcarongy politikai propagandistának néz ki ez az erkölcsi bélféreg.

Előzmény: pákosztos cica (6772)
pákosztos cica Creative Commons License 1 napja -4 4 6772

Ez ne mém, de nagyon jó, Gábor György tollából:

 

No mármost, mindazok, akik nem illegális úton jutottak az érettségi bizonyítványukhoz, tudják – amint arról elsőként Hésziodosz az Istenek születése 901-902-ben beszámolt –, hogy Béke nincs önmagában. Vagyis Zeusz második feleségétől, Themisztől származó három lánya, a hórák, azaz Eunomia, (Törvényesség), Diké (Jog) és Eiréné (Béke) együtt laknak az Olümposzon, „a földi halandók munkájára együtt felügyelnek”, együtt járnak mindenhová, mert csak együttesen tölthetik be isteni szerepüket: ha egyik is hiányzik, nincs sem béke, sem törvényesség, sem igazságosság.
Erről az antik filozófusok – máig megszívlelendő módon – sokat értekeztek. Nem az ő hibájuk, hogy a Fidesz-KDNP nagy harcosai nem olvassák őket (sem).
Kérdem hát, hogy milyen vonulgatás ez a mai, amelyet ezeknek a tudatlan frátereknek van képük „Békemenetnek” blaszfemizálni, holott köreikben garantáltan nincs jelen sem a Törvényesség, sem az Igazságosság?
Ám, ahogy elnézem a menetet, élén az ötös számú tagkönyvtulajjal, Semjénnel, Deutsch Tamással, Németh Szilárddal, Fásy Ádámmal, Pataky Attilával és a többi szellemóriással, a menet épp egy közbülső állomásnál tarthat, amikor Zeusz első feleségét, Métiszt, az „Értelem asszonyát” már lenyelte (886-890), de még nem pattant ki a fejéből a bölcsesség, a tudás és a szellem újabb istennője, Pallasz Athéné.
Így aztán sem Béke, sem Törvény, sem Igazságosság, sem Bölcsesség, csak parancsba adott felvonulás van, vidékről idebuszoztatott tömeg van és szigorú utasítások és hatalmi elvárások vannak. Épp, mint Dionüszosz felvonulásai, amelyek leginkább pusztító őrületbe szoktak torkollni.

 

🤣

Előzmény: Csalitszeráf (6751)
Édesanyám mondjad gyorsan Creative Commons License 1 napja -1 3 6771

Voltál?. Én is kimentem volna csak rejszólni kellett a hustler tévére.

Előzmény: Lelkis Béla (6748)
Csalitszeráf Creative Commons License 2 napja -1 4 6770

Lehet, hogy ezt érdemesebb éltesebb és megfontoltabb korban elkezdeni. :)

 

Lekéstem Dzsonszit, úgy látszik. :(

Előzmény: Nyaky Z. (6768)
MrJones512 Creative Commons License 2 napja -1 4 6769

Mindenképp akkor lett vóna.
Ha egy gumilabdát fogdosol, akkor is. :P

Előzmény: Nyaky Z. (6768)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!