Keresés

Részletes keresés

luci87 Creative Commons License 2022.07.07 0 0 1057

Igen,sajnos...

Az is megrázó volt,pedig az csak egy film,de sajnos ez pedig a való élet:(

Előzmény: janderka (1056)
janderka Creative Commons License 2022.07.07 0 1 1056

Infarktust említenek. Morbid, hogy Bálintnak pont ilyen véget írtak meg a forgik. Libának pedig az élet :( 

Nyugodjék békében! 

Előzmény: luci87 (1055)
luci87 Creative Commons License 2022.07.07 0 0 1055

Szegény,olyan jó erőben volt,nem tudom mi történhetett vele ilyen hirtelen.Allitolag vasárnap meg vmi fesztiválon volt,és ismerősének örömmel mondta,új szerepe van..:(

Előzmény: szévike (1054)
szévike Creative Commons License 2022.07.06 0 1 1054

Gyafi a kollegám volt régen.

Husz évvel ezelőtt, ahol a megjelent, minden nem és korosztály felfigyelt rá.

A marcona külső egy kedves mackót takart. 

 

Nyugodjon békében!

Előzmény: luci87 (1052)
Magdi60 Creative Commons License 2022.07.06 0 0 1053

Ó, részvétem. 

Előzmény: luci87 (1052)
luci87 Creative Commons License 2022.07.06 0 1 1052

Most olvastam a szomorú hírt, elhunyt Geréd Gyárfás. ( Kispakai testre, Liba.)   :(

Nyugodjon bekeben! 

janderka Creative Commons License 2022.07.04 0 0 1051

Óh, hát akkor...  Má' aszittem, komoly. :)))

Előzmény: Mazsola0070 (1050)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.07.03 0 0 1050

Ment a tippelgetés a Facebookon, hogy ki lehet András fia, úgyhogy szerintem nézői fantázia (ha már a sorozatból valószínűleg nem fogja megtudni a néző).

Előzmény: janderka (1049)
janderka Creative Commons License 2022.07.02 0 0 1049

De ez nézői fantázia, vagy a készítők leirata?

Előzmény: Mazsola0070 (1047)
triola2 Creative Commons License 2022.07.02 0 0 1048

"Ezután fogadták örökbe Csicsóék András fiát, aki Petya." Jézusom, ezt hogy találták ki? És ki az anya?

Előzmény: Mazsola0070 (1047)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.07.02 0 0 1047

A Doktor Balaton Facebook oldalán van egy beírás, amely szerint Csicsó és Erzsi vér szerinti gyerekét Zsóka ütötte el, de hogy ne kelljen börtönbe mennie, Leó magára vállalta.

Ezután fogadták örökbe Csicsóék András fiát, aki Petya.

 

Szerintem a beírónak nagyon meglódult a fantáziája, mert arról ugyan valóban volt egy félmondat, hogy Leó ült Zsóka helyett (azt már nem fejtették ki, hogy pontosan miért), de arra soha nem volt egy apró utalás sem, hogy Csicsók haragudnának Zsókára/Leóra, meg arra sem, hogy Petya lenne András fia. (Ha tudja, hogy a fia, csak szól hozzá két szót, de ilyenre nem emlékszem, talán egyszer találkoztak a rendelőben az egész sorozat alatt.)

 

Persze ezt a Leó ült Zsóka helyett szálat is az utolsó pillanatban hozták be minden előzmény nélkül, így bármi megtörténhetett volna, ha folyatták volna.

 

(Nyírő Bea Facebook oldala is arra utal, hogy ez a vége volt: 

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100012597316641  )

Apádfüle Creative Commons License 2022.07.02 0 0 1046

Gyakorlatilag mindegy, hogy saját vagy örökbe fogadott. Tény, hogy Andrásnak egy éve eszébe se jutott, még csak mellékesen se tett róla említést. Ez nem vall rá. Nekem ez volt a legzavaróbb momentum az egész befejező részben, még Bálint halálánál is elfogadhatatlanabb.

Nagyon összecsapták a végét.

Előzmény: luci87 (1044)
sárkánygyümölcs Creative Commons License 2022.07.02 0 1 1045

Arra azért kíváncsi lennék, hogy milyen gyerekről van szó.

Előzmény: luci87 (1044)
luci87 Creative Commons License 2022.07.02 0 0 1044

A gzerek nem biztos hogy verszerinti,egy elozo kapcsolatbol, lehet, hogy orokbe fogadott egy afrikai gyereket, vagy vmi hasonlo..

luci87 Creative Commons License 2022.07.02 0 0 1043

Hát igen..lehet..mindenesetre sajnalom.

Eleg fura volt elvenni ilyen rovid ismeretseg utan Lilit, plane,hogy nem sokkal elotte meg az ellensegnek dolgozott.A ruhaja nagyon egyszeru volt,ahhoz kepest,hogy elso hauassaga, nem egy idos ozvegyasszony..Jo, nem szeretheti mindenki a habos babos menyasszonyi ruhat,de azert megis..Tina fekete estelyi ruhaja meg mindig jobb volt..:)

 

Az meg még furabb, hogy Andras naszajandekkeppen azt kerte, leoeknak fizesse ki elemer a thaifoldi naszutat...Mire fel?se jutyaja se macskaja, meg amugy is nem eletszeru..

Előzmény: sárkánygyümölcs (1042)
sárkánygyümölcs Creative Commons License 2022.07.02 0 0 1042

Bálinttal kapcsolatban egyetértek veletek, nem kellett volna meghalasztani. De gondolom a sok cukormáz után kellett a dráma a végére. :(

András gyereke? Ez egy hirtelen ötlet lehetett az alkotóktól, mert 139 részen keresztül meg sem volt említve. Jól eltitkolta. :D Nem is látogatta, nem is beszélt róla... Lili úgy érezheti, hogy zsákbamacskát vett, nem tud mindent Andrásról. Igaz, amilyen rövid idő után házasodtak össze, idő sem volt megismerniük egymást.

triola2 Creative Commons License 2022.07.02 0 2 1041

Még annyi jutott eszembe, hogy Leo jó, hogy nem vette fel a telefont, mert - őt ismerve - tuti, hogy odarohant volna, úgy megörült volna annak, hogy feltört a víz. :D És nem utazott volna el.

Amúgy jó kis sorozat volt, nekem tetszett.

Előzmény: triola2 (1039)
janderka Creative Commons License 2022.07.01 0 1 1040

Nehéz ügy ez a halál-dolog. Mert egyfelől szórakoztatást várunk el egy ilyen sorozattól, de közben realitást is igénylünk. Márpedig Mo.-on az infarktus teljesen reális "népbetegség" sajnos. Ahogy a válások és a hátrahagyott gyerekek sokasága is. Más kérdés, hogy mindennek meg kell-e jelennie ilyen szinten egy szórakoztató célú napi sorozatban... Talán tényleg nem. Ugyanakkor a Dallas óta tudjuk, hogy semmiféle tragédia nincs kőbe vésve, ha a nézők/producerek nem akarják. És végülis lehetett ez egy rossz álom is Adrienn részéről, aki a kocsiban várakozva kicsit túlnapozta magát, amitől a volt férje iránt érzett dühétől fűtve riadt halucinációkba kezdett. Így mind Anna állapotossága, mind pedig Bálint halála csak a fejében létező rémálom volt csupán. Persze nem tudni, hogy van-e már leforgatott új rész ezután az évadzárás után, vagy csak az eddigiek végét csinálták meg ilyenre a folytathatóság reményében. De ha nincs (vagyis lehetséges lenne még bármi), akkor én örülnék egy efféle "vaklármának". Mert tényleg nem vetne jó fényt a továbbiakra egy ilyen tragédia. És hát elvileg (és gyakorlatilag is) ez mégiscsak egy könnyed vígjátéki sorozat s nem az Armageddon III. :)

Előzmény: lolkalolka (1037)
triola2 Creative Commons License 2022.07.01 0 2 1039

Szerintem azért vitték bele Bálint halálát, mert minden túl szép volt, mindenki boldog volt, hát vittek a végére egy kis csavart, hogy ne legyen már azért minden olyan szép.

A befejezés meg, hogy Andrásnak van egy fia, hát no comment. Ez is egy újabb csavar, hogy felcsigázzák a nézőket a végén.

Előzmény: lolkalolka (1037)
luci87 Creative Commons License 2022.07.01 -1 2 1038

Eddig nem ismertem Vadasz Gabort, de ezutan szivesen latnam tobb filmben,sorozatban is.

( de még mindig nem ertem, miert kellett romas hanglejtessel , enekloen beszelnie, holott se az apja se az anyja, se a testvere nem volt az..:) de igy is nagyon tetszett a jateka...

Előzmény: lolkalolka (1037)
lolkalolka Creative Commons License 2022.07.01 -1 0 1037

Sajnálom, hogy vége. Ahogy többen írtátok, Bálint kinyírásának semmi értelme, viszont jól elcseszték vele a befejező rész jó hangulatát.

 

Kispákai karaktere hiányozni fog.

Böszőke13 Creative Commons License 2022.07.01 0 0 1036

Ez volt a vége? 

 

( ezentúl csak a fórumokat fogom olvasni, a sorozatokra nem pazarolok időt :)

Előzmény: Mazsola0070 (1034)
Magdi60 Creative Commons License 2022.07.01 0 0 1035

Sőt, hát Leónak nincs is telke, csak háza. Az, ahol a strandja volt, az Eleméré.

Előzmény: Mazsola0070 (1034)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.07.01 0 0 1034

Jó kérdések, de ezek szerint nem viszik tovább a sorozatot, így nem fogjuk megtudni.

 

A panzió mögötti telekről előző nap beszélt Aranka Zsókával, így nem hinném, hogy ez az a telek lenne, de arról meg nem volt szó, hogy más telke lenne Leónak.

Előzmény: Magdi60 (1032)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.07.01 0 1 1033

Ezek szerint nincs tovább:

 

https://blikkruzs.blikk.hu/sztarok/magyar-sztarok/fesus-nelly-doktor-balaton-vege/3gqn6r6?fbclid=IwAR3jv-7Sw5Ef1yju5SWX_6qjyHZMs5Pw_su23iJsxJXlUOHQgC0s3TZV0Ck

 

Viszont erre figyelemmel tényleg nem értem, hogy a záró epizód legvégére miért kellett beírni Bálint halálát, ennek így semmi értelme nincs.

Magdi60 Creative Commons License 2022.07.01 0 0 1032

Az szerintem nem Leó telke volt, nem inkább a panzió mögötti üres telek, amit Arankáék meg akarnak venni?

Andrásnak minek ház, mikor Lilinek van? 

Előzmény: Mazsola0070 (1030)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.07.01 0 0 1031

Amit még nem értek: ez az András egy eltitkolt milliárdos?

 

Ugye indult azzal, hogy kifizette az alig ismert helyi idióta alkesz, Tufa és az akkor felszedett nője luxusnyaralását (miért is?), ami több százezer forint lehetett, de azóta szó sem esett arról, hogy Tufa kifizette volna az adósságát.

 

Most meg Elemértől (azaz nem is saját rokonától, hanem Lili nagyapjától) azt kérte nászajándékba maguknak (???), hogy Elemér fizesse ki a meggyesi fősumák Leó tájföldi luxusnászútját (?!).

 

Miért is? És ehhez mit szólt Lili és Elemér? Ez miért nászajándék Liliéknek? 

 

Mint András a végén mondta: vett egy házat Meggyesen. Miért nem ezt kérte nászajándékba maguknak?

 

Honnan a fenéből van Andrásnak ennyi pénze? MÁr kezdem azt hinni, hogy tényleg benne volt abban a gyógyszerbiznicben....:))) 

Előzmény: Mazsola0070 (1030)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.07.01 0 1 1030

Hát igen, elég meseszerűre sikeredett a vége:

 

- a nagy ellenségek kibékültek,

- a hülyegyerek tanulni kezdett és a sok kurva után talált egy rendes lányt,

- Lacibácsinak is bimbózni kezdett a kapcsolata az új doktornénivel,

- András és Lili összejöttek, és mint kiderült nem évekre mentek el Ukasztárba, hanem három hónapra (emiatt kellett ennyi hiszti?) és András házat vett Meggyesen, 

 

- Leók megházasodtak és eljutottak Thaiföldre Tájföldre,

- a polgármesternő összejött igaz szerelmével,

- Hajós lánya terhes lett,

-  hirtelen feltört a gyógyvíz Leó telkén.

 

Ebbe még simán belefért volna, hogy Petya is megokosodik, elmúlik a betegsége, és összeházasodik a bogarászlánnyal vagy Szilvikével, de az ő karakterét elfelejtették, ahogy Bibircsókos Lajost és az ezermestert is, na meg Hajós is messzire hajózott.

 

Ebbe az egész nagy idillbe baromira nem illett bele Bálint kinyírása, aminek nem is tudom mi értelme volt, és baromira elrontotta az egész évad/sorozatzárás hangulatát.  

Előzmény: Magdi60 (1028)
luci87 Creative Commons License 2022.07.01 0 1 1029

Pont ezeket akartam én is írni, plusz h Balintot miért kellett meghalasztani??? :( :(

Ennyire felidegesitette volna az ubabaj

érkezés?

mondjuk csoda, h a sok nozes után nem lett több gyereke balkezrol. 

Előzmény: Magdi60 (1028)
Magdi60 Creative Commons License 2022.07.01 0 2 1028

Három árva marad utána, mert ez egy napi szórakoztató sorozat...

Andrásnak meg van egy fia? Lehet, hogy örökbefogadott egy afrikai árvát? Vagy az Állatkertben egy elefántot? Bármi lehet, de hogy saját gyereke nincs, az biztos.

Leónak meg minden összejött, még a thaiföldi nászút is. 

A dombon meg víz fakadt mert tíz centire levertek egy jelzőcölöpöt. Na igen.

Előzmény: Mazsola0070 (1027)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!