Keresés

Részletes keresés

klasser Creative Commons License 2010.09.11 0 0 926
Ez aranyos.
2006-tól volt egy 512-s net szerződésünk. Lehetett feljebb emelni(1megásra), kaptunk az alkalmon 2008-ban emeltünk is mint a huzat. 2010 elején Kit csomagon kezdtünk el gondolkodni, ment email, válasz, hogy OK szó lehet róla, majd megkeresnek. Várunk, várunk és megint csak várunk. Június-ban 1280-s telefonszámot felhívtam, hogy lesz-e belőle valami. Nagy nehezen felvették annyit hallottam, hogy háttérben nagy vihogás, 20 mp múlva csak a süket telefont hallgattam. Személyesen ritka, hogy el lehet érni.
Előzmény: dirty Sanchez (921)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.03 0 0 925
Tegnapelőtt megkerestek mobilomon, kedvesek voltak, állításuk szerint ők! tartoznak nekem 332 forinttal, amit a stornó számla beérkezése után akár fel is vehetek náluk.

Szerintem nem fogom felvenni a pénzt, mert utána megint másik egyenleg születne.

Hogy tudtam volna többet fizetni nekik, ha mindig azt fizettem, amit kiszámlázták?!
Előzmény: Törölt nick (924)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.28 0 0 924
Fibernet szerint nem fizettem be nekik a júliusi hónapot, ezt azonnal tegyem meg, nem felejtve el az ötvenhárom forint kamatot is.


Június elején kifizettem nekik a júniust, mert ugyebárnemdebárdehogyiugyeugyvan ELŐRE kérik a pénzt, tehát még csak nem is tejesített hónapért. Június 30-án leadtam a modemet.
Előzmény: Törölt nick (923)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.01 0 0 923
Ma leadtam a modemet. Azért nyolc év az nyolc év.

Idegesít, hogy nincs az orrom előtt modem, routernek még annyira beszédesek a lámpocskái, hogy egy mikrohullámú sütő reptér hozzá képest.
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.06 0 0 922
Nem is merem elhinni.

Tádám!


Kíváncsi vagyok, mikor lesz belőle valami...
dirty Sanchez Creative Commons License 2010.03.22 0 0 921
Szia

KIT családi volt, asszem.
Most van egy családi TV csomag:4.990.- és egy NET (ez a 6 megás) 5.490.- pár száz forinttal kevesebb, mint volt a kit. Telefont lemondtam, mert sosem volt vonalas telónk. Sajnos a kit csomagot csak azzal együtt lehetett kötni anno, de szerencsére már mindent külön lehet kérni.

Megint felbasztam az agyam rajtuk.

3 hónap után fogta valamelyik gyökér és elvette a 6 megás netet és visszarakta az 1 megásat. Szóltam az ügyfélszolgálatnak, természetesen nem tudtak érdembe segíteni. Azt mondták, hogy faxoljam el a szerződésemet nekik vagy vigyem be az irodába, mivel nem akartam 3-4 órát ücsörögni inkább a faxot választottam. (mintha nekik nem lenne egy példányuk...) ez vol csütörtökön. Pénteken hivom őket, hogy mi a prés van. Azt mondja, hogy csak kedden fogja látni faxot (a szerződés másik példány náluk van...). Hivom kedden, erre azt válaszolja, hogy 8 nap az átfutási idő.
Anno mikor megkötöttem, a banya az irodában egy kattintással átváltotta 1-ről 6-ra.
Képzelhetitek milyen hangnemben társalogtam velük...
Előzmény: Zzr (920)
Zzr Creative Commons License 2010.03.22 0 0 920
Kedves dirty Sanchez,

meg tudod mondani, hogy milyen KIT-ben voltál (alap, családi) és mire kötöttél át és főleg milyen árakon?

Én is hasonló cipőben járok és az zavar engem, hogy a meglevő előfizetőknek lényegesen magasabb díjakat adnak akkor is ha újra hosszabbítanak. Te megtartottad a telefont is?

Köszi a választ!
Előzmény: dirty Sanchez (910)
Haszika Creative Commons License 2010.03.18 0 0 919
Én mindig el tudom intézni velük pikkpakk
Viszont a 4 megásomhoz képest semmivel se lett gxorsabb a 6os, sőt mintha lassabb lenne kicsit:O
Előzmény: dirty Sanchez (910)
Ákos70 Creative Commons License 2010.02.12 0 0 918
Ugy látom, nem csak az én szivembe lopta be magát a Fibernet. :)

Bö 2 éve köttettük be a netet, akkor nem tünt tul rossz döntésnek, idöközben a sávszélt is duplázták, ugyhogy egész tavaly oktoberig zokszo nélkül viseltük, hogy heti 2-3 alkalommal 1-1 félorára megszünik a net, meg hogy a feltöltés gyakorlatilag nem létezö fogalom (e-mail-hez fényképet mellékelni lehetetlen vállalkozás volt, ilyenkor mindig megszakadt).
Szoval egész oktoberig valami 3700Ft-ért ömlött az informácio immár 1Mb-tel. Aztán megduplázták. Mármint a havidijat. Jött a csekk 7ezervalamennyiröl, fel se voltam rá készitve. Mondom, ez mégis sok lenne azért az 1 Megáért. Telefonos ügyfélszolgálat, 1280... Van megoldás, 4000-ért kapok ezentul 2Megát, csak vállaljak ujabb 1 évet, ha akarom. A 7ezervalahányas számlát meg legközelebb jováirják. Mondom, akarom.
Aztán nézegettem néha a speedtest.net-et, továbbra is ömlött az 1Mega. Levél, uj szerzödés nem jött. Igy telt el egy honap, megérkezett egy ujabb 7ezervalahányas csekk. 1280... Kedves hang, mint mindig, igen-igen, még kicsi türelmet, és megy a 2M, meg a jováirás. Azért ezt még be kéne fizetni. Megnyugodtam, és befizettem azt is.
Aztán néha speedtest (1M), ujabb csekk (7ezervalamennyi), 1280... Másik barátságos hang... azonnal intézkednek a kollégák...
Három napot vártam, majd 1280:
-Szeretném felmondani az internet-elöfizetésemet.
-Igen, pillanat, rendben, hüségidö letelt, semmi akadálya, irásban legyen szives.
-Köszönöm szépen, viszonthallásra!
-Viszonthallásra!
Felmondo nyilatkozat dec.15-i hatállyal ajánlva elküldve. Addigra a másik szolgáltato be is huzta a madzagját, 5M/4000Ft.

Epilogus:
December vége - Fibernet csekk, 7ezerakárhány Ft-os, január (!) honapra - kuka.
Január eleje - Fibernet fizetési felszolitás+ajándék csekk - 1280... együttérzö hang: -alighanem tévedtek a kollégák, egy levelet kellene irni...
Irtam levelet, feladtam ajánlva.
Február 12 (ma) - Fibernet csekk, valami 8900Ft - 1280...
Barátságos, segitökész nöi hang (az egyszerüség kedvéért nevezzük csak rohadt szájbakurt ribancnak) Bö 10 perces kedélyes beszélgetés után megállapitotta, hogy amikor oktober elején kedvezöbb tarifacsomag iránt érdeklödtem, akkor hangos szerzödéskötés (vagy valami ilyesmi) történt, aminek a hüségideje 2010. oktoberében jár le. Arra irányulo kérdésem után RSzR meggyözött, hogy ez a hangos szerzödéskötés (vagy mi) igenis létezö fogalom, nahát.
Mikor az iránt érdeklödtem, hogy ez a szerzödéskötési forma a szolgáltato számára is hordoz-e némi kötelezettséget (a "szerzödésben" foglalt árra és sávszélességre utaltam finoman), vagy csak az elöfizetö részére (ugy mint fizetés), RSzR azt válaszolta, hogy az ilyesmi bizony 3honapot vesz igénybe. Ezután hirtelen elköszöntem. Lányos zavaromban elfelejtettem megkérdezni, hogy az oktobertöl februárig tarto idöszak hány honap lehet.
tacska Creative Commons License 2010.01.16 0 0 917

Mélységesen fel vagyok háborodva. Nemrég közvéleményt kutattak, engem is megkérdeztek telefonon, de sajnos nem nagyon számított mit mondok.

Szomorúan látom, hogy azok a csatornák, amelyeket eddig néztem, mind eltűntek. Discovery, Animal Planet, Raiuno, stb.. Szánalmas ez a társaság, de sajnos hűségnyilatkozatom van. Na meg a Da Vinci miatt vagyok még náluk. Remélem más is van ezzel így és változik a helyzet.

dirty Sanchez Creative Commons License 2009.12.28 0 0 916
végre!

http://www.fibernet.hu/index.php?hir=404

Örömmel értesítjük, hogy az Önök kívánságára 2010 év elejétől kábeltelevíziós programkínálatunkba visszakerül Magyarország egyik legnépszerűbb tematikus csatornája, a SPORT1.
Előzmény: Daniel 24 (915)
Daniel 24 Creative Commons License 2009.12.27 0 0 915
azt olvastam hogy lesz sport1 januártól Fibernetnél is..
Mirrmurr Creative Commons License 2009.12.13 0 0 914
Hajdúszoboszlón ugyanez a szitu. Türelem, ilyenkor nem marad más.
Egyébként nekem a fő bajom az, hogy hónapok óta szakadozik a netem. Épp csak annyira, hogy az MSN ledobál, az Skype is. A YouTube-on a videók nem töltődnek le, mindig elakad egy ponton. Az amúgy tök jófej szerelők kijönnek, állítgatnak a jelszinten, aztán két hét múlva megint szar az egész. A környéken messze ők a legolcsóbbak (sajnos). Más kábelszolgáltató itt nincs is.
Mivel a piac le van zsírozva, ezért egyhamar nem is lesz.
Előzmény: Törölt nick (913)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.13 0 0 913
Más is tapasztalja ezt, külföld részben nem elérhető.
FiberNet tud erről, dolgoznak rajta (mikorra lesz kész, nem tudni).

Remélem jövő heti leállásuk/javításuk hálózatbővítés is járul.
Lépcsőházunkban látom két új szürke dobozt, egyre kevésbé bízva benne, de szinte imádkozok hogy diginet legyen és ne UPC (közös képviselőnő nem akarta elárulni azzal, hogy majd mindenki tájékoztatva lesz).
Amennyiben UPC lesz, nem megyek át hozzájuk mert p2 forgalom szűrésük/limitjük van, fibinél főleg a drágaság a bajom és nem a szolgáltatás minőségét kifogásolom elsődlegesen.
Előzmény: su-30mk (911)
Bayla Creative Commons License 2009.12.13 0 0 912
Budapest XXII. kerület. Nálam is laggol és külföldi oldalak nagy része nem megy.
Előzmény: su-30mk (911)
su-30mk Creative Commons License 2009.12.12 0 0 911
Kecskeméten lakom a Széchenyivárosban. Tegnap este óta (immár 10. órája) FOLYAMATOSAN laggol a net percenként, magyarán használhatatlan és rohadt idegesítő. Kérdésem - mivel a melóm netfüggő: más is tapasztal-é ilyesmit, illetve van-e infoja mi lehet ez és meddig tarthat. (annyit derítettem ki a fibernet honlapról, hogy 17-én éjjel Kecskeméten akadozott szolgáltatás lesz egy nem várt műszaki hiba megoldása miatt.) Ez az összeomlás ennek az okán történik most? Köszönöm, ha vki válaszra méltat! Még megpróbálom most az 1280-as számukat, de gondolom sikertelen lesz amilyen szépeket olvasok erről.
dirty Sanchez Creative Commons License 2009.11.17 0 0 910

Én ma voltam kénytelen hosszabítani (lejárt a hűség idő a kit csomagnál) és már lehet külön internetet és tv is választani.

úgyhogy bevállaltam egy 6 megás internetet + 1 csaladi csomagot.

gondolkodtam, hogy csak internetet kérek a tv pedig megoldom a upc-vel, de mindent összevetve többe került volna.

ettől még buzi a fibernet

2 és fél órát ültem az irodában, a kurva anyjukat

4 buxa helyett hol 2 hol 3 dolgozott.

volt anyázás meg egy rakás szerződés lemondás:)))

kapják be

Előzmény: szvl (907)
HG4I Creative Commons License 2009.10.30 0 0 909
Ki vásárolta fel a Tvnetwork-öt???
Előzmény: wexer78 (908)
wexer78 Creative Commons License 2009.10.30 0 0 908
Borzasztó szolgáltatást nyújt a FiberNet... már évek óta szívunk miattuk, mert nem volt alternatíva. Senkinek nem ajánlom. Anno átváltottunk egy másik szolgáltatóra (TVnetwork), amelyet fél évvel később felvásároltak :-D (szívás...)
szvl Creative Commons License 2009.10.30 0 0 907
És azt olvastad az abróbetűs részben, hogy "Az akciót azon előfizetők nem vehetik igénybe, akiknek a telepítési címén már van élő FiberNet Internet szolgáltatás."

Vagyis tomcsibész barátunk nem tud ilyent rendelni.
Előzmény: dirty Sanchez (906)
dirty Sanchez Creative Commons License 2009.10.29 0 0 906
NETT csomag: 3 990 Ft /hó        

6/1 Mbit/s

Kábel TV szolgáltatás mellé.

Havidíj kábel TV nélkül: 4 990 Ft

Letöltési sebesség 6 Mbit/s, garantált 1 Mbit/s

Feltöltési sebesség 1 Mbit/s, garantált 0,5 Mbit/s

Áraink 2010. 12. 31-ig tartó hűségvállalással értendőek.

Előzmény: tomcsibész (904)
HG4I Creative Commons License 2009.10.29 0 0 905
Helyileg hol?
Előzmény: tomcsibész (904)
tomcsibész Creative Commons License 2009.10.26 0 0 904

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni tőletek!

Fibernetes net előfizetésem van, de most lejár a hűségnyilatkozat. Szeretnék gyorsabb netet ( most 1Mega )csak nem tudom maradjak vagy váltsak, elég gyakran belassul (freemail,IWIW stb.) más szolgáltatónál is van ilyen probléma. Enternettel szemezgetek, tudtok valami + vagy - tapasztalatot?

 

Előre is köszi!!! 

Törölt nick Creative Commons License 2009.08.29 0 0 903
Kecskeméten, Széchényi-városban lelkes hosszúkás vakondtúrásokat láttam "hírközlési kábelezés" (vagy hasonló szövegű) sárga szalagozással.

Kik ezek, mik ezek? Tud ezekről valaki valamit? :)
dirty Sanchez Creative Commons License 2009.08.28 0 0 902
még mindig nincs sport1, köcsög fibernet
ICA 051 Creative Commons License 2009.06.27 0 0 901

Itt egyébként tényleg a netszolgáltatásról szólna a topic!

Aki elégedetlen a fibernet tv kínálatával, váltson! Szét kell nézni a szolgáltatók között, na nincs más kábelen szolgáltató, akkor ott vannak a műholdasak: UPC, Digi, T-Com vagy valami hasonló. Antenna Hungária, Mindigtv, HelloHD, stb... 

T.O.S. Creative Commons License 2009.05.07 0 0 900
ugyan ez a net szolgáltatásról szól, de ha már eltévéztek itt, én is hozzászólok.
hogy kinek mi fontos? mindenkinek más.
nekem pl hiányoza a comedy central, mert vannak rajta jó és vicces sorozatok.
a sport1 nem annyira hiányzik (havi 1-2 alkalomnál többet biztos nem, de azokat a sporteseményeket meg lehet nézni kocsmában vagy havernál is). van vagy 5 másik sport adó, azok közül 3-an biztos foci megy.
a bbc prime hiányzik, mert angol nyelvű volt, és nem hírcsatorna.
tv5 a páromnak hiányzik, mert az egyetlen francia nyelvű adó volt.
orf1 hiányzik, bár nagyon régóta nincs.
tehát lehet itt szidni őket, sajnos olyan csomag nem lesz, ami mindenkinek jó. ha tényleg egyenként (csatornánként) lehetne összeválogatni a saját csomagodat, akkor lenne szép, új világ. :) addig marad az, amit ők összeraknak. ha nem tetszik, lehet keresni mást. vagy elfogadni ami van. :(
Haszika Creative Commons License 2009.03.11 0 0 899
Digitálisban...
Előzmény: tucsok1702 (898)
tucsok1702 Creative Commons License 2009.03.11 0 0 898
sport1 nincs, máshol már NASN meg ilyenek is mennek . . .

Tényleg mindegy, hogy minek hívja a tartalomtulajdonos a saját csatornáját. Azt szerettem volna jelezni, hogy a Fibernetnél is megy az általad hiányolt csatorna.
Előzmény: Haszika (897)
Haszika Creative Commons License 2009.03.11 0 0 897
Nem teljesen mindegy minek hívod?:)
Előzmény: tucsok1702 (896)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!