Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Kis vörös 2010. márc. 8. Creative Commons License 12537

Puncuska drága!

Tedd fel ismét, de előtte nézd meg a mailodat, mert Nekem megírták, hogy mit kifogásoltak benne.  Csak későn olvastam...  Kihagytam azt a fél sort, és visszaraktam.

Még jó, hogy world-ba írtam, és mentettem,mert a fél estém ráment erre.

Előzmény: Törölt nick (12535)
Kis vörös 2010. márc. 8. Creative Commons License 12536

Ismételten, de már javítva. Sajna a moderátor e-mailját későn olvastam el, hogy hol rontottam el.

Sziasztok!

Szombat este  swinger klubban voltam a párommal.

Amikor bementünk a klubba, kellemes meglepetés ért minket:  Maci a  Nőnap alkalmából ingyenes masszázzsal kedveskedett nekünk. ( Már nem Feri a masszőr, de az új fiú legalább olyan mestere a szakmának, mint az elődje.  )

Tehát bementünk, átöltöztünk, ( ugyancsak meglepetés, hogy mivel bejelentkeztünk, a szokott szekrényünk kulcsát félretették, így ez a figyelmesség is megható volt ) és kis beszélgetés, illetve a bárpultnál történő bátorítás után beültünk egy pár mellé a jacuzziba.  Ott a párom észrevette ( Én nem figyeltem, mert  élveztem a pezsgést) hogy  a pár férfi tagja jól megnézett magának.  Kicsit beszélgettünk, de a pezsgés átterjedt ránk is, így muszáj volt  felmenni az  tetőtéri  zárható szobába. Mivel az út a bárpult mellett vezetett el, nem vettük észre, hogy a jacuzzis pár megelőzött minket, és már felmentek a tetőtér egyik zárható részébe.  Mi a másik oldalra mentünk a párommal.  Levetkőztünk, és el kezdtük szeretni egymást.

Mivel a párom a láncot nem akasztotta be, egy-két perc elteltével a hátam mögött megszólalt egy ismerős hang: Sziasztok! Beszállhatok ? A jacuzzis fiú volt. Persze hogybe !!!!  Erre vártam, de nem mondtam semmit, csak hagytam, hogy először a vállam, majd a hátam, fenekem, combomat simogassa. A párommal közben csókolóztunk, majd hanyatt dőltem, és a fiú elkezdte a testemet csókolgatni.   Először a cicimet, majd egyre lejjebb, olyan hevesen, hogy hamar eljutottam a csúcsra. Válaszul én is elkezdtem kényeztetni a férfiasságát a számmal,  de annyira kívántam, hogy belém hatoljon,  ezt hamar abba hagytam. A srác nagyon udvarias volt. Gumi húzás  után többször is megkérdezte, hogy mit szeretnék,  hogy esik jól a szex, bármit megtesz. Nem vártam meg, hanyatt döntöttem, és ráültem… Kis idő múlva ő döntött   hanyatt, a combjaimat felemelve hatolt belém. Közben szegény párom  kissé visszavonult, mert látta, hogy nagyon felizgatott a váratlan érdeklődés irányomba.  Utána kellemes meglepetés volt, hogy nem pattant fel   sietve, hanem  a szex után még kényeztetett, illetve beszélgettünk, bemutatkoztunk egymásnak.

Már lent a tusolás után mesélte el a párom, hogy fent, a másik zárható szobában látta a srácot, a párjával, és még két  férfival. Onnan jött át, de mondom, én ezt nem vettem észre, nem tudtam, hogy ott van.  Remélem, még találkozunk velük !

Kis pihenés, és az isteni svédasztal végig kóstolása után (  a sok pezsgő hatására)csatlakoztunk a társalgóban bulizókhoz.  Úgy hajnali kettőig táncoltunk, amikor is ismét eszembe jutott a korábbi kis kaland, azonnal fel kellett menni, de most szigorúan csak a párommal.  Jót szerelmeskedtünk. Utána a szokásos tusolás, bárpult, étterem, majd irány megint bulizni. Ekkor jutott eszembe, hogy nem éltem a masszázs lehetőséggel, így bejelentkezdtem.Kis idő múlva sorra kerültem, de előtte még láttam, hogy a páromat elkapta a házigazda felesége, és jól megtáncoltatja. Tudni kell róla, hogy szegény nem a parkett ördöge, de soha nem panaszkodott még nekem, hogy  nem szeret táncolni. Csak azt mondja, olyan bot lába van, hogy perceg benne a szú. Na úgy mentem a masszázsra, hogy láttam, szegény emberemről szakad a víz a nagy igyekezetben…A masszázs után a szokásos kör: Bár, kaja, majd irány vissza táncolni. Nagyon jól éreztük magunkat,  de nagyon elfáradtam, és így kb. fél öt körül hazaindultunk.  

Nagyon köszönjük, igazi swinger buli volt, megyünk máskor is. (remélem, a hét végén )

Puszi: Ff.

Törölt nick 2010. márc. 8. Creative Commons License 12535
Sajnálom, hogy oda lett az én beszámolom is......
Gyáli fiu 2010. márc. 7. Creative Commons License 12530

Nagyon szép beszámoló volt !

Csak az a gondom vele, hogy nem tudom, welness szállóban jártál,

vagy egy swinger klubban ?   Mert egy dologról nem esik szó  :

A szexről.  Ami ugyi itt a lényeg.

Remélem, legközelebb a Villáról írsz, ott még nem voltam, kíváncsi vagyok rá. 

Előzmény: Csipkerózsika5973 (12527)
vvazze 2010. márc. 7. Creative Commons License 12529

Hogy mire gondolok, az az én dolgom.

Még valami: Én nemcsak a barátaimmal állok szóba, hanem azokkal is akikkel vitám van. Igyekszem érvelni. A hangsúly nem a "bxxxxxxi" meghíváson, és a pián volt, hanem azon, hogy kész vagyok személyesen is vállani egy vitát, nem pedig egy nick mögé bújva.

Előzmény: Csipkerózsika5973 (12528)
Csipkerózsika5973 2010. márc. 7. Creative Commons License 12528

Bocsi, ha miattam lecsúsztál valamiről! Nem gondoltam, hogy az én válaszomtól függ merre veszed az irányt! :-)))

Matekból elég gyenge lehettél sztem, mert nekem a 16+1=17 és nem 23!

Ugye nem arra akarsz "célozgatni", hogy mi emlékszünk rosszul!? Arra meg ugyebár végképp nem, hogy netán nem mondunk igazat!? Mert ezt fel sem tételezem Rólad!!!

A másik "kedves" megjegyzésed is azt az érzést kelti bennem, hogy kötözködni szeretnél velem, ahelyett, hogy figyelmesen visszaolvasnád amit írtam!

Mivel nehezen tűröm (ki nem???) ha belém akarnak valamit magyarázni, így hát figyelj, csak neked és csak most UTOLJÁRA leírom: A párommal úgy döntöttünk, mindegyik klubot SZEMÉLYESEN körbejárjuk, lévén az itt olvasottakból nem mindig lehet reálisan tájékozódni!

Mivel az első a legközelebbi klub volt a múlt héten és most hétvégén az időjárás is csodálatos, ezért döntöttünk a hosszú út és a legtávolabbi klub mellett!

Köszönöm a szíves invitálást "Bergengóciába", igérem fogunk menni! De nem a Te meghívásodra, hanem mert AKARJUK látni azt a helyet is és megismerni a háziakat is akikről eddig mi is csak csupa jót hallottunk!

Más! Aranyos a meghívásod egy italra (és tudjuk hol van Budaörs!), de sztem azt az italt nem Te állnád, hanem a ház és nem ingyen, hanem, mert megfizetjük a hozzájárulást a bulihoz. De azért köszönöm.......! Ami a dumálást illeti, én beszélgetni szoktam a barátaimmal....majd ha Te az leszel nekem megejthetjük! :-)))

Addig max. "test a test" kapcsolat alakulhat ki köztünk ha egy helyen leszünk, de szex közben másra szoktam koncentrálni! :-)))

Végszónak! Akkor kérdezz tőlem légyszíves bármit, ha el is hiszed amit válaszolok rá! Ha nem vagyok Neked elég szava hihető, akkor kérdezd azt akitől mást hallottál! Fenti szösszenetem nem szeretném ha vita indítónak vennéd, mert én szeretnék még sokáig itt maradni a fórumban, szóval ha kötözködni tudsz csak akkor kérlek inkább hanyagolj! Köszönöm és üdv! 

Előzmény: vvazze (12525)
Csipkerózsika5973 2010. márc. 7. Creative Commons License 12527

Szia! Sajnos szóló lányt nem találtunk még, mármint olyat aki TÉNYLEG el is jönne! :-((( Igérgető van szép számmal, de aztán minden kitalálódik, amivel "bocs, de majd...".

Így aztán abban maradtunk a férejmmel, maradunk az édes kettecskénél, mert így a második bulink után, már rájöttünk, ilyen helyre nem kell nekünk szóló csajszi, mert elég bevállalós a swingertársadalom női rétege, Szentendrén is megkaptam mindent :-))) amit csak akartam!

...és most az élménybeszámoló: Hát ez is egy csuda klassz hely! Nem összehasonlítható a szegedivel, mert EGÉSZ MÁS! Nem tudom másképp kifejezni szavakkal, talán úgy, hogy a szegedi klub olyan OTTHONOS, ez pedig POMPÁZATOS.

Lehet ez egy kicsit fellengzősnek tűnhet, de most nem jut rá más szó eszembe!

Szóval nem is hasonlítgatok, inkább írom ami volt. Nagyon tetszett a fallosz szoba, és az éjfél utáni hatalmas fürdőzés a csodálatos medencében! A hastáncos klassz volt, de ez minket annyira nem hozott lázba, lévén én is tanulok és elég sok bemutatóra járunk, mindenesetre nagyon jó ötlet volt, mert szerintünk való egy ilyen helyre az ilyen műsor!

A kaja: eszméletlen ötlet ez a shusi és a lazac! A párom azt se tudta melyikhez nyúljon! A füstölt kacsamellet és a sajtokat én is pusztítottam rendesen! :-)))

Na aztán meg a rétes kavalkád! Meg is említettem a háziaknak, hogy itt tán az a cél, hogy tele hassal aludjunk!? :-))) Ami viszont megint a figyelem példája, hogy (bár mi messze állunk tőle) de gondoltak a vegákra is!

Nagyon kedves gesztus volt az egyik vendég hölgy felköszöntése szülinapja alkalmából! Gratula! 

Reggel hétig buliztunk, aztán 11-ig csicsis volt. Kávéval, reggelivel vártak minket, úgyhogy tele pocakkal, nagyon megelégedve indultunk haza. MEGÉRTE ELMENNI!!!

Még nem tudjuk a köveztkező programot, mert azért hetente swingerezni........ nekünk még szokni kell ezt az életformát, de biztos belejövünk, mert amit eddig láttunk, tapasztaltunk NAGYON TETSZETT!!! (Vendégként!)  

Előzmény: Fon Helsing (12526)
Fon Helsing 2010. márc. 7. Creative Commons License 12526
Jaja!:)
Sokkal jobbak voltak az élménybeszámolók, mint a kövér vagy sovány lány vita és még sorolhatnám ami nem oda tartozott...
Szóval múltkor láttam, hogy szóló lányt kerestek klublátogatáshoz.
Hát én is:-D
Ha találtok szóljatok ,mert akkor elkísérlek benneteket egy Pesti vagy Pest környéki SW Clubba és máris 2 pár megy akkor!:)
Persze várjuk a legutóbbi élményeiteket is!:)
Üdv:

Előzmény: Csipkerózsika5973 (12523)
vvazze 2010. márc. 6. Creative Commons License 12525

khm.... kicsit késő, hogy szólsz ahhoz, hogy programot tervezzen valaki...

A létszámot megkaptam délelőtt emilben egy barátomtól.

A fiatalok ( 30-as pár) inkább moziba mennek.

Juteszembe  korrekt a szám amit írtál.

8pár, +1 szoló férfi = 23  fő.

Jól látom, hogy Te is kevesled a létszámot, hogy ilyen messze mész?

Ma este Mi is megyünk, ráadásul a Bergengócokhoz.

A nullás körgyűrűtől nincs messze, ha Szeged felől jösz,

szívesen dumálnák Veled egy pár percet. A piát én állom.

Előzmény: Csipkerózsika5973 (12524)
Csipkerózsika5973 2010. márc. 6. Creative Commons License 12524

Bocsáss meg, de ma reggel villant a fejembe, hogy kérdezted hányan voltunk a szegedi klub múltheti buliján. Nos egyeztettem a férjemmel, és véleményünk szerint (nem volt névsor olvasás) kb. 23 fő lehetett. Az biztos, hogy egy  nagyon klassz :-))) szóló pasi és két pár volt akik már nem kezdők voltak, a többiek igen.

Ennyi!

Előzmény: vvazze (12513)
Csipkerózsika5973 2010. márc. 6. Creative Commons License 12523

.......és hogy én (és még gondolom jó páran!) mennyire örülök! :-)))

Gratula Modik! Igy kell ezt csinálni! 

Ha valaki(k) kiskirálynak képzeli(k) mag(uk)at építsék meg a saját várukat, de akkor irják ki rá, hogy ez pl. Bergengócia és csak azok jelenléte szükségeltetik akik egyemberként a bergengócokat imádják, mert a többieket lelövik! :-))) 

Ezzel a témát lezártnak tekintem, szót fogadva imádott Moderátorunknak, mármint hogy "ebből elég".

Más!

Mindjárt indulunk a második swingerbulinkba! Igaz, most jó messzire megyünk, mert a szentendrei klub az úticél!

Ha hazaértünk és felocsúdtunk írom a élményünk, hátha azért lesz akit érdekelnek még a PÁRTATLAN vélemények!

üdv, és kellemes hétvégét Mindenkinek!

Előzmény: Fon Helsing (12521)
Fon Helsing 2010. márc. 6. Creative Commons License 12521
N a a modik megunták ami a swinger club topicban ment az állandó balhé és veszekedés annak is vége.....
szaunamano 2010. márc. 4. Creative Commons License 12517

http://www.swingerexperiences.eu/

igaz hogy feltöltés alatt áll, de reméllem sokaknak segítünk majd vele....

midegyik klubbhoz tartozni fog egy fórum, így ott majd lehet a klubbokról olvasni....

Mephistorro 2010. márc. 4. Creative Commons License 12516
Szia(sztok) kedves Ilona67!

Az Index fórumon olvastam, hogy kérdeztetek tapasztalatot a miskolci
swinger klubbal kapcsolatban.
Nos, a Sweet Life sajnos megszűnt és azóta sem tudok másik klubról.
Nem tudok beszámolót adni, mert mi sem voltunk ott, de ha találtok
egy hasonló helyet, alkalmat vagy társaságot és megírnátok, azt megköszönnénk.

Más: ha esetleg érdekel titeket, a párommal (nő:38, ffi:36) szeretnénk erotikusan
levelezni egy másik nyitott és intelligens párral. Olyan beszámoló szinten, vagy
hogy ki mit csinált mostanában, de bármilyen játékban benne lennénk.

Ha érdekel titeket, írjatok.

Üdvözlettel:
István
Kátya66 2010. márc. 2. Creative Commons License 12515
Strigon ! Minket is érdekelne az élménybeszámolótok, mi sem voltunk még ilyen helyen. Csak összeszokott párként érdemes menni?Először csak kettesben voltatok, vagy másokkal is? Lehet e-mailben is.
vvazze 2010. febr. 18. Creative Commons License 12513
Swinger clubbok
Előzmény: egylány084 (12512)
egylány084 2010. febr. 17. Creative Commons License 12512

hali.

nem tudom pontosan mira gondoltál,de írtam egy másik topicba is,remélem arra gondoltál.de ha tudsz írhatasz privátba!!zolibalog79@hotmail.com

Előzmény: vvazze (12511)
vvazze 2010. febr. 17. Creative Commons License 12511

Szia! Gyere át a Swinger klub topikba.

Ezt itt nagyon  moderálják.

Előzmény: egylány084 (12510)
egylány084 2010. febr. 17. Creative Commons License 12510

csak azért kérdezem,mert hamarosan megyünk a párommal,igaz egy privát klubba,de remélem jó lesz.már nagyon várjuk.

csak azt szeretnénk megtudni egy olyan pártól aki már volt,hogy mégis hogy működik,mire számíthatunk!

elöe is köszönöm.

üdv. zoltán.

egylány084 2010. febr. 17. Creative Commons License 12509

sziasztok.

szeretnél megkáérni valakit ,valakiket ,hogy az első swingwer alkalmikat osszák meg velem,párok jelentkezését várom(valós párokét!),hogy működik egy iylen buli,az ismerkedés,stb.

elsősorban férfiak jelentkezését várom,a következő témában.milyen volt látni a párod mással?hogy történ a dolog.és miket csináltatok?

zolibalog79@hotmail.com

köszönöm!!!

Csipkerózsika5973 2010. febr. 16. Creative Commons License 12508

Szia! Tanulunk már "topikul", már arra is rájöttem, hogy lehet konkrét személynek válaszolni! :-) Kösz a biztatást, bár kicsit izgulunk, de megyünk Szegedre. Igaz kicsit ellőtték a dolgot, mert febr. 27-re tették a "kezdők partyját" és csak márc. 18-án lesz előadás kezdőknek! :-) Mi biztos fordítva csináltuk volna, de hát ezt ők tudják. (No kritika, azt már látjuk, mert akkor repül a hozzászólás!) :-)))))

Előzmény: vvazze (12490)
cerkamester 2010. febr. 15. Creative Commons License 12506

Sziasztok!

Új topikot nyitottam  Swinger clubbok  címmel.

Minden, a clubbokkal kapcsolatos dologban várom

a hsz-eket.

Csipkerózsika5973 2010. febr. 15. Creative Commons License 12501

Bocsi! Az előbb lemaradt, hogy a mi célirányunk a szegedi klub. (név nélkül, nehogy reklámnak tűnjön és Cerkamester moderáltassa! :-)))

De mi megyünk, már be is jelentkeztünk.

Csipkerózsika5973 2010. febr. 15. Creative Commons License 12500

Február 27-i kezdő bulira sehol egy csajszi aki eljönne velünk Kecskemét vagy környékéről? Mi biztos megyünk és szívesen vállalunk fuvart!

Egyre nő bennünk a kiváncsiság, milyen is lesz majd egy swinger este! :-)))

Már csak két hét......aztán brrrrrr! :-)))

Kovi Mark 2010. febr. 12. Creative Commons License 12493
Szia!

Sajnos a meló miatt nem tudtam elszabadulni, hogy ott legyek.
Mesélnél egy kicist milyen volt a tájékoztató , hányan voltak nő, ff, pár?!
Meddig tartott , stb?!
Köszi,
üdv:Márk
Előzmény: ---Annamari--- (12423)
egylány084 2010. febr. 11. Creative Commons License 12492

ha valaki tud valamit,adok email-címet és beszélhetünk privátban is.

ha tudsz valami írj!!!!

egylány084 2010. febr. 11. Creative Commons License 12491

sziasztok,ki segítség kellene.

egerszeg közelében,nem tud valaki swinger klubot?lehet privát parti is.hiába keresek nem találok semmit,kérlek ha valaki tud segítsen nekünk.párommal mennénk!

köszike előre is!

vvazze 2010. febr. 11. Creative Commons License 12490

Szia! Remélem, nem megy el a kedved, és elmész Szegedre.

Senki nem húzta le azt a klubbot, rosszat még nem hallottam felőle.

Csak nem árt némi plussz infó is a klubbtársaink számára, amelyek

fontosak.

Fontosnak tartottam megjegyezni, hogy nem csak ott lesz kizárólag párok napja.

Előzmény: Csipkerózsika5973 (12489)
Csipkerózsika5973 2010. febr. 11. Creative Commons License 12489

Hujujuj! Jesszus! Mi van itt? Hová csöppentünk? Gyererekek! :-) Hát ekkora nagy zűrzavar ez a swinger klubosdi? Mi csak egy szegedi klubba szerettünk volna elmenni, azért jöttünk ide, mert ajánlották itt talán rátalálunk. Nos megvan a lapjuk és már beszéltünk is velük, így legalább már tudjuk ki is az Annamari akit itt hirtelen majd megesztek vacsorára! :-). (Ja és legalább vettünk egy swingerújságot, mert eddig azt sem tudtuk, hogy ilyen is van!).

Hiába ez a kezdők sorsa! Mindegy, eddig nem vették kedvünket......sőt, mi már biztos megyünk a kezdők bulijára Szegedre. Végre nem kell Bp-ig mennünk. Ha Kecskeméttől délre van csajszi aki szívesen csatlakozna hozzánk írjon!

nick2010 2010. febr. 11. Creative Commons License 12488
Teljesen 1et értek veled.
Előzmény: aranyalma12 (12484)