Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.02.23 0 0 3946
Tudna valaki segíteni,hogy a Decs tavasszal is szombaton játssza a meccseit?
Fontos lenne,mert le kellene foglalnom egy programot a május 15.-i hétvégére,amikor elvileg Decsen játszunk.Bár ehhez kellene egy végleges tavasz sorsolás is!Ez megvan már szerintetek,mármint a sorsolás!?Előre is kösz,
PITBULL88 Creative Commons License 2010.02.22 0 0 3945
Utóbbi edzőmeccs szombaton lesz.
Előzmény: PITBULL88 (3944)
PITBULL88 Creative Commons License 2010.02.22 0 0 3944
Bonyhád VLC - Véménd KSE 5:0 (2:0)
Szekszárd, Műfüves pálya, 20 néző

Bonyhád: Kovács L. - Dávid, Jaksa P., Máté N., Krausz - Varga, Hosnyánszki Zs., Dobra - Csende R., Czinkon, Máté R.
Cserék: Takács, Hosnyánszki T., Hegedűs, Pohlon, Fülöp, Sebestyén, Fekete

Gólszerzők: Csende R. 2 (egyet 11-esből), Fekete 2, Máté N.

Átigazolások:
Érkezett: Czinkon Szabolcs (Szászvári SE), Lendvai Miklós (Kadarkút KSK), Fülöp András (PMFC - fél évre kölcsönbe)

Távozott: Weisz Tamás (Kölesd KSK), Batánovics Péter (KSE Decs), Kertész Gábor (MEDOSZ SE Tevel)

Hátralévő edzőmeccsek:
??? Bonyhád VLC - Bátaszéki SE, Bonyhád, szerda, 18:45 ???
Szekszárdi UFC - Bonyhád VLC, Szekszárd, Műfű, 10:00
Előzmény: sasmadár77 (3943)
sasmadár77 Creative Commons License 2010.02.22 0 0 3943
Állítólag a nagy ifisták megzsarolták Zolit, hogy ha továbbra is foglalkozik mind a két csapattal, akkor elmennek Cikóra. Többet szánjon rájuk. Pedig rendesen ki van nyalva a seggük...de nekem így jobb, Zoli makacs volt és nem hallgatott rám meg Schulerra, hanem direkt az ellenkezőjét csinálta, már rég a BL-ben lennénk. Sebaj új edző, akit majd irányítunk:-)
PITBULL88 Creative Commons License 2010.02.22 0 0 3942
Mi ez az edzőváltás?
Szerintem a maximumnál is több lett kihozva a csapatból idén (csak egy zacsi, ha jól emlékszem), a Maraszin-érát persze nem múlja felül.
Előzmény: sasmadár77 (3941)
sasmadár77 Creative Commons License 2010.02.22 0 0 3941
A szitura természetesen emlékszem, én is így tettem volna, hogy megállok, még ha BL döntőben is lett volna, de azért előtte berúgtam volna:-))) Az alapozást eltaláltad, de összekötöttem minden héten egy zöld túrával (hoki, kézi, női futsal). Úgy néz ki Stumf J lesz a játékos edző, Hopp L jött Apátiból illetve Bíró Dani Cikóról (ő nagy erősítés lesz szerintem), de sajnos Schuler visszament náciba dolgozni, ami nagy veszteség nekünk és a kocsmárosoknak, de így több sör marad nekem. Ezt a ferpléj idén sem nyerem meg, sikerült visszaszólnom már az első edzőmeccsen a volt edző/elnők mindenesnek. "Kintről ne ugass":-)
leohorn Creative Commons License 2010.02.22 0 0 3940
Talán emlékszel, hogy Katz József gesztusát Marci írta le itt a fórumon, én pedig utánajártam és írásban javasoltam a TMLSZ-nek a ferpléj díjat. Ez sikerült, megérdemelte! Javasolhattalak volna Téged is, meg is érdemelnéd, de miért is? :))) Pit szerint inkább Kazinczy-díjat érdemelnél, hiszen miattad jött létre az Ettig - Magyar Szótár.  Amúgy hogyan vagy? Készülsz a tavaszi idényre? Hol alapoztál? (Nem mintha nem tudnám, sőt azt is sejtem hány hektóval, de jobb ha Te mondod el!)
Előzmény: sasmadár77 (3939)
sasmadár77 Creative Commons License 2010.02.22 0 0 3939
A ferpléj díjat nem ÉN kaptam! Hogyhogyhogy????????
vposzka Creative Commons License 2010.02.22 0 0 3938
Amit elfelejtettem: a TMLSZ tisztújító közgyűlésén tájékoztatta Szinger Ferenc a csapatok képviselőit,hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség visszaadta a megyének a Dunakömlőd ügyét újra tárgyalásra.Nagy a valószínűsége annak is,hogy a Dunakömlőd csapatát visszahelyezik a megye I-es bajnokságba.Gondolom már minden játékos eligazolt máshova,úgyhogy érdekes lesz.
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.21 0 0 3937
Czinkon Szabi,Czinkon Szabi,Czinkon Szabi!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: PITBULL88 (3936)
PITBULL88 Creative Commons License 2010.02.21 0 0 3936
Bonyhád VLC - MEDOSZ SE Tevel 4:1 (0:0)
Szekszárd, Műfüves edzőpálya, 20 néző

Bonyhád: Kovács L. - Dávid, Jaksa P., Máté N., Krausz - Varga, Hosnyánszki Zs., Dobra - Czinkon, Sebestyén, Máté R.
Cserék: Kovács T.; Hegedűs, Fülöp, Hosnyánszki T., Kertész G., Pohlon
Edző: Boros Attila

Bonyhádi gólszerzők: Czinkon 3, Varga
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.20 0 0 3935
Szégyen,hogy az Illés Béla bekerült!:((((((((((
kimike61 Creative Commons License 2010.02.20 0 0 3934

  Sziasztok!

 

 

  A hölgy a   Tolnanémedi KSK. vezetője  Egyed Tibornénak hívják.Gratulálok, hogy sikerült bekerülnie ennyi férfi közé.Jó munkát kívánok Neki és persze a Többieknek is!!!!

vposzka Creative Commons License 2010.02.20 0 0 3933
Megtörtént a szavazás!
Tegnap 16 órakor kezdődött a Tolna megyei Labdarúgó Szövetség tisztújító közgyűlése a Vármegye Házán Szekszárdon.Az elnökség és a Felügyelő Bizottság beszámolója és annak elfogadása után kezdődött a szavazási procedúra,ami egészen este 21 óráig elhúzódott és 5 fordulósra sikeredett.A Felügyelő Bizottság elnökét és 2 tagját az első fordulóban sikerült megválasztani,az elnökség 8 tagjából az első fordulóban 6-an kapták meg a bizalmat.A 2,3,4 forduló sikertelensége után az 5.fordulóban már csak két jelölt vett részt a visszalépések miatt,így ez már sikeres volt.
Eléggé vicces volt a helyzet!
Elnököt most nem választott a közgyűlés,dr.Bozsolik Róbert és Gödrei Zoltán hivatalosan is visszalépett Süli János javára,aki egy későbbi időpontban lesz megválasztva.
A megválasztottak:

Felügyelő Bizottság elnök: Varga Tibor
Tagok: Miszler Tibor,Vámosi Ferenc

Elnökség tagjai: Szilágyi Dezső,Illés Béla (HURRRRRÁ!!!!),Sóthy András,Karszt József,Sebestyén Ágoston,Krausz Márton,Teszler Vendel és egy hölgy akit nem ismerek.
PITBULL88 Creative Commons License 2010.02.19 0 0 3932
Egy szép egész oldalas cikk van a mai TN-ben Szinger mesterről. Van egy rész, hogy milyen sikereket ért el.
Tamásiban vezette a slágerlistát heteken át a "Buzi Szinger" c. nóta, ez kimaradt. :)
Marci14 Creative Commons License 2010.02.19 0 0 3931
Én nem tudom, nem is ismertem az előző elnököt de itt rendszeresen szidták a szurkolóink...

más. Ase u18-Szentgyörgy felnőtt 3-1
Előzmény: Törölt nick (3930)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.19 0 0 3930
Eddig is jó volt Nektek,mert paksi volt eddig is az elnök!Vagy nem jól emlékszem?
Előzmény: Marci14 (3928)
zoli1909 Creative Commons License 2010.02.19 0 0 3929
A politika beleszólt ha jól tudom!
Előzmény: Törölt nick (3926)
Marci14 Creative Commons License 2010.02.19 0 0 3928
Talán ez nekünk szentgyörgyieknek és erőmű közeli embereknek jó is lehet...
Előzmény: Törölt nick (3926)
BZS1979 Creative Commons License 2010.02.19 0 0 3927
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.18 0 0 3926
Ja,közben megtaláltam a hivatalos verziót:

Az új elnök
Előzmény: Törölt nick (3925)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.18 0 0 3925
Valós,hogy a mind a kettő elnökjelölt visszalépett???
Előzmény: Gondolkodó. (3917)
PITBULL88 Creative Commons License 2010.02.18 0 0 3924
Tudom, hogy kicsit hülye kérdés, de a bajnokság kezdéséről mit lehet tudni?
PITBULL88 Creative Commons License 2010.02.15 0 0 3923
Bonyhád VLC - Mohácsi TE 1:4 (0:1)
Szekszárd, Műfüves edzőpálya, 20 néző

Bonyhád: Kovács L. - Dávid, Jaksa P., Krausz, Lendvai - Sebestyén, Hosnyánszki Zs., Dobra - Máté R., Czinkon, Csende R.
Cserék: Hosnyánszki T., Kertész G., Pohlon, Varga
Edző: Boros Attila

Bonyhádi gólszerző: Csende R. (11-esből)
PITBULL88 Creative Commons License 2010.02.14 0 0 3922
Bonyhád VLC - Ócsárd SE 2:1 (1:0)
Szekszárd, Műfüves pálya, 30 néző

Bonyhád: Kovács L. - Dávid, Jaksa P., Takács, Krausz - Varga, Hosnyánszki Zs., Dobra - Csende R., Czinkon, Máté R.
Cserék: Kovács T.; Sebestyén, Hosnyánszki T., Kertész G., Fülöp
Edző: Boros Attila

Bonyhádi gólszerzők: Csende R. (11-esből), Czinkon
PITBULL88 Creative Commons License 2010.02.12 0 0 3921
Tegnap történt:

Bonyhád VLC - Őcsény SK 10:1 (6:0)
Szekszárd, Műfüves pálya, 20 néző

Bonyhád: Kovács L. - Dávid, Jaksa P., Krausz, Lendvai - Takács, Hosnyánszki Zs., Dobra - Máté R., Csende R., Czinkon
Cserék: Kovács T., Fekete, Hosnyánszki T., Sebestyén, Kertész G., Fülöp
Edző: Boros Attila

Bonyhádi gólszerzők: Kertész G. 2, Sebestyén N. 2, Dobra, Czinkon, Hosnyánszki Zs., Csende R., Dávid, Fekete
Gondolkodó. Creative Commons License 2010.02.12 0 0 3920
Fogós ravasz kérdés. Mindkettőnek van előnye, és van hátránya.
A háttéralkuk, és a körülöttük lévő "csapat "fügvénye. Majd meglátjuk...
Előzmény: Törölt nick (3918)
sasmadár77 Creative Commons License 2010.02.11 0 0 3919
VELEM!!!!!!:-))))))
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.11 0 0 3918
Kivel járna jobban Tolna vármegye futballszerető közönsége?
Előzmény: Gondolkodó. (3917)
Gondolkodó. Creative Commons License 2010.02.10 0 0 3917
Választás: két jelölt pályázik a TMLSZ üres elnöki székére




Két jelölt van a Tolna Megyei Labdarúgó Szövetség elnöki posztjára, tájékoztatott Dárdai Ferenc, a TMLSZ főtitkára. Mindketten megkapták az induláshoz szükséges minimális nyolc jelölést. A nyolc elnökségi helyre tizenheten pályáznak - fontos megjegyezni, hogy egy egyesület egy elnököt, nyolc elnökségi tagot és három Felügyelő Bizottsági tagot javasolhatott. Ahhoz, hogy február 19-én, pénteken érvényes legyen a választás, a 64 Tolna megyei egyesületből - a jelölőlapokat 46 egyesület küldte be a szövetségbe - legalább 33-nak (50 százalék plusz egy) képviseltetnie kell magát. Ahhoz, hogy az első körben eldőljön, ki lesz a megyei szövetség új elnöke, a jelölt 2/3-os támogatottsága szükséges. Szinger Ferenc, leköszönő elnök 21 éven át irányította a megyei szövetséget. Ha a küldöttgyűlés határozatképtelen lesz, február 27-én újfent nekifutnak a választásnak a klubok. Indulók az elnöki posztért: Bozsolik Róbert, Gödrei Zoltán. Indulók az elnökségi tagságért: Béres János (Tamási), Egyed Tiborné (Tolnanémedi), Fonyódi Béla (Hőgyész), Hámori Róbert (Tolna), Illés Béla (Bátaszék), Karszt József (Paks), Krausz Márton (Bonyhád), Laufer Tamás (Magyarkeszi), Lenkey Imre (Kölesd), Mercsényi Gyula (Szekszárd), Sári József (Bátaapáti), Schäffer István (Bátaszék), Sebestyén Ágoston (Bonyhádvarasd), Sóthy András (Paks), Szilágyi Dezső (Szekszárd), Teszler Vendel (Szekszárd), Wiesner József (Tolna). Indulók az FB tagságért. Elnökjelölt: Varga Tibor. FB tag-jelölt: Miszler Tibor (Kisdorog), Ömböli József (Bátaapáti), Vámosi Ferenc (Tamási).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!