Keresés

Részletes keresés

molera Creative Commons License 2010.02.09 0 0 45930

:-))igen, abszolút relatív:-))láttam én már 35kg-os szuka kiállítási labit, mégis csúcsformában volt:-)) érdekes dolgok ezek:-) ahogy nálad is, hogy két különböző felépítésű kutya egyforma súlyban:))

és kg-ok kicsit másképp: múlt pénteken volt Dalma kutya röntgene és hiába csak 20kg, nem volt könnyű altatás után kézben hozni-vinni, kocsiba berakni.

egyből az pergett le bennünk, hogy vajon Bellával hogy fogunk majd boldogulni ivartalanítási műtét után:-))) ő fogy még picit, mi meg gyúrunk addig:-))))

igen, hasonlít Bella a gazdit kereső kutyára, épp én is azt néztem:-))remélem talál gazdit, nagyon bájos:-))

Előzmény: Eni79 (45929)
Eni79 Creative Commons License 2010.02.09 0 0 45929

Helyes. Amúgy a 31 kg nem rossz. Meg minden relatív. Gondolnád, hogy az én labim, Carlos, aki lassan 2 éves lesz és kan, csak 29 kg? Mondjuk Ő nem is egy nagy típus, inkább amolyan tömör rövis kutya, izommal. Kyra tök más felépítés (Golden szukám) és Ő is 29 kg... :DDDDD

 

Amúgy a Bella picit hasonlít testfelépítésre a gazdikereső szukához sztem. Nem rossz alapanyag. Amolyan kedves kinézetű labi.

Előzmény: molera (45928)
molera Creative Commons License 2010.02.09 0 0 45928

köszi szépen, nagyon örülünk az eredménynek:-))) ez bizony az a kutya, mindjárt teszek fel előtte (de rossz visszanézni) meg utána képeket és ez nem photo shop lesz:-))

bízunk benne, hogy sikerült neki ezzel még 2-3 évvel többet adnunk,bár tudjuk, hogy az a 3 év, amíg nem velünk élt nem pótolható.

igen, én is úgy látom, hogy még van pár kg, de igazából csalóka a dolog, mert ha simitod az oldalát, csak a bordáit érzed, semmi mást. fura:-) szépen izmosodik a combija, meg kell zabálni:-)) a fogyi rá van bízva, eddig is övé volt a nehezebb meló, ha ennyi kg marad örökre, azzal is elégedettek leszünk:-)) élőben aztán végképp más a hatás:-))

van két hancúr vidim is:

http://www.youtube.com/watch?v=K0omD8boyss 

http://www.youtube.com/watch?v=oP-QusalAH0

 

tavaly március 44kg

 

most 31kg
Előzmény: Eni79 (45927)
Eni79 Creative Commons License 2010.02.09 0 0 45927

Molera, elcserélted a kutyádat? :DDDD Ez tuti nem az akit pár hónapja mutattál nekünk képeken!! Nagyon kis csinos lett. Ügyes vagy. Pár kg felesleg van még rajta, de az bőven ráér majd lemenni róla... Hatalmas eredmény! Gratulálok!!!

 

Diego-Peti! Csak nem társkeresőben nyomod, kedves goldenes barátom? :DDDDDD Csak nehogy rád is golyótlanítás várjon az asszonytól mint Diegóra! :DDDDDDDD

 

 

Előzmény: molera (45919)
Eni79 Creative Commons License 2010.02.09 0 0 45926

Tüneményes labradorlány álomgazdit keres!

 

Érdemes megnézni... Hátha ezen a csatornán sikerrel fog járni!

 

Ismertetője: (Egy kedves barátom tollából, aki Sophie-t befogadta és menedzseli)

 

"

SOPHIE ÁLOMGAZDIT KERES!

 

Sophie néhány nappal ezelőtt került hozzám, egy vidéki menhelyről. Amennyiben útja nem ide vezet, nemsokára altatás várt volna Rá. Ez az 5 év körüli Labrador Retriever fekete szuka az első pillanattól kezdve beilleszkedett a csapatba, bájosságával és kedvességével rögtön megmutatta, hogy az elmúlt néhány nehéz és boldogtalan évek ellenére nagyon szeretne valakihez tartozni, ahol szeretik és megbecsülik, amit Ő hűségével és odaadásával hálál meg és édes hunyorgással nyugtáz minden simogatós érintést…J

Ideérkezése előtt átesett az ivartalanításon, van már oltási könyve, tehát oltva és féregtelenítve, Spot-on-ozva is van.

Ittléte során kiderült, hogy igazi Labis jellemét a durva menhelyi élet sem tudta teljesen megtörni. Bár eddig minden egyes falatért, alvásért meg kellett küzdenie, az itt töltött napok alatt normálisan viselkedik, semmi olyan megnyilvánulása nincs , ami ne tenné Őt alkalmassá arra, hogy immáron egy végleges, szerető gazdi mellett élhessen, boldogan, megbecsülve. Imádja a hasát, gyerekekre jól reagál, tökéletesen elvan szukákkal és kanokkal egyaránt. Pórázon szépen közlekedik, szobatiszta, lakásban is jól viselkedik, nyugodt kutya, órákat alszik, pihen persze a legszívesebben a gazdi közelében. Igényli a társaságot, de rövid időre nyugodt szívvel egyedül hagyható. Kizárólag olyan helyre adjuk, ahol ha van kert bejárása lehet a házba egy nyugodt külön bejáratú fekhellyel. Tökéletes társa lehet olyan személynek, vagy családnak, aki értékeli az Ő hányatott sorsát és bizalmával kihozza mindazt, ami ebben a kedves kutyában rejlik.

 

Amennyiben úgy érzed, hogy szívesen lennél társa egy életen át egy ilyen tüneményes középkorú Labrador hölgynek, kérlek írj a következő email címen: info@hunorg-team.com, vagy hívj a +36/20 418-1076-os mobilszámon. Sophie-t csakis jó helyre, örökbefogadási szerződéssel adjuk oda, ha mi is úgy ítéljük meg, hogy mind a gazdi, mind pedig az Ő részéről is kölcsönös a szimpátia.

Kérésre szívesen küldünk még képeket Róla, de aki komoly szándékú annak a személyes találkozás minimum „követelmény” ahhoz, hogy egyáltalán a későbbieket megbeszéljük. Azt hiszem ez a kutya (mint oly sok társa sajnos…Neki sikerült) szenvedett már eleget, Ő is éppúgy megérdemli a tiszteletet, szeretetet, amire vágyik és rohanó világunkban arra a békére, rajongásra, hűségre amit Ő sugároz jónéhányunknak szüksége van…valljuk be."

 

Néhány kép róla...

 

 

 

 Sophie ül...

 

Sophie jó retrieverhez méltóan kunyerál a barátunk egyik kutyájával karöltve...

 

Sophie fexik...

 

Remélem sikerrel járunk, és ez a tüneményes labihölgy egy méltó gazdához kerülhet, aki mellett kinyílhat, és élheti a még hátralévő életét boldogságban és szeretetben!

 

 

cheereck Creative Commons License 2010.02.08 0 0 45925
nem hittem volna, hogy igazam lesz :))))

jobbulást!
Előzmény: Tapi&Maya (45920)
molera Creative Commons License 2010.02.08 0 0 45924
köszönöm szépen:-)))
Előzmény: Tapi&Maya (45923)
Tapi&Maya Creative Commons License 2010.02.08 0 0 45923

Molera!

 

Bella kutyi gyönyörű:)

 

Tapi&Maya Creative Commons License 2010.02.08 0 0 45922
Köszönöm:) Gyógyulgat:)
Előzmény: molera (45921)
molera Creative Commons License 2010.02.08 0 0 45921

szia

remélem már teljesen jól van:-))

szurkolok, hogy ennyi elég legyen és ne kelljen neki a hagyományos úton újra a szeméhez nyúlni.

Előzmény: Tapi&Maya (45920)
Tapi&Maya Creative Commons License 2010.02.08 0 0 45920

Szia!

 

A feltöltést úgy csinálták mint az embereknél. Azt hiszem valamilyen szilikonos anyagot injekcióztak be neki a szemhéjába. Azért így lett csinálva, mert még állítólag kinőheti ahogy formálódik még a feje. 1-2 hónap és kiderül , hogy elég lesz-e ha nem akkor vár még ránk a hagyományos kivágásos módszer.:)

Előzmény: lustica (45907)
molera Creative Commons License 2010.02.08 0 0 45919

sziasztok

 

hasmenés elég sok mindentől lehet, vagy felevett valamit, akár ha havat vagy jeget eszik, vagy mi pl anno benyeltünk egy ilyen hasmenénes járványt, ami néha felüti a fejét, vagy valami gyulladás,egyéb dolog. ha nem állandó az inger és nem vizszerű a dolog, akkor szerintem most egy kis diétát próbáljatok ki, ami párolt rizs,zöldség,csirkemell (nekünk ez szokott bevállni és doki ajánlotta) és csak ezt, semmi mást ne egyen a kutya. ha kb 2-3 nap alatt sem lesz javulás vagy esetleg romlana a dolog, akkor egy orvoslátogatás javasolt. nyílván ha rosszabodik, vagy a közérzete is romlik, akkor orvos, ne várjatok.

én így szoktam eljárni, nyílván fogsz még tanácsot kapni mástól is:-))

 

hoztam pár tegnapi képet Bella kutyáról:

 

csinike vagyok már:-))

 

dumbó fülek

 

 

 

folyton belefekszik a hóba

 

egyik szemem rajtad, a másik a labdán:-)

 

meleg,barna szemek:-))

 

séta után
Előzmény: n.angela (45918)
n.angela Creative Commons License 2010.02.07 0 0 45918
Sziasztok!

Hasmenés mitől lehet egy labradornak?
Nem evett mást és többet, mint szokott, a napja is ugyanolyan volt mint tegnap és tegnapelőtt, mégis ma hasmenés szerű a széklete volt egész nap.

Mit adhatok neki?

Köszönöm!
DonDiego08 Creative Commons License 2010.02.07 0 0 45917

Sziasztok!

 

Se alkohol, se anyag nem befolyásolta az ítélőképességeimet, és tiszta-szívemből szóltam minden szép és kedves hölgyhöz, akik nélkül, mi férfiak sehol sem lennénk. :)

 

Szép-leányok: aki szeretne megismerkedni egy romantikus, kedves, szerény és igen jóképű érett-komoly férfival, vagyis velem, kérem motívációs levéllel küldje el fényképes önéletrajzát az e-mail címemre. Jelige: "Feleségemnek egy szót se!!!!" :) :) :)

 

Tréfa-répát félre téve: Diegoval ma 2x is elmentünk sétálni. Nem mostanában volt ilyen tél ennyi hóval ilyen sok mínuszokkal, és mivel mi imádjuk a telet és a hideget, próbáljuk kiélvezni a lehetőséget, ameddig csak lehet. Most olvastam, hogy jövőhéten lesz még utánpótlása a hónak... Azért is örülük a hidegnek, mert legalább addig sincs kullancs, legalábbis amióta beállt ez az igazi tél, azóta még mászkáló kullancsot sem láttam Diego-n.

 

www.dondiego.hu oldal frissítve lett közel 100 képpel, videóval. Tessék megnézni, és a szavazós kérdésre jobb oldalt válaszolni!!! :) A válaszadók egy romantikus és forró éjszakát nyerhetnek Velem erkély-jelenettel. Szóval, urak, Önök csak olvassanak, hölgyek meg ne fogják vissza magukat.

 

Petya&Diego

www.dondiego.hu

 

UI: azt hiszem le kell állnom a Rómeó és Júliáról... :) :)

koszacica Creative Commons License 2010.02.07 0 0 45916
Elküldenéd még egyszer ide:
holdtancos@yahoo.com
Előzmény: cheereck (45915)
cheereck Creative Commons License 2010.02.07 0 0 45915
az itteni emailedre küldtem levelet!
Előzmény: koszacica (45914)
koszacica Creative Commons License 2010.02.07 0 0 45914
86os busszal végig lehet szambázni... :oP (vagy nyáron bringával 1/2 óra)
Egyébként pont ilyesmi: 54 nm 1+2fél szoba - a Vörösvári úti Mekinél van.
Előzmény: cheereck (45913)
cheereck Creative Commons License 2010.02.07 0 0 45913
lágymányostól ;)
Előzmény: Gabiiiiii (45912)
Gabiiiiii Creative Commons License 2010.02.07 0 0 45912
kikerem magamnak:) En itt lakom:)))
Előzmény: cheereck (45911)
cheereck Creative Commons License 2010.02.07 0 0 45911
közben ránéztem a térképre, és rájöttem, hogy óbuda messzebb van, mint hittem, így nem hiszem, hogy jó lenne :S
Előzmény: cheereck (45910)
cheereck Creative Commons License 2010.02.07 0 0 45910
most Zuglóban vagyunk, de kinőttük az itteni garzonunkat (36 m2), és valami 45-55 m2 közötti 1,5-2 szobás kutyabarát albérletet keresünk a budai oldalon. elsősorban mondjuk a 11. kerületet preferáljuk, mert a lágymányosi hídnál dolgozom, de azért mesélj róla ;) elvielg itt a jó emailem van megadva.
Előzmény: koszacica (45909)
koszacica Creative Commons License 2010.02.07 0 0 45909
Hova költöztök? Budapest?
(csak mert nekem lesz pár héten belül kutyabarát albérletem Óbudán... :o))
Előzmény: cheereck (45901)
cheereck Creative Commons License 2010.02.07 0 0 45908
tudod, egy kis szilikonos feltöltés... ;)
Előzmény: lustica (45907)
lustica Creative Commons License 2010.02.07 0 0 45907

Rajtam ne múljon:-)

Hogy érted, hogy feltöltötték? Ilyet még nem hallottam (jó, mondjuk sebészetünk se volt még:-D) Eddig csak olyan műtétnél voltam bent, ahol kivettek egy darabot kívülről, ezzel húzva kifelé a szemhéjakat.

Előzmény: Tapi&Maya (45905)
Tapi&Maya Creative Commons License 2010.02.06 0 0 45906
Ilyenek ezek a gyerekek:)))) Nagyon édesek együtt:)
Előzmény: n.angela (45899)
Tapi&Maya Creative Commons License 2010.02.06 0 0 45905

Köszönöm:)

Már tényleg nagyon virgonc. Szét kellett őket ültetnem Tapival mert már gyűrnék egymást:) A szeme is szépen lelappadt már, de azért még megy a drukk, hogy elég legyen ez a feltöltés és ne kelljen még egy műtét.Bizakodom:)

Előzmény: lustica (45903)
lustica Creative Commons License 2010.02.06 0 0 45904

A végén még kirúgnak innen minket:-)

 

Előzmény: koszacica (45884)
lustica Creative Commons License 2010.02.06 0 0 45903
Mielőbbi felélüpést Mayának! Bár ha már most ilyen virgonc, nem hiszem hogy nagyon megviseli:-)))
Előzmény: Tapi&Maya (45891)
lustica Creative Commons License 2010.02.06 0 0 45902
Mielőbbi felélüpést Mayának! Bár ha már most ilyen virgonc, nem hiszem hogy nagyon megviseli:-)))
Előzmény: Tapi&Maya (45891)
cheereck Creative Commons License 2010.02.06 0 0 45901
nagyon gondolkozom, lusticának mondtam, hogy intézzen nekem egy sötétkisgoldent, aztán meglátjuk;)
1 hónap múlva tervezünk költözni kutyabarát albérletbe, bár még konkrét lakás nincs, csak keresgélünk, de remélem lesz valami jó.
Előzmény: koszacica (45900)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!