Keresés

Részletes keresés

Allegra_007 Creative Commons License 2009.11.26 0 0 6635
Engem erdekelne a Zara bolero kardigan, mernel ra?
Előzmény: Kispocok13 (6624)
Zimizumi Creative Commons License 2009.11.26 0 0 6634

Kispocok, erre a kösztümre sorban állnék.

 

köszi,

zz

Előzmény: áim (6633)
áim Creative Commons License 2009.11.26 0 0 6633
Szia!

Erre mérnél nekem pontos centimétereket?

"Mango nadrágkosztüm – ÚJ
Barna-drapp színvilágú szövet nadrágkosztüm, bőr díszítéssel. Nadrágja egyenes szabású, zseb-dísszel, 38-as. Blézer 3/4es ujjú, 3 zsebbel, derékban megkötős, rövid állású, 42-es – farmerral ősszel/tavasszal csinos kiskabátként is hordható. Anyaga 70% gyapjú. Egyszer sem viselt.
5000Ft"

Csak este leszek legközelebb gépnél, ha lehet, akkor addig foglalnám.
Köszi!

Előzmény: Kispocok13 (6626)
Kispocok13 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 6632
Mzsperx,

megvagyok, írtam privit!
Kispocok13 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 6631
Mzsperx,

csapnám én szívesen, de mihez? Ez volt az első üzeneted, amit látok...
Privi? Ott sincs semmi. írok neked.

Szia :-)


Előzmény: mzsperx (6630)
mzsperx Creative Commons License 2009.11.25 0 0 6630
ezeket még csapjuk az előzőekhez

Zara átlapolós kardigán – ÚJ
Olíva színű átlapolós kardigán, V kivágású nyakkal, 3/4es ujjal, melynek mandzsetta része visszahajtott, és két gomb díszíti. Anyaga 72% pamut. M-es méret. Sosem hordtam.
2000 Ft

Promod miniruha/tunika - ÚJSZERŰ
Különleges vállvarrású fekete miniruha derekán anyagából övvel. Anyaga viszkóz, rugalmas. Méret M-es (kisebb 38-asnak mondanám). Kb 3x volt rajtam, de be kell ismernem, nekem sajna kicsi.
2000 Ft
ez hol kicsi neked? mellben?
földikutya Creative Commons License 2009.11.25 0 0 6629

bocs, nem jót kértem, erre gondoltam:

 

Orsay szövet térdnadrág csizmához – ÚJSZERŰ
Barna-drapp kockás nadrág elején 2, hátulján 1 díszített zsebbel. Alja felhajtott fazonú, szintén gombbal díszített.
2000 Ft

 

de a kérés ugyanaz, mint az előbb :)

Előzmény: földikutya (6628)
földikutya Creative Commons License 2009.11.25 0 0 6628

Bershka csizma-farmer – ÚJSZERŰ
Sötétszürke Angliában vásárolt térdnadrág, csizmába ideális viselet. Néhányszor volt csak rajtam, de nagy rám sajnos (a használat nem látszik rajta). 38as méret.
2000 Ft

 

és még ehhez mérj nekem lécci, ne is csak a gatyát, hanem a te derék- és csípőméretedet. Jól látom, hogy nem teljesen csípőnadrág, hanem kicsit fennebb jön a derékon?

Előzmény: Kispocok13 (6626)
földikutya Creative Commons License 2009.11.25 0 0 6627

Ralph Lauren pulcsi – ÚJ
Ausztriában vásárolt, pasztell pink színű, „V” kivágású pulóver

 

- ez érdekelne, mekkora a mellbőséged, amire szűk?

Előzmény: Kispocok13 (6624)
Kispocok13 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 6626
K Í N Á L
Kosztüm, nadrág, blézer

Saját, szekrénypakolás után talált, nem, vagy csak nagyon kevesett hordott ruháimat kínálom. (sokszor próba nélkül vásárlok, és nem jó a méret, vagy itthon jövök rá hogy nem áll jól az adott darab - így már nem férek a szekrényben)

Ha valamit keresel, akkor is írj bátran, lehet hogy van elfekvőben...
Mindegyik ruha márkás, eredeti darab.
Kérlek írj privit, kérésre mérek, több képet küldök!


Orsay nadrág -ÚJ
Galambszürke, anyagában halvány rózsaszín hosszanti csíkos egyenes szárú nadrág elején két zsebbel. 36-os méret. Egyszer viseltem.
2000 Ft

Benetton nadrág - ÚJSZERŰ
Ausztriából származó, sötétszürke, anyagában halvány rózsaszín hosszanti csíkos egyenes szárú nadrág. Eleje sima, hátulján egy gombbal díszített zseb. Beleírt méret 40, de inkább normál 38-os méret. Használt, de nem látszik rajta.
2000 Ft

Zara kordbársony short – ÚJ
Drapp színű kord short, elején két, hátul egy zsebbel, 36-os méretben. Sosem viselt.
2000 Ft

Bershka csizma-farmer – ÚJSZERŰ
Sötétszürke Angliában vásárolt térdnadrág, csizmába ideális viselet. Néhányszor volt csak rajtam, de nagy rám sajnos (a használat nem látszik rajta). 38as méret.
2000 Ft

Zara csizma-farmer – ÚJ
Sötékék térdnadrág, csizmába ideális viselet. Egyszer viselt, sajnos nem fogytam bele ((. Beleírt méret 40, de szerintem kis 38as inkább...
2000 Ft

Orsay szövet térdnadrág csizmához – ÚJSZERŰ
Barna-drapp kockás nadrág elején 2, hátulján 1 díszített zsebbel. Alja felhajtott fazonú, szintén gombbal díszített.
2000 Ft

Orsay nadrágkosztüm – ÚJ
Barna-drapp kockás szövet nadrágkosztüm. Nadrágja egyenes szabású, kicsit bővülő szárú fazon hátul zseb-dísszel. Blézerje rövid állású, karcsúsított fazonú. Anyaga viszkóz keverék, nyár kivételével minden évszakban kellemes viselet. 38-as méret.
4000 Ft

Mango nadrágkosztüm – ÚJ
Barna-drapp színvilágú szövet nadrágkosztüm, bőr díszítéssel. Nadrágja egyenes szabású, zseb-dísszel, 38-as. Blézer 3/4es ujjú, 3 zsebbel, derékban megkötős, rövid állású, 42-es – farmerral ősszel/tavasszal csinos kiskabátként is hordható. Anyaga 70% gyapjú. Egyszer sem viselt.
5000Ft

Mango ballon-blézer – ÚJ
Világos színű klasszikus fazonú blézer, 40-es méret. Egyszer sem viselt.
2500 Ft

Szürke blézer – használt
40-es, állógalléros szürke szövetblézer. Egy gombos, két zsebes kicsit szűkített, normál hosszúságú fazon.
1500 Ft


Kispocok13 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 6625
K Í N Á L
Szoknyák, ruhák

Saját, szekrénypakolás után talált, nem, vagy csak nagyon kevesett hordott ruháimat kínálom. (sokszor próba nélkül vásárlok, és nem jó a méret, vagy itthon jövök rá hogy nem áll jól az adott darab - így már nem férek a szekrényben)

Ha valamit keresel, akkor is írj bátran, lehet hogy van elfekvőben...
Mindegyik ruha márkás, eredeti darab.
Kérlek írj privit, kérésre mérek, több képet küldök!


Zara ruha - újszerű
Kötött, derékban szűkített, buggyos ujjú (csuklónál szűkített), kb térd fölöttig érő csinos ruhák, M-es méretben. A fekete kb kétszer volt rajtam, a szürke sosem – hibátlan állapotúak.
A Fekete garbó nyakú, a szürke „V” kivágással.
3000 Ft /db

Mango különleges szövetruha – Újszerű, hibátlan állapotban
Ausztriában vásárolt, egyedi darab. Derékban karcsúsított, térd felettig érő, ujjatlan nagyon csinos, nőies alakot kiemelő sötétszürke szövetruha, különleges megoldásokkal: nyakkivágása visszahajtott, elölről zárt, hátul hátközépig nyitott; látványos karcsúsítóvarrások elől-hátul, „alsószoknya hatás” mivel bélése kicsit hosszabb, és az aljára varrt csipke kilátszik. Alkalomra magában, vagy hétköznapra alá szűk pulcsival és csizmával nagyon csinos – nekem mindíg nagy sikerem volt benne ))
Használat nem látszik rajta, csak a cimkéjén.
Anyaga 60% gyapjú. L-es méret (én átlagos 38-as vagyok, rám pont jó).
3000 Ft

Promod miniruha/tunika - ÚJSZERŰ
Különleges vállvarrású fekete miniruha derekán anyagából övvel. Anyaga viszkóz, rugalmas. Méret M-es (kisebb 38-asnak mondanám). Kb 3x volt rajtam, de be kell ismernem, nekem sajna kicsi.
2000 Ft

RESERVED különleges alkalmi miniruha – ÚJ
Gyönyörű óarany színű ujjatlan, rakott, „A” vonalú trendi alkalmi ruha. Nem hivalkodó, csak éppen picit csillog. A vállakat kiemelő nyakmegoldással, melyet hátul 3 bevont gomb zár. Anyaga 90% viszkóz, 10% lurex. Sosem volt rajtam.
5000 Ft

Promod szoknya – ÚJSZERŰ
Őszi színösszeállítású vékony 100% pamut szoknya, 38-as méretben. Alapvetően nyári szoknya, (bár bélelt, dupla anyag) de egy harisnyával és csizmával, én simán most is hordanám. Kb 3x hordtam.
1500 Ft

Kenvelo szoknya – ÚJSZERŰ
Sötétpink, vékony 100% pamut szoknya, 38-as méretben. Alapvetően nyári szoknya, nem bélelt, de egy harisnyával és csizmával, én simán most is hordanám. Kb 3x hordtam.
1500 Ft

Promod vékony alkalmi szoknya különleges megoldásokkal – ÚJ
Fekete alkalmi szoknya csipkeszerű rátéttel, 38-as méretben. Nem bélelt. Pamut és polyamid keverék, ezáltal az anyag nagyon szép, fényes. Sosem hordtam.
2000 Ft

Orsay egyedi szövetszoknya – ÚJSZERŰ
Fekete/szürke 40-es és barna/zöld 38-as bélelt, szűkített szoknya, melynek hátulja hosszabbra és kicsit hullámosra szabott, ezáltal igazán csinos. A fekete párszor viselt, de nem látszik rajta.
2000 Ft/db

Mango szövetszoknya – ÚJ
Sötétbarna vékonyabb bélelt egyenes szűk fazonú szövetszoknya halvány rózsaszín hosszanti csíkokkal anyagában. Az eleje derékrésznél két oldalt 4-4 gombbal díszített, hátul alul kicsit hosszabbra szabott. 38-as méret. Sosem hordtam.
2500 Ft

Mango téli szövetszoknya –ÚJ
Pasztellzöldes-szürkés különleges szövetszoknya. Elején gombbal záródó (mindegyik más méret), zsebeinél és derekánál díszvarrással. 38-as méret. Anyaga 45% gyapjú. Sosem hordtam.
3000 Ft

GAS FARMERSZOKNYA - ÚJ
Sötétkék, térdig érő bővülő fazonú szoknya. Egyszer viselt, egyszer mosott. Beleírt méret 25-ös, ami kis 38-as konfekcióméretnek felel meg.
3500

PROMOD MINI SZÖVETSZOKNYA – ÚJ
Sötétbordós/Lilás (naggyon szép színű) mini rakottszoknya, meleg, bélelt – 60% gyapjú, 40% viszkóz. Sosem volt rajtam, mert szerintem nekem nem áll jól, persze próba nélkül vettem (( 38-as méret.
3500 Ft
Kispocok13 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 6624
K Í N Á L
Pulóverek, kardigánok

Saját, szekrénypakolás után talált, nem, vagy csak nagyon kevesett hordott ruháimat kínálom. (sokszor próba nélkül vásárlok, és nem jó a méret, vagy itthon jövök rá hogy nem áll jól az adott darab - így már nem férek a szekrényben)
Ha valamit keresel, akkor is írj bátran, lehet hogy van elfekvőben...
Mindegyik ruha márkás, eredeti darab.
Kérlek írj privit, kérésre mérek, több képet küldök!


Burlington gyapjúpulcsi – ÚJ
Ausztriából származó, gyönyörű kárókockás drapp alapszínű pulóver, pasztell pink és kékesszürke mintával. 100% gyapjú, 36-os méret. Sosem volt rajtam.
2500 Ft

WOMAN’SECRET PÓLÓ-PULCSI SZETT – ÚJ
Sosem hordott pamut pulcsi és bélelt kapucnis pulcsi képregényes mintával. Kis 38-as méret.
3500 Ft

ZARA MELLÉNY – ÚJ
Kárókockás vidám színű mellény, vékony kötött anyagból. Nagyobb M-es méret. Sosem viseltem.
1500 Ft

Ralph Lauren pulcsi – ÚJ
Ausztriában vásárolt, pasztell pink színű, „V” kivágású pulóver. Puha, meleg, finom anyagból: 43% gyapjú. Blúzzal vagy magában csinos viselet, de sportosnak is hordható. Kisebb M-es méret. 1x volt rajtam, nekem szűk.
3000 Ft

EREDETI Benetton pulcsi – ÚJ
Ausztriában vásárolt, türkiz alapszínű, „V” kivágású pulóver. Minta az elején mély pink, sárga és kiwizöld színű kocka – nagyon trendi színösszeállítás! Puha, meleg, finom anyagból: 80% gyapjú. Blúzzal vagy magában csinos viselet, de sportosnak is hordható. Nagyobb S-es méret. Sosem hordtam.
3000 Ft

H&M Svájcban vásárolt kardigán – ÚJ
Egyedi gyönyörű, puha, meleg gyapjúkardigán (80%) pasztell-türkiz színben. Legombolható műszőrme gallérral, derekán selyemszalag övvel. Gombjai is különlegesek. 38-as méret. Egyszer volt rajtam, de nekem túl meleg.
3000 Ft

Zara boleró-kardigán – ÚJ
Pasztell-türkiz színű kardi, elöl pánttal összefogható boleró stílusú kardigán. Ujja buggyos, mivel a mandzsetta résznél szűkített. Anyaga 70% pamut. M-es méret. Sosem hordtam.
2000 Ft

Zara átlapolós kardigán – ÚJ
Olíva színű átlapolós kardigán, V kivágású nyakkal, 3/4es ujjal, melynek mandzsetta része visszahajtott, és két gomb díszíti. Anyaga 72% pamut. M-es méret. Sosem hordtam.
2000 Ft
szega911 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 6623
Szia!

Írtam privit, a nacikkal kapcsolatban.

szega
Előzmény: Alla Pugacsova (6618)
olíva Creative Commons License 2009.11.25 0 0 6622
Szia noaaa!
Ráncolható, de nem nagyon szorosra (az egyes sávokon belül max egy ránc lehet, mert az alja csúcsban végződik és úgy adja magát az anyag). Ha nagyon nagy, akkor inkább egy csík levágását javasolnám.
A gipszforma és a készítsd magad is érdekelne egyébként :-)

Előzmény: noaaa (6619)
mégleány Creative Commons License 2009.11.25 0 0 6621
Szia!
A dvd amerikai, neves edző tartja, én szakmai kíváncsiságból vettem meg, de nem használtam, csak néztem, gyakorlatokat próbáltam ki. A gyakorlatok szerintem elég jók.
A férjemnek is nagy keze van, tökéletesen jók rá, de ő elvből nem hord kesztyűt :p én meg feleslegesen vettem neki párat...belül termo, meleg bélésük van. A csillagos a legnagyobb, a másik kettő egyforma, de hosszú ujjakra is passzolnak. Ha gondolod, lemérem őket.
Előzmény: quizas (6612)
aszil Creative Commons License 2009.11.25 0 0 6620
KERESEK!!!!!!!!!!!

Továbbra is keresek Micimackós fényáteresztő függönyt, min. 1,85x4 méterre lenne szükségem és baráti árra:DD
Hátha itt van valakinek?
noaaa Creative Commons License 2009.11.25 0 0 6619

Szia Oliva!

Szemezek a vitrázsoddal... :-)) Azt szeretném tudni, hogy ez ráncolható fazon/anyag vagy csak "kiterítve" mutat jól (vagyis azonos szélességű ablakon). Egyébként a csere variáció érdekelne, kézműves dolgok közül vannak gipszöntő-formáim, "Készítsd magad" sorozatból gyöngyékszer, manó, angyalka, virág. :-)

Alla Pugacsova Creative Commons License 2009.11.24 0 0 6618
Papaholmi :)

3 db XXL-es Russell (USA) szabadidőnadrág eladó, egy szürke, egy fekete, egy sötétkék. Derék fektetve 45 cm (gumírozott, nyúlik még bőven). Belső hossz 75 cm. 1900 Ft/db vagy a három együtt 5000.

Columbia fleece polár XXL-es cipzáras felső, fekete. 74 cm mell, 60 cm hónalj-alja hossz. 3000 Ft

Lesz még egy Columbia királykék-fekete széldzseki ugyanebben a méretben 4500-ért, kép még nincs, hétvégén érkezik.
Alla Pugacsova Creative Commons License 2009.11.24 0 0 6617
Előzményben szereplő Amerikából rendelt fekete M-es árcédulás (66 USD) hálóing még mindig eladó!
Adok mellé ajándékba egy Forever 21 fekete cover-up-ot (második kép) szintén USÁból ugyanabban a méretben. Fekete pamutos vékony anyag, gyöngyös díszítés, lásd kép.

Többi megmaradt eladó cucc itt: Ruhak
Előzmény: Alla Pugacsova (6486)
Alla Pugacsova Creative Commons License 2009.11.24 0 0 6616
Forever 21 bézs top arany mintával S-es, vadiúj. 500 Ft
Alla Pugacsova Creative Commons License 2009.11.24 0 0 6615
Abercrombie & Fitch (www.abercrombie.com) farmer, kb. 36-os konfekcióméret, de mérek. Én 36-38-as méretet viseltem amikor vettem, egyszer volt rajtam. 2900 Ft, és adok mellé ajándékba egy sötétkék szabadidőnadrágot és egy fehér ujjatlan felsőt kis hímzett virágokkal ugyanebben a méretben (lásd képek). A képen a farmer élénkebb kék mint a valóságban.
Alla Pugacsova Creative Commons License 2009.11.24 0 0 6614
Amerikában vásárolt Helen Welsh zöld vajpuha bőrtáska 4.200 Ft
Kívül egy cipzáras zseb, belül egy másik iratoknak és egy mobiltartó.
vilanyine Creative Commons License 2009.11.24 0 0 6613
Sziasztok!
Ide töltöm fel folyamatosan az eladó cuccaimat:
http://www.alkupiac.hu/felhasznalok/2556_vilanyine
ezen az oldalon nem licitálni, hanem alkudni kell!!!
Naponta többször töltök fel új dolgokat!
köszi, ha benéztek!
quizas Creative Commons License 2009.11.24 0 0 6612
Szia mégleány,

A Pilates dvd érdekelne, írnál róla pár sort (saját tapasztalat?) akár magánba is (gmailes címemre)?

A 3 pár kesztyű mekkora kézre jó? A férjem minden télen elhagy néhányat...

Az edényfogó tűzálló? Mekkora?
Előzmény: mégleány (6607)
rocher Creative Commons License 2009.11.24 0 0 6611
Kár:-((( A férjemnek akartam, de sajna csak 100% pamutban tudom járatni..... Köszi!
Előzmény: mégleány (6610)
mégleány Creative Commons License 2009.11.24 0 0 6610
sajna műszál. belül finom puha, kívül fényes anyag, nagyon szép...
ilyen:
Előzmény: rocher (6609)
rocher Creative Commons License 2009.11.24 0 0 6609
A Hervises melegítő milyen anyagból van? Ha nem műszálas, akkor érdekelne. Köszi!
Előzmény: mégleány (6607)
mégleány Creative Commons License 2009.11.24 0 0 6608
lemaradt a 21. eredeti német Fish Bone vastag kord ruha/tunika M-es 900-
Előzmény: mégleány (6607)
mégleány Creative Commons License 2009.11.24 0 0 6607


KÍNÁL

1. Aviva torna 2 kötet együtt 3000, külön 1800/db, (5000 volt a kettő)
torna dvd-k, eredeti! 500-/db vagy 900/ 2db
2. bordó, áttetsző organza ünnepi terítő bojttal (félbe van a képen hajtva) 500-
3. lenvászon gyönyörű hímzett asztalterítő (negyedbe van hajtva) 800-
4. egyedi lábasfogó, 500-
5. tini lányra csizmafarmer, olasz 600- (vékony hölgyre is jó)
6. Reserved M-es kiwi-zöld felső 700-
7. fekete tükörbársony garbó, M/L-es, picit szöszös, de leszedem róla, nem foltos, csak fénylik 500-
8. Hervisben vásárolt tökéletes állípotú, alig hordott melegítő szett, férfi sötétkék XL-es, női piros M-es, de aképen is látszik, hogy L-es hossz 7000/2 db, vagy 4000/db, ajándéknak is kiváló!
9. vastag téli kötött kesztyűk, inkább férfi, de a világosabbak női kézre is jók, 500/pár vagy 1200/ 3 pár
10. tökéletesen új zsenília női kesztyű 700-
11. -12.-13. férfi XL-es tökéletes állapotú kötött márkás pulcsik 700/db vagy 1800/3db
14. DIM férfi alvópóló 900- nem használt!
15. női UK 12-es gyönyörű csipkeruha, szilveszterre, ünnepekre 900-
16. női 30-as farmernaci, le van engedve az alja 900-
17. női 30-as vastag térdfarmer csizmához 900-
18. UK 14-es gyapjúpulcsi Athmosphere 700-
19. türkiz L-es mikrokord női ing, gyönyörű! 650-
2. MNG csodaszép bézs-barack őszi/tavaszi/alkalmi kosztüm 40-es, egyszer volt rajtam, kifogytam...7000- (15000 volt)
Di_ti Creative Commons License 2009.11.24 0 0 6606

ELADÓ

 

 

Samsonite Shilouette V laptop táska, irányára 4500Ft!!!

Kenyér sütő 2900Ft

2,5L kukta 1800Ft

Sony üveges HI-FI szekrény 9000Ft

Sony rádiós ébresztő 3900Ft

Di_ti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!