Keresés

Részletes keresés

bohókása Creative Commons License 2009.10.05 0 0 5747
Kérek behúzni egy strigulát Elektrolux ZCX 6440
Bkása
Előzmény: Törölt nick (5671)
bohókása Creative Commons License 2009.10.05 0 0 5746
Megvettem a HCX 6440 est .A hangja az elég brutális. Tegnap volt porszívozva az előddel, az uj elégrendesen után dolgozott neki.
Előzmény: Lacivill (5742)
Lacivill Creative Commons License 2009.10.05 0 0 5745
alap tartozék
Előzmény: bohókása (5744)
bohókása Creative Commons License 2009.10.05 0 0 5744
Köszi.
Ja még annyi kérdésem lenne hogy a turbó kefe széria tartozék hozzá vagy választható opció.
Időnként beszalad Alsópolclakó Papucsrágó SZőr Vilmos, és mint neve mutatja rengeteg szőrt otfelejt.
Jó lenne tökéletesen kiszedni a szőnyegből látogatása emlékét.
Bkása
Előzmény: tunderlala-3 (5743)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.10.04 0 0 5743

Igen, bocsánat, siettem, de látom, már meg van.:p :)

A célnak szerintem tökéletesen megfelel, jól szív, jól szűr, nem kell porzsákot venni bele, szóval ár-érték arányban azt hiszem tényleg a lehető legjobb...lehet fokozni, de minek, inkább másra költsd a pénzt.:)

Előzmény: bohókása (5739)
Lacivill Creative Commons License 2009.10.04 0 0 5742
Mi az elödjét használjuk, nagyon bejött, van egy lista, hogy e topik alapján hányan használják, és ajánlják, olvass vissza picit.
Előzmény: bohókása (5741)
bohókása Creative Commons License 2009.10.04 0 0 5741
Köszi, megvan.
Ugy látszik minden ht gép megmakacsolta magát. Porszívót cseréljük. Öreg és már nem akarjuk ujra felszerelni pótalkatrészekkel.
Tényleg jó választás ez a tipus?
Bkása
Előzmény: Lacivill (5740)
Lacivill Creative Commons License 2009.10.04 0 0 5740
Előzmény: bohókása (5739)
bohókása Creative Commons License 2009.10.04 0 0 5739
Próbálok rákeresni erre a porszívóra de nem jön elő semmi.
Nem segít a gugli a zxc6440 re csak téged adott ki.
Ugyanolyan kinokra kell szerszám mint Amazonialnak.
Kérlek segíts megvilágosodnom .
Bkása
Előzmény: tunderlala-3 (5720)
Krepuska Creative Commons License 2009.10.04 0 0 5737
Köszi, de sajnos ott sincs...
Előzmény: tunderlala-3 (5726)
Lacivill Creative Commons License 2009.10.03 0 0 5736
Nem ismerem, de mért vennél egy senki által nem ajánlottat, ha itt egy tipusról vagy 30-an állitják, hogy jó. A porzsák totál pénzkidobás, egyszerűen kisebb porral ürithető ez a megoldás.
Előzmény: Amazonial (5734)
Amazonial Creative Commons License 2009.10.03 0 0 5735
Bocsi, elírtam ZE355!
Amazonial Creative Commons License 2009.10.03 0 0 5734

Köszönöm a segítséget.

Most két eletrolux között gondolkodom, az egyik a topicporszívó, amit ajánlottál, a másikat egy boltban ajánlották ZE335 a neve. Ez porzsákos és kb. 5ezerrel drágább.

Nekem eddig csak porzsákos porszívom volt, és nem volt vele probléma, így nem tudom összehasonlítani a porzsák nélkülivel. Szerinted?

Előre is köszönöm!

robicsek Creative Commons License 2009.10.03 0 0 5732
van valakinek ilyesmi iRobot? (http://www.artu.hu/, pl).
ugyanis most épp lejáro lufthanzás mérföldjeimből akár vehetnék is ilyet, repjegyet venni a mai árak mellett ugysincs értelme-
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.10.03 0 0 5731

Jaja, ez a víztározónál készült, egy rövid szakaszon ilyen....aztán körben földút végig, én annyira nem vagyok oda érte, na de mindent a családért.;) :D

 

Annyira elveszik a kacskaringóiban a por, hogy gondolod nem kell a végére egy hepa szűrő? Azért én tennék bele, biztos ami biztos...

Előzmény: J1ellenor (5730)
J1ellenor Creative Commons License 2009.10.03 0 0 5730
Sziasztok! Nem akarok szűrőt venni,és a különbségekröl is tudok(mármint ,hogy mi a különbség a 12-13 között,csak érdekelt volna,hogy a dyson mit használ általában,vagy esetleg ez is típusfüggő mint máshol esetleg ártól is függ-e, pl hogy csak a "drágább" gépeikbe van ez az"olcsóbbakba" meg másmilyen van. Meg ilyenek,de azért nagyon köszönöm!! A náluk lévő legolcsóbbakba nem hepa van csak valami hasonló szűrő,de azt sem tudom milyen. Mégegyszer köszi!) Nagyon aranyosak:))) A beton is megbocsájtható nekik(mert ugye azt mondtad,hogy a kicsi lány nem szereti azt,inkább erdős, esetleg kavicsos talajt szeret ő is.)
Előzmény: tunderlala-3 (5728)
Hangszoros Creative Commons License 2009.10.02 0 0 5729
Az elöbb láttam a Fönix TV-én a reklámot : A Corába holnap Philips porszivó 9999Ft.Mire észbekaptam már tovatünt, igy nem tudom a számát
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.10.02 0 0 5728

Jaja, végül is igaz, de ő nem ilyen drága kütyüt keresett...

A megamix-cucc amiről írtál, Zepter....és totál felesleges tényleg és occsóbb jóval, ha külön-külön veszi meg őket az ember.

Hepa 12 vagy 13 végül is tök mindegy, a 12 már allergiásoknak is tökély, szóval ha árban drágább a 13, akkor ne költs rá feleslegesen.

Még egyet találtam a zapájukkal együtt, de a jobb szélső nem az enyém, csak a másik kettő.:))) Nem nagyon szoktam fényképezőt vinni, ha bringázni megyünk, akkor csak azért vittem, mert az egyik háznál a víztározó felé van egy őzike, azt akartam lekapni.:)

Előzmény: J1ellenor (5727)
J1ellenor Creative Commons License 2009.10.02 0 0 5727
Látom nem úgy értelmezed az általam leírtakat,mint ahogy szerettem volna átadni:) Ezen a gépen abszolút nincs fölösleges funkció.és számomra abszolút megérte,ha jól fogja bírni. Irgalmatlan erős, jól tisztít 1,5 óra folyamatos használat után sem kell pihentetni,mint az eddigi összes gépünket,és nem csökken a szívóerő,nincs porzsák,- ami ha elfogy kereshetek valami nyamvadt multi polcain(volt olyan,amit a porzsákfutár sem árult,legalábbis eredetit nem) a szűrője meg mosható,és ez volt a cél. AZ ÁR... Na jó, az nem eme gép erőssége ezt elismerem,de valamit valamiért.Semmi sallang,meg humbuk nincs ami elromoljon.(ugyanezt írhatnám a daikinra is,bár nem bántam meg hogy megvettem,de van tapasztalatom fele annyiba kerülő géppel kapcsolatosan is ami nem rosszabb annyival,mint amennyivel kevesebbe kerűl!) Holnap próbálom ki kocsi takarításra is,kíváncsi vagyok hogy teljesít,bár pozitívnak zűnik a dolog,de nem iszom előre a medve bőrére:) szóval nekem ez a gép megérte az árát,ha jobban átgondolom.Pont annyit,és úgy tudja,ahogy nekem kell. Nem azért veszek ilyen gépet,hogy letekergessem a teljesítményét(a függönynél én hibáztam,de megúszta maradandó károsodás nélkül:)Én úgy gondolom,hogy a fölösleges kategória,a Lux vasalós,porszívós, levegőtisztítós fűtött állványos mindent egybeépítós cuccnál kezdődik,(vagy esetleg zepter?,bár ott inkább az ügynöki prémiumok miatt olyan drágák a a cuccok, de tényleg van köztük értelmes jó dolog.) viszont a minőségüket,hatékonyságukat nem fírtatom,csak semmi értelme ennyi pénzért, ennyi termék egy gépbe való bezsúfolásának(szerintem)na ez a luxus.Külön-külön jobban kijön az ember,ha megvesz mindent.(talán,bár nem számoltam utána,csak megnéztem az árát) jajj egy kérdés! A Dyson honlapján nem találtam infót arról,hogy milyen szűrőket használnak a gépeikben,és milyet lehet utólag bele venni mármint a hepa szűrőre gondolok 12 vagy 13.(jelentősége nincs,csak érdekelne.) tunderlala-3 Van valami jó képed a gyerkőcökröl még bringázás közben? A múltkori aranyos volt,ahogy kerelt fel a dombon:)
Előzmény: tunderlala-3 (5723)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.10.02 0 0 5726
Mintha a porzsakfutar.hu-n láttam volna hepa szűrőket, esetleg nézd meg, hátha...
Előzmény: Krepuska (5724)
Krepuska Creative Commons License 2009.10.02 0 0 5724
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Kb. 1 éve vettünk a takarítógép mellé egy DAEWOO RCC-2508BR porszívót, aminél az ár és a szívóerő volt a fő szempont + a HEPA a 3 padlószőnyeges szoba miatt (ami álmaimban reggelre padlóvá változik..). Eddig kiválóan működik, semmi probléma vele, de a sűrűn mosott HEPA szűrő száradását várva gondoltam, veszek egyet tartalékba, váltásnak. Vagy rosszul keresek, vagy más az oka, de sehol sem találtam ilyen forrást, ahol vettem (Auchan) ott sem tudtak tippet adni, a Google sem sokat segített. Hátha itt valaki...
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.10.01 0 0 5723

Szia!

Na persze függöny az nem jelent problémát egy porszívónak sem, mondjuk a karnis már igen:D

De ez már nem az az árkategória, amit a hölgy (?) keres, drágább volt azért, ha jól emlékszem...

Meg mondjuk lehet mindent fokozni, de egy bizonyos ponton túl már felesleges, és nem kihasználható, vagy csak nagyon ritkán, amiért már nem éri meg az árkülönbözetet megfizetni...például nagyon szuper, hogy  a szőnyeget is felszippantja, csak valahol már ez is felesleges azért, elég, ha csak a szőrt felszedi turbókefe nélkül is...nem?:)

VAgy mint a gőzállomásoknál, bár ez már itt off, csak erről jutott eszembe....az én 40 ezres philips-em is több, mint elég, mert szinte sosem veszem fel max. állásba, 1/3 állásban vasalok vele (gőzadagolás, hogy hány gr-ot adjon percenként, na mondjuk ezt 4 bar nyomással teszi:)....lehet kapni olyan gőzállomást mondjuk 70-80 ezerért, ami az enyémnél is több gőzt ad....nagyon szuper, csak minek, ha még az enyémet sem lehet kihasználni? Talán értelmesen leírtam (remélem:)), szóval sok háztartási gépnél vannak olyan extra funkciók, vagy annyira bikák, amiért persze jóval többet kell fizetni, de valahol inkább csak arra jók ezek a pluszok, hogy behaljunk tőle, hogy mit tud, de kihasználni elvétve (vagy soha) nem lehet a megfizetett extrát....

Előzmény: J1ellenor (5721)
J1ellenor Creative Commons License 2009.10.01 0 0 5722
Az a baj a dyson portartályával,hogy nem fér el benne a függöny karnissal együtt:)))
Előzmény: tunderlala-3 (5720)
J1ellenor Creative Commons License 2009.10.01 0 0 5721
Halihó!Nekem szőnyeggel együtt szedi fel a hajszálakat,biturbó kefe nélkül:):) Egy függönyt is leigáztam,pók kergetés közben:) Nyelte,mint kacsa a nokedlit:) ez egy szörny:)izomból oldja meg a poratka kérdést,és rejtett kapupánt csavarok sem riasztják el a szándékátol,a kis gyilkológépet:):)
Előzmény: tunderlala-3 (5720)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.10.01 0 0 5720

Szia!

 

Szerintem ha az electrolux "topicporszívó" gond nélkül felszedi még a szőnyegbe tapadt hosszú hajszálakat is (van belőle bőven:)), akkor a kutyaszőr sem lehet akadály. Turbókefe is van hozzá, azzal még jobban dolgozik, de én a normál napi porszívózáskor nem használom, szóval csak a "sima" fejjel is jól boldogul és az ára 30 ezer alatt van, portartályos, a porzsákra sem kell költeni, hepa 12 szűrője van, úgyhogy még allergiásoknak is tökéletes, nálunk 4 allergiás van a családban, nagyon jól elvagyunk vele.

zxc 6440 (a miénk még az elődje, a 6205, de ezt már nem lehet kapni)

 

Üdv., Lala

Előzmény: Amazonial (5719)
Amazonial Creative Commons License 2009.10.01 0 0 5719

Sziasztok!

 

Visszaolvatam a fórumon rengeteg hozzászólást, és sikerült teljesen elbizonytalanodnom. Szeretnék venni egy olyan porszívót ami a lehetőségekhez képest jól felszívja a kutyaszőrt. Senki nem allergiás (még), egyszerűen csak zavar a sok szőr. Olyan 30-40e között tudnék rászánni. A lényeg, hogy felszedje a szőrt.:)) Tudtok ilyet ajánlani?

Előre is köszönöm a segítséget!

Ami

nagya2 Creative Commons License 2009.09.30 0 0 5718

Hali!!

Úgytünik a 9150-es kifutott:-((, de helyette kapható a sc-91E0-ás ami ugyanazzal a Dyson technikás szürőrendszerrel van ellátva mint a 9150-es, csak más csoportosításban álnak az orgonasípok.

sc-91E0 40000huf tól.

Üdv Nagya

Előzmény: hasz (5716)
toti941 Creative Commons License 2009.09.30 0 0 5717
szevasztok

a SOLAC 3225 ről olvastam hogy a legcsendesebb (71dB)
még az ára is csak határeset 25 körül

tudtok valamit róla ???

toti
hasz Creative Commons License 2009.09.30 0 0 5716
sziasztok!

mi is porszívót szeretnénk vásárolni, halkat, használhatót
relatív gyakran használjuk (heti4-5 alkalom)
a fórumon utánnaolvasva a Samsung sc9150 tűnt nyerőnek de nem találok már online boltot ami forgalmazná
az utódja (sc9560) 50e felett van ami már nekünk sok

az itt forumzok kozul sokan hasznalnak Electrolux ZCX 6440-t ami ugyancsak szimpatikus de tartok tole, h hangos lesz (hangos amugy?)

vmint mit lehet tudni a samsung 20-30e kozotti porszivoirol? halkak, jol mukodnek?

illetve a porzsakos porszivokrol mindig az jut eszembe h razom a textilzsakot es szall a por, szoval ezert szeretnenk nem porzsakosat (illetve nem akarunk kesobb papirzsakra kolteni)
minden estre meglepodve olvastam, h a porzsakosak alapvetoen jobb hatasfokakl dolgoznak...
Előzmény: nagya2 (5713)
Teaway Creative Commons License 2009.09.28 0 0 5714
Ne a kajapénzből vedd, és akkor nem halsz éhen.
Előzmény: glycerin (5710)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!