Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

vwopel Creative Commons License 2010.01.26 0 0 159
Szia!
vidd el 1 autószerelőhöz ,kiolvassa a hibát és utána már 1xű lesz
Előzmény: Korna (158)
Korna Creative Commons License 2010.01.26 0 0 158
Sziasztok

Van nekem egy opel astra caravan 1996 os kiadásu Benzines 1.6-os 71 lóerös autóm.
Kb 2 hónapja kivillan a motor elektronika jelző sárga lámpa a műszer falon.
De csak utközben.De ha leveszem a gyujtást,tehát leálittom a motort,de még gurul az autó,várok 2-3 mp-et és elindittom,akor egy darabig megen jó.
Ha világitt a sárga akkor az alapjárat le esik 1000 fordulat alá.Mostanság meg már meg is áll az autó.Hát a fogyasztást meg ne is mondjam:kb 9-12 liter.Sokan mondták hogy az üzemanyag.Elmentem a Mólkutra és teletankoltam.Ugyan az.
Valaki ha tudna segitsen hogy mi a bajja,mert kezdem unni.Eltankolom a gatyámat.

Korna
cqp77 Creative Commons License 2010.01.25 0 0 157
Üdvözletem !

Astra F c16nz osztófej(b)en a szimmering cseréjét vállalná valaki Pesten ?
Szegény már fossa az olajat az "O" gyűrűt meg kevés volt kicserélni.

Köszi
komlosi janos Creative Commons License 2010.01.18 0 0 156
Hali még mindig megvan a problémám még mindig rángat valaki tud segiteni????????
79Tom Creative Commons License 2010.01.17 0 0 155
Szia!

Megoldódott nálad a gond? Mert ugyanilyen autóm van és ugyanez a hiba most jött ki nekem is.Cseréltem gyújtótrafót és gyertyákat én is de nem segített.
Tudnál tanácsot adni?

Köszi

Előzmény: prince- (128)
Kistambi Creative Commons License 2010.01.14 0 0 154
Sziasztok.
Lenne egy óriási gondom. Van nekem egy h astram és 2004-es évjáratú diezel és
elment a töltése viszont a töltésjelző nem jelezte vissza, csak onnan vettem észre hogy elhalványodott a világítás és amikor leállítottam utána nem indult. Ezután kiderült "állítólag" a generátor romlott el. Vettem bele egy bontottat amit kipróbáltunk padon és működött.
A szerelőm beszerelte a kocsiba és még sincs töltésem. Mi lehet ilyenkor a probléma?
Ha esetleg valaki találkozott ilyennel kérlek írj mert megállt a tudományunk.
előre is köszi
Tomi 2.5td Creative Commons License 2010.01.13 0 0 153

Szia!

 

Próbáld meg itt!

Előzmény: komlosi janos (152)
komlosi janos Creative Commons License 2010.01.13 0 0 152
hali nekem van G astra és van problémám !!!!!!!!!! elvitem hgy müszer kiolvasásra de nem talált hibakodott!! közbe meg van problémám miközben utazol akármelyik sebeségben ha megtartod a fordulatot elkezd rángatni de ha odalépsz akor harap és megy segtség mi lehet a gond!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KPL-1981 Creative Commons License 2009.11.20 0 0 151

ODAADOM INGYEN  HITELÁTVÁLALÁSAL OPEL ASZTRA H CARAVÁNT 1.7 TURBODIZEL 2005-ÉVJÁRAT.SAJNOS MEGSZÜNT A MUNKAHELYÜNK.

VAGY KISSEBRE CSERÉLNÉM  OPEL VECTRA B  --RE MEGEGYEZÉS SZERINT !  !  !

Mewa Creative Commons License 2009.11.18 0 0 150
Mi az a trafósor? A computer alatt az automatika vizsgálatát érted? Mert az most volt meg, minden OK, kivéve a lamdát, arra mondták, hogy vacak. A mai nappal különben ki lesz cserélve, gyárit kellett venni, 13.800 Ft. Majd beszámolok, tanulságul másoknak:-)
Előzmény: Törölt nick (149)
Mewa Creative Commons License 2009.11.17 0 0 148

 

A gyertyákat nem túl régen nézték, egyikkel sincs baj. Autószerelőhöz már vittem kifejezetten azzal, hogy sokat fogyaszt, amit lehet, mindent megnéztek rajta, minden OK.

Mewa Creative Commons License 2009.11.16 0 0 146
Még egy kérdés: szerintetek az normális, hogy a hűtőfolyadék egy év alatt teljesen elfogy - eltűnik a semmibe? Tavaly ilyenkor volt telitöltve, most néztem meg újra 3 hete ( a szerelők nem tudom, hogy mit láthattak a szervizen), teljesen üres volt. Azóta figyelem, de nem fogy. Egyelőre.
Mewa Creative Commons License 2009.11.16 0 0 145

10 éves Opel Astrám van. Városban 10 liter a fogyasztása, mindenki azt mondja, hogy sok. Télen nem is merem használni, mert akkor sokkal több. Országúton jó, 5,8 és 6 között. Most nézték meg a lambdaszondáját, magasabb az értéke a kelleténél, de még határ alatti (nem jelez ki semmit a műszerfal). A szerelők, akik megnézték, azt mondták, vagy ettől sok a fogyasztása, vagy nem. Tehát rám van byzva. Van valakinek tapasztalata ebben a témában? Előre is kösz a segítségért.

grandegabor1 Creative Commons License 2009.11.11 0 0 144
Üdv. Mindenkinek!
Van egy 97-es évjáratú Astra F confort felszereltségű kombim 1,7 TDS Isuzumotoros.
Vélhetően az esőnek köszönhetően jelentkezett egy problémám és ebben szeretném a segítségeteket kérni.
Pár nappja azt vettem észre egy szakadóesős reggelen, hogy a fordulatszámmérőm eggyik pillanatról a másikra 2000-ről leesett kb 500-ra, de csak a mutató - a motor rendesen működött.Ez egy pár perc múlva rendbejött és a valódi értéket mutatta.Egésszen máig, mert most teljesen nullára állt és onnan ki sem mozdul.A töltés lámpa megfelelően működik - legalábbis nem világít, hogy nincs töltés. Ami egy kicsit érdekessé teszi a dolgot az az, hogy ezzel párhuzamossan olyan jelenségek is vannak, hogy ha bekapcsolom a világítást akkor a vízhőfok mérő sem mér pontos értéket kb 80 fokot,holott üzemmelegnek kellene lenni és az is mert a fűtésen úgy érzem, hogy elég meleg a víz, de az üzemanyagszint jelző is a negyed és a fél állás között mozog, attól függően, hogy a világítás felvan-e kapcsolva vagy sem. Kicsit az az érzésem, hogy az ablaktörlő sem olyan gyorsan mozog mint kellene. A fentiek egy kicsit lehet, hogy nem függnek össze, de arra gondolok, hogy egyszerre a fordszám mérő , a víz termosztát és az üz.anyagszint mérő csak nem mehet tönkre. Vagy mégis?
Mi a véleményetek, lehet, hogy zárlatos valami? Esetleg az akku? Vagy a generátor halt be?
Várom válazotok, mert ez a munkaeszközöm és fontos lenne.
Gábor
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.30 0 0 143
Sziasztok az én problémám lehet hogy egyedi opel astra g isuzu 1.7 diesel van kb egy éve vásároltam 2002-es kiadás azóta mióta megvettem a narancs sárga kis villás kulcs menet közben kivillan és az a menet tulajdonsága negatív irányba megváltozik "olyan hangja van a motornak mint a régi ford transitoknak, voltam vele szervizben lap-topos vizsgálaton kiolvasták a hiba kódját és a hiba a főtengely helyzet jeladó relé na ezt már kétszer cseréltem 25000 Ft/ db de az autó még mindig ugyanazt csinálja ebben kérném a segítségetek!!
Üdv Péter
ccustomer Creative Commons License 2009.09.26 0 0 142

 

Helló Urak!

 

Bocsi hogy így bele a közepébe...
Lenne egy eladó OPEL/BLAUPUNKT multikormány interface rádió csere miatt,
kb 1 évet használtam.
Ár 12.000

 

Opel Omega B, Vectra B, Astra G, Zafira A, Corsa , Agila
36pin.-ISO multikormány interface kijelző vezérléssel
(kijelző-vezérlés csak felsőkategóriás autórádióval).

 

 Ha valakit érdekel: 20/381-95-54

 

http://kepfeltoltes.hu/view/090925/IMG_0773_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090925/IMG_0777_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090925/IMG_0780_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090925/IMG_0783_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Üdv: Customer

boreas74 Creative Commons License 2009.09.25 0 0 141

Szia!

 

Kicsit régen írtad már ezt a hozzászólást, de hátha aktuális még a dolog. Ugyanez volt nálam is a probléma, hideg motorral semmi baj, 30km után üzemmeleg motorral idônként leállt ha kitettem üresbe, sebességet váltottam, vagy motorfékeztem, egyszóval ha nem nyomtam a gázt. Sárga lámpa nem világított, a szervíz nem tudott mit kezdeni vele.

A megoldást az EGR szelep lezárása jelentette, amit házilag meg lehet csinálni, a neten is találsz róla leírásokat. Nekem bevált, azóta 8.000km-t mentem az autóval probléma mentesen. Persze cserélni is lehet az EGR szelepet, de ahhoz kicsit drágának találtam, hogy átlag 3 évente tönkremenjen. 6 éves az autóm, és 2 éves korában már volt benne EGR szelep csere, akkor még szerencsére garanciálisan.

 

Üdv:

Boreas

Előzmény: badzsooc14nz (135)
KPL-1981 Creative Commons License 2009.08.30 0 0 140

16 col könnyü felnit keresek opel astra H - hoz

15 col könnyüfelnim van eladó dobozban 0 Km futot 4 lukas.

KPL-1981 Creative Commons License 2009.08.30 0 0 139
MOHA VIDEL MÁSIK GUMISHOZ !Ha nemsegit vid szervizbe vagy kérdezdmeg ott.
KPL-1981 Creative Commons License 2009.08.30 0 0 138

BODZSOOC 14NZ: Nekemis ijenhibámvolt,jol zsebenyulos.200000 Ft ba került nekem ezelöt 3 -éve.Hasznátat nevegyél bele nemérdemes .ÉN a használtat vetem 5 --honapig használtan.De beviszed a szervizbe 5000 Ft -ért kiolvasák a kodot és megmondják hogy mi a hibája.      ÜDV SOK SIKERT !

 

KPL-1981 Creative Commons License 2009.08.30 0 0 137
MOHA 1986 Az eisö autod ! Videl gumishoz mondneki centiroza ki  az elsö két kereket . ÜDV jo autozást !
Moha1986 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 136
Sziasztok
Szerintetek, mi lehet a hiba oka?
F-es Astra kombinál 110-120km/h között folyamatosan erősen ráz a kormány. Csak ebben a sebesség tartományban. Használtan vettem, kb. 150e Km lehet benne (az óra nem ezt mutatja
J  
Futómű állítás, gumicentírozás nem segített a dolgon.
Köszönöm előre is a segítséget!  

badzsooc14nz Creative Commons License 2009.08.06 0 0 135
sziasztok. van egy opel astra c14nz-m.valaki tud-e segiteni abba,hogy idönként rángat, minha kihagyna a gyujtás.elöfordult már vele olyan is menet közben minha leálitottam volna a motort közbe motor fékkel gurult az autó és 10-20másodperc múlva indult el az autó,deminha azt is tapasztaltam volna vele mikor vissza engedem a gázt és mégegyszer megnyomom akkor ujra jó.már kicseréltem az alapjárai motort az inyektoron ami kivül van gyorsitó vezérlőt is, de a diagnózis még mindig nem szünt meg.ha valaki tud rá valami orvosságot akkor segitsen.köszi:)
Hoppus Creative Commons License 2009.04.21 0 0 134
sziasztok. van egy garnitura eladó 13' -as acél felni nyári gumival. Gyári opel acél felni, astrán voltak, a gumik kábé 40%-ak. A gumi valószinu csere, ha csak valaki nem akar még egy kicsit vandálkodni velük. Az ár 15000 Ft. (kompletten a 4 darab felni+gumi) érd: delonge1@gmail.com
vamos78 Creative Commons License 2009.04.16 0 0 133
Motor vízhőfok jeladó pontosabban. Ami a computer- nek küldi a jelet.
vamos78 Creative Commons License 2009.04.16 0 0 132
Ingadozó alapjárat:
Nekem egy 1.4-es c14nz astram van. Kb 1 éve találgatom mi lehet az ingadozó alapjárat oka. Úgy volt, hogy először alapjárati motort cseréltem, mert szegényke eléggé szorult. A hiba úgyahogy megszünt. Majd 1 hét múlva ismét kezdte, felszökik az alapjárat majd csak 3-4mp múlva áll be. Ez a jobbik eset! Volt hogy 10 perc után állt helyre. Sok fórum olvasgatás után kaptam egy tippet, hogy a hiba oka lehet a motor hőfok jeladó is. Nem nagy összeg kb.4-5 ezer forint annyit megér. És tessék a hiba megszünt. Már 2 hete tünetmentes a kicsikém és a fogyasztásom is helyreállt.
jcsongor Creative Commons License 2009.04.03 0 0 130
help, help, help!!!!
Sziasztok!Vettem egy Opel Astrat, 1,7 TDI, 2003, ami meglepett, hogy 100 km után olaj van a hűtővíztartályban. Kihangsúlyozom, hogy, amikor megvettem a tartály belülről tiszta volt, szép átlátszó, ma már olajos. Egyesek szerint egy szimering, mások szerint valami olajhűtőnél a baj, nektek mi a véleményetek? Víz az olajban nincs, csak olaj a vízben!!! Mennyibe kerül ez most nekem? Előre köszönöm.
Tomi 2.5td Creative Commons License 2009.03.23 0 0 129
Hozzáértőket itt találtok! :-D
prince- Creative Commons License 2009.03.20 0 0 128
2004 1.4 G astrám van 44000km-el. 2 hónapja főleg hidegen rángatni kezdett, lefulladt, "sárga" lámpa villogott, folyamatosan égett szinte napi szinten. A hibakódot letárolta, gyújtás hibát jelzett. ( 1-es 4-es hengerre). A trafósort kicseréltettem, 1 hétig nem jeletkezett a hiba, majd megint ugyanez, ugyanazokra a hengerekre. Garanciában cserélték a trafósort, ezzel 3 hétig semmi probléma nem volt, majd ma megint ugyanaz. (most csak az 1-es hengerre). Elég tanácstalan vagyok, meg a szerelő is... Tudna valaki tanácsot adni?
Természetesen gyertyát is cseréltem.
BarG Creative Commons License 2009.02.17 0 0 127
Sehol egy hozzáértő?!
Előzmény: BarG (126)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!