Keresés

Részletes keresés

közt-es állapot Creative Commons License 2009.02.23 0 0 14501

tessék, bárkinek lehet bizonyítani, ha van vér a pucájukban:

 

Jim Steinmann-Michael Kunze:
VÁMPÍROK BÁLJA
című musicaljének előadásaihoz
szereplőválogatást és próbatáncot hirdet az alábbi szerepekre:
Felsorolás itt:

http://www.vampirokbalja.com/documents/Vampirok_balja_meghallgatas_felhivas.pdf

 

Valamint: Kórusba különböző karakterű, korú és hangú musicalénekesek szóló feladatokkal, lehetőleg erőteljes magas hanggal, jó táncosi és színészi képességekkel.
Tánckar: Jó énekhangú és színészi képességű, első osztályú táncosok. Meghallgatás időpontja: 2009. március 9, 10, 11-én, Budapesten
Próbaidőszak kezdete: 2009. május 20. A jelentkezők hozzanak magukkal a szereplőválogatásra egy lassabb és egy tempósabb musical/pop/rock dalt, magyar vagy angol nyelven, továbbá a dalok kottáját a zongorista számára. Kérjük, hogy a jelentkezési lapot fotó csatolásával (amely egy évnél nem régebbi), az alábbi email címre küldjék meg: casting@vampirokbalja.hu
Levélcím: 1279 Budapest, Pf. 99
Jelentkezési határidő: 2009. március 2.

 

 

TLies Creative Commons License 2009.02.19 0 0 14500

MÁZS - a kis agresszív Koppány a jútubéról :o)

Viviennek szerintem nem kellett várni a népszerűségi index növekedésével - addig kell ütni a vasat, amíg az meleg... most legalább megmutathatja, hogy bár egy hangjaelment énekesnővel szemben maradt alul a T1-ben, ennek ellenére mégiscsak tud énekelni! :o)

 

Előzmény: Törölt nick (14497)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.19 0 0 14499
Pedig a Meki egészségtelen,nahát::))Nem vigyáz a vonalaira::))
Bodnár Vivienhez,hát igen,elgondolkodtató ez a lemez dolog!Biztos szerencsésebb "céggel"kezdett.
Előzmény: közt-es állapot (14498)
közt-es állapot Creative Commons License 2009.02.18 0 0 14498
noffene...nem gondoltam, h neki előbb lesz lemeze, mint a "nyerteseknek"... apropó, mintha Tordáné Szandit láttam volna most koraeste a III.Vörösvári úti Meki Caféban diszkréten egy férfiemberrel meghúzódni egy félreeső blokkban...
Előzmény: Törölt nick (14497)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.18 0 0 14497
Aki szeretné megnézni,hallgatni Bodnár Viviennek lemezbemutató koncertje lesz a MOM Műv.Házban.Vendégek:Miller Zoltán ,Mészáros ....jaj elfelejtettem a 3 nevű musical színész fiú,talán Árpád Zsolt?Bocsi!Március 20-án.
TLies Creative Commons License 2009.02.16 0 0 14496

Hát-hát. Megnzétem a videót - Ildikó sokkal jobban énekelte most, mint a lemezén - de ez a dalocska, ahogy a már azt a múltkor is írtam - Bill kapitányé. Ildikót én is a legjobbak között tartom számon a magyar zenében, ennek ellenére mégis ez a véleményem.

 

Ezenkívül még Palit láttam  - nem vagyok igazán Pali rajongó - sokmindent hiányolok belőle - de ezt a dalt - Tégy csodát - remekül előadta - bár voltak benne technikai hibák - mert eléggé nehéz dalocska - de most először láttam azt, hogy Pali nem elénekel egy dalt, hanem ELÉNEKEL-t :)

 

CSAF - Imrénknek rossz dalt adtak - kár érte, de hát mit lehet tenni .o)

Előzmény: torontalikrisztian (14486)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.16 0 0 14495
CsAF:jaj!az egész annyira giccses volt,és csak azért néztem,mert a kislányom nagyon szerette volna.Nagyon nincs is mit hozzáfűznöm.nekem ez a hallgathatatlan kategória.Az alapdalok között van amelyeket még kedvelek is,de hogy miért kellett ezeket túlénekelni?
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 14494
Sajnos úgy gondolom jelenleg a magyar könnyűzenében nincsenek olyan meghatározó egyének , mint 20-30 éve voltak. Számomra még mindig sokkal többet jelentenek ilyen zenekarok , mimt az Omega, Hobo Blues Band, Edda, Fonográf, P. Mobil, Piramis, LGT, stb... mint a jelenlegi újhullám képviselői.
Azok a zenekarok énekesek, akik a 70-es 80-as években alakultak, még ma is megtöltenek egy Papp László Sportaréna nagyságú csarnokot.

A mostani zenekaroknak van egy-két jó albumuk, aztán a középszerűségbe süllyednek, a végén pedig feloszlanak. Sajnos kevés az egyéniség.


Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 14493
Nekem is tetszik!
Előzmény: közt-es állapot (14490)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 14492
Ezt így nem Neked írtam.a múlt stb-t!Azoknak akikkel vitám volt erről:)
Előzmény: közt-es állapot (14489)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 14491
Így van,csak múlt nélkül nincs jövő.Mondjuk abban a kategóriában,ahol Seal is ott volt,neki adtam volna....:(Egyébként ez a Fonogram hogy működik?Lemezeladási lista vagy zsűri?Valahogy eddig nem figyeltem,csak mikor átkapcsoltam és megláttam a közönség sorai között Billt akkor kezdtem el nézni. Mikor nyávogi Zséda lett az énekesnő picit mérges arcot vágtam,de az életműnél már tudtam ki lesz a megérdemelt díjazott.
Előzmény: közt-es állapot (14489)
közt-es állapot Creative Commons License 2009.02.14 0 0 14490
Tőlük sem fásulok el, sőt!
közt-es állapot Creative Commons License 2009.02.14 0 0 14489
Amberék szerintem hibátlanok. van itt azért jövő is, nemcsak múlt, szerencsére.
Előzmény: Törölt nick (14487)
sommar Creative Commons License 2009.02.14 0 0 14488
Ezt én is olvastam, és teljesen egyetértek veled. Az elvakult rajongást közben könnyen  rámondják másra (pl. rám), persze "véletlenül" az eltérő véleményűek...
Előzmény: Törölt nick (14487)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.14 0 0 14487
Igen,bár egy másik helyen-és ez az elvakult rajongás-azt írták,csak Keresztes Ildikó és Feke ért valamit a műsorban.Hát igen,néha azért füleket szabad nyitogatni.
Előzmény: torontalikrisztian (14486)
torontalikrisztian Creative Commons License 2009.02.14 0 0 14486
Sziasztok! Aki nem látta volna Deák Bill és Keresztes duettjét, az most youtube-on visszanézheti :) http://www.youtube.com/watch?v=4ZIIMadBKx4

Deák Bill Gyula megérdemelte a díjat, Keresztes Ildikót pedig Magyarország legjobb és legszebb hangú énekesnőjének tartom. Legalább is, nekem a kedvencem Ő. A dal nagyon szép (bár nem az én stílusom, szerintem hangulat kell hozzá), rohadt jól adták elő, ha lehet így fogalmazni :)
TLies Creative Commons License 2009.02.13 0 0 14485
Hát láttam, hogy mennyire :) Itt is néha elférne belőle egy-két-három :o)
Előzmény: közt-es állapot (14484)
közt-es állapot Creative Commons License 2009.02.13 0 0 14484

beűűűűűűűűűűűűű, hú de szerettem azt!

 

meg hogy HUMOR, KÖNYÖRGÖM!!!! lazaság! semmi húsvavágás! azt megteszik helyettünk is, sajnos.

Előzmény: TLies (14483)
TLies Creative Commons License 2009.02.13 0 0 14483
Vagy inkább pár beűűűűű :)  S még Nizart szidja a jónép :o)))))))))))
Előzmény: közt-es állapot (14482)
közt-es állapot Creative Commons License 2009.02.12 0 0 14482
igen, itt megint jön a hermeneutikai tiszteletkör.
Előzmény: TLies (14480)
TLies Creative Commons License 2009.02.12 0 0 14481
De mondjuk ugyanígy vagyok Kersztes Ildikó által interpretált Szeressel, amit Bill kapitány után énekelt a mostani lemezén :)
Előzmény: TLies (14480)
TLies Creative Commons License 2009.02.12 0 0 14480
Ami Neked szép, az még nem biztos, hogy másnak is :o) Gyula tolmácsolásában a madár sokkal szabadabban száll :o)
Előzmény: közt-es állapot (14477)
közt-es állapot Creative Commons License 2009.02.12 0 0 14479
scifiben oké, de IRL????
Előzmény: Törölt nick (14478)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.12 0 0 14478
Pedig réges-régen egy messzi-messzi galaxisban elkezdődött a klónok háborúja :-)
Előzmény: közt-es állapot (14477)
közt-es állapot Creative Commons License 2009.02.12 0 0 14477
és ez benne a szép. a klónoktól én konkrétan megijednék...
Előzmény: TLies (14476)
TLies Creative Commons License 2009.02.12 0 0 14476

Én erről csak azért írtam, mert Dia említette, hogy nem akarja itt Bill kapitányt ajnározni :o) pedig lenne mit .o)

Nem akarok róla beszélni, mert különösebben nem érdekel, főleg az nem, ami a zene mögött van - vagy akár a T1 mögött - mert akkor hal meg a zene, ha azt kezdjük el firtatni, hogy mi van mögötte.

Viszont ma reggel a kedvenc cédémen rajta volt a Szállj fel szabad madár is - Vikidáltól - bármennyire is kedvelem Imrét - a két dal - e két megformálásban abszolút másként, sőt másról is szól :o)

Előzmény: közt-es állapot (14475)
közt-es állapot Creative Commons License 2009.02.12 0 0 14475

tudom, hovájutezavilág. ne kezdjük újra. vagy ha igény van rá: "akarsz beszélni róla?"

 

erre mondtam, hogy evilágon történnek dolgok. vagy elviseljük, vagy hőzöngünk ellene. vagy tetszettek volna forradalmat csinálni, Koppánydöntő alatt Székházat hackelni :-P

Előzmény: TLies (14474)
TLies Creative Commons License 2009.02.12 0 0 14474

Csak tudod, az utóbbi időkben - szerencsére mostanában már nem - nagyon is megtiporták ezen embereket - támadták őket - ami csupán egy műsor felvezetésének a része volt - s mindez nagyon negatívan hat a királyi ifjak kibontakozására, mert sajnos jelenleg nem képesek arra - sajnos ezt az idő múlása egyre jobban alátámasztja -  amire apáik képesek voltak - ezért érdemes néha megemlíteni bölcs királyaink hős tetteit! S mostanság sajnos a vagyon adja a királyi rangot, s nem a nemesi mivolt...

Előzmény: közt-es állapot (14473)
közt-es állapot Creative Commons License 2009.02.12 0 0 14473
én is bennevagyok az "előttetek fejet hajtunk, fogadjátok hódolatunk"-életérzésben, mert megérdemlik, a legtöbben, DE: jó bornak nem kell cégér. ami evidens, azt mindek bizonygatni? akkor mindjárt gyanút fogok, ha vkinek támaszték kell... Bill a király, az tuti. sokat jártam régen bulijaira. de a királyfiakat is észre kell venni néha :-)
Előzmény: TLies (14472)
TLies Creative Commons License 2009.02.12 0 0 14472

Hát ez most olyan volt, mikor egy vacsorára az a maximális dícséret, hogy hát... szép volt a teríték .) Feke nagyon is jó - csak kicsit többet kellene törődni a szöveggel - akár magyarul, akár angolul. Remélem valaki egyszer megmondja neki ezt... 

Ami pedig Bill kapitányt illeti - vagy akár a többi "öreget" - bármikor lehet őket dicsőíteni - s bárhol - mert az elmúlt negyed évszázadban ők alkották a magyar rockzenét! Pont ma reggel hallgattam Makrai Júdását - fiatal volt, amikor felénekelte - de az az éneklés nem csupán egy dal eléneklése, hanem benne van maga az ember. S nekem mostanság ez néha kicsit hiányzik. Palinál is ezt hiányolom néha.

Ezekután a kedvenc cédémen jött a Rossz vér - erre viszont azt hiszem, hogy egy külön fórumot lehetne nyitni .o)

Előzmény: Törölt nick (14471)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!