Keresés

Részletes keresés

Romantique Creative Commons License 2008.12.15 0 0 524
ha nem megy a hiperlink, hát nem megy: de akkor is fenomenális!

http://www.ende.hu/video/e8a8541291882f81d31c
Romantique Creative Commons License 2008.12.15 0 0 523
<A HREF="http://www.ende.hu/video/e8a8541291882f81d31c">Szerintem messze a legjobb azok közül, amiket láttam. Ha van egy fél órád, ezt ne hagyd ki!</A>
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.11.16 0 0 522
és úgy hagyott, álló fasszal?
Előzmény: lala250 (520)


csajszi25 Creative Commons License 2008.11.15 0 0 521
Lala mi az email címed ?
Írj nekem a boceculebraspam@gmail.com- ra kérlek
Előzmény: lala250 (520)
lala250 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 520
Nemrég nagyon jó élményben volt részem . Gyógymasszázsra jelentkeztem be egy uj /általam még nem látogatott / masszörhölgyhöz .
Zuhanynál sajnálatos baleset történt az alsóm vizes lett . A masszöz nem volt szégyenlös , inkább adott egy kis textiliát . Letakart . A fordulásig semmi gond nem volt . Majd mikor megfordultam és töröközö le akart esni , inkább lesegitette. Közölte hogy egy minimális plusszal segit oldani a zavarom . Azóta hozzájárok :)
Részletesebben :
Gyengéden simogatta a combom , egyik kezével a fenekem felé a másikkal körbe körbe a herék alatt . Majd a hasam, mellkasom , szóval fantasztikus élmény volt .
trener58 Creative Commons License 2008.10.03 0 0 518
Kedves Csajszi!
Ha még aktuális, engem érdekel, és illik reám a követelmény.
Üdv:
István
Előzmény: csajszi25 (508)
GavallAir Creative Commons License 2008.09.22 0 0 517
Sziasztok!
Mostanában a férfiak élményeiről van szó, de érdekelne, pl egy nő mit élhet át ilyenkor?

A párom, még mielőtt összekerültünk, részesült ilyen masszázsban. Elmondása alapján igen jó volt neki, el is élvezett. Állítólag úgy, hogy csak a masszírozástól, meg azok a pontok érintésétől. Jó volna részletesebben, de nem nagyon szereti, ha faggatom erről. Nem tudom miért.
Erőltetni se akarom, csak megadni neki azt, amit élvezne.

A szexet nagyon élvezi velem, jókat élvez, igyekszünk változatosan gyakorolni, minden féle formát. Masszírozni is szoktam, de hát én nem tanultam a maszázst - bár az is nagyon jól esik neki.

Lehet azért nem beszél róla, mert akkoriban elhanyagolt volt a nemi élete, mikor ezt megélte. Engem meg szeret, és nem hiszem, hogy bevállalná mellettem egy idegen kéztől (???) való élvezetet. Viszont sztem azt se szeretné, ha én alávetném magam gondos kezeknek. Titkon azért kipróbálnám, de félek, hogy megrontaná meghitt egymás iránti érzéseinket. Mindketten monogámok vagyunk.

Szal a kérdésem az lenne, vajon a nők hogyan élik meg? Mint a férfinak a spricc, a nőnek az orgazmus más formája adatik. De lehet csak a kéztől? (persze lehet csak a kéztől, de egy masszázsszalonra gondolok, hogy ott meddig mennek el nők esetében)
Vagy a (férfi)masszőr bevállal aktust is?
Gondolom igen- de a párom szerint ilyen nem volt. (elmondhatná, ha volt, más dolgokat nyíltan elmondott)

viper737 Creative Commons License 2008.09.21 0 0 516
Na, hogy vki kicsit bővebben is válaszoljon :) Akihez én járok az enged spriccelni, de sztem ez mindenhol így van. Egy másik nőnél is voltam már és ott is mehetett, még meg is jegyezte, hogy "hú mint a vúlkán:D" :) Na szóval leterít egy fehér lepedőt, leápol :D, majd levezeti a feszültséget :D Én pl egy hatalmas mellű csajhoz szoktam járni, úgyhogy én orálszexet nem is szoktam kérni, csak kebelszexet. A spricc meg mehet a mellére, melltartójára, de persze még magamra is visszacsapódik :D Szóval amerre a sperma lát.... :D De amúgy tényleg próbáld ki, és megtudod :D
Kanis Creative Commons License 2008.09.19 0 0 515
Próbáld ki, majd megtudod.
Előzmény: ANagyMan (512)
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.09.18 0 0 514
nem örömlányról beszélek. Még a hülye is tudja ha ha egy masszázs 5 rongy felett van ott minimum ki kell verni a kuncsaft faszát, mese nincs. Szóval azért mondom, hogy 18ért nem tudom mit kapsz cserébe de mindegy, a te lóvéd. Gondolom arra gerjedsz benne, hogy nem faszkiverős és izgat, hogy esetleg te lehetsz az első nála aki megtöri.
Előzmény: Törölt nick (513)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.18 0 0 513
nézd.. Én nem éreztem lehuzásnak azért is irtam hogy elégedett voltam és vagyok is vele!
A mai napig ha tehetem meglátogatom.
Viszont ha Te örömlányt keresel szerintem nem jó helyen kopogtatsz nála!!
"csak" egy spriccre tényleg sok 18000 forint
Előzmény: Törőlt_nick (511)
ANagyMan Creative Commons License 2008.09.17 0 0 512
Gyerekek,

ahhoz szólnék, aki járt már iylen masszázson :

ha Nő csinálja pasinak, amit magam is szeretnék, lévén, hogy pasi vagyok, a spriccet hova engedi a hölgy?

És mégegy : hogy engedi spriccelni : ameddig megy, messzire, vagy visszafogja, és csak csurdogál a sperma, vagy a szájába, vagy hogyan?

NM.
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.09.16 0 0 511
kicsit lehúzott, nem?  Mi az anyjára kért 18-at, a riszálásra? Álló fasszal elnegedett 18-ért, hát azért ehhez pofa kell. 
Előzmény: Törölt nick (504)
monicsabi Creative Commons License 2008.09.15 0 0 510

nekem is volt (van) szerencsém az emlitet hölgyhöz nem is egy alkalommal..
rendkivül tüneményes kis termetés figyelmes és eddig minden alkalommal 100%-ban megvoltam vele elégedve!

andrzej Creative Commons License 2008.09.14 0 0 509
Budapesten ismer valaki olyan szolgáltatót, aki prosztatát is vállal? Netán az a fő profilja.
csajszi25 Creative Commons License 2008.09.14 0 0 508
Tantra masszázsról és filozófiáról készülő filmhez keresek partnert.Olyan jelentkezését várom aki ért a masszázshoz és akar tanulni.
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.10 0 0 507
igen valóban a balaton északnyugati részénél található kisvárosban Tapolcán voltam!
Ismered a hölgyet Te is?
Bon-Sai Creative Commons License 2008.09.09 0 0 506
Sőt, esetleg Balaton északi part, annak is a nyugati vége felé? :-)
Előzmény: Törölt nick (505)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.09 0 0 505
Dunántúli város??...:)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.08 0 0 504

Legutóbb egy vidéki kisvárosban találtam rá egy igazi gyöngyszemre!
Pár napig a munkám miatt tartózkodtam vidéken és az estémet akartam szinesebbé tenni.
A neten találtam erre a tündéri kis nőre aki intim kozmetikai szolgáltatásokat nyújt vendégeinek.
Tettem egy próbát és irtam neki egy emailt amire nagyon hamar válaszolt. (kisvárosi környék jelleg miatt nem ad meg telefonszámot a netes weblapján)
Elsőre sajnos nem állt kötélnek úgy ahogy én gondoltam ragaszkodott hozzá hogy Ő csak szex mentes dolgokat hajlandó bevállalni.
Sebaj gondoltam teszek egy próbát, elmentem hozzá !
Délelőt 10-kor magánlakáson fogadott egy telejesen új társasház első emeletén
mindenhol tisztaság pedantéria stb...
Kicsit beszélgettünk (nagyon inteligens a hölgy) gyógyteával kinál kellemes halk zene szolt a háttérben. Próbáltam rávezetni mit is szeretnék de mindig kitért a válasz elől.
Végül alkudozással odáig jutottam hogy hajlandó volt adni egy ionos arcmasszázst és egy intim epilálást teljesen mezittelenül.
Mondanom sem kell mikor levetkőzött a vérnyomásom 150-et verdeste..
Egyszerüen tüneményes volt szép arc csodás,  kellemesen nagy, telt cicik
, darázs derék, gyönyörű popó és az a punci ....   hú.. még mindig feláll ha rá gondolok!
Az arcmasszázs önmagában nagyon jó volt teljesen kikapcsolt az idilli hangulat
arra a pár óraára mig nála voltam ha jól emlékszem többet voltam kicsivel mint kétóra.
Sajnos az aktusra nem tudtam rávenni (a cicit és a gyönyörű puncit simogathattam ez volt a max.) elmondása szerint nincsen az a pénz de mint néztem a lakást nincsen rászorulva.
Összeségében nagyon jól éreztem magam rendkívül nyugodt környezetet teremtett számomra a kellő erotikus füszerezettséggel vegyítve.
Végén fizettem majd pedig elégedetten távoztam ami szerintem abszolút korrekt volt (ha jól emlékszem 18-at fizettem)




cortebert Creative Commons License 2008.08.26 0 0 503

Szia!

Segítenél ? magadnád nekem is az említett masszőrpár utolérhetőségeit?

Előzmény: herélő (419)
cortebert Creative Commons License 2008.08.25 0 0 502

Szia Tanga Zsuzsi!

Térden állva könyörgök azt a címet írd meg légyszí ahová jártok!Tizenhat év házasság, egy év külön élés után ismét egymásra találtunk a nejemmel. Nem akarom megint elrontani és megprobálok ezzel segíteni a kapcsolatunkon. Idáig semmi gond és talán jobb , mint valaha de tényleg szeretném ha így is maradna.

t.j.greg Creative Commons License 2008.06.18 0 0 500

Ausztriában lehet kapni 10 euro körül masszázs DVD-ket. A berlini Tantra-centrumban vették fel őket. A filmhez külön bonus audio cd-is van.

 Tantra-masszázs

 Tao-masszázs

 Yoni -masszázs

 Ayurvedikus -masszázs

 

megtekinthetó a www.tantrazentrum.de honlapon az előzetes

Előzmény: BSBB (491)
intim érintés Creative Commons License 2008.06.10 0 0 499

Oh! Nagyon örülök, hogy újra látlak Sabrina!

 

Előzmény: sabrinana (498)
sabrinana Creative Commons License 2008.06.10 0 0 498

Lány buliba keresünk 3 olyan pasit, aki erotikus masszázzsal kényeztetne hármunkat.

A bulinak ez lenne a fénypontja.

 

Pinologus Creative Commons License 2008.05.18 0 0 496

Az APEH nevében, pozitív példák felsorakoztatása érdekében, kérek minden kedves nicket, aki tud még helyről, ahol számlát adnak a leírt aktivitásról, sorolja ide fel.

Én kezdem:

_______________

Sajna, csak ennyiről tudok.

Előzmény: lesipotlo (495)
lesipotlo Creative Commons License 2008.05.18 0 0 495
Sziasztok!

Erotikus masszázs, egy újságíró szemével:

Kéjes ellazulás Szombathelyen
Gemini 50 Creative Commons License 2008.05.13 0 0 494
Szia kedves joe.m@******.sk !

Ügyes vagyok, a barátom gépéről válaszoltam az imént. Javítás értelemszerű.
üdv:
Gemini50
iq726 Creative Commons License 2008.05.13 0 0 493
Szia kedves joe.m@******.sk !

Valami kommunikációs hiba léphetett fel a levelezés vonalán, mert visszajött a Neked küldött válaszlevelem. Egy fontos üzenetem van számodra. Valami más címet adj meg, talán azt nem dobják vissza. Szerintem megérné.
szia:
Gemini50
BSBB Creative Commons License 2008.05.06 0 0 492

Valószínű uo. származik:-))

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!