Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Koli Creative Commons License 2008.04.23 0 0 742
Pénteken lesz átvéve egy 1.2T, 5 ajtós Monaco :-)
Előzmény: PanaC (741)
PanaC Creative Commons License 2008.04.23 0 0 741
Gratula az autohoz, jo valasztas :)

Nekem amilyen beteg vagyok, most az uj Clio Grand Tour tetszik nagyon az 1.2es turbos motorral :)
Előzmény: Johnny1975 (740)
Johnny1975 Creative Commons License 2008.04.22 0 0 740
Egy nagyon rugalmas kereskedésnél találtam egy Honda Jazzt. A rugalmasság alatt értem, hogy kiválasztottam a színét a zsír új kocsinak, ő rátette a matricát, hogy tesztautó, de senki nem használja (amikor átveszem lesz benne kb 80 km. amit egyszerűen bele kell rakni, de ügyfél nem használja). Ezért a mutatványért több 100 ezer Ft-al kerül kevesebbe, hiszen tesztautó :-) Ja, és eladni nem áll szándékomba, mert végre nem francia :-)
jaraka Creative Commons License 2008.04.22 0 0 739
igen , sajnos a cilok nem tartják az árukat és elég nehéz eladni öket :(
a Honda viszont helyes döntés!!nem fogod megbánni!!!!
ha szabad kérdeznem ujonnan veszed ill használtan és milyen Hondát szeretnél?
(ja és Hondával nem lesz gondod az eladásnál.. ha szép akkor tuti hogy hamar találsz rá vevöt , persze csak ha majd netán elakarod adni :P )
Előzmény: Johnny1975 (738)
Johnny1975 Creative Commons License 2008.04.22 0 0 738
Én 2,8 millió Ft-ért vettem 5 éve, jelenleg ugyanez 2,7 millió, plusz az enyém felszereltsége (legalább 2,8 millió Ft). 5 évvel ezelőtt a szintén 5 éves Suzuki Swiftemért sorba álltak (pedig alapfelszereltség volt), akkor 1 millióért adtam el. Ez a sz.rtalicska meg csak ennyit ér?! Talán ezért veszek Hondát :-) Szóval légy erős, ha eladni akarod, mert egyrészt semmit nem ér, másrészt lasszóval foghatod a vevőket :-(
PanaC Creative Commons License 2008.04.22 0 0 737
Hi,

Hát a te infód se azt erösíti, hgy jó biznic oda vinni az autót eladni....
Masik, 2003as clio piaci ara ilyen alacsony? 1,3? nagyon nem tartja az árát.... megkérdezhetem mennyi volt az új ára?

(nekem Clio 2m van és lassan szeretném lecserélni...)
Előzmény: Johnny1975 (736)
Johnny1975 Creative Commons License 2008.04.22 0 0 736

Sziasztok!

Ma felhívtam a fent nevezett céget, ahol az ügyfélszolgálatos szerint 1,3-1,4 m Ft-ért vennék meg a kocsimat. Ezen felbuzdulva elhajtottam azt a vevőt, aki 1,25 m adott volna érte. Átmentem Debrecenbe, elb.sztam egy fél napot, abszolult fejetlenség, még az épület sincs kész, és a vége 850 ezer forint!!!! (A kocsi egy 5 éves Clio, 47 ezer kilométerrel, légkondi stb.)  Na erre varrjatok gombot. Az ügyfélszolgálotossal közöltem, hogy milyen sérülés van az autón (két apró horpadás a tetőn, amit a helyi díler szerint kb 10 ezer Ft-ból lehet kijavítani), ennek ellenére ez a végösszeg. Mit mondhatnék erre?! Vicc az egész (hogy finom legyek). Az eltöltött idő alatt egyetlen tulaj sem hagyta ott a kocsiját (pl. egy kb 11 éves Daewoo Nexia-ért 100.000 Ft-ot adtak volna, természetesen a tulaj ahogy meghallotta az összeget, indította a motort...)

Vélemény?

Proford Creative Commons License 2008.04.19 0 0 735

A A A ...z autó eladó !
[www.fordgalaxy.mlap.hu] éés [www.sx4.mlap.hu]
mategyurcsovics Creative Commons License 2008.04.16 0 0 734
Nem tudom náluk mit takar a rövid időn belűl visszahívás, de engem két napja nem sikerült. Az autó elkelt. Na sebaj "1madárral (én)" kevesebb :-)
Előzmény: mategyurcsovics (725)
kerkyra Creative Commons License 2008.04.16 0 0 733
Ezeket arra gyártották, hogy menjenek - a német oldalakon 300000 kmeket használják és utána adják el őket! (Nálunk sokan akkor nyugodtak amikor látványosan átverik őket - 4 éves és csak 60000km van benne - Ja, persze!) Ebben meg97000km Ja persze!
Előzmény: lakoverda (729)
jaraka Creative Commons License 2008.04.15 0 0 732
szerencséjük , hogy megkaptam..
de inkább nem is mondok semmit..
Előzmény: Golfracing (728)
EZsolt Creative Commons License 2008.04.15 0 0 731
Proford Creative Commons License 2008.04.15 0 0 730
És a suzuki sx4 ? www.sx4.mlap.hu

Linkcsere ? :)
lakoverda Creative Commons License 2008.04.14 0 0 729
Na ez az autó itt szintén eladó! Igazi ritkaság,az állapotát tekintve!
www.fordgalaxy.mlap.hu
Versenyképes áron ínyenceknek eladó!!
Na így körbejárhatod a témát ha ilyen autót akarsz,amit itt nem tudsz meg azt nem is kell tudni.
Üdv.
Golfracing Creative Commons License 2008.04.14 0 0 728
Jaraka. erről nem beszélhetünk tudod. de én kaptam :D Lehet Csókos vagyok :D de ne aggódj te is megkapod
Teo papa Creative Commons License 2008.04.14 0 0 727

Halihó

 

Pár év múlva szeretnék nagyon egy ilyen autót venni :-)

 

Teo >

Előzmény: mategyurcsovics (725)
soonó Creative Commons License 2008.04.14 0 0 726
Nájn. Nájn. Nájn! Gyöjjenek ők, így megspórolod az idegbajt:) Fénymásold le a forgalmit!
Előzmény: mategyurcsovics (725)
mategyurcsovics Creative Commons License 2008.04.14 0 0 725
Sziasztok!
Elszeretném adni, az autómat elég sürgősen. Felhívtam különböző helyeket, ahol azonnal készpénzért vásárolnak. 2,5m-nál nem akartak többet adni sehol sem érte. Utolsó körben próbajeleggel felhítvam az AAA-t és rákérdeztem, hogy mennyiért vennék meg, és mondtam nekik, hogyha egyezik az elképzelésünk az árról illetőleg, akkor még ma kiviszem nekik Budaörsre. Várom a hívásukat. Én szvsz. nagyon reális áron árulom az autót, mivel sürgős lenne. A link:

http://www.hasznaltauto.hu/1853673_bmw_525d_2001

észrevételek/ tanácsok esetleg a hírdetéssel kapcsolatban?
jaraka Creative Commons License 2008.04.12 0 0 724
az a baj , hogy ö 1.6sport-ot keres. :(
Előzmény: PanaC (723)
PanaC Creative Commons License 2008.04.12 0 0 723
szia,

Egész pontosan a párom autója,

ilyesmi adatokkal:

-Jármű adatai:--
Jármű fajtája: személyautó, külföldről
Gyártmány: Honda
Típus: Civic
Üzemanyag: Benzin
Henger űrt.: 1396
Futott km: 93000
Évjárat: 2003.6.27
Műszaki vizsga érv.: 2008.12.12
Zöldkártya érv.: 2010.1.29
Szín: sötét kék
Metál: igen
Jármű állapota: Megkimélt
Szervíkönyv: Van, vezetett
Kivitel: ferdehátú
-------------------------------

--Extrák:--
- légzsák
- elketromos fűthető ablak
- szervokormány
- manuális klíma
- centrál zár
- CD-s autórádió
- ESP (menetstabilizátor)
Előzmény: jaraka (722)
jaraka Creative Commons License 2008.04.12 0 0 722
milyen Civic pontosabban? :P mert 1ik ismerösöm pont Civic-et keres.
Előzmény: PanaC (721)
PanaC Creative Commons License 2008.04.11 0 0 721
Sziasztok,

Itt olvasgatom ezt a fórumót bár én nem autó vétel előtt vagyok, hanem ellenkezőleg. Egy 2003as Honda Civicet adnék el amin még van hitel.
Szerintetek érdemes ezzel az AAAt megkeresni annak reményében, hgy vmi normálisabb árat mondanak? Az itt olvasott dolgok inkább riasztanak, mint a kedvet hozzák meg, nagyon olcsón nem adnám el az autót és a szükségesnél több időt se szánnék erre.

a Győri kereskedés lenne hozzám közel.


köszi,

jaraka Creative Commons License 2008.04.10 0 0 720
Ott dolgozoktól kérdezem.Ti kaptatok fizut??mert , hogy elég sokan nem kaptunk még fizetést.. és ez "1kicsit" bosszant.
jocika35 Creative Commons License 2008.04.02 0 0 719

HITMAN!--Ha nagyon kíváncsi vagy(mert úgysem hiszed el)-összehozlak azokkal,akiknél javítottam(volna) az autót és akikkel együtt tanúja voltam a gumik állapotának!-erre azért térek ki ennyiszer,mert hitetlenkedve álltok azelőtt,hogy bicskavágásszerű hasadások(kisebb nagyobb) voltak mind a négy gumi belső peremén...szóval ilyent bizisten még azok sem láttak,akikkel együtt néztük döbbenten a TÉNYT-akárhogyan is próbáljátok bagatellizálni-

Inkább(ha már aaa-sok vagytok) arra figyeljetek,hogy vajon kinek a felelőssége lehet mindez mert -ugye-ez rátok(az egész cég renoméjára) is rossz fényt vet.

És az ,hogy kinek mi 2-lagos,vagy 3-lagos --az mindegy,mivel sztem a mi(vevők)pénztárcánk nekünk fáj és nem nektek...

Üdv.

kaho01 Creative Commons License 2008.04.01 0 0 718
Sajnos volt már 130-is a részvény.
Előzmény: lifecare (717)
lifecare Creative Commons License 2008.04.01 0 0 717

Láttam egy érdekes dolgot a minap.

Az AAA részvényei a tőzsdérelépés időpontjától rohamosan csökkennek.

500 ft körül lehetett venni és most 207 körül jár.

Lesz ebből záróra vagy meg fog erősödni a dolog????

Szerintem lassan érdemes lesz elagdni a részvényeket annak akinek van. :)

Vagy most jön e fellendülés?

 

Írta egy tözsdés srác, hogy az aaa autós papírokkal

 

Amúgy csatlakozom Anzo-hoz és annak látom értelmét ha értelmes dolgról beszélünk és nem egymást fikázzuk, ugyanis ebből nem fogunk tanulni.

 

Egyéb iránt szeretnék reagálni spájbl vagy kinek a hozzászólására:

Haver te már bebizonyítottad hogy egy szerencsétlen flótás vagy akit a -ha pár oldallal visszalapoztok- a hülyeségei miatt szavazott le mindenki.

Bár tőled nem is vártunk mást mint a sötétséget :):):):):)

 

soonó Creative Commons License 2008.04.01 0 0 716
Haver vett egy új autót.................../fene a pofáját/........szóval a régit beszámították. Megállapodtak az újra, a régit meg tényleg nagyon magas áron "megvették" .Mondták, hogy fél év múlva jön meg az új, addig használja nyugodtan, majd a régit itt hagyja-újat viszi.
Mikor kész volt, hazamentünk mondom gyorsan dobd fel újsághírbe, és add el ha tudod, mert azt az irreálisan magas árat csak a hülye fizeti ki, a kereskedő biztos nem. Majd azt mondja, hogy a fél év alatt itt karcolódott-ott kerregett, mégsem adnak érte annyit.

Szóval, ha szemrevételezzük az árut, és megírtuk róla a diplomát, akkor nem hagyunk ott a kutyáknak semmit, visszük haza.
Előzmény: anzo97 (714)
soonó Creative Commons License 2008.04.01 0 0 715
Ezen nincs mit megosztani. Megtarthatod. :))) bocsi.:)
Előzmény: anzo97 (714)
anzo97 Creative Commons License 2008.04.01 0 0 714
Fogalmam sincs, hogy miröl beszélsz! Honnan a fenéből tudod, hogy szar kocsit vettem? Nem 100 Km után vettem észre, hogy rossz a gumi hanem már az első próba úton. Egyből ki is cserélték, hogy meg nézzem hogy mi a szar a futómű vagy a gumi. Csak azt nem gondoltam, hogy utána visszacserélik a régire, ezért kellett visszamennem hozzájuk.

Azért jártok ide, hogy fikázzatok minden hozzászólást vagy azért, hogy megosszátok a tapasztalatokat?
Előzmény: HITMAN (712)
HITMAN Creative Commons License 2008.04.01 0 0 713
Affene, összekevertelek közben jocikával, ezért tőled elnézést kell kérnem.
Előzmény: HITMAN (712)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!