Keresés

Részletes keresés

Wic Creative Commons License 2011.03.26 0 0 435

Inkább azt mondanám, hogy a baloldali érzelmű emberek inkább a szavazóurnáknál szeretnek véleményt nyikvánítani a választásokon és nem az utcán.

 

 

Az utcán védené meg az MSZP a köztársaságot

A párt szerint az új alaptörvény ellentétes a demokratikus hagyományainkkal. Tovább »

forrás: Index.hu

 

Előzmény: Törölt nick (428)
Libertine Creative Commons License 2008.03.20 0 0 432

szánalmas... pont az a normális, ha a gyújtogató, kődobáló söpredéket kordában tartják

Előzmény: Törölt nick (431)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 424
Isznak, mint a gödény. ...Különben nem tudnának megberetválkozni!
Előzmény: Powersystem (422)
keszifan Creative Commons License 2008.03.17 0 0 423

Egy újbb MSZP-s provokáció, ezútta a szent Húsvétra (vagy -re?)

Külön figyelembe ajánlom a fellépők listáját.

 

Kedves Testvérem !

2008. március 21-én Pilisszántón, a Sziklaszínház fölött, a Boldogasszony Kápolna fölötti NAGY KERESZTNÉL Szertartást tartunk, ahova Téged és Családodat, Barátaidat szeretettel várunk!

A SZER a Húsvét, Nagypéntek, Jézus Bátyánk utolsó és legnehezebb, embertestben eltöltött napjára emlékezik, valamint ezen az estén Holdtölte is lesz, Mária Nővérünkről is megemlékezünk, s több különleges bolygóegyüttállás mellett, a Tavaszi NAPFORDULÓ is célkeresztünkben vagyon. A kedves és szép dallamokkal, énekekkel átitatott, csendes és magasztos szertartáson több neves magyar csoport, személy és hagyományőrző alakulat is közreműködik.

A SZERT megálmodta, a különleges látványról, hangzásról és a zenei lüktetésről gondoskodik:
Heffner Attila, Hő Fia, azaz én.

Közreműködik:
Dr. Czeke András az Aranyasszonyaival és Kanalas Éva, Pásztor Zsuzsa népdalénekesek.

Meghívott SZERELŐK:
Ordon, Tatus, Fehérholló Őskü és A Tűzmadár Táltos Dobkör, valamint
minden, a Pilis területén élő, működő hagyományőrző csoport és személy.

A SZER létrejöttéhez a MAGYAR SZENT KORONA ALAPÍTVÁNY ad erőt, segítséget. Rendezvényünk minden aznap a Pilisben tartott egyéb ima, imalánc csoportjait is szeretettel, szívesen várja a nap végeztével közénk. Aznap déltől egyébként az esti SZER kezdéséig, a helyszín egyik szegletében már mi is elvonulva, csendesen elmélkedünk és imádkozunk, felkészülünk.

A rendezvény szorosan kapcsolódik a pilisszántói Csillagösvény tetején felállítandó, a Boldogasszony Kápolna melletti, Szőnyi József és a helyi hagyományőrzők által szervezett 3 méteres, faragott, Hunyadi Mátyás szobor avatásához, mely 17 órakor kezdődik. (Mátyást annak idején Nagypénteken koronázták meg. A csillagösvény hetedik szobra Mátyás, s ezen neves nap is a hetes szám napja lesz.)

A szoboravatón közreműködnek:
Csabai János, Szőnyi Dóra, a Pilis Visszhang, Altorjai Attila, Gulyás Dénes, Szőnyi József.

Szertartásunk kb. 18 órakor kezdődik, közvetlenül a szoboravató ünnepség után. A mi ünnepünk egy - másfél órás, és ezután a helyiek tüzes nyílvesszők kilövésével kezdik meg a napfordulós, parázson járós ünneplést, majd a virrasztást, melyre szeretettel várnak mindenkit.

A Szerről film is készül, annak érdekében, hogy üzenete, energetikája és lelkisége minél több távoli rokonszenvezőhöz is eljuthasson majd.

Célunk a tavaszi MAGYAR FELTÁMADÁS előkészítése, erősítése, valamint az EGYSÉG megélése, szeretet-szándékunk kinyilatkoztatása, az ÉGI SZEMÉLYEK és ERŐK, az Istenség kérése, valamint a rügyfakadás, a tavaszserkenés várása, együttérzésünk kifejezése Jézussal és Máriával, s a nehéz körülmények között élő testvéreinkkel is.

Szeretettel hívunk a Tavaszi Napfordulós, Nagypénteki Nagyrendezvényünkre Pilisszántóra, 2008.03.21-én 12 órára !

Heffner Attila, HEFI - és a Szervezők
hefisaman@freemail.hu   http://taltossaman.hu
+36 20 /354 82 88/

A Pilis több pontján 21-én 12 órakor imalánc kezdődik, majd a résztvevők Pilisszántón gyülekeznek a szoboravatásra és az utána folyamatosan pergő programokra a fentiek szerint.
A programhoz kapcsolódnak a világ sok pontján a FŐLD megújulásáért, és a Népek Összefogásáért a hozzánk hasonlóan gondolkodók

IMÁVAL - ÉNEKKEL - TÁNCCAL - DOBOLÁSSAL.

Powersystem Creative Commons License 2008.03.17 0 0 422
Na legalább az alkohollal kapcsolatban közös nevezőre jutottunk :) A hülye politikusokat is inkább le kellene itatni bár soxor úgy viselkednek minth be lennének baxva. :)
Előzmény: Törölt nick (421)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 421
Télleg! Egy bennfentes elvitt egy helyre, ahová csak helyiek járnak, ott a sör jó volt és a kaja finom, bőséges és megfizethető.De a hely cifra nevét elfeledtem... Tán valam krokodilhoz címzett valami vót...
Előzmény: Powersystem (419)
dermedwe Creative Commons License 2008.03.17 0 0 420
Az MSZP mindenre képes ezt tudjuk, hiszen ha igazat mond hazudik, hazudni meg nem szokott, innetől fogva a fene megette.

Nehéz dió magasztalni azon embereket akik filozofikus mivoltjuk miatt kedvelik -e réteget, nem megvetendőek, csak érhetetlenek.

Miként lehet elhinni valakinek, hogy ha a "Tesco" betör az e.ü. piacra az jó lesz, mert kb. így van eladva a dolog. hm...

Tipikusan:
Gyurcsány az országot járva látja, hogy egy gyermek az újszülött kismacskákat pakolgatja:
- Ez is szoci, ez is szoci, ez a macska is szoci...
Gyurcsány nagyon megörül. Megsimogatja a kissrác fejét és
megdicséri.
Pár nappal késobb ismét arra jár, és látja a fiút, a kismacskákat pakolgatni:
- Ez a macska fideszes, ez fideszes, ez is fideszes...
Elkomorodik Gyurcsány, megkérdezi a fiút:
- Mondd csak, hogy lehet, hogy múltkor még szocik voltak a macskák, most meg már fideszesek?
Mire a fiú:
- No hát ezt sem látja a bácsi? Kinyílt a szemük.
Powersystem Creative Commons License 2008.03.17 0 0 419
Oda nem mentem be mert drága meg amúgy is sokan voltak amúgy a külvárosban sokkal olcsóbb a sör meg a becher is :)
Előzmény: Törölt nick (418)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 418
Utoljára Prágában ittam jó sört, a Svejkben...Nyamm! :D:))
Előzmény: Powersystem (417)
Powersystem Creative Commons License 2008.03.17 0 0 417
fúúj! :) Én inkább maradok a sörnél abból bármennyit meg lehet inni :)
Előzmény: Törölt nick (416)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 416

Najó. Beismerem, hogy ittam kéccer 3.5 cl házi törkölyt /csak szőlő alappal, csumája nem vót benne!/, és kisérőnek 2x1.5dl házi kékfrankost/kecskeméti, homoki alapanyagból/.Ez nem kétséges, hogy javított az agyműködésemen.:D:))

A fenti receftet ajánlom Gyurcsánynak is, de ne akkor igya, amikor államot megy lopni.

Előzmény: Powersystem (415)
Powersystem Creative Commons License 2008.03.17 0 0 415
INkább a másnaposságé :)
Előzmény: Törölt nick (414)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 414
Essküszöm,hogy egy pillanatmüve vóót!! :D:))
Előzmény: Powersystem (412)
Powersystem Creative Commons License 2008.03.17 0 0 413
Nem emléxem rá, hogy folyamatosan népszavazósdit meg utcára vonulósdit akart játszani az akkori ellenzék.
Előzmény: Törölt nick (399)
Powersystem Creative Commons License 2008.03.17 0 0 412
Hát nem is! Inkább rajtad, hogy ezt ki tudtad nagy nehezen agyalni pedig nem lehetett könnyű! :)
Előzmény: Törölt nick (411)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 411
Az gyakori, hogy egy épelméjű önmagán tud a legjobban mulatni...Gondolom, te nem magadon szoktál a legjobbakat mulatni... :D:))
Előzmény: Powersystem (398)
Kamukáze Creative Commons License 2008.03.17 0 0 409
Az osi kinaiak kozott mostanra elterjedt atoknak szamit az "Alljon temelled Morvai Krisztina!"
Előzmény: Törölt nick (408)
Kamukáze Creative Commons License 2008.03.17 0 0 407
A kegyetlen joslatoknak is van hatara, keremszepen!
Előzmény: Törölt nick (402)
mavtelep Creative Commons License 2008.03.17 0 0 404
A mi kis MÁV telepünkön nagyon jó a gimnázium...
Előzmény: Törölt nick (375)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 399
erdekes hogy 98 es 02 kozott nem haborgott ennyire a nep !!!!!!!!!!!! nyilvan orban mint mini ducse most eppen kadar epigon ugyesebb politikus volt boszme elkuronal
Powersystem Creative Commons License 2008.03.17 0 0 398
"Minden épelméjü embernek összeesküvéselméletekre kell gondolnia sajna."

Ja és minden ép elméjű ember jót röhög ezen :)
Előzmény: Törölt nick (353)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 397
Gondolom nem hiányzik, hogy megmondjam a véleményemet az írásodról?
Előzmény: Álomvédelmi twist (388)
Powersystem Creative Commons License 2008.03.17 0 0 396
"Budaházy? Akit Magyar Gárda ünnepelt a biróságon?"

Ne zavard már össze a topiknyitót! Még nem múlt el az LSD hatása :)
Előzmény: joeyline (36)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 395
jo.te meg bujj bele zsiraf kurcsiba
Előzmény: Törölt nick (394)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 394

Arra még gyúrjál egy kicsit.

És imádd a törpét!

Előzmény: Törölt nick (392)
pampino Creative Commons License 2008.03.17 0 0 393
Budaházy egy öntörvényű senki!
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 392
mikor takarodik akarhova az mszp csurhe es az szdsz torpe csocseleke ?
Libertine Creative Commons License 2008.03.17 0 0 391
LOL, de szánalmas okfejtés.
Előzmény: Álomvédelmi twist (388)
Open Society Creative Commons License 2008.03.17 0 0 390

"az egész hátterében az Apró Antal, Apró Piroska, Dobrev Klára, Szilvásy György klán áll"

 

Ha ennyire átláttok a szitán, talán el kellene kezdeni ezt terjeszteni Budaházyéknál... Hátha megtörnek, és bosszúból nem fognak törni-zúzni a fővárosban.

Előzmény: Álomvédelmi twist (388)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2008.03.17 0 0 389

"egy színpadon álltak a fideszes országgyűlési képviselők Budaházyval meg Toroczkaival, együtt működtek, egymást magasztalták."

 

Bocs, de ez egy tipikus szelektív rekombinációs tudati jelenség. Szó sincs erről. Legföljebb egyszer fordult elő hivatalos Fideszes politikusokkal, de akkor se egymás mellett álltak, legföljebb egymás után beszéltek ugyanazon a színpadon, de az is lehet, hogy a színpad se voltak azonosak.

Előzmény: Aragorn (382)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!