Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Mmaca 2008.02.27 Creative Commons License 43488
Sajnos nem, megszűnt. Kiskunfélegyházán ha jól emlékszem a Jókai kisszövetkezet gyártotta. Amikor ideköltöztünk nem fért el csak négy elem, egy könyves részt máshova kellett  rakni. Szerettem volna tőlük egy sarok elemet, hogy úgy ellehessen rakni egybe. Már akkor sem működött a cég. Ez 2001-ben volt. Különben nagyon rugalmasak voltak, minden igényt kielégítettek, de üzletben is forgalmazták. Kecskemét Szeged ezt biztosan tudom.
Előzmény: szmine (43482)
Ibolya58 2008.02.27 Creative Commons License 43487

itt a többi fotó

Jolimama 2008.02.27 Creative Commons License 43486
Kedves Lívia! Pl. ilyen? Sok árvácskás minta van, nézz körül a recehorgolásos albumomban, és a horgolós ujságokban.

Ezt a gyöngyvirágosat légyszives küldd el nekem levélbe, felteszem az albumodba.

Előzmény: livia néni (43478)
evanet 2008.02.27 Creative Commons License 43485
Edit gyogyulást mielobb
Előzmény: szmine (43482)
evanet 2008.02.27 Creative Commons License 43484
Nagyon aranyos ez a kis nyuszko, a Horgicaé is nagyon édi
Előzmény: ágnes77 (43456)
evanet 2008.02.27 Creative Commons License 43483

Szép napot kivánok mindenkinek.

Munkahelyrol egy gyors bekukk. én jo lázasan meredek itt a monitor elott, megint elkapott ez a fránya virus, azt hiszem ebbol fekvés lesz.

Mmacaa nagyon szépek a teritok a cicád pedig aranyos

szmine 2008.02.27 Creative Commons License 43482

Sziasztok!

Mára teljesen lerobbantam, megyek délután orvoshoz.

Örülök, hogy rendeződött ez a tegnapi félreértés, bár már a végefelé semmit sem értettem.

Mmaca szépek a munkáid és a szobátok is.

Képzeld úgyanebből a szekrénysor típusból van a mienk is, de nekünk a Te két balszélsőd helyett két másik elem van. Nagyon szeretem, sokáig keresgéltünk, azóta sem láttam szebbet. Jó látni ezt a képet! Úgy hallottam a gyár már nem létezik.

Előzmény: Mmaca (43474)
hajocsipke 2008.02.27 Creative Commons License 43481

Üdvözlet.

HORGICA!

GONDOLOK RÁTOK, JOBBULÁST ÉS GYÓGYULÁST KÍVÁNOK!

Nagyon remélem, hogy hamar emlék lesz ez az egész kórházi ottlét.

Elkészítettem egy szép recepillangót...és elrontottam.

Most újra készítem.

Még jó, hogy a neten nem terjed a baci..most adhatnék torokfájós-némulós-köhögőset, és az nem volna jó!

Meg elkezdtem kötni tanulni magamtól...de már megőrültem.

Szemfelszedés megy. Ezt mamim megmutatta. Hát utána még nem, de nagyon szeretek "megőrülni", és megküzdeni a tudásért.

Node.

Lehet, akkor tvn képtárba újságokból feltenni? Ugye nem kell tartani szerzői jogi támadástól?

A régieket elkezdem feltenni, amit ígértem (horgolt négyzetek és olasz kötésiskola)

Meg amit érdekesnek találok még.

Igyekszem.

Üdvözlet, kissé lelassultam.

Vicus_35 2008.02.27 Creative Commons License 43480
Mondom én, hogy nagyon szép az a szönyeg!!! Ha egyszer majd felnőnek a gyerekek én is veszek egy ilyet:))))

Én most tagtoborzásba kezdtem. Van egy kismamás fórum, ahol elég sokan kézimunkáznk. Invitáltam Őket ide is. Remélem nem baj????
Előzmény: Mmaca (43474)
Ibolya58 2008.02.27 Creative Commons License 43479

Kevdes Jolimama:

megkaptam a leveledet!Köszönöm!Csinálok még fotót és fel fogom rakni!

Előzmény: Jolimama (43477)
livia néni 2008.02.27 Creative Commons License 43478

Nézzétek mit találtam ma, egy gyöngyvirágos mintát. Hiába, közeledik a tavasz.

Eddig még árvácskás mintával nem találkoztam Olyanja van-e esetleg valakinek.

HorgIca, remélem a fiad minél hamarabb meggyógyul, és Te is megnyugszol. Kívánok minden betegeskedő gyereknek felnőtnek mielőbbi gyógyulást.
lívia

Jolimama 2008.02.27 Creative Commons License 43477
Éppen most készültem a leveledet bemásolni.

Egy kis xszemes füzetet szeretnék felajánlani a hónap munkáira ajándéknak!Húsvéti terítők,díszek mintái vannak benne! Ibolya58

Ibolya, köszönjük a felajánlást. Leveledre válaszoltam. Ha nem kaptad meg, szóljál, több levelem is eltünk mostanában. Jolimama
Előzmény: Ibolya58 (43473)
Jolimama 2008.02.27 Creative Commons License 43476
Kedves beszand, a lényeget mondtad, még a vélt igaztalanság esetén is a megfelelő szavak használata, a hangneme.
Sajnálom, hogy nem ért oda a levél. Mivel szeretnéd Te is lezárni, nem küldöm el újra. Kerüljön pont a végére.

Merinka, Te még hiányzol.
Előzmény: beszand (43471)
Vicus_35 2008.02.27 Creative Commons License 43475
Sziasztok, jó reggelt, szép napot!
Mmaca 2008.02.27 Creative Commons License 43474

NappaliNappaliLujzika mosdikA félbelévő ananászos

A tegnap megígért képek és mégegy arról az ananászos terítőről amivel most vagyok félbe-sszerbe. A cicámat Lujzikának hívják..

Ibolya58 2008.02.27 Creative Commons License 43473

JOLIMAMA:

küldtem Neked egy e-mailt.

Ezekről lenne szó!

beszand 2008.02.27 Creative Commons License 43472

Drága a leveledet, nem kaptam meg. A hsz.-ből azonban minden lejött.

Köszönöm, és puszillak a kiállásodért beszand

Előzmény: Jolimama (43468)
beszand 2008.02.27 Creative Commons License 43471

Szia kedves Sorstárs!

A piruló smileit nem neked kell megkeresni. Zárjuk le a témát, kérlek! Mindenki hibázik, számítógépes rendszerek omlanak össze egy-egy tévedés miatt. A stíluson kell változtatni annak aki rosszul, rosszkor és nem a megfelelő személynek dobja oda a bántó mondatait,és akkor senki nem bántódik meg. azt hiszem Te is kaptál eleget! Mindenkit üdvözlök, zárjuk le a témát!! Szeretettel beszand.

Előzmény: Mmaca (43470)
Mmaca 2008.02.27 Creative Commons License 43470
Jaj, dehogy értelek félre, mostmár legalább tudjuk mi okozta a kavart. És még mit kínlódtam azzal linkkel, hogy be tudjam tenni... Kár, hogy nincs itt pirulós szmájli...
Előzmény: juhizs (43463)
LRJudit 2008.02.27 Creative Commons License 43469

Pamina!

Igen, láttam, végignéztem a honlapot, gondoltam ez más. Ha kéred, innen letöltheted.

Előzmény: Pamina (43466)
Jolimama 2008.02.27 Creative Commons License 43468
Szép, Békés napot Mindenkinek!

Perzsi, a képtáramban van talis album. Valamint Ágnes77 Picasás albumában is fennt vannak a talis képek.
Nem tudom, mit értesz azon, hogy a Picasán akarsz scennelni?

Mmaca, köszönöm a leveledet, válaszoltam ismét.

beszand, tegnap este válaszoltam a leveledre, de most úgy látom, hogy visszajött. Most akkor elért-e Hozzád, vagy küldjem mégegyszer?

Remélem, hogy Merinka olvas bennünket, és jelzi, hogy elért hozzá a félreértés története.

Kereszt szem, rég nem láttalak, tegnap este a receminták felkerültek Szedit albumába.

Ágnes, nagyon aranyos a nyuszikád. Mutasd meg a topikon, hogyan variáltad a tojásdiszítésen.
Ibolya58 2008.02.27 Creative Commons License 43467

Sziasztok ezen a szép napsütötte reggelen!

HORGICA:ez a nyúszi rettentő aranyos lett!

EVANET:nagyon klassz lett a babád!

Pamina 2008.02.27 Creative Commons License 43466
Van egy gyöngyös kokárdánk, http://www.tyukanyo.hu/articles/0/79/kokarda-3.html , de szívesen veszem a Tiédet is!
Előzmény: LRJudit (43465)
LRJudit 2008.02.27 Creative Commons License 43465

Pamina!

Kokárdát kérsz gyöngyből?

Előzmény: Pamina (43460)
LRJudit 2008.02.27 Creative Commons License 43464

Juhizs!

Elég sajátos volt ez a dolog!

Már csak Merinka tartozik!

Előzmény: juhizs (43463)
juhizs 2008.02.27 Creative Commons License 43463
ja, meg tőlem nem kért bejelentkezést, hanem egyből a saját lapomat láttam, viszont mivel be van nálam kedvencelve az NLC,ezért lehet, hogy azért vitt egyből a sajátomra.... hát igen, a technika ördöge azért rendesen működött a minap, de talán mindannyian tanultunk ebből az egészből.
Előzmény: Mmaca (43458)
juhizs 2008.02.27 Creative Commons License 43462
Jaj Kedves Mmaca, ugye nem értetted félre? Én csak azért írtam, mert szerettem volna segíteni tisztázni a problémát, tehát ezért írtam le, hogy mindenki a sajátját látja, bennem egyébként se merülne fel, hogy valaki egy az egyben le akarná, még a sorrendiséget is megtartva másolni egy képsorozatot ilyen formában és ilyen céllal, hogy sajátjának állítsa be. Meg nem is akarna senki a más gyerekéről azt mondani, hogy az az övé ;-) bár nem rossz darab az enyim , megjegyzem. (Anyai szívem és a szerénység...)  Szép, napsütötte, békés napot mindannyiótoknak.
Előzmény: Mmaca (43458)
szera2 2008.02.27 Creative Commons License 43461
Jó reggelt! Ezt a képet találtam ma reggel a neten, hátha valaki fantáziáját megmozgatja.
Pamina 2008.02.27 Creative Commons License 43460
HorgIca, a kérésem Hozzád is hasonló: jöhetne a honlapunkra vendégésgbe a nyuszid leírással együtt?
Előzmény: horgIca (43436)
Pamina 2008.02.27 Creative Commons License 43459
Kedves Ágnes,
feltehetnénk ezt a nyuszit a honlapunkra? ide: http://www.tyukanyo.hu/ ha még leírás is lenne hozzá, igazán nagyon boldog lennék :)
Előzmény: ágnes77 (43456)