Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

redbandy Creative Commons License 2007.12.06 0 0 87
Szomorú, hogy egy kb. 45 éves beteg ember csak sajnáltatni tudja magát és pont az index fórumain áll neki osztani az észt. Lehet, hogy itt tudtak volna segíteni egyes problémáidon, ha nem ekkora arccal állítasz ide.

(A Caps Lockot továbbra is kérem, kapcsold ki, mert olvashatatlan lesz tőle az írásod. Írj kisbetűkkel, lécci!)
Előzmény: izomagyu909 (79)
izomagyu909 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 86
viz--gáz--és gázszerelö,te tudatlan,nekem ,már multam van,nem ugy mint segg nyaloknak,nekik nincs jővőjük,csak a 2m sárga föld 2m mélyen,.tulok --oska..lovagolni mindenki tud csak te nem ,mikor melozol,ezért kapod ,baromi nagy lovét,mi?????????????dugd fel,ok.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: KoPe50 (82)
izomagyu909 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 85
TE LEHET HOGY,,AAA VAGY ÉN BÉS,.
Előzmény: KoPe50 (83)
izomagyu909 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 84
UGYLÁTSZIK ,JÓKOR VOLTÁL JÓ HELYEN ,MÁZLISTA VAGY,,MIÉRT NEM MEGY IGY CORÁNÁL,AMIT LEIRTÁL,NEKÜNK,HITEGETÉS,HALOGATÁS,IDEG ÖRLÉS VOLT.BOLDOG ÜNNEPEKET ,,,SZERENCSÉS KE.BÁRCSAK MINDEN IGY MENNE ,MINDEN HOL,.
Előzmény: peetr04 (48)
KoPe50 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 83
SW!

Te AAA vagy! Most már mindenki tudja! :)
Előzmény: stevie wonder (62)
KoPe50 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 82
"NEKED MI ÁLL MŐGŐTTED"
Így első olvasatra az általános iskola felső tagozata áll mögötte. :)
Előzmény: izomagyu909 (75)
izomagyu909 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 81
JÁRJ SZERENCSÉVEL,CSAK MEG NE BÁND,,OKX.ODA FIGYELJ MIKOR VÁGNAK ÁTT,VAGY ,,MEG.
Előzmény: 1.7td (53)
izomagyu909 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 80
a véleménednek ,,,HELYT ,,,ADOK,ÉS IGAZZ.
Előzmény: mentike (54)
izomagyu909 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 79
majd ha 1x agy infarcust kapsz,kiváncsi leszek ,mekkora lesz pofád ,ki hogy ir,,én szerencsáére 1 2 3 dolgot vesztettem el,igy irást is,és te minek örülnél infarcus után??????????????????????????????????????????????,,boldog ünnepeket ,,
Előzmény: redbandy (67)
izomagyu909 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 78
MIÉRT TEMÁR HÁTRA DŐLTÉL ,VAGY ELŐRE,,NEM MINDEGY TUDOD OKOSKA.
Előzmény: stevie wonder (62)
izomagyu909 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 77
25 ÉVI HIVATÁSOS SÖFÖR,ÉS AZÉRT VETTEM KÖCSÖG AUTOTT MERT 67% MOZGÁSKORLÁTOZOTT VAGYOK,ELFOG TŐPŐRŐDŐTT AGYADIG JUTNI???????????IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: aaafunclub (72)
izomagyu909 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 76
DE AKKOR MIKOR BEVOLT LYELENTVE ,,KATALIZÁTOR,,,ÉS RIASZTÓ,MIÉRT NEM CSERÉLTÉK KI,NA ERRE VARJ GOMBOT,HA TUDSZ,.GZT 153. ÉS HOVA LESZNEK ALKATRÉSZEK??????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: {Gabesz} (70)
izomagyu909 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 75
ÖCSI,NEKEM 25 ÉVI HIVATÁSOS SOFÖRSÉG ÁLL, OKÉ.NEKED MI ÁLL MŐGŐTTED ,MILLIONYI KM , CSAK EMBER NEMSZÁMIT ,,A HÁTULROL,MELBE,,REAKCIORA,UGY HOGY NE IRJ BAROMSÁGOKAT ,ORROD OTT LESZ AHOL ÉN GONDOLOM,OKÉ,AZT HOGY NÉHA 2 BETÜTT ÜTÖK LE ,,GERINCEMET KÉRDEZD MEG ,MERT ZSIBBAD JOBB KEZEM ,AZT HISZEM HOGY FÉLNI KÉNE EMBEREKTŐL ,KIKET ÁT VÁGTATOK,VEDD ELŐTÉRBE EZT IS ,,SZERINTEMM ,LAPOS LENNÉL ,MINT AZ ELEM,KIT KILAPITOTT UTHENGER,.
Előzmény: aaafunclub (72)
izomagyu909 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 74
URAIM,ÉS HŐLGYEIM,OLVASTÁTOK ,MAI ,,BLIKKET,,ÉRDEMES MEGNÉZNI ,MITŐL ESTÜNK EL,,,,,,,,TÉLI GUMI,,,,,OLVASVÁN,,,,,,,,,CARLIFÉT,,,,,MAJD MINDEN AUTÓRA ,,,IDÉZEM,,,KITERJESZTETT MÜSZAKI,ÉS ELEKTRONIKUS MEGHIBÁSODÁSRA VONATKOZÓ BIZTOSITÁS MAJD MINDEN AUTÓRA,,,NEKEM AZOTA SE JÓ RIASZTÓM,PEDIG ÁRÁBA BESZÁMOLTAB KIS EMBER MIKOR ÁTVETTE LEADÓTT AUTOTT, MIKOR ELADTŰÁK,LÁSS CSODÁT,,NEM MÜKÜDIK,A ROHADT LEVEGŐ,BIZTOSAN AZ A HIBÁS,!ÉS HIRDETÉSNÉL, SZÉP CSALŰÁD VAN ,,MÉG NEM TUDJÁK MIRE IS VÁLALKOZNAK,,,SZOVAL, PRÁGÁNAK ,ÜZENEM ,S.O.S. ALAPON CSERÉLTESSÉK KI SZAR ,RIASZTOMAT,MERT ,MINDENT MEG BOLYGATOK,FEJETEK FELETT ,VILÁGOS ,MIT IRTAM,, GZT 153,, KATALIZÁTORT ,MIT OTT VETETTEK MEG ,MÁR BE IS SZERELTÉK SZERELŐK,, MÁSKÉP MEGY IGY AUTOM,UGY HOGY LEHET CSIPKEDNI MAGUKAT.PRÁGÁBAN,,..KOVI,A GONOSZ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MERT AZZÁ TETTEK,ENGEMET 2X NEM FOGOK MULTIK MIATT ,AGY INFARCUST SZEREZNI,.ELÉG VOLT RENGETEG BLABLÁBOL,LÁSSUK A M E D V É T MI A TÉLI ALYÁNLATA. GZT 153.
Alejandro DeSilva Creative Commons License 2007.12.06 0 0 73
csak ezert regisztralni olyan gyerekes dolog...
Előzmény: aaafunclub (72)
aaafunclub Creative Commons License 2007.12.06 0 0 72
Minek neked autó? Jogsid van-é egyáltalán? Nem érteni miket írsz. Próbáld meg az anyanyelveden.

Csá
Előzmény: izomagyu909 (69)
BravoKrisz Creative Commons License 2007.12.06 0 0 71
Boldog Ünnepeket Neked is! :-)
Előzmény: izomagyu909 (69)
{Gabesz} Creative Commons License 2007.12.06 0 0 70
Ahogy itt elolvastam az alkatrészekről jutott eszembe hogy az unixba dolgozok mint és ami a legmeglepöbb hogy az aaa auto havi 5-6milliós forgalmat csinál csak nálunk. és hát nem a gyári alkatrészeket viszik.... szvl erröl ennyit én is ott vettem az automat de átnézettem meg minden meg amikor probakör volt megnéztem a szervizkönyvet és benne volt az elözö tulaj neve aztán felhivtam hogy mégis miért van itt az auto!szvl nekem szerencsém volt.
izomagyu909 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 69
hu,sziasztok,a KATALIZÁTOR KICSERÉLVE,,olyan máűs igy ,meg szerelök, segitő kézsége,igaz haver kipufogos vittem,kiss ,,++,,feltőltést kaptam,AAA,,után ,még a riaszto ,és feledés,, boldog ünnepeket minden ,poruljárt autósnak,okx,picit boldog vok,ti is ilyen érzést éljetek átt,.
BravoKrisz Creative Commons License 2007.12.06 0 0 68

Sziasztok!

 

Autót akartam eladni, elmentem az AAA-ba is. Jártam más kereskedésekben is, ahol normális kiszolgálásban részesültem a szotyit köpködő neppertől.  Gondoltam, ez mégis csak európai(bb) cég...

Előtte odatelefonáltam, mert bár budapesti vagyok, nincs közel. Egy telefonos hölgy megkérdezte, mit kérnék az autóért, s mit vennék helyette.

Mondom, hogy 1,2 millió alá nem mennék (szépségverseny győztes, szinte gyári Fiat Punto II Sporting volt, 2000 -es évjárat, 61.000 km-rel, szervízkönyvvel, stb). Azt mondja a hölgy, visszatelefonál. Vissza is hívott, hogy ez az ár reális, szeretettel várnak.

Én birka fülig érő szájjal indultam el. Amin keresztülmentem, azt már tudjátok: hosszas várakozás, forgalmi elkobzás, az autóm széthajtása (én sosem hajtottam úgy, mint az a köcsög!!!), aztán mosolyogva közlik, adnak érte 900.000 forintot, mert fényezve volt minden. A rétegvastagságmérő nem mutatja, aszerint gyári a fény, de nézzem meg: itt is narancsos, ott is, így gyárban nem fújnak. Mondom, egy pillanat, az autó hibátlan, s emiatt lealkudjátok az autó árának negyedét???

 

Mondtam, nincs üzlet - kérem a forgalmit. Másfél óra múlva kaptam vissza, összesen közel négy órát voltam ott, feleslegesen.

 

SOHA TÖBBET!

 

No meg, Alfát akartam venni. Neten láttam a  hirdetésüket, olyan Alfát hirdettek, amit venni akartam. Felhívom őket, megvan, mehetek. Elindulok, kiérek - eladva. Onnantól kezdve, folyamatosan hívogattak, hogy újabb Alfa Romeo került hozájuk, menjek el, nézzem meg. Kérdezem, milyen extra van benne? A hölgy nem tudta. És milyen színű? Hát ő azt sem tudja. Mondom neki, nem szeretnék 50 kilométert autózni át a városon habokra, küldjön róla legalább egy képet. Azt nem tud... Akko' mit akarnak eladni??? :-)

 

Bocs, a hosszért.

Előzmény: Caress(Karesz) (-)
redbandy Creative Commons License 2007.12.06 0 0 67
A billentyűzet bal oldalán alulról a harmadik gombbal tudod kikapcsolni a nagybetűket (CAPS LOCK felirat). Zavaró. Ha meg tényleg kiabálsz, az méginkább. Legalább ezt tedd meg, ha már a helyesírás nem megy! Köszi!
Előzmény: izomagyu909 (66)
izomagyu909 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 66
BIZTOS ,,AAA VAGY MERT ILYET NEM IR AZ EMBER ,MOST NÉZTEM LEVELEKET TOVÁBB,ÉN VETTEM ,NEM ELADTAM,OKÉ,NEG HULLÁMOKAT NE KÜLDJ FELÉM ,MERT AZ NEM JÓ,VILÁGOS.LEVELEIMBE MINDEN LEVAN IRVA ,PAPIR IS VAN MINDENRÖL,KETTÖNK KÖZTI KÜLLÖMBSÉG ,TE BAROMI NAGY FIZUT KAPSZ HÜLYESÉGEDÉRT ,ÉN INFARCTUST,ÉRTED KICSI MAGYAR,,.
Előzmény: izomagyu909 (65)
izomagyu909 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 65
HA VÉGIG OLVASTAD MINDENT AMIT IRTAM ,MÁR MESSZIRŐL RÁJŐSZ,,VAGY TE IS ,,AAA,,, VAGY.
Előzmény: stevie wonder (62)
izomagyu909 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 64
TISZTELETEM,ÉN IS KAPTAM, 50 000 FT OS BONUSZT,,GUMIVÁRÁRLÁSI BONUSZNAK JOBBAN ÖRÜLTEM VOLNA ,ENNYI IDEGESKEDÉS UTÁN, ÉN SOHA NEM MEGYEK ,,AAA,,, BA AUTOT VENNI, KÖSZIKE GZT 153,, PROBLÉMÁK MINDIG FENT ÁLL NAK ,MIT IRTAM,
redbandy Creative Commons License 2007.12.06 0 0 63
Egy ősi magyar mondás: aki kurvának szegődik, ne csodálkozzon ha megbasszák. Mindenki választhat, hogy eladja az autóját, vagy nem. Ha eladja, választhat, hogy maga bajlódik vele, vagy kereskedésnek adja el. Nyilván ha maga bajlódik vele, jobb árra is számíthat, viszont valószínűleg tovább tart, míg az autóból pénz lesz. Ha beadja egy kereskedésbe, előbb kaphat érte pénzt, de nem feltétlenül annyit, amennyit esetleg két-három hónap múlva kapott volna, ha maga bajlódik vele. Ezt gondolom mindenki tudja.

Évek óta folyik a médiából, hogy az autókereskedők hogyan húzzák le a népet, milyen próbálkozások vannak, hogyan lesz a két-három-négyszázezret futott taxiból 50 ezret futott csak bevásárlásra/gyerekcipelésre használt női autó.

Az, aki ezután használtautót vásárol, és életében nem hallott még a magyar autókereskedők viselt dolgairól, szerintem megérdemli a sorsát. Aki pedig eladni akar, ne a kereskedőt cseszegesse, hogy mér' csak ennyit ér ez a kocsi, hanem adja el saját maga. Rengeteg idegeskedést meg lehetne vele spórolni. Éljen a hosszú élet! :-)
stevie wonder Creative Commons License 2007.12.05 0 0 62
Szerintem mielott inarktust kapsz, ulj le, dolj hatra, pihenj egy kicsit, es kezdd elolrol a mondandodat, mert nem vilagos, hogy mi tortent. Pedig szeretnenk tudni :-)
Előzmény: izomagyu909 (61)
izomagyu909 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 61
én nem elöleget adtam ,hanem kilett fizetve egy böl,mikor megtudtam ,papirok ,nincsenek,,PERLEM,,de a tapadás idegesitett,ugy hogy nem én vok egyedül ki befaragott cégnél,ODA KÉNE FIGYELNI,,FEL VÁSÁRLÓKRA,,KIK LENYOMJÁK ÁRAKAT,,DIREKT HOZZÁ NEM ÉRTÉSBÖL,.
izomagyu909 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 60
ez a 2 autorol van szó.
izomagyu909 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 59
REMÉLEM NEM SÉRTETTEM MEG TREHÁNYSÁGAI MIATT SENKIT,CSAK ÉN DÜHŐNGŐK,MINDENRŐL PAPIR VAN ,UTOLAG MÉG CÉG JÓVÁ TEHETI BÜNEIT,NÁLAM , DE AHOGY MORÁLT ELNÉZEM,DIREK ERRE KIKÉPZETT EMBEREK VANNAK ,OTT,OTT,UGY HOGY LEHET TELOZNI,OKX,MÉG NEM KÉSŐ,KATALIZÁTORT MEG VETTEM OTT,A RIASZTÓ ,MÉG SEHOL,DE AZZAL ADTÁK EL,EZ DÜHIT,HOGY MIÉRT NÉZIK EMBERT BOHÓCNAK, 350 000 A VETTÉK VOLNA BE SUZUKI GC AUTOMAT AMI KIFOGÁSTALAN VOLT,ÉS BIZTOSITÓ MIÉRT ADOTT 640 000 ,, ENNYI LENNE ÁR RÉS AAA NAK, MERT TOTÁLKÁROSRA VERTE 1 DR,ENNYIT MÉG MERT MÁR NEM TUDOM DÜHŐMET FÉKEN TARTANI ,+ 1X NEM AKAROK INFARCUST KAPNI,.GZT 153. ELÖTTE ,,,HCT 156,AMI NINCS MEG.
izomagyu909 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 58
A TELEPEN SZOLTUNK,AZ 54 ,,AUTÓ VÁSÁRLÁSÁNÁL,VEGYÉK KI LEADOTT AUTOBOL R MAGNOT,ÉS FOLYIK OIL,??????????? MEG E CSINÁLTÁK,VAGY CSAK LETAKARITOTTÁK,??????????????MERT A KEZESE VOK,

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!