Keresés

Részletes keresés

mahulena Creative Commons License 2007.09.05 0 0 1456

Sziasztok!

 

Látom, hogy itt sok PC szakértő van, hátha tudtok nekem segíteni. Pierre Cardin PS 822 típusú babakocsim van, és nem tudom, hogyan lehet a teljes háttámlát vízszintesbe fektetni. Ha a használati utasításban leírtakat követem, akkor kb. csak a háttámla 2/3-a kerül vízszintesbe, a felső harmad (a papagájos rész) nem. Ha csak ennyire lehet kinyitni akkor viszont hogyan lehet a vízszintesen fekvő babánál becsatolni a biztonsági övet? Csatolok egy képet, hogy melyik babakocsiról van szó.

Köszi a segítséget előre is!

mahulena Creative Commons License 2007.09.05 0 0 1455

Sziasztok!

 

Segítségre lenne szükségem. Pierre Cardin PS 822 típusú babakocsim van, és nem tudom, hogyan lehet a teljes háttámlát vízszintesbe fektetni. Ha a használati utasításban leírtakat követem, akkor kb. csak a háttámla 2/3-a kerül vízszintesbe, a felső harmad (a papagájos rész) nem. Ha csak ennyire lehet kinyitni akkor viszont hogyan lehet a vízszintesen fekvő babánál becsatolni a biztonsági övet? Csatolok egy képet, hogy melyik babakocsiról van szó.

Köszi a segítséget előre is!

mercedes1111 Creative Commons License 2007.09.05 0 0 1454
Jóvanakkor : D
Nagyon komoly a gyermek : )) látszik, h élvezi a tökéletes bkocsit : )
És milyen szépen ül a medvén! : )
Előzmény: Törölt nick (1453)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.04 0 0 1453
Tök jó volt:) Zalában voltunk, aztán az Őrségben :) Teljesen bababarát helyek, az összes étteremben/üzletben stb. teljesen pozitív volt a hozzáállás, igazi felüdülés volt Bp. után :) (fú de rossz volt tegnap hazajönni...) (na jó, ha tökéletes lenne akkor nem kéne később egy esernyőkocsi is, de ez a kocsi már-már megközelíti a számunkra ideálist:)



Előzmény: mercedes1111 (1452)
mercedes1111 Creative Commons License 2007.09.04 0 0 1452
Huhh, akkor jó, örülök, h találtál egy tökéleteset! Ritka kivétel vagy : )
(Amúgy nyaralás milyen volt? Hol voltatok?: ))
Előzmény: Törölt nick (1450)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.04 0 0 1451
ja... ezt a kocsit vettük meg.
Előzmény: Törölt nick (1426)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.04 0 0 1450
Na. Az ABC design babakocsit imádtuk és megállapítottuk, hogy KELL az átfordítható kar. Nem azért mert Lilla nem szeret háttal utazni (igazából már az első pillanattól élvezte, hogy kifelé is volt fordítva... igaz azt is, ha felénk nézett...).. a nap miatt viszont életmentő volt az átfordítható kar. A kocsi stabil volt, a kerekei pont elég nagyok, könnyen csukódott stb.

Ja. A kocsit végül Sz.fehérváron vettük a babaszobán talált egyik bizományos lánytól. A kocsi pont olyan volt mint a képen, pont olyan tökéletes állapotban. Jó ha 1-2 karcolás volt rajta, egyébként mintha új lett volna. 12e volt. Szerintem jó vételt csináltunk, a kocsi pedig marad - néha jól jön majd még.

Ja igen. A kenguru nélkül viszont halottak lettünk volna. A babakocsit a városokban használtuk + amikor étteremben kajáltunk, a kengurut viszont az erdei kirándulásokon, a várlátogatásokon (felmenni a torony tetejére, lépcsőzni) stb. Úgyhogy a tökéletes kombináció továbbra is a babakocsi (szigorúan átfordítható karú, vízszintesig dönthető, könnyű) + az ergo kenguru :)
thorvath Creative Commons License 2007.09.03 0 0 1449

Üdv

 

Van egy bolygókerekes kocsim, és ha bolygóra állítom akkor menet közben imbolyognak a kerekei (remegnek). Mitől van ez? Javítható házilag?

 

Kösz: T 

Melynda Creative Commons License 2007.08.29 0 0 1448

Szervusztok!

 

Eladó PEG PEREGO VENEZIA típusú, alig használt, 1 éves babakocsi + hordozó. Akit érdekel, kérem írjon, s küldök Neki képeket.

 

Üdv,

Melynda

Melynda Creative Commons License 2007.08.29 0 0 1447

Helló!

 

Eladó PEG PEREGO VENEZIA típusú, alig használt, 1 éves babakocsi + hordozó. Akit érdekel, kérem írjon, s küldök Neki képeket.

 

Üdv,

Melynda

mercedes1111 Creative Commons License 2007.08.21 0 0 1446
Na jóvan, akkor legalább utazóágyatok van már : ) amúgy a picúr elalszik mindenhol? Enyém kicsi nem. A nagy anno elaludt...
Annak örülök, h megvan még ez a baby outlet, épp a minap gondoltam rá, h nem látom a hirdetéseit már sehol. Ha pl. BBC Loolat akarnék venni, csak odamennék : )
Előzmény: Törölt nick (1445)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.21 0 0 1445
Skacok... ma voltunk a soroksári úti babadiszkontban és marha jó áron vannak a babakocsik... (a Graco Citisport talán 18e volt full garanciával stb. Gondolom már nem volt menő a színe:))

Úgyhogy akinek nem kell spéci kocsi annak melegen ajánlom...

(sajna ami átfordítható karú volt és tetszett is az nagyobb volt összecsukva mint a PP Classicunk így az nem jöhetett velünk... úgyhogy maradnak a használtak... pedig itt még új áron is megérte volna néhány kocsi... Az volta legdurvább, hogy jó sok olyan kocsi volt ami így újonnan sokkal olcsóbb volt mint használtan.. pl. a BéBé C. Loona)

Ja... univerzális esővédő babakocsihoz (sporthoz is és mózeseshez is volt) 500 Ft...

(utazóágyból végük MAM-ot vettünk az Elefániban.. ami meglepő volt, hogy az ágy a honlapjukon augusztusi akcióban hirdetve 11.900 volt, a helyszínen meg csak 10.900 .. na nem mintha reklamálnék miatta... jó kis masszív ágy ami ahogy láttuk az utazóágyak legnagyobb részéről sajna nem igazán mondható el :(
mercedes1111 Creative Commons License 2007.08.20 0 0 1444
Judit, ezek _nem_ a legolcsóbb kocsik/autósülések voltak.
Előzmény: vojudit79 (1440)
sysco Creative Commons License 2007.08.20 0 0 1443

Sziasztok, az én kérdésem meg az lenne, hogy létezik valahol olyan babakocsi, mint a Cam Portofino, vagy a Graco City Sport, csak olyan verzióban, hogy van neki lábtartója? Nem az alsó műanyagra gondolok, hanem az ülés meghosszabbítására, ami fel-, vagy lehajtható, igény szerint.

Mindkét említett márka szuper, csak ez a kis bigyó hiányzik nekem nagyon:-))

broderickk Creative Commons License 2007.08.20 0 0 1442
Nem vagyok kereskedő, de szoktam rendelni, ill. a férjemmel hozatni ismerősök megkeresésére. A babakocsikat jó áron tudom beszerezni, a kiegészítőket kevésbé, bár időnként az is előfordul. Szóval ha szükséged lesz ikerkocsira szólj és egyeztetünk. Addig is minden jót.
Előzmény: kismica (1438)
vojudit79 Creative Commons License 2007.08.20 0 0 1441

nekünk egy hálós kis méretű járóka az utazóágy:)

 

Előzmény: Törölt nick (1439)
vojudit79 Creative Commons License 2007.08.20 0 0 1440
mondjuk az eladó a boltban nem teljesen mérvadó, mert nyilván le fog beszélni a legolcsóbb kocsiról és inkább minél drágábbat próbál Rád sózni...
Előzmény: mercedes1111 (1430)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.20 0 0 1439
ja... igazából egészen mostanáig azt se tudtuk, hogy megyünk-e nyaralni... aztán besokalltunk és úgy döntöttünk, hogy megyünk. Kapunk ingyen szállást (panziója van az egyik barátunk családjának és meghívtak) úgyhogy kedden vagy szerdán indulunk... (de közbejött néhány elintéznivaló amit csak munkanapon lehet lezavarni így folyamatosan csúszik)

úgyhogy lelkileg még nem készültem fel a nyaralásra azért jönnek pont most elő a hiányosságok :)))

Az utazóágy mondjuk egyszerűbb dolog, max. elmegyünk holnap a babyoutletbe a Soroksárira...
Előzmény: mercedes1111 (1431)
kismica Creative Commons License 2007.08.20 0 0 1438
Köszi, akkor nem, a Brendonban is ennyi.
Te rendszeresen rendelsz Maclaren-eket? Idővel szükségem lesz majd iker Maclaren Techno-ra...
Előzmény: broderickk (1435)
jidele Creative Commons License 2007.08.20 0 0 1437
bizonyos feltételeidnek megfelel: fektethető, kétirányban tolható, és sport kocsi. ezenkívül 11kg és drága: http://www.bambino.hu/index.php?m=sport húzd le és a legutolsó Pierre Cardin kocsi
-panka54- Creative Commons License 2007.08.20 0 0 1436

 Sziasztok !   Irtam neked mélt:)

Előzmény: melimeli (1391)
broderickk Creative Commons License 2007.08.20 0 0 1435
közben megnéztem a Maclaren lábzsákot, kb 20ezer lenne, egy picivel olcsóbb.
Előzmény: broderickk (1434)
broderickk Creative Commons License 2007.08.20 0 0 1434
azt tudok rendelni, ha érdekel utánanézek az árnak
Előzmény: kismica (1425)
mercedes1111 Creative Commons License 2007.08.20 0 0 1433
lakuk=lakunk
(késő van : s)
Előzmény: mercedes1111 (1431)
mercedes1111 Creative Commons License 2007.08.20 0 0 1432
bocsit = természetesen: bkocsit akart lenni...
Előzmény: mercedes1111 (1430)
mercedes1111 Creative Commons License 2007.08.20 0 0 1431
Igen, a hintázást javasolják : ) (kisebb korban meg a magadon hordozást mindenhova : ))

"Most meg utazóágyért futkosunk... most koppant le, hogy Lilla lényegében kinőtte a mózest amit eddig utazóágynak használtunk..."

Hogy neked mennyi bajod van : ))) mindent a nyaralás előtti utolsó hétbe sűrítesz? : )

Jól néz ki ez a kocsi, sztem olyan közepesek a kerekei. Se nem nagyok, se nem kicsik. Sztem még attól is függ, h jól bírja e a terepet, h milyen a "felfüggesztése" v. mije... szóval a rugózása, és a kerekek mennyire tudnak szabadon "bolyongani".
Tessék, most adtam neked egy újabb parát : DDD
A Citisport elég jól teljesít füvön is pl. bár konkrétan kirándulni nem voltuk vele, de göröngyösebb talajon, füvön igen (vidéken lakuk a 3. tehén után jobbra : ))
Előzmény: Törölt nick (1426)
mercedes1111 Creative Commons License 2007.08.20 0 0 1430
Anno, mikor a nagynak vettünk bocsit (5 és fél éve) bababoltos eladó mesélte, h 100-ból kb. 50-et viszavittek, mert kitörött a kereke v. összecsuklott a gyerek alatt. Magyarán: c*r minőség. Én nem vállaltam be. Bnőméknek is az van, nagy kocsi, nekik is bejött, de én ilyen előzmények után inkább nem kérek belőle.
(Arról már nem is beszélve, h nem is tetszik : D)
((A másik: P. C. autósülésről mostani autósülés-vadászó túránkon másik bababoltban, másik eladó mondta, h nem ajánlja, mert a minősége... háááát... szóval engem meggyőztek : ))) De mindenképp örülök, h nektek bevált : ))
Előzmény: Törölt nick (1418)
jidele Creative Commons License 2007.08.19 0 0 1429
hozzátéve, hogy a nagy PC-vel csak az a bajom, hogy nem arra tervezték, amire én használom (lásd: belvárosi közlekedés, bkv, lépcsőn hurcibálás, kisboltokba bejárkálás). Máshol másnak szuper lenne!
Előzmény: jidele (1428)
jidele Creative Commons License 2007.08.19 0 0 1428
köszönöm a javaslatokat, még ingadozom a drága és márkás/olcsó és márkátlan között. Félút a Pierre Cardin, csak ne lenne annyi bajom a mostani PC-vel:s Dinu még csak 5hónapos lesz, amikor aktuálissá válik az új kocsi, és így elég sokáig kéne nyűni ahhoz, hogy megérje egy drágább
Előzmény: Danae (1416)
ecsv Creative Commons License 2007.08.19 0 0 1427
Csakegy, a barátnőméknek is ABC design kocsijuk van és elég nagyok ahhoz a kerekei, hogy füves terepen lehessen vele menni. Onnan tudom, hogy voltunk már együtt kirándulni ;) Na meg a mi kis kocsinknak is akkorák a kerekei és jól vizsgázott eddig mindenhol, ahova a nagyot nem tudtuk/akartuk vinni.
Előzmény: Törölt nick (1426)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!