Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

gross 2007. máj. 31. © 243
Provokatív, néha arrogáns, néha tudálékos.... Mindezek ellenére szerintem komoly értéke bármely TV csatornának, és nagy hülyeség volt kitenni. Szélestől talán nem meglepetés, ő mindent szétver, amihez hozzányúl
Előzmény: Devil Inside (240)
twist 2007. máj. 31. © 242

Qrva életbe!

Kereskedelmi csatornák felismerhetnék, hogy az emberek saját fejükkel is képesek gondolkodni!

Nem kéne senkinek a megítélését készen kínálni, szájbarágni a hülyeséget.

Kóczián volt a legjobb az Echó Tv-ben.

Nyilván a műsorai is elmaradnak.

Szvsz. ezen az Echó Tv. veszített nagyobbat!

Nem tudom megnyitni a "beszólós" videót!

Nincs meg valahol szövegben?

Vagy ha a lényegét leírná valaki!

Plíz!  

Devil Inside 2007. máj. 31. © 240
Megnéztem:
Elsőre ez a kérdés valójában egy szándékosan primitív, provokatív kérdés volt - ami valójában a riportalanynak segített: persze, nem kellett volna róla beszélni, csak akkor benne marada gyanu egy csomó emberben, hogy a fickó nem a tudományos érdemei, hanem a közéleti szerepelgetése miatt dolgozhat Oxfordban...

Amúgy Kóczián végig eléggé provokatív és ezt - ahogy az első mondat után kikapcsolt betelefonáló beszólásából és Szélesék reakciójából kitűnik -, qrvára nem értik Magyarországon az emberek, hogy ez nem feltételnül a riporter álláspontja: ő csak a szimpla is kib@szott unalmas smúzolás helyett inkább vitára kényszeríteni a riportalanyt, ami az alákérdezésnél messze hatékonyabban hozzá elő a teljes érvrendszert. Mondjuk ebben a stílusban viszont egy qrva nagy hiba volt az interjúban: amikor valamiről visszakérdezett az interjúvolt srác és Kóczián nem válaszolt csak bekapcsolt egy betelefonálót: hamár sikerül vitára bírnia a riportalanyt, akkor minimum valami kitérő választ adjon...

Persze, ha "tök jó veled itt nagyon egyetértően elbájcsevegni és még vesznek is minket a kamerák, a lámpák pedig milyen jól fűtenek" típusú beszélgetések jönnek be üzletileg Friderikusztól Bayerig, akkor nem egy magánTV fogja megváltani a világot, pont erre kellene a közszolgálati... Csak azt a tökénél fogva rángatja az aktuális kormáyn...
Előzmény: Törölt nick (229)
Transylvanianmixedgrill 2007. máj. 31. © 239

Jaja, pontosan. :))

Húú, valahonnan meg kell szerznem, már rég hallgattam. :P

Előzmény: hoppa_hoppa (228)
Der Beste 2007. máj. 31. © 236
Pontosan kit értesz külföld alatt?
Előzmény: bummm1 (212)
Derek 2007. máj. 31. © 234
Ez a Koczian? Lattam parszor ,tenyteg nem volt rossz
Előzmény: Törölt nick (232)
hoppa_hoppa 2007. máj. 31. © 228

- Maga azt mond amit akar, csak előbb kérdezze meg tőlünk, hogy mit akar. Maga itt úgy húzza a fejére ezt a piros meggyfagyit...

- Mikrofon...

- ... mikrofon? pedig teljesen olyan, mint egy meggyfagyi. Hogy itt mit csinál, az a maga dolga, hogy kúr a tórium, az... mi szakmai kérdésekbe nem szólunk bele. Értse meg, maga azt mond, amit akar, de ha nem azt mondja, amit mi mondunk, úgy seggberúgjuk, hogy leég a haja.

:)

Előzmény: Transylvanianmixedgrill (223)
saukoo 2007. máj. 31. © 227

Hitelbol megvette a videotont...

..meg előtte, (még Kádár  alatt, amikor nem volt még liberalizált az import) valamilyen csoda folytán a vezetése alatt álló Műszertechnika Rt. halomra kapta az importengedélyt, és 200-300%-os árrésekkel adta tovább az importengedélyt nem kapó vállalatoknak a behozott számítógépeket. 

... maga hozzáadott szellemi értékű vállalkozás magyar módra:  tudni kell melyik zsebbe mikor mennyit kell tenni.

Előzmény: Droopy (222)
mos 2007. máj. 31. © 226
Látod, ilyesmi a napkeltében/ATV-ben/klubrádióban elő se fordulhatna, mert oda Kócziánt huzamosabb időre fel sem vették volna. A röhej az, hogy most meg jöttök ide Bolgár-Gyurcsány-Orosz-fanok, és eljátszátok a hattyú halálát. Tisztelet a két-három darab kivételnek.
Előzmény: Transylvanianmixedgrill (225)
Transylvanianmixedgrill 2007. máj. 31. © 225

Megbocsáss, de nem szeretnék olyan rendszerben élni, ahol már kérdezni sem szabad akármit...

Előzmény: Törölt nick (224)
Transylvanianmixedgrill 2007. máj. 31. © 223

A Kóczián kirúgásról eszembe jut a régi Markos-Nádas kabaré egyik mondata (aszem az RTV Felügyelőbizottságban volt):

"Maga azt mond amit akar, csak előbb kérdezze meg tőlünk, hogy mit akar!"

Csak ez mostmár így szólna:

"Maga azt kérdez amit akar, csak előszőr kérdezze meg tőlünk, mit akar!"

Droopy 2007. máj. 31. © 222
Hitelbol megvette a videotont...
Előzmény: Törölt nick (214)
Ogham 2007. máj. 31. © 220
Ach, merde.... University of Oxford. Dominus, illuminatio mea.
Előzmény: Ogham (219)
Ogham 2007. máj. 31. © 219
Nokérem, majdcsak illemet tanulnak a riporter urak's hölgyek. Apropos.... a Univeristy of Oxford nem híres az erdélyi magyarok iránti élénk aggodalomáról, bár '93-ban meghívták Tőkést a St. Edmund's Hall-ba előadni.
Előzmény: Jo Tunder (207)
Laci082 2007. máj. 31. © 217
Alakulna egy viszonylag független (tényleg, nem csak a nevében), és politikával gyakran foglalkozó TV, de azt is szétkúrják, és kirúgják azokat akik esetleg mindkét oldal tökeit megszorongatnák ha velük szemben ül...
Nehogy legyen egy normális politikával sokat foglalkozó TV, inkább nézzünk instant benyalást ki-ki pártállása szerint. Mondjuk a vérbel jobb, vagy baloldaliak amúgy se néznék a másik TV-jét, de az a kb 50% aki nem kötődik mindenáron valamelyik párthoz, talán szívesen nézne egy olyan csatornát ahol nem valamelyik politikai oldal seggének fényesre nyalása megy non-stop.

Na, én ezért limitáltam a TV-ben politikával is foglalkozó műsorok nézését max napi fél órára. (esti híradó).
Törölt nick 2007. máj. 31. © 215
Most jelzőzzelek én is titeket? Ez a szadeszes "vitakultúra"?  Puszillak te szép és okos! :DDD
Előzmény: Törölt nick (204)
mamicska 2007. máj. 31. © 213
Többnyire saját birodalmát reklámozza, saját médiatámogatásával létrejött különféle rendezvényeket, az Echo TV riportjait...
Előzmény: Gattopardo (178)
bummm1 2007. máj. 31. © 212

Kinek nyalnak nem tudom,de még a kűlfőld szerint is az egyetlen hiteles média.

De valószínű a kűlfőldi értékelők is nyalnak  valakinek.

Ugyan má!

Előzmény: Derek (210)
Derek 2007. máj. 31. © 210
Hat hogyne lenne az csak ok masnak nyalnak be a meleg szarig
Előzmény: bummm1 (208)
cserép virág 2007. máj. 31. © 209
Belevesszük, hát már hogyne vennénk bele. Nem a rendszerváltozáskor kezdődött az élet.
Előzmény: Törölt nick (195)
bummm1 2007. máj. 31. © 208

Ne röhögtess.

A Hir Tv a nyalonc média?

Te a kormánytó kábszert is kapsz az agitprop fizetés mellé?

Előzmény: Powersystem (1)
Jo Tunder 2007. máj. 31. © 207
"Igaznak bizonyult a Népszabadság értesülése: távozik Kóczián Péter a Széles Gábor tulajdonolta médiabirodalom tévécsatornájától. Az Echo TV 2007 május 30-án felmondta a Kóczián Péterrel kötött szerződést - olvasható a lapunkhoz eljuttatott közleményben. Közvetlen munkahelyi elöljárója a döntést a következőkkel indokolta: a műsorvezető 2007. május 29-i Raport című műsorában kérdéseivel azt sugallta, hogy vendége, Hantz Péter fizikus, a kolozsvári Babes-Bólyai Egyetem volt tanára az erdélyi magyarság érdekében kifejtett, állása elvesztésével járó tevékenységéért adományként, nem pedig tudományos munkássága érdemeként nyerte volna el az oxfordi egyetem tudományos ösztöndíját. Kóczián Péter ilyen típusú prejudikációja nem az első eset volt műsorvezetései alatt, melyet számtalan nézői visszajelzés is bizonyít. Mindenezek alapján az Echo TV vezetősége élt szerződéses jogával és felmondta a műsorvezető szerződését." (vg.hu)

wizes 2007. máj. 31. © 205

De micsoda energia szabadulna fel!

;<))

Előzmény: Törölt nick (204)
wizes 2007. máj. 31. © 203

Lenulláznák 1mást!

Anyag, antianyag!

Előzmény: Törölt nick (202)
wizes 2007. máj. 31. © 200

Nem akarom bántani, a kinézete lett az.

Nem szokásom kinézetekkel így telibe foglakozni de a századeleji karikatúrákon látni ilyen figurákat  dőzsölő kapitalistának ábrázolva.

Visszataszító a tokája, az arc berendezése, az egész megjelenése.

Előzmény: Törölt nick (192)
kalap_ur 2007. máj. 31. © 197
Azt hiszem 35 körül van.
Törölt nick 2007. máj. 31. © 196
1945 óta hányszor is? Össze sem tudom számolni!
Előzmény: Gattopardo (186)
mos 2007. máj. 31. © 194
hát ez nem egészen így van, az MH még a választások előtti vezércikkében is az SZDSZ (!) és a Leisztinger-féle MDF támogatására szólított fel. igaz, most meg Széles átesett a másik végletbe.
Előzmény: Törölt nick (183)
cserép virág 2007. máj. 31. © 193
A hős Kádár rendszerről nem is beszélve?
Hány év is volt?
Előzmény: Gattopardo (186)
Törölt nick 2007. máj. 31. © 192
"undorító lett"?? Szerinted mikortól? Mivel ezek szerint korábban nem így vélekedtél róla!  Mikor "tévelyedett el" szerinted?  Műszertechnika (KGB), Videoton, Ikarus még rendben volt? Mikor észlelted az első jeleket s melyek voltak azok?
Előzmény: wizes (180)
_gaq.push(["_setCustomVar", 5, "Status", "anonymous", 2]); _gaq.push(["_setCustomVar", 1, "Level-1", "Politika,_kozelet", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 2, "Level-2", "PoliDili", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 3, "Level-3", "Re:_Kirugtak_Kocziant_az_Echo_tv-tol", 3]);