Keresés

Részletes keresés

breien Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4670
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4669

Ezt a Zsaru magazin honlapján találtam:

 

"Mint megtudtuk, sehol a világon nem használnak a rendõrség különlegesen kiképzett egységei olyan lõszert, amelyik a célszemélyt eltalálva annak testében felrobban, illetve megáll, kizárva ezzel azt, ami a Széna téri esetben történt, hogy a lövedék a rabló testén áthaladva egy ártatlan civilt megsebezzen."

http://www.zsaru.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=2003

 

Most vagy elírták, vagy nem tudom. De inkább az előbbi.

Mert ugye sokan felvetették már, hogy pontosan ilyen, expanzívnak nevezett lőszert kellene alkalmazni, mert nem áll fenn annak a veszélye, hogy átmegy a célszemélyen. De ezt nyilván tapasztalatokra kell, hogy alapozzák, ilyetén elképzelhetetlennek tartom, hogy előnyös tulajdonsága ellenére sehol nem alkalmazzák. Ugyanakkor azt sem hiszem, hogy csak Magyarországon nem használnak ilyen lőszert, mert az megint csak elképzelhetetlen. Nem értem... Lehet, velem van a gond.

 

 

Más:

"Szoktam" nézni Viasaton vasárnaponként ezt a Sokkoló videók c. műsort. Ott a rendőrök sokkolót hordanak maguknál. (Bár nem tudom, hogy éles fegyvert is tartanak-e maguknál mellette) Magyarországon nincs használatban?? Mert, ahogy elnéztem, az az 50 000 Volt elég hatásosan teríti le a célszemélyt... :)))

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4668

Pedig reménykedtem, hogy bizonyítasz...

De mindegy, eddig is tudtam, hogy naív vagyok... :)))

Előzmény: Törölt nick (4666)
zividivi Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4667
Oszt miért?

Szűzlány sem vagyok, pénzt sem hordok magamnál, bankba sem járok, -legfelejebb az automatáig, de csak nappal-, bankkártyám korlátozott, nem viselek kilónyi aranykütyüt sem orromban, sem nyakamon, sem köldökömön, nem járok fegyverrel vagy benzinespalackkal, követ fenyegető kutyákra sem dobok. Zűrös üzleti és politikai kapcsolataim sincsenek.


Hogyan képzeled, miért nem élhetnék akár egy maffiózó rendörség mellett is?
Előzmény: hns (4662)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4666
Hát, ez is egy módszer, ha már kifogytál minden lehetőségből...
Előzmény: hento (4665)
hento Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4665

Innentől kezdve a "sunyi hazudozó" minősítésed alaptalanná vált. Ennyi...

 

Innentől kezdve rád is vonatkozik. Szerecsenmosdató lennél, de nem tudsz.

Előzmény: Törölt nick (4664)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4664

Aha, értem.

Csak egy gond van vele.

A túszdráma 17:35-kor fejeződött be. Tegyük fel, még aznap tudomásodra jutott, hogy a lábon lőtt ember is ügyfél volt, nem a biztonsági őr. Az indexen ez csak másnap jelent meg. Ellenben az, hogy a lábon lőtt nő sérülés súlyosabb, mint amilyennek mondták, hivatalosan (na jó, Index alapján) csak 7-én jelent meg. Tegyük fel, amit én azért kizárnék, te már két nappal előtte tudtad, hogy az a lövés súlyosabb, mint aminek mondták. A gond csak az, hogy te azt a hozzászólást, nevezetesen:

"A szerencsétlen nyomorékká lőtt ügyféllel mi lesz?"

kb. 4 és fél órával a kommandósok akciója után írtad (még aznap).

 

Na most, akkor vagy neked vannak valami hihetetlenül jó informátoraid (amit megint csak kétlek), vagy az a kijelentés, amire madár reagált, az pusztán egy eltúlzott, "bolhábólelefánt" kijelentés volt, mint amilyenből van bőven október 23-a kapcsán. Ergó, madár csak egy felfújt, (nem zárom ki azt sem, hogy szándékos) túlreagált kijelentésre reagált, mert az akkori információk szerint a lövés nem ért sem csontot, sem eret. Innentől kezdve a "sunyi hazudozó" minősítésed alaptalanná vált. Ennyi...

Előzmény: hento (4658)
hento Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4663

Látod ennyit tudsz. Hetekkel az ügy után okosnak lenni. Mit gondolsz én honnan vettem az információt ?

 

Kussolsz, mi? Varjú!

Előzmény: feketemadár (4651)
hns Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4662
ha igy lenne te mar nem elnel
Előzmény: zividivi (4661)
zividivi Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4661
Bizony egyre kínosabb kérdések merülnek fel a rendőrökkel kapcsolatban.

A filmekből ismert maffiózók egyre jobban megerőszakolható szűzlányoknak látszanak a koala rendőreihez képest.


Mondom én, hogy a magyarországi osamabinládenek magánkatonasága kapja állami zsoldját az intézmény fedőneve alatt.
Előzmény: hento (4659)
hento Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4660

Jól érted. Nézd meg ennek az előzményét.

 

Kitörölték a sunyi libsi moderátorok.

Előzmény: Törölt nick (4656)
hento Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4659

Most látom, hogy a moderátorok törölték a hozzászólások jó részét.

 

A szemetek.

Előzmény: Törölt nick (4656)
hento Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4658

http://forum.index.hu/Article/showArticle?go=66958467&t=9162567

 

Jól érted. Nézd meg ennek az előzményét.

Előzmény: Törölt nick (4656)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4657

Pedig olyan kis békés topic volt... :(((

Nyitni kéne egy másikat...

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4656

Jól értem?

Amikor még a nő fiai is azt mondta, hogy semmi komoly, akkor ti már "megírtátok" neki, hogy az nem is úgy van??? Nane...

Előzmény: hento (4654)
hento Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4655

Te idióta. Legalább olvass utána mielőtt baromságokat írsz. A megsérült nőnek sem csintját sem létfontosságú szervét nem érte a lövés. A fiával volt interjú, ő azt mondta az anyja jól van, éppen műtötték de semmi komoly

 

Ezt kaptam tőled. Seggfej

Előzmény: feketemadár (4651)
hento Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4654

Mit gondolsz én honnan vettem az információt ?

 

Nem hetekkel. Akkor megírtuk neked. Sunyi hazudozó!

Előzmény: feketemadár (4651)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4653
Egész olcsón megúsztam... :)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4652

"Konkrét ügy kapcsán jobban tudnék tanácsot adni, mint ahogy meg is tettem már."

 

Majd ha lesz, szólok... :)))

Na most megnézem mit reagáltak az indulatosabb hangnememre... :P

Előzmény: feketemadár (4650)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4651
Látod ennyit tudsz. Hetekkel az ügy után okosnak lenni. Mit gondolsz én honnan vettem az információt ?
Előzmény: Spongyform (4645)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4650
Az biztos, hogy semmiképpen nem vennék rész benne. Ha becsületesen tette az ember a dolgát addig is, akkor nem tudják visszavádolni semmivel, ez nagyon fontos. Azért a koholt dolgok lehetősége sem lényegtelen.
Aztán megpróbálnék becsületes embert keresni a porblémám megoldására. De ezt úgy tenném, hogy először csak részinformációkat adnék, hogy meglással visszamegy-e azokhoz akikkel baj van. Ha visszamegy akkor hátra arc. Egyébként ha a teljes közeggel baj van, akkor negyon nehéz a dolog. Akkor elképzelhető, hogy el kell onnan menni és esetleg később borítani. Ha csak egyes emberekkel van gond, akkor meg kell találni a becsületes parancsnokot és neki elmondani. Vigyázni kell, mert attól, hogy valaki nem korrupt, még lehet, hogy mégsem áll érdekében, hogy kiderüljön az igazság.
Konkrét ügy kapcsán jobban tudnék tanácsot adni, mint ahogy meg is tettem már.
Előzmény: Törölt nick (4643)
feketemadár Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4649
Ha bebizonyosodik, hogy rendőrök voltak és, hogy erőszak volt, akkor visszatérünk a kérdésre.
Előzmény: Spongyform (4641)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4648
Hát tudod, ez az új divat:

rendőr = hazug, idióta, mocskos, korrupt, szemetgumilövedékkelkilövő, fiatallányokat erőszakoló, zsebrebírságoló... stb.
Előzmény: Törölt nick (4646)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4647
Miért mondott volna mást, mikor ezt mondták a tévében, meg mindenhol?? Azért, mert rendőr, még nem tudhat mindenről. Főleg, ha ott se volt. Akkor meg miért vársz el tőle olyat, amit nem tudhat???
Előzmény: Spongyform (4645)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4646
Jobb mintha meghalt volna.Egyébként meg mitől is idióta?
Előzmény: Spongyform (4645)
Spongyform Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4645

Jobb, mint egy idióta rendőr abszolut pontatlan válasza :DDDDD

 

 

 

feketemadár Vissza a topikba 2007-05-04 22:00:07 (#389) Te idióta. Legalább olvass utána mielőtt baromságokat írsz. A megsérült nőnek sem csintját sem létfontosságú szervét nem érte a lövés. A fiával volt interjú, ő azt mondta az anyja jól van, éppen műtötték de semmi komoly.

 

 

Mint tudjuk a néninek morzsává lőtték a rendőrök a combcsontját. Sohasem lesz ép ember.

Előzmény: Törölt nick (4642)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4644
A kérdező már bizonyított egy másik topicban.Feladtam velük ott.
Előzmény: Törölt nick (4642)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4643

Módosítom a kérdést.

Tegyük fel, hogy nincs a hátad mögött több évtized, csak egy "kezdő" vagy. És így kerülsz szar szituba. Akkor mit tennél?

Előzmény: feketemadár (4639)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4642
Színvonalas kérdés...
Előzmény: Spongyform (4641)
Spongyform Creative Commons License 2007.05.15 0 0 4641

Mire vagytok kíváncsiak ?

 

Kedves Blackbyrd!

 

Mit szólsz a rendőrségi ömnkiszolgáló utcai kuplerájról? Szerinted is az október 23-án a rohamrendőröknek beadott ajzószer utóhatása miatt erőszakoltak meg egy nőt a Múzeum kőrúti igazoltatás után?

Előzmény: BlackByrd (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!