Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

hidrogén 2007. ápr. 4. © 1176
hogy jöttél rá? miből derült ki?
Előzmény: Törölt nick (1175)
Törölt nick 2007. ápr. 4. © 1175

"Az akinek az eltorzult nemi vágya erősebb, mint a másik iránt érzett szeretete/szerelme, az állat.

Lehet hogy valakit ez izgat, OK, elfogadom. De hogy érző ember nem bírná végignézni ahogy valaki más megdugja a feleségét, az is biztos. "

tökéletesen egyetértek.ha valaki szeret valakit annak egy inkviziciós kinzással egyenértékű ha végig kellene néznie hogy más dugja a barátnőjét vagy feleségét.

egy öreg bácsi mesélte el,hogy a falujukban milyen volt mikor bejöttek az oroszok.lefogták a gazdákat és a szemük láttára tolta végig 8-10-15 orosz katona az asszonyt,a lányokat,a nagymamát.

biztos nagyon élvezték,tiszta swinger lehetett.

én kb 2hónapja dobtam a barátnőmet.párszor megbocsátottam neki,mikor kiderült hogy megcsalt egy haverommal.az elmúlt hetekben pedig még nagyon sok dolga kiderült innen-onnan,ami minden képzeletemet felülmúlta.néha már elfogott a hányinger,de legalább azt sikerült elérnem magamban hogy az életben soha ne fogadjam majd vissza azt a nőt.

Előzmény: lápi póc (1122)
bolygohollandi 2007. ápr. 4. © 1172

Kedves shire71!

A topic címe: "Dugják a feleségem"

Ezen kívül a topicnyitó szöveg végső kérdése az, "normális vagyok-e"

Ez azt jelenti (számomra), hogy nem pusztán azoknak nyílt a topic, akik maradéktalanul élvezik ha mások a feleségeiket dugják, hanem bárkinek, aki vélményt óhajt formálni a kérdéskörről.

Az egy dolog, hogy esetenként többen gyűlnek ide olyanok, akik ebben élvezetet látnak, az egy másik, hogy valszeg sokan beleolvasnak olyanok is, akik csupán kíváncsiak, milyen gondolkodásmóddal is rendelkezik az, miképpen áll a szex kérdéséhez az, aki ezt a fajta tevékenységet, látványt tényleg élvezi - ami mellesleg már csak azért sem rossz, mert sokan akár kényszerűségből is szembenéznek a problémával a maguk életében; ha úgy tetszik, akát toleranciát is tanulhat innen sok, másokat kisajátító ember, de legalábbis elgondolkozhat(na) - már ha hagyják...

Ehhez képest (is) furcsa - sőt szokatlan más topicokhoz képest, hogy abban a pillanatban, ha bárki beteszi ide a lábát és csupán kérdezni óhajt valamit is, azonnal nekiesnek, hogy biztos titokban pont erre vágyik - mert egyébként nyilván be sem nézne ide, vagy minősíthetetlen hangnemben maradinak, önzőnek, miegyébnek  kikiáltva elhajtják - ahogy elhajtják az ellenvéleményt megfogalazókat, még akkor is, ha az ellenvéleményét (vagy uram bocsá' csupán a kíváncsiságát kielégítendő kérdését) kultúrált formában teszi meg/fel.

(Engem is kimoderáltak innen a minap, csupán egy ártatlan megjegyzés miatt azonnal elinduló heves és teljesen offtopic anyázós össztűz okán - mellesleg teljesen jogosan)

Előzmény: shire71 (1169)
swinger5 2007. ápr. 4. © 1170

Sziasztok!

Én a feleségemmel rendszeresen járunk swinger clubbokba. Volt hogy 5 farok járt ki-be rajt ahol csak lehetett. Nekem az tetszett a lagjobban amikor egy 24/6-os néger dugta. Élvezte ez a lényeg, és velem van nem a négerrel.

shire71 2007. ápr. 4. © 1169

Kedves payback és minden kedves Hozzátok hasnlóan vélekedő pár!

Ez a téma,fórum valszeg akkor nem az a hely, ahol a hozzászólásaitokra és ellenvéleményeitekre vagyunk kiváncsiak.

Biztosan olvastátok, hogy itt azok "gyűlünk" akik igencsak jól érzik, illetve éreznék magukat mások által dugva, mint a férjük, párjuk, stb...Legálisan, nem hazudva, megcsalva, stb...

Van ám itt olyan topik, ahol egymásra találhattok mindannyian, a "de jó, hogy mi ilyen jól meg vagyunk kettecskén is" témában.

Sok sikert hozzá és gratula Nektek! 

Előzmény: payback (1168)
payback 2007. ápr. 3. © 1168
Vajon miért nem lehet ép ésszel felfogni,hogy vannak olyan párok akik nem igénylik hogy az asszonyt mások csinálják meg? Milyen hangnemben beszéltek itt a társas kapcsolatokat hagyományos módon űző és értelmező emberekkel? Nem azon volt a hangsúly hogy beteszi-e valaki a nőt a közösbe,vagy sem (mert önző dög) hanem arról hogy vannak akik ezt nem igénylik,és nem is okozna örömet nekik. Ezen ugyanolyan értelmetlen kötözködni mint a homokosságon. Az én párom határozottan elutasítana minden ilyen megoldást,neki nem jön be egy ilyen gruppen. Ennek ellenére kimondottan fantasztikus az ágyban,bármennyire is begyöpösödött libának is tartanátok itt sokan.
teddy66 2007. ápr. 3. © 1167

"Egyszerűen nem akarom megosztani mással azt, ami az enyém."

Az a tied, amit megeszel és amit kisz@rsz, a többi nem. Ha jól emlékszem, ezt így szokták megfogalmazni. :-)

Fenryr 2007. ápr. 3. © 1166

Azért nincs igazad mert nem minden nőnek van erre szüksége.Van nő aki azt szereti ha birtokolják és a pasas inkább veszítene a szemében a férfiasságából ha megosztaná őt.Szerintem nem tehetsz ilyen kijelentéseket.

Én tisztelem,hogy ti ezt tudjátok így csinálni.Én nem tudnám.

Előzmény: Törölt nick (1163)
Törölt nick 2007. ápr. 3. © 1165
Az igaz,hogy nem vagyunk egyformák. Szerencsére,és ez mindenre igaz. Viszont nem csak az a jó vélemény ami a sajátom és nem szólom le a más hozzáállását. Osztom a véleményedet.
hidrogén 2007. ápr. 3. © 1164

Szerintem nem lehet itt általános okosságot kijelenteni és főleg nem kell becsmérelni sem ezt sem azt az oldalt. Ezek a kérdések meg olyannyira összetett kérdések, hogy egy ilyen fórumon amugy sem lehet érzéseket teljesen átadni.

Főleg egy ilyen kényes kérdésben......ez nem egy megszokott és nem is egy általános felfogás. Nem jelenti, hgy nem helyes, csak nem mindenki tud így gondolkodni. Ez nem is pozitív és nem is negatív tulajdonság......

Előzmény: Törölt nick (1163)
Törölt nick 2007. ápr. 3. © 1163
Sajnos van aki azt hiszi, a párja a tulajdona. A párom gyönyöréért és öröméért bevállalnám,hogy mással legyen.
kozos buli 2007. ápr. 3. © 1162
Koszi Arnold a hozzaszolasodat. Sajnos a vilag azert tart ma ott ahol van, mert tele van, pitianer, onzo, szanalomra melto emberekkel akiknek a mottoja, " Egyszeruen nem akarom megosztani massal, ami az enyem. "   Remelem jo sok mindene van.
Előzmény: paparni (1160)
paparni 2007. ápr. 3. © 1160

Egyetértek veled. Egy ilyen után fellángol a vágy a pár iránt, őszintébbé teszi a kapcsolatot. Részévé kell lenni a másik gyönyörének, és örülni kell annak.

A legtöbb erénycsősz még magának is hazudik, nemhogy a párjának.

Üdv:

Arnold

Előzmény: kozos buli (1154)
csabilaci 2007. márc. 30. © 1158

nanana nem kell ezzen megakadni.

te ilyen ő olyan.......

nem vagyunk 1formák...

Előzmény: kozos buli (1157)
kozos buli 2007. márc. 30. © 1157

Ne haragudj de szavaidat idezve, ha a feleseged neked van " fentartva " sajnalom ot nagyon, de teged megjobban.

Előzmény: Törölt nick (1155)
csabilaci 2007. márc. 30. © 1156

Ez is egy vélemény...ha neked ez jó.....akkor miért ne működhetene.

Másnak nem...mégcsak a tizedesem...

Nemvagyunk egyformák.....

Mégszép...

:))

Előzmény: kozos buli (1154)
kozos buli 2007. márc. 30. © 1154

Szevasztok.

Csak annyit tudok hozzaszolni ehhez, hogy 26 evi hazassag utan nekem a nap vele kel es vele nyugszik, a nap 24 orajaba egyutt vagyunk, soha nem zavart jelenlete, egy  exibicionos bealitootsagu, bisex, aranyos teremtes, es hazassagunk utan mar a masodik evben a haverjaimmal kozosen dugtuk, es utana meg nagyon sok massal, ferfiakkal es nokkel egyarant, imadom nezni az arcat amikor masik ferfiak vagy nok elegitik ki, hogy mennyi gyonyort nyujtanak neki, es o nekik.  Ennek semmi koze a szeretethez ami ket ember kozott van, ez fizikai vagy amit ha nem tudsz szetvalasztani a szerelemtol, akkor ne is gondolj arra hogy valaha is rabeszeled ugy a nejedet, mint a ferjedet.  Lehet hogy ez az eletstilus is kozrejatszott abban hogy a mai napig imadjuk egymast, jobban talan mint mikor megismerkedtunk, pedig az ahogy mondtam 26 eve volt.

Meg csak annyit hogy van egy arany mondas: Sajnalatra melto  az a felnott ember, akinek az elvezete egy masik ember engedelyetol fugg.

Es a legnagyobb betegseg ezen a foldon a feltekenyseg, a rakot meg lehet gyogyitani ha idobe eszreveszik, a feltekenyseget soha. Es sajnos a feltekenyseg nogyon sok ember eletet tonkreteszi.

csabilaci 2007. márc. 20. © 1153

Beszámolnál róla?????

:))

Előzmény: gangbang78 (1152)
gangbang78 2007. márc. 20. © 1152
Az enyémet is dugták már, nekem speciel tetszett...:-)
páratlamul 2007. márc. 19. © 1151

Köszi kedves, aggódó kérdésed, minden a legnagyobb rendben.

Igérem, hogy mielőtt fellógatnám magam, jelzem bánatom.

Előzmény: Törőlt_nick (1150)
Törőlt_nick 2007. márc. 16. © 1150
nos?
Előzmény: páratlamul (1141)
mén 2006. szept. 24. © 1149
ment!
Előzmény: Törölt nick (1147)
Törölt nick 2006. szept. 24. © 1148
Men..a cimed titkos a profilodban..nem tudok neked igy irni..
Előzmény: mén (1144)
Törölt nick 2006. szept. 24. © 1147

Szia...hat itt a profilban van a cimem..de itt is megadom

nyalhatnek kukac index.hu

Varom leveled..

Előzmény: mén (1146)
mén 2006. szept. 24. © 1146
Ott sem találtam elérhetőséget! Találd ki a hogyant. Én csak itt szörfölök, nem vagyok nagy "profi" , ..ebben nem! :))
Előzmény: Törölt nick (1145)
Törölt nick 2006. szept. 24. © 1145

Mén..akkor keressél emailben, megadva a profilban, vagy a bulineten, ugyan ilyen nick alatt...

Ny.

mén 2006. szept. 24. © 1144
..ha csak erről van szó, én szívesen megbüntetem! :)))
Előzmény: Törölt nick (1143)
Törölt nick 2006. szept. 24. © 1143

Szia Pussyka!  Azota sem nyaltam...de mast igen...viszont o meg "megerdemel" egy ilyen buntetest..vagyis meg akarom mar massal dugatni...

Ny.

Előzmény: pussy-ka (1135)
mén 2006. szept. 19. © 1142
"létbiztonság"  .. ha egy férfi lóvés csajt néz ki magának, akkor Ő hozományvadász! ..fordítva ugyanez, létbiztonság! Én láttam már sok jómódban élő pinát kilépni a "gazdagságból", pedig ....mindene megvolt, csak éppen ez, amit itt kínálnak az urak, azt nem kapták meg! Ha egy nő megkapja ezt a "...", akkor sokkal inkább nagyra értékeli a párját, mert igazi önzetlen szeretetről kap tanubizonyságot! Bolond lenne elmenni az elsővel, akivel lehet be is zárná maga mögött az "ajtót"!  ...azért azt Ők is tudják, hogy ha "megkívánsz egy pohár tejet, nem kell megvenni az egész tehenet"! :)))
Előzmény: Törőlt_nick (1140)
páratlamul 2006. szept. 17. © 1141

persze még írhatnád, hogy a gyerekek, meg a vagyon, meg a mit tudom én mi..

Ezek mind együtt jelentik a közös életünket.

Más malomban őrölünk, ami persze nem baj, de azt hiszem, hogy nem érzed, nem látod a lényeget. Tisztelem a véleményed, de nem igazán kívánlak megyőzni.

Igérem, ha valami fergeteges fejlemény alakulna tájékoztatlak.

Üdv. 

Előzmény: Törőlt_nick (1140)
_gaq.push(["_setCustomVar", 5, "Status", "anonymous", 2]); _gaq.push(["_setCustomVar", 1, "Level-1", "HUSZ", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 2, "Level-2", "Holgyek,_urak,_szex", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 3, "Level-3", "Dugjak_a_felesegem", 3]);