Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.12.28 0 0 2169
Barbárok... :[
Ha még megvannak az anyagaid, nem akarnád újraalkotni valahol máshol? Szerintem nem csak én örülnék neki nagyon... Ja, és akkor azt is megcsinálhatnád, hogy a videók is éljenek.:)
Előzmény: Dokee (2168)
Dokee Creative Commons License 2006.12.28 0 0 2168
Sziasztok!
Volt az extráéknál egy nagyobb átalakítás és szervertisztogatás. Ennek esett áldozatul a webhely is, kigyomlálták... :-I
Előzmény: Törölt nick (2166)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.27 0 0 2167
Kutattam utána én is, de azt hittem béna vok; szal nincs is az a lap??
Előzmény: Törölt nick (2166)


Törölt nick Creative Commons License 2006.12.27 0 0 2166
De jó, hogy visszatértél! És a kiváló honlapod hová tűnt?:( A tiéd volt az egyik kedvencem a témában!
Előzmény: Dokee (2165)
Dokee Creative Commons License 2006.12.25 0 0 2165
Helló!
Sztem nők közül jóval kevesebben vannak, akiknek a kedves perverziójuk az erotikus pisilés. (a kevesek közé tartozhatsz) :)
Bár, ha jó a kapcsolat két ember között, akkor rá lehet vezetni a partnert ennek az izgalmasságára és érzékiségére - ha még nem próbálta előtte.
Volt olyan barátnőm, akinél csak addig jutottam, hogy a wc-be pisilt előttem, de azt is szinte zavarban. Aztán volt olyan is, akinél már egy kicsit tovább jutottam: wc-n ülve a pisilő puniját foghattam és a kezemre csorgatott.
Sosem erőltettem a lányokkal a dolgot, mindig csak annyira, amennyire még nekik is jól esett. Aztán persze volt olyan párom is, aki hamar megkedvelte és rendszeres előjáték lett nálunk a pisilés egymásnak, egymásra - több féle variációkban. :)
Sajnos már egy ideje nincs partnerem, úgy hogy most a korábbi élményeinkből vagyok kénytelen beérni...
Előzmény: Törölt nick (2158)
Bojlertestű nő Creative Commons License 2006.12.23 0 0 2164

Hát...elég sok minden sántít a sztoriban, de ha neked kellemes volt, míg leírtad, már nem tetted hiába.

Előzmény: sialot (2151)
franciakedvelő Creative Commons License 2006.12.23 0 0 2163
de  szivessen  végignézném  ahogy  1  nő   pisil   vagy  összepisili  magát    utána   ki  is ...........-nám
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.21 0 0 2162
... erről beszéltem, meg hasonlók :)
Előzmény: Törölt nick (2161)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.21 0 0 2161
"Kicsit?;) Mert nekem nagyon.:)" ... jóóó! tulképpen nekem is nagyon, mert totál be tudok indulni tőle. Azért fogatmaztam így, mert nem a nap 24 órájában foglalkozom a témával. Ha az a fokmérő h mennyire vadulok meg 1 csaj láttán aki láthatóan perceken belül be fog pisilni és jobb esetben meg is esik vele (na... már fel is állt a farkam), akkor nagyon- nagyon. :))
Előzmény: Törölt nick (2158)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.20 0 0 2158
"bár nekem ez perverzióm kicsit"
Kicsit?;) Mert nekem nagyon.:)
Előzmény: Törölt nick (2157)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.20 0 0 2157
Bizony ez a sztori olvasva is rendkívül izgató, én nem biztos h nem akartam volna folytatni a kolléganővel, bár nekem ez perverzióm kicsit, tehát lehet h másképp éltem volna meg a kezdeményezését, mint te. Egyébbként hiszem és gyakorlom is a fiú- lány barátságot, még akkor is, ha 1× már témáztunk az illetővel. Viszont 1 pisis nő... hááááát ezen a ponton már bizonytalan vok.
Előzmény: sialot (2151)
tompus Creative Commons License 2006.12.20 0 0 2156
Merevedő hímvesszővel is lehet pisilni. Gyakorolni kell. :-)
Előzmény: pisiszex kedvelő (2154)
Monsz Creative Commons License 2006.12.20 0 0 2155
Dehogynem lehet, legfeljebb nehéz lefelé irányítani a sugarat, birkózni kell vele egy kicsit:))
Mondjuk gyanítom, hogy az itt leírt történetben azért nem volt teljes merevedés, csak amolyan félút, különben rajzolgatni tényleg nehézkes lenne vele:)
Előzmény: pisiszex kedvelő (2154)
pisiszex kedvelő Creative Commons License 2006.12.20 0 0 2154
A történet nekem is nagyon tecc, de hogy pontosan minden így történt ? Merevedő hímvesszővel nemigen lehet pisilni ... Amúgy erotikusan eléggé fűtött kolléganőd van.
Előzmény: sialot (2151)
sialot Creative Commons License 2006.12.20 0 0 2153
Köszönöm pozitív értékelésedet! Megtörtént esetet írtam le, a neveken változtattam, bár a szereplők, ha olvassák, így is valószínű, hogy magukra ismernek.

Előzmény: goldeen (2152)
goldeen Creative Commons License 2006.12.19 0 0 2152
végre egy igaz történet! vagy ha netán nem is volna igaz, akkor is teljesen reális, emberi, hihető, és izgató. Kösszépen!
Előzmény: sialot (2151)
sialot Creative Commons License 2006.12.19 0 0 2151
Nem mindenképpen pisiszex, de mégis ehhez kapcsolódó téma.

Kollégáimmal kiküldetésben voltunk. Összesen négyen, két férfi, két nő. Hazafelé tartva - mivel még legalább két órás út állt előttünk -, úgy döntöttünk, hogy megvacsorázunk. Találtunk is egy alkalmas éttermet az út mellett. A vacsorához sört kértünk, kollégám, aki az autót vezette, valamilyen üdítőt ívott. Kellemesen meleg tavaszi nap volt, jól esett a sör, talán két üveggel is megittunk fejenként. A hölgyek sem nagyon maradtak le tőlem az ívásban. Indultunk tovább, hazafelé. Az ital folyadékrésze azonban megtette hatását, hamarosan igencsak kellett pisilni. Láttam, hogy egyik kolléganőm is hasonló gondokkal küzd. – Te Zoli, ha nem állsz meg azonnal, itt minden el fog ázni alattam. – mondta Anna. - Itt nem lehet, de mindjárt lesz egy pihenő, addig bírd ki! – válaszolta Zoli. Tényleg baj nélkül elértük a helyet. Az összedőlni készülő wc-t, állapota és a szagok alapján, már messziről alkalmatlannak ítéltük meg, ezért berohantunk egy bokros területre (ha összeszorított lábakkal lehet rohanni). Már vártam, hogy én jobbra, te balra, de Anna megszólalt: – Segítsél gyorsan levetkőzni, nem akarom lepisilni a nadrágom szárát. - Majd térdig tolta farmerét, sietségében a bugyijával együtt. Innen én húztam le róla mindkettőt, közben volt időm megcsodálni, borotvált, kicsit szétnyíló, halványbarna, de a nyílás mélyén, még a kevés fényben is rózsaszín punciját. Annát ez látszólag cseppet sem zavarta, ő csak a közeli megkönnyebbülésére tudott koncentrálni. Azonnal, velem szemben le is guggolt, és elengedte veséje produktumát. Két ujjal kicsit szétnyitotta ajkai, így a számomra láthatóvá tett parányi kis lyukacskából előtörő pisisugár, messze őelőtte landolt a fűben. Anna behunyt szemmel, átszellemült arccal teljesen elengedte magát. A bő sugár nagyon lassan kezdett apadni, míg végül csepegéssé szelídült. Ekkor újra megszólalt: - A nadrágom zsebében van papírzsepi, vegyél elő egyet. – Elővettem, majd úgy éreztem, megtehetem, és elkezdtem törölgetni a számomra oly csodás testrészt. Anna, aki közben felállt, bár többször összerezdült, nem tiltakozott, mosolyogva tűrte a kényeztetést. Igyekeztem minél többször csupasz puncija bőréhez érnem a kezemmel. Végül sikerült szárazra törölnöm. Ezután a segítségemmel felöltözött. Csakhogy a látottak nem maradtak hatás nélkül rám és igencsak megkeményedtem. Egy kicsit várnom kellett, míg én is elengedhettem magam. Anna csak erre várt. - Te megpisiltettél, most én következem. – Nem tudom, hogyan gondolod, de ha újra felizgatsz, nem fog menni. – mondtam. Erre ő: - Próbáljuk meg! – És egy határozott mozdulattal átvette kezemből a farkamat, amiből már folyt a pisi. A sugárral köröket rajzolt a fűbe. Én is megkönnyebbültem és az újabb keményedés előtt sikerült mindent kiürítenem magamból. El akartam rakni a farkamat, de egy papírzsepivel most Anna törölte szárazra. Nem voltam messze attól, hogy elélvezzek. Ezt Anna is látta rajtam, ezért megjegyezte: - Ne problémázz rajta, az én puncim is újra nedves, de most nem a pisitől. De most már mennünk kell. - Visszamentünk kollégáinkhoz, akik már vártak bennünket, és hazaautóztunk.

Pár nappal később, mikor csak ketten voltunk az irodában Annával, elkezdett beszélni: - Ami kettőnk között történt ott a pihenőben, úgy érzem, mindkettőnknek jelentett valamit, és biztos, hogy nem rosszat. De nekem férjem van, neked feleséged, ezért nem lenne jó, ha bármilyen folytatása lenne a dolognak. Ki kell próbálni, hátha az igazi pisiszex is megy a pároddal. Én is ki fogom próbálni. De ami velünk történt, az maradjon kettőnk titka. – Ezután hirtelen szájon csókolt, úgy, mint aki így akar lezárni valamit. És tényleg, azóta is jó, egymást segítő kollégák maradtunk. Ami a pisiszexet illeti, kipróbáltuk a feleségemmel, de nem vált szokásunkká, de e nélkül is jól megvagyunk.

sex9 Creative Commons License 2006.12.11 0 0 2134
Ez kurvajó, nincs meg véletlenűl valahol nagyobban?
Előzmény: Törölt nick (2020)
magy Creative Commons License 2006.12.08 0 0 2133
magy Creative Commons License 2006.12.07 0 0 2132
Ez tuti!
Atropov Creative Commons License 2006.12.02 0 0 2129
Látom, a topic megmurdált. Hát, köszi....
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.28 0 0 2125
Nem úgy értettem, na...
Nekem nagyon tetszik, amiket irkálsz, zseniális paródiák, DE:
voelrey-nek nem hiszem, hogy tetszene,
nem kifejezetten ebbe a topicba való, talán valami paródiásba jobb lenne.
Így már érted?:)
Előzmény: IchderKönig (2124)
IchderKönig Creative Commons License 2006.11.28 0 0 2124
OK, bocsánat mindenkitől; kiszálltam.
Előzmény: Törölt nick (2123)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.28 0 0 2123
Mekkora egy hülye vagy te...:))
Hagydmánabba!:)
Előzmény: IchderKönig (2122)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.26 0 0 2114
Én meg linket nem tok bemásolni. ???????????
Előzmény: Oldboly (2111)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2103
Próbáltam magam beleképzelni. Nos a pisi, mint tényező sokkal nagyobb szerepet játszott volna, gigantikus izgalmakkal és élvezésekkel.
Előzmény: Törölt nick (2102)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2102
Na, ez egy kb. valós (az események sorrendjén változtattam csak a tömörség kedvéért, meg pár dolgot kihagytam), bár nem túlságosan vad történet, néhol túl sok körítéssel és néhol magyartalanul. Szerintem az illető magára fog ismerni, de ez talán még jó is.:)
Egyszer feltettem ebben a topicban azt a kérdést, hogy hol vannak a szex ezen formáját kedvelő férfiak. Rögtön kaptam több levelet is ezzel kapcsolatban. Az egyik levél különösen lényegretörő volt, a srác mellékelt képet is magáról, és gyorsan megállapodtunk abban, hogy személyesen fogunk találkozni, mert egyikünknek sem kenyere a hosszas levelezgetés. Első találkozásunk mindössze 2 órásra sikeredett. Én eléggé beindultam az illetőre, pont a kedvenc férfitípusom: alacsony, szőrös, karakteres arcú, mediterrán típus, olyan fajta, akinek több méterről megérzem a ferromonokkal telített illatát. Utána kb. 2 hétig semmi hír nem volt felőle, már le is tettem róla, hogy látjuk még egymást az életben. Aztán egy hétfői napon kaptam tőle sms-t, hogy mit csinálok mostanában, lenne-e kedvem este találkozni vele. Mondtam, hogy én igazából aznap este pihenést terveztem, rögtön jött a válasz, hogy „Hát, akkkor pihenni nem fogsz.”
Este értem jött kocsival, felmentünk hozzá, beszélgettünk, megvacsoráztunk. Én feszélyezett voltam, így az első testi kontaktust ő kezdeményezte. Az ölébe vont, először csak gyengéden, aztán egyre vadabbul csókolódzni kezdtünk. Nagyon tetszett, hogy nem éreztem túl nehéznek a testét akkor sem, ha rámnehezedett. Szokásomtól eltérően eléggé passzív voltam, igyekeztem minden percét kiélvezni annak, hogy lerohant, és élveztem a préda-szerepet. Kiszabadította a mellemet a melltartómból, és nyalogatni, később lágyan harapdálni kezdte a bimbóimat. Gyorsan megszabadítottam az ingétől, és láttam, hogy nem csaltak a fotók – ugyanolyan szőrös a mellkasa-hasa, mint a képeken. Mikor azonban alsónadrágja felé haladtam a számmal, mondta, hogy inkább megfürdene, mielőtt szájjal kényeztetem. Ígyhát elmentünk fürdeni.
Mikor a kádban voltunk, még nem eresztettük meg a csapot, máris újult erővel esett nekem. Kezét a combjaim közé nyomta, és ösztönösen ráérzett, hogy nekem hogyan a legjobb. Azonnal rátalált a G-pontomra, és a szívdobogásszerű izgalmon túl heves pisilési ingert is éreztem. Néha már-már távozott pár csepp, de az utolsó pillanatban mégis megijedtem, és rászorítottam az ujjára. Ekkor már szinte tocsogtam a nedvességtől, őt azonban frusztrálta álllítólagos mosdatlansága, amiből természetesen én semmit nem vettem észre. Ezért inkább félbeszakítottuk a ténykedésünket, és gyorsan lezuhanyoztunk. Törülközés után a hálószoba felé vettük az irányt. Ott szinte meg sem várta, hogy kényelembe helyezzem magam, szétfeszítette a comjaimat, és nyalni kezdett. A csiklómmal nem foglalkozott, helyette a hüvelyemet vette kezelésbe. Csodálatosan ráérzett, hogy mi nekem a jó, szétfeszítette a puncimat, és mélyen belémnyalt. Utána ujjazni kezdett. Rögtön visszatért a szinte fájdalmas gyönyör, amit észrevett, és egyre intenzívebben dörzsölgette a G-pontomat. Már nem tudtam, hogy a nedvesség, ami távozik belőlem, pisi vagy puncinedv, ezért felnyögtem, hogy „Mindjárt bepisilek.”. A reakciója az volt, hogy a karjaiba vett, és a fürdőszoba felé vettük az irányt. Beleállított a kádba, és kérte, hogy pisiljek neki, mert még sose látott lányt pisilni élőben, és nagyon felizgatja. Háttal álltam neki széttárt combokkal, és hátulról ujjazott. Igyekeztem elengedni magam, de nem sikerült az izgalom és az ujjai nyomása miatt, csak azt az őrjítő érzést éreztem, hogy mindjárt megindul a pisi. Ekkor megjegyezte, hogy neki is nagyon kell, de nem fog tudni, mert kőkeményen áll a farka. Szembefordultam vele, és izgatottan néztem a farkát, hogy mikor indul meg belőle a sugár. Megeresztette a csapot, és pár pillanat múlva számomra szokatlanul sárgán pisilni kezdett. Nagyon vágytam arra, hogy egész testemmel aláheverjek, hogy érezzem a meleg folyadékot a testemen, a kemény mellbimbóimon, a nedves, rózsaszínen széttárult puncimon. Azonban sajnos első együttlét lévén a gátlásaim megakadályoztak ebben. Ehelyett csak néztem, ahogy könnyít magán. Mikor befejezte, zihálva kérdezte, hogy „Ez téged felizgat? Felizgat, mi?”, én pedig őszintén tudtam azt felelni, hogy „Igen, nagyon.” Már csak az én pisilésem volt hátra, azonban ő mindenképpen folytatni akarta a puncimmal való foglalatoskodást. Fél lábamat felraktam a kád szélére, és igyekeztem ellazulni. Egy idő után az inger már szinte fájdalmasan tört rám, ezzel egyidőben apró cseppekben csöpögni kezdett a pisim, ami még mindig nem volt elég gyors nekem, mivel már nagyon feszített. Megkértem tehát, hogy kicsit hagyjon békén. Szembefordultam vele, leguggoltam, széttártam a puncimat, és vártam. Ő marokra fogta a kemény farkát, és izgatottan nézett. Egyszercsak éreztem, hogy a forró folyadék elhagyja a puncimat, és a fenekem irányába kezd el csordogálni egyre intenzívebben. Picit elkezdtem nyomni, ekkor vékony, de erőteljes, átlátszó sugárban dőlni kezdett belőlem. Nagyon izgalmas volt egyrészt maga a pisilés a hosszú ideig tartó sürgető inger miatt, másrészt az, hogy a férfi közben vággyal telve néz. Néhányszor elakadt, ekkor lazítottam kicsit, és rögtön folytatódott tovább a csordogálás.
Amikor végeztem, felálltam, és csókolódzni kezdtünk. Nyalogattuk egymás nyelvét, harapdáltuk a száját, és némi zuhany után a hálószobába mentünk. Nagyon szerettem volna leszopni, de valahogy őt ez kevésbé izgatta fel, mint engem, ezért kis idő múlva azt kérte, hogy belém hatolhasson. Meg is tette, és mozogni kezdett bennem egyre gyorsabban és keményebben. Közben néha a nyakamhoz ért, ami szokatlanul felizgatott. Ezt látva megmarkolta a nyakamat, úgy simogatta, néha kicsit durvábban megszorította, de fájdalmat soha nem okozott, csak néha akadt el pár pillanatra a lélegzetem. Közben más pozícióba pakolta a lábaimat, így ő hátulról-oldalról dugott, én viszont felsőtesttel felé tudtam fordulni. Szabad kezével megint megfogta a torkomat, így viszont nem tudott a csiklómmal foglalkozni, pedig már nagyon kívántam. Ezért kénytelen voltam segíteni magamon. Neki ez tetszett, pedig szokás szerint sokáig voltam orgazmusközeli állapotban, az élvezés viszont nehezen sikerült. Közben párszor szólt hozzám, vágytam arra, hogy durvábban beszéljen velem, de a még mindig bennem levő gátlások miatt nem mondtam ezt neki. Így maradtak az olyan mondatok, mint „Ah, mennyire szűk a puncid”, „Tetszik, hogy fogom a nyakadat, mi?”. Aztán végül a hosszú orgazmusközeliség után elélveztem, a mellbimbóim még az addiginál is keményebbek lettek, a puncim meg szinte fájdalmasan rángott, miközben sikolyok törtek fel belőlem. Kis idő múlva ő is kiáltozva elspriccelt, és megpihentünk.
A történet innentől kezdve nem érdekes. Még beszélgettünk egy kicsit, de kölcsönös érdektelenség érződött a levegőben. Aztán kb. fél óra múlva hazavitt, a kocsiban csókkal búcsúztunk, és megköszöntük egymásnak az estét. Azóta nem hallottam felőle, bár jó lenne még pár ilyen kellemes este. Remélem, majd egyszer valamikor jelentkezik, megint nem fogok este pihenni:), és olyan fantáziáim is valóra válhatnak, amik akkor a feszélyezettségem miatt nem.
IchderKönig Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2097

Ugyan mely derék-hatalmas isten felé rebegjen hálát-imát a kobzos száj, hogy a megfáradt-meggyötört szem többé nem lát-olvas több mondatot-sort itt a magát mívesnek gondoló spanyoltól, ki feladni-abbafejezni látszik tanulságot nem nélkülöző próbáját-kísérletét?!

 

Holmi szigorú-jótakaró kritikát-dicséretet szívesen vesz-fogad jó szívvel-lélekkel – mondja, s nem csak mondja, rója is, ontja is bő hévvel a magamagát szerényen csak királynak nevező pénisz, s tán remélheti-vágyhatja immáron joggal-jog nélkül a nyájas olvasó-író, hogy e topicban végre arról esik-puffan a fölös szó, mit e téma címe sejtetni-remélni enged.

Bár jómagam - énakirály - szívesen olvastam-szívtam magamba yoelroy örökbecsű szösszeneteit-karcait, merthogy sokat mulattam-nevettem a sok renyhe szón a szöveget látván-olvasván, s elképzeltem magamban – ó mely jó, ha aggyal élünk(!) - vajon mily megelégedetten nézhet saját írásaira e botcsinálta-magakoronázta, biológiailag bizonnyal embernek tekinthető állat-lény.


Kísérlet – írja – de mulasztja indokát adni a célnak, s nem ejt szót egyetlen egy szálat arról sem, miért olyan fantáziátlanul vulgáris épp ott a szó, ahol annak helye kevéssé akadhat, s az értő találna szebbet is, s miért oly szétterülő a mondanivaló ott, amikor a bő lére eresztett forrást inkább csermellyé csitítani kellene a vizet fakasztónak.

Látszólag szépek a mondatot-sorok a figyelmetlen vakok számára, de az újra mindig kinyíló és rája-rájacsodálkozó szem látja szomorún, hogy a szerkesztés, a dagály, a hömpöly mi felbuzog belőlük, igénytelennek mondható, tartalmát csupán nem lelő-tétován bolyongó üres zuhatag, mi elfedi azt, hogy a cél mindössze a nárcisztikus gyönyörködés-imádat amely a magát felkenő uralkodó felé irányul magamagától és a pisilő pina köré máglyákba rakott szóhasábokra gerjeszti magát az immáron meztelen király

 

Király legyen kevésszavú és legyen világos a kiejtett-leírt szó, akkor ér csak valamit ugyanis a fájl, mi előáll e beteges elmével vezérelt ujjak által vert billentyű révén.

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.20 0 0 2094
Linket akartam feltenni :( ????
goldeen Creative Commons License 2006.11.19 0 0 2092

ez bíz naggyon-nagyon tetszett! így tovább! van érzéked hozzá,

remélem, részeltetsz még bennünket hasonló örömökben!

Előzmény: bliess (2080)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!