Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

dilo 2006.08.27 Creative Commons License 98

Sziasztok!Én is szorgalmas tesztelő vagyok!Szerintetek az aktus után 10-12 nappal érdemes tesztet csinálni?Van egy ilyen sima kis papírteszt.Laborból kaptam.Én kaptam múltkor ezt a Gabriel nevezetű tesztet is patikába, de azzal még várnom kell, mert az a mensi kimaradása után 3 nappal mutat terhességet.

Kicsit ilyen szurkáló érzésem van az alhasamban?Lehet valaminek a jele???Most vagyok a 27.napon(Általában 30-31 napos ciklusaim vannak)

Segítsen valaki

vicsy 2006.08.18 Creative Commons License 97
Köszi lányok, szoval a 29. ciklusnapon még ne akarjak tesztelni? És a Gólya nevezetű hanyas, ismeeritek?
V
ági anyu 2006.08.18 Creative Commons License 96
Hogy én milyen hülye vagyok! Most látom, milyen régi hsz-re válaszoltam :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Előzmény: ági anyu (95)
ági anyu 2006.08.18 Creative Commons License 95
Akkor még semmi nem mutatja ki. A zigóta kb 1 hét múlva ágyazódik be, és kell még 2-3 nap, mire kimutatható lesz. - a 2-3 napos terhességet kimutat felirat ugyanis a beágyazódás után értendő
Előzmény: ecccsi (10)
Orsili 2006.08.18 Creative Commons License 94

10-es érzékenységű a Qupido, az nem túl olcsó 1500-1900 körül emlékszemsosem próbáltam, enm tudom milyen.

Még hasonló 10-es (ez van ráírva) a Pregimax Plus, ez az Auchanban pl. 800 alatt van, de többeknek nem vált be. Azaz negatívat mutatott akkor, amikor a medilab és a corax, ami 20-25 -ös már közepesen pozitív lett, igaz nem 5 percen belül, hanem 10-05 perc körül. A PP negatív maradt.

Próbáld ki, neked talán bejön.

Előzmény: vicsy (93)
vicsy 2006.08.18 Creative Commons License 93
Sziasztok! Nemrég vettem egy terhestesztet, de nem találom rajta sehol, hogy milyen érzékenységű! A neve: Early Detection. Hol van ez feltűntetve, mert pl. a Medi labról tudom, hogy 20-as, de azon sem találom... Valaki tud olyan tesztet, ami 10-es érzékenységű és nem méregdrága? Köszi a segítségeteket!
Vio
Andi127 2006.05.23 Creative Commons License 92

Köszi szépen!!!

Már fájdogál  a hasam úgyhogy talán tényleg nem kell félnem:)

Előzmény: mitla (91)
mitla 2006.05.22 Creative Commons License 91
Addig még várj mindenképp, aztán tesztelj újra. De ha a dokid azt mondta, hogy nem lesz baj, akkor azért ne félj nagyon...
Előzmény: Andi127 (90)
Andi127 2006.05.22 Creative Commons License 90
És ez holnaphoz egy hete történt, szombaton hagytam abba a gyógyszit és várom h megjöjjön, korábban is szedtem és akkor az abbahagyástól számított 5.napon jöt meg mindig.........szóval csütörtökön kéne.....
Előzmény: mitla (88)
Andi127 2006.05.22 Creative Commons License 89
És mit gondolsz kell félnem???
Előzmény: mitla (88)
mitla 2006.05.22 Creative Commons License 88
A terhesteszt rögtön másnap még nem mutat semmit, leghamarabb az első elmaradt menses idején érdemes kipróbálni.
Előzmény: Andi127 (87)
Andi127 2006.05.22 Creative Commons License 87

Sziasztok!!!

Remélem nekem is tudtok adni tanácsot!!!!

Ebbe a hónapban kezdtem el szedni a fogamzásgátlót és kb 5szem híján beszedtem az első levelet mikor megtörtént a dolog, rögtön másnap vettem clear blue-t negatív lett...........szerintetek kell félnem mert a gyógyszit a menstruációm 5.napán kezdtem el.........

Az orvosomat felhívtam és szerinte nem lesz gond de én aggódom!!!!!

Kösziiiii előre is válaszotokat!!!!

Katherina 2006.04.24 Creative Commons License 86
Köszönöm szepem. Meg is rohamoztam öket:-)))
Előzmény: Maggancs (85)
Maggancs 2006.04.24 Creative Commons License 85
Előzmény: Katherina (84)
Katherina 2006.04.24 Creative Commons License 84
Köszi. Megteszi, de szerintem igazan erdekes ezutan lessz. Kezdödik az ismerkedes a török egeszsegüggyel mint kismama, meglatjuk milyen lessz, mert eddig nem sok jo tapasztalatom volt. De majd azt is elmeselem.
Előzmény: Maggancs (83)
Maggancs 2006.04.23 Creative Commons License 83
érdekes életetek van! Jó volt olvasni, köszi :)
Előzmény: Katherina (82)
Katherina 2006.04.23 Creative Commons License 82
köszi :-) ha erdekel a ma reggelünk törtenetet megirtam itt: http://katherina.freeblog.hu/
Előzmény: Maggancs (81)
Maggancs 2006.04.23 Creative Commons License 81
gratulálok!
Előzmény: Katherina (80)
Katherina 2006.04.23 Creative Commons License 80
Köszi a valaszt, tegnap megneztem,es mar nem mutatott semmit. Vettem valami hasonlo nevüt mert itt Törökorszagban nem kaptam azokat amiket irtatotk es ma reggel ki is probaltam.Terhes vagyok! :-)
Előzmény: Maggancs (79)
Maggancs 2006.04.22 Creative Commons License 79

A Clearblue-nál már mindegy, hogy mikor nézed (pár nappal az elmaradt mensi után jelez, nem túl érzékeny teszt). Ne igyál előtte sokat, az pont elég.

A szavatosságot nézd meg, nem hizsem, hogy lejár hamar...

Előzmény: Katherina (78)
Katherina 2006.04.21 Creative Commons License 78

Sziasztok en is szeretnek itt segitseget kerni, a terhesseg tenyet a clearblue teszttel reggel kell az elsö vizeletböl megnezni? Vajon meddig hasznalhato fal, mert en regen vettem, akkor az elsöt el is hasznaltam de a masodik megmaradt.

Maggancs 2005.12.22 Creative Commons License 77

Szia!

Nekem a 34. napon lett pozitív a QPeg nevű teszt, úgy hogy már javában voltak tüneteim és orvosnál is voltam, hogy biztos bajom van, mert állandóan hányok... az az előttiek mindig negatívak voltak,még előző nap is.

(Gyógyszertárban kérd úgy, hogy érzékeny tesztet adjanak, ha pár nap múlva csinálod, tutira mutatni kell) Hátha lesz ebből még valami!

Előzmény: ldanita (76)
ldanita 2005.12.20 Creative Commons License 76

Sziasztok!

Segítsetek nekem. Múlt héten csütörtökön, azaz 5 napja kellett volna megjönnie, a mindig pontos mensimnek. A szombati, és a ma reggeli Lilly teszt is negatív. Szerintetek még lehet baba a dologban??? Én is a Gabriel tesztről hallottam, de valaki írta, hogy már ilyen nincs. Melyiket ajánlanátok most? A fiammal sem mutatott hamar a teszt, bár akkor nem is reggelit néztem, mint most. Volt egy elhalt terhességem, és a menstruáció elmaradásának napján már pozitív volt a reggeli tesztelés. Szerintetek??? Olyan jó volna egy pozitív teszt a fa alá.

Törölt nick 2005.08.05 Creative Commons License 75
Gratula! Ne aggódj, minden rendben lesz!
Előzmény: big_mafa (74)
big_mafa 2005.08.05 Creative Commons License 74

Kösz, akkor még 2 hét...:)

Biztos ami zicher vettünk egy medi-lab tesztet is, és párom ma reggel büszkén újságolta, hogy a tesztvonal hamarabb megvolt, mint a kontroll...:))

Nagyon nem akarom beleélni magam a dologba, csak UH után, de alig bírok magammal, hogy nemsokára lesz aki Apának szólít....:)))))))

Előzmény: Törölt nick (73)
Törölt nick 2005.08.03 Creative Commons License 73
kis pötty látszódhat már a 4. héten, de szívhang általában csak a 6. hét körül látszódik.
Előzmény: big_mafa (72)
big_mafa 2005.08.02 Creative Commons License 72

Köszi a tanácsokat, majd igyexünk jól megfogadni..:)

(De mint írtam, rám a terhességből csak a gyermeknemzés megerőltető feladata jutott, így max. a nejem ciklusáról tudok beszélni..:))

Köszi, megpróbálunk türelmesek lenni, no meg nem nagyon beleélni magunkat. Ahogy olvasom, elég gyakran megesik, hogy elmegy a baba hamar... :(

Az UH egyébként mikor mutatja ki? A hozzászólásokból azt szűrtem le, hogy az elmaradt menzesz után 1 héttel, bár elég ellentmondásosak voltak az infók...

Ja, belestem abba a másik topikba - nem gyenge forgalom generálódik ott...:) És tök jó olvasni a boldog beszámolókat - és elég lehangoló a szomorúakat..:(

Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick 2005.08.02 Creative Commons License 71

hehe, ezt mondja a hobbi teszelő. :))))))

Nekem az első terhességet kimutatta a legolcsóbb papírcsíkos (nemtom a márkáját) teszt a mensi elmaradását követő napon. A 2-at pedig egy drágább (szintén nemtom milyen) kb. a 4. héten, de alig alig látszódott a 2. csík. És csak jóval később keletkezett az a 2. csík, már készülem kidobni a tesztet. Elvileg a fogamzás eltelte után 10 nappal már jeleznek a tesztek. Ja, és én sosem reggel teszteltem, mégis kimutatta.

Előzmény: Allia (70)
Allia 2005.08.02 Creative Commons License 70
Ha jól tudom, a Gábriel teszteket kivonták a forgalomból. Javaslom, hogy midneképp várd meg a következő teszteléssel az eddigi leghosszabb ciklusodat, és utána 2 nappal tesztelj legközelebb, azaz leghamarabb 5 nap múlva. Nem olcsók ezek a tesztek. Ha az elmaradás után csinálod, akkor már sokkal magasabb a hcg koncentráció a vizeletben, így sokkal határozottabban tudja kimutatni, illetve nagyobb eséllyel mutat jót a teszt. A szürke csík nem jelent semmit. Leghosszabb idő, amíg még "érdemes" megnézni, fél óra. Azon túl nem szabad (elszíneződhet és ez hamis következtetéseket enged levonni).
Sok sikert, remélem összejön. Addig is ajánlom figyelmedbe a felkészülés a terhességre című topikot.
Előzmény: big_mafa (69)
big_mafa 2005.08.02 Creative Commons License 69

Sziasztok,

Hol lehet venni ebbol a Gabriel-bol?

3 napja egy Rapipreg semmit nem mutatott, bar most mar latszik rajta valami (bar inkabb szurkenek mondanam a csikot, mint szinesnek) - ma ujra probaltuk (napkozben megint), es a papir szerinti 2-3 perc helyett 5-10 perc utan lett egy halvany, de teljesen egyertelmu csik. Persze nagyon raizgultunk a dologra, igy vettem egy HCG-line-t, ami ippen csak mutat valamit (fel meterrol eppencsak latom). Igaz ez utobbi teszt papirjara mar csak az nincs rairva, hogy "nem er semmit, mutat osszevissza" - mert van ott szo fals-pozitivtol elkezdve "10 perc utan megjelenhet a csik, de az nem szamit" , "ha halvany, meg kell ismetelni" ....

De bizok a rapipreg-ben - igaz, ot csak 5-10 perc mulva jelent meg a  csik a 2-3 perc helyett, de ott ilyesmi nem volt irva, hogy ha kesobb, az nem szamit...

MOndjatok valami biztatot, nagyon szeretnek egy tronorokost..:))

(Ja, csak hogy tisztazzuk - ram a gyermekvallalasbol a konnyebb resz jutott..:)))

(Ja, a parom menzesze eleg hektikus volt az elmult idoben - 21-28 nap ,most vagyunk 25-nel....

Előzmény: Shiro (63)