Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Törölt nick 2006.08.13 Creative Commons License 1117
Valami kezdi azt súgni, hogy nem jól sülhetett el...
Előzmény: páratlamul (1106)
nyarimiki 2006.08.08 Creative Commons License 1116
Ggye ti?
Barátom, túl kevés a hozzászólásod a beszóláshoz.
Én nem tudtam ide írni, remélem nem is fogok. Bár ki tudja?
:)
vagy inkább :(
Előzmény: pistike... (1114)
Törölt nick 2006.08.08 Creative Commons License 1115
Kérlerk olvasd el a topik megnyítóját,lehet kicsit félre értetted?Félre értettétek?Nem nélküled, veled együtt lett volna nyerő a játék...Hidd el ugy jobb,de négyesben az igazi...Azért ha Nektek igy tetszik ,hát legyen örömetek ebben is...
Előzmény: páratlamul (1106)
pistike... 2006.08.08 Creative Commons License 1114

Úgy látom itt is divat a személyeskedés, ami nem vezet sehova sem, dehát ezt ti tudjátok . Mindenkinek meg van a maga véleménye erről a témáról.

Nos nekem is. Megtörtént már nálunk is ez az élmény , nem ment el a nejem, hanem a srác jött el hozzánk, és én mint néző, és fotós vettem részt a találkán, de soha meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg ezután a párom majd más fiúk után fog futkosni, és előbb-utóbb el fog hagyni. Bízom a nejemben, mert ő is szeret engem.

swinger.hu 2006.08.08 Creative Commons License 1112
a különbség köztünk az, hogy te most ideges vagy amiért megmondta neked valaki, hogy húzz a francba én meg csak nevetek a gyermekded válaszodon. most már pontosan tudom milyen is vagy, ezer ilyennel találkoztam már te "macsó, igazi faszagyerek" tünj innen ebből a topicból és ne offolj.
Előzmény: Törölt nick (1111)
swinger.hu 2006.08.08 Creative Commons License 1110
veled az élen koma. mé' nem a számtek topikot nyitogatod maki? pont ez tetszett meg neked? elegem van az ilyen barmokból. tünj innen!
Előzmény: Törölt nick (1109)
swinger.hu 2006.08.08 Creative Commons License 1108
nem vagy balek. KIRÁLY vagy. beszámolót...beszámolót...beszámolót. irigyellek... bárcsak már én is ott tartanék
Előzmény: páratlamul (1103)
Login Santer 2006.08.07 Creative Commons License 1107

Jól tetted, hogy elmondtad a véleményed, és fasza dolog, hogy kultúrált formában tetted. Valóban, a világ ilyen sokféle.

Előzmény: 1.4 Elite (1101)
páratlamul 2006.08.07 Creative Commons License 1106

Nem érzem magam baleknak /egyenlőre/. Az az igazság, hogy addig amíg csak beszélgettünk a dologról addig mindig a kellemes bizsergés fogott el, most egy kicsit más. Egyébként meg nem nyavalygok mert az egészet én találtam ki, és csak az történik amit megbeszéltünk előre.  Na azt még nem tudom milyen lesz ha megérkezik, és mellém kúszik.

Már biztos túl vannak a vacsorán.... 

Előzmény: IvarMágnás (1104)
IvarMágnás 2006.08.07 Creative Commons License 1104

Bátyámuram!

Nem tudom, hogy nagylelkű, vagy balek vagy-e?

Szerintem Te sem.

De, a korrekt hozzáállásod, kalapemelést érdemel!

UI:

micsoda egy hülye szó ez: "hoZZÁÁLLás", van még egy magyar szó, amiben 3 dupla betű van?

:-)))

Előzmény: páratlamul (1103)
páratlamul 2006.08.07 Creative Commons License 1103

Azt hiszem egy pár óra múlva abszolút ontopic leszek. Rövden elmesélném a történetet. Beszélgettünk a kedvesemmel 13 év után, hogy esetleg bevonnánk még egy fiút a játékba. Kedvesemnek az volt csak a kérése, hogy mielőtt sor kerülne egy közös akcióra ő szeretné alaposabban megismerni az urat. Én persze igent mondtam, mert valahol az egész az Ő öröméért van, és ha neki így tud működni a dolog, hát akkor legyen. A rengeteg hirdető közül maradt egy igazán rendes kultúr ember, pont olyan akit elképzeltünk. Voltak már találkozóink hármasban, de leginkább Kedvesem tartotta a kapcsolatot. Aztán eltünt a srác, és nem igazán értettük a dolgot, de hát elfogadtuk. Aztán mostanában jelentkezett kedvesemnél, aki nagyon örült jelentkezésének, azóta (1hét) többet találkoztak mint előtte összesen.  Summa-summárum úgy néz ki, hogy cca. 1 óra műlva repül ki a kismadár a fészekből, egész délután készülődött a drága, nagyon aranyos volt.

Engem megszállt a lelki nyugalom, furcsa érzés, mert amióta együtt vagyunk, sem nekem sem neki nem volt külön útja, /max flört/ , és most megy. Nem tudom milyen érzés lesz amikor visszajön, de azt kívánom, hogy jól érezze magát. Hú éppen most indul....

Bocs, ha egy kicsit hosszú lett, de ez most bennem volt.

1.4 Elite 2006.08.01 Creative Commons License 1102

Az enyém se rajong a cigiért, de ha rájön, akkor neki esik, és végig csinálja! Nekem nincsen sex nyalás nélkül, elég komoly szinten üzhetem, mert azt mindegyik lány dicsérte, és a nejem szerint is alkalomról alkalomra egyre jobb. Idősebb nállam, volt már pár pasija, de szte igy még egyik sem nyalt.

Na mind1, az ellenkezőjét is ismerem, de előbb utóbb minden jég megtörik. vannak huncut trükkök, pl kis ital, hogy oldódjanak a gátlások, vagy egy kis tejszinhab, stb. Szoval előbb utóbb minden menni fog. Sok sikert!

Előzmény: Törölt nick (1087)
1.4 Elite 2006.08.01 Creative Commons License 1101

Sziasztok!

28 éves kamionsofőr vagyok, nős. 1100 hozzászólást nem olvastam el, az elsőket, amiből indult a téma, és Öregcerka levelétől.

Ez a téma mindig is kirázott. Ha sexfilmben 2-1 az arány, előbb utóbb az agyamba vág, hogy a nejem, meg 2 faszi, vagy ő meg én, meg Mr.X. Úgy fel tudom húzni magam, hogy a gyomrom görcsbe ugrik.

Próbáltam megérteni Öregcerkát, de nem ment. Az biztos hogy én nagyon féltékeny tipus vagyok. Már a flört is zavar, egy mosoly, egy szem csillanás, de ezt azért el kell viselni, mert a nőket ez élteti. Annyira nem akarom hogy másé legyen, hogy 7 éve, miota ismerem, nekem nem volt senki, se csók, se semmi, mondván hogyan várhatom el azt amit én sem tartok be?!

Hogy ő mit csinál, nem tom. Talán tartja ő is. Viszont abba bele döglenék ha meglátnám valakivel. És szerintem a valaki is Simon sorsára jutna, mert a viperát eltörném rajta.

Számomra az első tanulság mára, hogy tényleg nem vagyunk egyformák!

Gondolom Öregcerka szerint ő gondolkodik természetesen, v egészségesen, sztem meg én.

Ugyanis ha az a normál, hogy mindenki mindenkivel, külön, és együtt, akkor nem váltatok volna el. Az ex nejed egy nagyon önző ember. Neki mindent, neked semmit. Nem szeretnélek megbántani a kérdéssel, de én mint a teljesen ellentétesen gondolkodó ember, nem birom ki hogy fel ne tegyem!!!

Szóval! Nem gondoltál arra, hogy ő teljesen hülyének nézett? És csak azért ment bele a 3-asba, mert igy lehetett mással, ezért inkább "elviselt" téged is?

Sztem ez a dolog nem müködhet önzetlenül! Akkor nőket miért nem vettetek bele a témába? Mert ö nem leszbikus... Te sem vagy meleg, mégis ott voltak férfiak.

Tehát, mert ő azt akarta ami neki jó és nem azt ami neked. Csak a sors úgy adta, hogy te kérted meg arra, amit ő akart igazán!

Ezek természetesen csak hangos gondolatok voltak a részemről. Senkit sem akartam megbántani, sem elitélni, sem birálni. Bocs hogy igy rátok törtem, köszönöm hogy leirhattam a véleményem. Hiszen ezért vannak a fórumok! Sziasztok!

Törölt nick 2006.07.30 Creative Commons License 1100
El nem tudom képzelni van olyan férfi akit igy meglehet büntetni a sex elvonásával,hogy nem franciázhat. Nem nyalhatja azt akit szeret?Nem ismeri az igazi ízét a szerelmének. Nem élheti meg a reszketés kéjét ,párja örömét a száján?Ha mégis van, miért éri meg ez a kapcsolat?   Látni akarja a párját sexközben mással,.....(?)..akkor ez a mazóista lázadása a szadó szenvedésében élvezkedő párja viselkedésével szemben? Büntetni akarsz?Kit? Magad, mindkettőtök?Nem tudom, nekem valótlannak tünik az egész helyzet.          Ha mégis van ilyen kapcsolat talán öszintén egymást is hallgatva kellene beszélgetni a sexről és nem elvaditani egymást az örömködésektől,valamely más személyes élmények felé?       Vagy tévednék én is ,lehet...   ???      Egy creampi imádót ismerek a baráti körünkben, aki vágyait szeretné megélni, de párjával még beszélni sem mert a témáról, inkább reménytelenül levelezget párokat keres,akik fogadnák Őt szolóban.Pedig erre esélye szinte semmi,pár nélkül, lehet Te is ilyen mafla vagy?           Nem megbántani akarlak de nem értelek,mire is vágysz ha az első lépést nem tudod megtenni a pároddal, miért a harmadikat várod akit bevonnál intim együtléteitekbe,talán ha ő rávenné a nejed arra amire Te nem tudtad ,akkor ez jó lenne Neked?Logikátlan és nem érted, a harmadik lépést csak az első kettő után lehet meglépni.Megértés van elég a kapcsolatotokban???Amugy a párcserés sexet elfogadott és nagy élményt nyújtó intim boldogságnak ismerjük, tehát nem elítélni megérteni szeretnénk a helyzetedet,de nem megy ez nekünk....Vagy domináns az asszony és birtokosként kezeli a mafla behodólot?Az igazi párkapcsolat nem birtoklásból partnerségből kell, hogy álljon.!!!!Kapj már a fejedhez és gondolkodva cselekedj végre, ha férfi vagy és nem csak ál topic amit itt összehordtál...
mén 2006.07.30 Creative Commons License 1099
...csak egy szavadba kerül :)))
Előzmény: puncifan (1093)
Törölt nick 2006.07.30 Creative Commons License 1098
Öregcerka érdekelne mit is éreztél, nem minden tapasztalat nélküli aktiv párcserét is szerető hp.ként. A témát nem csak elméletileg ismertük meg, nem mindenkivel ,de jó és valós élményekkel a hátunk mögött, a látvány és az átélés öszintesége sok örömet okozott már,és még reméljük fog is. 
Előzmény: öreg cerka (1089)
sja 2006.07.29 Creative Commons License 1097

Szia!

Nem változtatnék, nem törvényszerű a válás.

A válás után kb. egy évvel találkoztunk és elmodta, hogy Ő arra gondolt, ha beadja a v.keresetett, abban az esetben én visszatáncolok. A számítása nem jött be, én kiszámítható vagyok, és úgy gondolom hogy felnőt ember eltudja dönteni, hogy mit akar.

öreg cerka

Előzmény: Bigus Dickus (1096)
Bigus Dickus 2006.07.27 Creative Commons License 1096

Szia öreg!

Mi a történet tanúsága a Te számodra? Mi az amit másként csinálnál, tudva, amit most tudsz?

A történeted vége nagyon elgondolkoztató. Törvényszerű lehet a válás, jellemző, vagy csak egyedi eset a véleményed szerint?

Üdv

Bigus

Előzmény: öreg cerka (1094)
Aural 2006.07.26 Creative Commons License 1095

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nem csodálkozom ezen.

Nem azért, mert nem tudunk lefeküdni mással, vagy egyszerre másokkal is, vagy az nem juttat minket orgazmushoz, vagy mert nem szerepel ilyen a fantáziánkban. Csinálni, tartósan csinálni azonban más.

Szóval, csak azt szeretném mondani, hogy nekem más a tanulsága a történetednek, és csak azoknak a nőknek ajánlanám amit javasolsz, akik nem szerelmesek már a férjükbe.

De gondolom, akkor, amikor beadta a keresetet, ez már téged sem bántott olyan nagyon?

Előzmény: öreg cerka (1094)
öreg cerka 2006.07.25 Creative Commons License 1094

Még ennyit, hogy az exem adta be a válló keresetett, azzal az indokkal, hogy én külső kapcsolatott tartok fent. Férjhez ment, és hagyományos konszolidált életett él.

öreg cerka

puncifan 2006.07.25 Creative Commons License 1093
sajna az enyémet most 0 ember dugja, pedig szívesen végignézném.
petey t 2006.07.24 Creative Commons License 1092

Erdekes..

Nem tudom, fiatalként nem is igazán tudom átélni, számítottatok -e rá, hogy a házasságotok tartós marad -e. Úgy értem, nyilván tisztában voltatok vele, hogy ez lesz a menetrend, lehetőleg zökkenők nélkül, a gyakorlatban pedig jó ideig be is jöttek a számításaitok. Megint csak hangsúlyozom, hogy fiatal vagyok: szvsz az önmérséklet jórészt abból áll, hogy az ember képes az ilyen esetek számát limitálni. Az őszinteség behozhatatlan előny lehet, de a túlzásba vitele. Háát..

Előzmény: öreg cerka (1091)
öreg cerka 2006.07.24 Creative Commons License 1091

Szia Robibelli!

Természetesen majd levélben is véleményt cserélünk.

A mi történetünk kezdetét írtam. Hogy miért? Olvasva a fórumot, sok nőt és férfit izgat, hogy milyen lehet mással, másokkal. Normális esetben a házaspárok kölcsönös tiszteletben tartásával kellene, hogy működjön. Sajnos, a természetes és kezelhető féltékenység sem teszi lehetővé az ilyen írányú elmozdulást. Marad a megcsalás. Én viszont úgy tettem fel a kérdést, hogy előbb tisztáztam magamban a két nem szerepét és ebből fakadó kívánatos magatartás formát. A nő befogadó, a férfi adakozó. Nyilván a nőt akkor éri a legtöbb elismerés, ha a férfiaknak tetszik. Nem kell mindenkivel lefeküdnie, de jólesik számukra az elismerés, a vágyakozás begyűjtése, a förtölés. Ez mindennapos játék kell, hogy legyen. Ezek is színesitik a mindennapokat.

Több, hölgy tamáskodik, hogy a férje, barátja mit szól, ha mással is szerelmeskedik, netán a szerelme előtt. Ismerni és bizni kell a férjben, barátban. Mi. több éven keresztül mentünk végig ezen a rögös úton. Hiába szerettem volna, tudtam , hogy nem lehetek erőszakos. Közben tesztelhetett, a különböző helyzeteknél. Pl. nem volt gond, ha vásárlás miatt elutazott valamelyik férfivel. Nem fagattam, nem csináltam jeleneteket. Nem volt gond, ha buli közben a lassú számoknál közelbújt a patneréhez. Nem volt nagy jelentősége, ha valamelyik férfi mint-egy véletlenül megfogta a kezét, vagy a combját. 

Mint korábban írtam, lefeküdt a barátunkkal. Többször dugtak nélkülem, de négy hónap után kezdett ellaposodni a kapcsolatuk. A párom mindent megosztott velem.  Továbbra is biztattam, hogy másokkal is együttlegyen.

Még tartott a baráttal a kapcsolat, mikor elmesélte, hogy a kolléganőm férje (korábban egy iskolába jártak) a több éves viszontlátás örömére meghívta egy kávéra. Másnap, azzal állított be, hogy megvárta a munkahelye közelében a férfi és egy kirándulásra hívta. Megkérdezte, hogy mit tegyen. Válaszom, ha elmész dugatlanul ne gyere haza. A drágám csillogó szemmel mesélte a nap történéseit.

Még 3 hónapig tartott, hogy 2 barátja is volt és legtöbbször nálunk dugtak nem 3-ban.

Érdekes, hogy a kolléganőmmel, akit 3 éven keresztül nem tudtam meghódítani, hamarosan a barátnőm lett. Nem történt párcsere. Mindegyikünk, külön-külön szeretkezett. A nejem igazából nem nézte jó szemmel az én kapcsolatomat. Nem volt anyira toleráns. Szakitott a két férfival, majd két hét átbeszélgetése után döntöttünk, hogy hírdetünk. Hát nem akarom a férfi társaimat minősíteni a bemutatkozó leveleket elemezve, de egy tanulmányt lehetne írni. Sokan azt gondolják, hogy ez nem más mint egy üzekedés.

A 2 férfi 1 nő  helyzet volt elfogadható a nejemnek. Ez egy bizalmas kapcsolat, nekem, nekünk az volt az elképzelésünk, hogy csak akkor történhetnek meg az intim dolgok, ha mindegyik fél elfogadja a helyzetett. Azt gondoltuk, hogy több találkozó szükséges, a kiválasztási időt akartuk úgy lerövidíteni, hogy az első alkalommal 3 férfinak adtunk lehetőséget a bemutatkozásra. Minden napra 1-1 férfi.

Első alkalommal egy ilyen területen már tapasztalt jelentkezővel vágtunk bele a nagy kalandba. 1 órás beszélgetés után (ez volt az előre megbeszélt korreográfiánk, a szekszuális együttlétet, csak a 3-4-ik találkozásra tettük az elmélet szerint), elvonultam félre egy másik szobába. Szükségesnek tartottam, tartottuk, hogy lehetőséget kapjanak az egymás testiség nélküli megismeréséhez . És mégis közel, ha abberált az illető ne legyen védtelen a párom. Egyóra után a feleségem, Ádám kosztümben hívott át, hogy a 3-ast most kell kipróbálni, Mert a L...... segít, ők már túl vannak "az ismerkedésen". Mire átértem, már dugta a páromat az új barátunk. Furcsa, meglepő volt, hogy akit szeretek Őt egy másik férfi dugja. A 10 másodperces csodálkozás után a Nőm sóhaja, majd hívása már más érzelemmel töltött el. A párom kifejezte, hogy ez neki nagyon jó.  Csodálatosan más élményben volt részünk.

Több férfi is megfordult nálunk utána. A gond az, hogy egy idő  után a 2-3 éves kapcsolatok is elkopnak. Ezért az első 3 hónapos partner hiány után bevezettük, hogy 4-5 partner legyen a tarsolyban. A feltételem (feltételünk) az volt, ha valamelyik fél érzelmileg elkezd kötődni a másikhoz, ha úgy látom, de ha nincs is alapja, akkor is megszakításra kerül a  kapcsolat. Nem volt ilyen. A nejem tudta kezelni az érzéseit, voltak kisebb szerelmek, de az belefért.

Nagyon sok sztoriról tudnék mesélni. Sokat dolgoztam vidéken, volt hogy 3 napot is kint aludtam, ilyenkor a találkák megbeszélését részben én bonyolítottam.

11 évig ment így. Több férfival volt éves vagy több éves párhuzamos kapcsolata. Nekem ezidő alatt nem volt, nem akartam. Megismerkedtem, egy hölggyel és ezt nem türte el. Hol volt itt a logika. Nem voltam akkor szerelmes a hölgybe.

De furcsa volt a helyzet, hogy kedden Ő kefél valakivel, én is kefélek az új barátnőmmel, és este azért vitatkozunk, hogy én miért mentem máshoz. Nem az volt a fő téma, hogy szerdán ismét jön a barátja és 3-ban leszünk.

Na ez vezetett a válásunkhoz. Azóta élettársi kapcsolatban élek.

Az új párommal 7 év után, mégcsak az esetleges melltartó levételénél tartok.

56 évesen nem hiszem, hogy kitudom várni az esetleges külső nyítást, nem leszek alkalmas rá.

A fentieket, tanulság végett írtam.

Hőlgyeim, ha a párjukat kiismerték, bíznak a kapcsolatuk erejében és kellőképpen kiváncsiak csapjanak bele. Engedjék el a képzeleteiket, valósítsák meg az álmaikat. Sok, más élményben lesz részük. De a párjukkal történő szerelmeskedés mindig más lesz mint a többes.

Mi férfiak, büszkék lehetünk, hogy olyan nőt szerethetünk, fogad be bennünket, a mindennapok nehézségeiben nekünk segít, aki másnak is szüksége van rá.

Más:

Azok részére, aki csak erre a fórumra tévedt, nehogy azt gondolja, hogy ha a nőjük a nagy melegben lazábbra veszi a ruházkodását, abban az esetben félredug.

öreg cerka

Előzmény: Robibelli (1090)
Robibelli 2006.07.24 Creative Commons License 1090

Szia öregcerka!

Olvastam hozzaszolasodat. Azthiszem te vagy egyedül aki realissan ertekeli atemat.

Az en nejemet is megdugtak mar. Veletlenül talatam par kepet rola, ugy jöttem ra, rossz helyre dugta a fenykepeket, de engem felizgatott.Az enyem is az utobbi idöben feltünöen sokszor hordott melyen kivagott bluzt es melltarto nelkül jarkalt.

Egy üzemi bulin vagy utanna törtenhetett a dolog. Szivesen leveleznek veled a temarol, ha erdekel.

üdv. Robi

robibell8@hotmail.com

Előzmény: öreg cerka (1089)
öreg cerka 2006.07.24 Creative Commons License 1089

A feleségem az a tipikus állig begombolózkodó tipus volt, aki kevesett engedett láttatni magából. Eltűrte, ha nyaltam, de nem szopott. Ez volt a kiindulási pont. Lépésről - lépésre engedve,  most már melltartót nem visel (csak ritkán), nem zavarja, ha átlátszó blúz alatt kivehető a formás alakja. Esetenként napirendre került, az, hogy nincs ellenemre ha mással is szerelmeskedne. Láthatta, hogy nem zavar engemet, ha a férfiak részéről elismerést kap, vagy esetleg bizalmaskodnak vele, ha " véletlenül" hozzáérnek a melléhez. A történetek elmesélése után jókat szerelmeskedtünk.

Volt egy baráti kapcsolatunk, egy családdal, a  férfival együtt dolgozott a nejem és többször vidékre is elutaztak. A srác többször kezdeményezett, a nejemnek tetszett, de biztatásra várt. Este láttam rajta, hogy megtörtént az eset. Láttam a bizonytalanságot rajta, de a jóleső érzést is, hogy másnak is "kellek" . Kérésemre elmesélte a történteket és jókat szerelmeskedtünk. Én arra kértem, hogy ne bújkáljanak, nálunk történhetnek a dolgok. Szerettem volna 3.iknak beszálni, de a barátunkat ez zavarta volna. Így maradt az, hogy a nejemet más dugta. Minden alkalom után, kérésem nélkül elmondta a történteket. Úgy fogalmazott, hogy egy kicsit szajha ilyenkor, de jó neki. Voltunk több férfival is hármasban. Aki nem volt még ilyen helyzetbe, de ezt elfogadja és szeretné, az tegye meg, mint férfinak az a jó, hogy látod a szeretett "Nőn" azt a gyönyört amit veled vagy mással átél.

Hogy mit éreztem akkor amikor fizikai valóságban elöszőr is láttam, hogy a másik férfi dugja. ha gondoljátok, majd megosztom veletek.

Törölt nick 2006.02.03 Creative Commons License 1087

Sziasztok!

Az masodik felesegemet megelozo baratnom elvezett ugy, hogy spriccelt nyalasom hatasara...

A mostani felesegem a multkor elelvezesig nyalta a makkomat!  Nem kapta be, de mondta utolag, milyen finom volt..

Kozben talaltam egy jo szeretot is..

Tehat fel gyozelem, nyalja a farkam az asszony (is). 

Ezzel talan ki is szallok innen..

Minden jot nektek.

cartier 2006.01.12 Creative Commons License 1086
      az egyik a felesegem masik a baratnöm
Előzmény: Törölt nick (1085)
Törölt nick 2006.01.12 Creative Commons License 1085
Nick: cartier
Bemutatkozás: ferfi elvált es van egy csodalatos baratnöm mar ket eve. akit nagyon szeretek. közben gyakorlom a szamitogép kezelest.

Ezek szerint röpke 46 hozzászólás alatt már feleségül is vetted a barátnődet? Gratulálok mindannyiunk nevében.
Előzmény: cartier (1083)
buddi 2006.01.12 Creative Commons License 1084
és még kivánatos kis szexi dög is! (gondolom)
Előzmény: cartier (1083)
cartier 2006.01.11 Creative Commons License 1083
     tenyleg miert lennel nem normalis. az én felesegem szopik szereti ha kinyalom lenyeli a spermat, söt segbe is dughato. imadom mikor mas ferfiakkal kefelt elöttem
Előzmény: puncifan (1079)