Keresés

Részletes keresés

topikolló Creative Commons License 2006.08.02 0 0 80
Szia!

Én a Wartnert nem próbáltam, mert az ugyanolyan, mint az orvosnál a fagyasztásos módszer, ami nekem anno nem jött be, úgyhogy erre nem dobok ki pénzt.
Én még mindig a Verra-meddel kezelem a szemölcsöt, de fogalmam sincs, meddig kéne türelemmel lennem. Mindig csinálom, akkor előbb-utóbb lejön egy nagyobb bőrdarab (vagy szemölcsdarab), aztán újratermelődik a bőr. Szóval én azt veszem észre, hogy igazából nem hatásos. Csak nem tudom meddig csináljam és mikor adjam fel. Ha visszakukucskál esetleg a topikba olyan ember, akinek a Verra.medtől elmúlt a szemölcse, légyszi írja meg nekem, hogy csináljam-e vagy adjam fel! Köszi!
Nekem amúgy sebesedni nem sebesedik, körülötte néha bepirosodik, de most az is elmúlt. Viszont nekem érzékeny a cucc, hiába nincsenek a szemölcsben érzőidegek. :-s
Előzmény: viktoriaszabo (79)
viktoriaszabo Creative Commons License 2006.08.02 0 0 79

Sziasztok,

Én még csak most regisztráltam, de el vagyok keseredve. Úgy látom ez a szemölcs dolog nem egy egyszerű. :-((

Elolvastam a hozzászólásaitokat és tök sok ötletet adtatok, hogy miket próbáljak ki. De úgy látom, mindenkinek mástól múlik, úgyhogy tesztelgethetek egy darabig.

Nekem "csak" kb fél éve van a talpamon, de nem múlik. Eddig ecseteltem (Duofilm, Verra-med), de hol jobb, hol rosszabb. A tengervíz sem segített.

Szerintetek amikor már sebesedik, akkor is rá kell kenni az ecsetelőt? Az azért már majdnem nyílt sebnek számít, nem?

A Wartnert kipróbálta valaki? Vagy a tv-s műsor után nem igazán ajánlott? Mert gondoltam ma kipróbálom és majd beszámolok, hogy mi történt.

És a teafaolaj? Lehet, hogy korábban már volt szó róla, de amiket eddig olvastam ott nem találtam.

Addig is köszönöm az ötleteket. Sziasztok

dtzs Creative Commons License 2006.07.19 0 0 78
Szerintem, ne hasznád a kettőt egyszerrel. A verumal nekem segített. A verramedet nem ismerem. Most a természetgyógyász a Dulcamarat ajánlotta, receptnélkül kapható, kb.400 ft. Ha semmi, akkor ez próbáljátok ki. Én is ezt teszem. Sziasztok
Előzmény: Nicole117 (76)
dtzs Creative Commons License 2006.07.19 0 0 77

Szia freebela!

A természetgyógyász nekem is a Dulcamarat, ajánlotta., de mekem a c12.-tőt. Szerinted akkor hatásos? Nem jelentkeztek rajtad mellékhatások? Hegesedés?

Köszönöm előre is

Előzmény: freebela (47)
Nicole117 Creative Commons License 2006.07.16 0 0 76
hát nem tudom vkinek segít vkinek nem.. nekem nem csíp csak szines :)
mi lenne ha egyszerre használnám a fecskefüvet meg a verra-medet??
szabad egyáltalán h a kettőt egyszerre??
ki kéne úgy is próbálni hátha a kettő ereje segítene.. :)
topikolló Creative Commons License 2006.07.15 0 0 75
Hát, a fecskefű nekem annyit csinált, hogy szúrt, csípett, és szép színes volt, de kitartóan nem tudtam kezelni vele a szemölcsöt, mert rövid úton elszáradt, ahogy kiszakítottam a megszokott környezetéből. :) Most ültettem sajátot magról, meglátjuk. De remélem, mire kinő, a Verra-med eltünteti a mocskot... :))
Előzmény: Nicole117 (74)
Nicole117 Creative Commons License 2006.07.15 0 0 74
nah most bekenem megint fecskefűvel..hátha..
jáj csak tünne már el
topikolló Creative Commons License 2006.07.14 0 0 73
Szia!
Nekem nem ilyen kicsik vannak, hanem egy nagyobb. A Verra-medtől múlik, de fogalmam sincs mikor érezhetem magam 'gyógyultnak'. Most már nem sárgul el a szemölcs, ha bekenem, körülötte tiszta piros a bőr, még úgy is, hogy nagyon vigyáztam, hogy csak a szemölcsre kenjem. Viszont a kis 'gumót' még a bőr alatt mindig érzem.
Akik Verra-meddel elmulasztottak már szemölcsöt - és nem ilyen picikéket, de többet -, légyszi írják meg, hogy mikor érezték, honnan tudták, hogy a cucc elmúlt! Előre is köszi!
Neked, Nicole, nem tudok mit mondani, én is csak próbálkozom. :s
Előzmény: Nicole117 (72)
Nicole117 Creative Commons License 2006.07.14 0 0 72
sziasztok!

én 14 éves vagyok 2évvel ezelőtt a kézilabda kiszakitott egy kis bőrdarabot a kezemből
nagyon fájt meg nagyon vérzett is majd pár hét múlva szemölcs keletkezett a seb helyén. 1évig nem is foglalkoztam vele csak reménykedtem h elmúlik magától. de sajna nem múlott el. elmentem bőrdokihoz ő felirta a verra-medet. nagyon szépen levittte a szemölcsöt. múltkor már nem is lehetett érezni h ott valaha is szemölcs volt csak egy pici heg látszott. pár nap múlva viszont visszanőtt ugyanolyanra amilyen eddig volt :(:(:( a legrosszabb az h a hüvelyk és mutatóujjaimon pici szemölcsök jelentek meg félek attól h ezek is megnőnek.. :(:(:(
kipróbáltam azt a növényt amit itt sokan ajánlanak de változást nagyon nem észleltem
ha vki tud kérem segitsen!!!
topikolló Creative Commons License 2006.07.08 0 0 71
Nnna, elkezdtem a Verra-medet olyan adagolásban alkalmazni, ahogy az az útmutatójára van írva, nem ahogy a bőrgógyász javasolta, és úgy tűnik, hat. Mennyi idő alatt szokott átlagban elmúlni tőle a szemölcs? Tapasztalatok? :)
topikolló Creative Commons License 2006.06.29 0 0 70
Dehogy haragszom, sőt! :)
Az igazat megvallva, nekem a Verra-med nem használt. Több, mint egy hónapig alkalmaztam, de semmi hatása nem volt, azon kívül, hogy valóban besárgult a szemölcs. Most rondább a kezem, mint mielőtt elkezdtem volna használni. Szerencsére sikerült szereznem füvet, most megpróbálom azt. Más egyebet nem használtam eddig, úgyhogy nem tudok újat mondani.
Előzmény: dtzs (69)
dtzs Creative Commons License 2006.06.29 0 0 69
Szia!
Az a szer, amit használsz szemölcsre nagyon jó!
Én Verrumal-t használtam.
Úgy kell csinálni, hogy bekened, leragasztod, majd reggel leveszed a sebtapaszt, és az jó, ha sárga a szemölcs, mert azt is le kell venni, és a sebre ismét rá kell tenni a szert. CSÍPNI FOG MINT ÁLLAT! DE EZ A LÉNYEG!!!!!! mert a sebben még ott van a szemölcs!!!!!!!!és azt is ki kell írtani. Nekem nagyon bejött a szer, csak most az arcomon van szemölcs, és oda nem ajánlott alkalmazni, mert heg maradhat(a kezemen nem maradt) De én azért felkentem az arcomra, és ott ahol használtam maradt egy pici heg!
A fecskefű:
én is kenegettem, de semmi! DE!!!! Olvastam, hogy tűvel picit meg kell piszkálni, úgy, hogy ne vérezzen!!!!(ez amúgy a lapos, bőr színű szemölcsökre használható!!!)na és rákened, befeketedik a szemölcs, meg csíp is(kb.5napig kell a növény szárából a nedvet kipréselni.Fürdéskor ragaszd le, meg este is. Én reggel fültisztítóval mindig lepiszkáltam az arcomról a kis fekete szemölcsöt. Egyszer picit vérzett, és akkor 10%-os ecettel lefertőtlenítettem. Most sebes, de remélem nem jön ki!
ERDŐBEN LEHET SZEDNI!KÉP VAN A NETEN? ÉN VIDÉKI VAGYOK? SAJNOS NEM TUDOM MEGMONDANI? HOGY MELYIK ERDŐBE MENJ!
remélem nem haragszol, hogy írtam, csak nekem minden segítség jól jön!
Kérlek írj, ha tudsz vlmi. jobb szert!
(olvastam a fórumban a bélféreg írtót, szerinted???)

A Wartner volt az m1-en, hogy sz..t sem ér!!!
Előzmény: topikolló (68)
topikolló Creative Commons License 2006.06.29 0 0 68
Ahogy néztem az oldalukat, rájöttem, hogy ez valszeg ugyanaz a folyékony hidrogénes fagyasztásos módszer, amit a bőrgyógyászok is csinálnak, csak ezért elkérnek minimum 3556 forintot. Ez a megoldás nálam nem volt hatásos anno, úgyhogy én ezt kihagyom...
Előzmény: topikolló (67)
topikolló Creative Commons License 2006.06.29 0 0 67
Szia kicsibabyke!
Én a Decarist nem ismerem, viszont felhívták a figyelmemet egy Wartner nevezetű cuccra - leírása az alábbi linken olvasható: http://www.wartner.hu/
Ismeri ezt valaki? Használ?
Előzmény: kicsibabyke (66)
kicsibabyke Creative Commons License 2006.06.27 0 0 66
sziasztok sajnos nekem is vannak kis dögjeim!kiprobáltam én is már nagyon sok mincent(escetelők,fecskefű,olló....)de vagy nem voltam kitartó, vagy nem egyik sem hatott semmit!!lényeg az hogy beleuntam, ráadásul egyre több lett.a decaris tényleg hatásos a szemölcsre?mert én ovis koromba bélférgességre szedtem és akkor kikészítette a gyomromat.de ha azt mondjátok hogy tutira müködik én még ezt i s beválalom!!CSAK MÚLJANAK EL!!!ÖRÖKRE!!segítsetek kérlek
topikolló Creative Commons License 2006.06.15 0 0 65
Köszi, de lett közben egy forrásom növény-ügyben! :)
Azért a további tippek érdekelnek gyógymódilag, ha esetleg nem válna be a fű! De ne úgy legyen...
Előzmény: topikolló (64)
topikolló Creative Commons License 2006.06.15 0 0 64
Sziasztok!
Nekem általános iskolás koromban kiégettek 2 ujjamról egy-egy szemölcsöt, mivel a fagyasztásos módszer nem vezetett sikkerre. Azóta semmi bajom nem volt vele, mígnem kb. fél éve elkezdett kiújulni az egyik. Elmentem vele bőrgyógyászhoz, aki is Verra-Med ecseletőt javasolt - ezzel kezelem a szemölcsöt pont egy hónapja, de én nem látok javulást. :( A kérdésem az volna, hogy szerintetek meddig kellene türelemmel lennem a szer iránt? A doktornő azt mondta, hogy mindenkinél más az időtartam a sikerhez, de átlag kb. egy hónapot mondott. Nos, én esténként szoktam beecsetelni , reggel leszedem ugye a fimréteget és a szemölcs tiszta sárga, ami a nap folyamán normalizálódik. A másik kérdésem az volna, hogy mik a jelei annak, hogy kivégeztem a szemölcsömet?? Ennek a sárga gócnak el kell tűnnie? Le kell esnie?
Gondoltam, kipróbálom ezt a fecskefüvet, amit többen is javasoltatok, de fogalmam sincs hol lehet ilyenhez hozzájutni. Itt ülök a belváros közepén - merre induljak? :)) Kérlek segítsetek! Előre is köszi!!
Előzmény: bubika77 (20)
Kőarcú Creative Commons License 2006.01.26 0 0 63
szia!
Ezekszerint neked szerencséd van hogy a fecskefű hatott mert nekem semmit sajnos. Pedig friss növénnyel kentem mert volt (van) a kertünkben egy bokorral.
Továbbá marattam őket tyúkszemtapasszal+Verrumal és Verra-med oldattal semmit nem értek, annyit elértem vele hogy a fél talpamat kiégette, persze a szemölcsök a hegesedés után ugyanúgy ott voltak...
Használtam svéd cseppet is rá, sőt kétségbeesésemben még erősen sós forró vízben is áztattam őket hátha az használ de nem. :)

Nekem egyedül Nono76 által ajánlott gyógyszertől múlt el pár hónap alatt és 3 és fél éve nyomuk sincs szerencsére.
(2002 óta amikor írtam ide.)

Előzmény: drde (61)
ka9 Creative Commons License 2006.01.16 0 0 62

Sziasztok!

Kiskoromban a talpamon volt nekem is, kivágták, nagyon fájt. Aztán visszanőtt. Aztán propoliszt csepegtettünk rá. Aztán elmúlt.

Diagnosztizáltatni érdemes bőrgyógyásznál, de ha tényleg szemölcs, a szurkálás-vagdosás helyett először kipróbálnám a propoliszt, meg a vérehullót.

drde Creative Commons License 2006.01.15 0 0 61

Szia Fürtöcske!

Hat en abszolut a verrehullo mellett szavazok,bar ahogy olvastam van akinek ez nem jon be.En azt hiszem az osszes lehetseges modszert kiprobaltam.A talpamon volt eloszor 3,amit kenegettunk mindennel,eredmeny az lett hogy hazilag 3foku egesi sebeket csinaltunk a talpamon..iszonyu jo buli volt mit ne mondjak.aztan a holyagok eltuntek es ugy dontottunk hogy kivagjuk ami meg megmaradt a szemolcsokbol.na ezt senkinek nem kivanom.en azota is rosszul vagyok ha ilyent hallok,szo mi szo az egesz herce hurcanak a vege az volt hogy  akis 3as csapatbol lett vagy 10-15 mar en se emlekszem,a talpam elejen.na ekkor kezdtem a scholl tapaszokat..de hat talpon nem igen lehet szerintem nekem lejottek.aztan megtalaltam a verrehullot..azaz reg kerestem de beszerezni nem birtam.es kenegettem es kb 2-3het alatt eltuntek.tuvel lepiszkaltam a tetejet es kentem minden nap 3x.na es mindenki happy volt:))4even at..es most nyaron fedeztem fel ujra ugyan azon a talpamon egyet a sarkamnal..ugy dontottem nem piszkalom mert nincs verre hullo fecskefu utanpotlasom...nekem sosem fajtak ezek..

amuyg a futo szemolcs kiemelkedo es azt szoktak elkotni,elvileg terjed az is, de vannak ilyen kiallo borkinovesek is amik nem szemolcsok...azt nem igen szabad kotozgetni...borgyogyasz ajanlott:)

en ugy tanultam hogy ez egy virusos fertozes barki elkaphatja..itthon senkinek nem lett es nekem kb 6even at a labamon volt...

hat ennyi..szedjetek novenyt!frisset!es a gyokere is nagyon tuti.

Ha valaki nem ert ezzel egyet am legyen...en igy eltem at.

Előzmény: fürtöcske (60)
fürtöcske Creative Commons License 2006.01.11 0 0 60
Sziasztok végre rátaláltam egy élö forumra a szemölcsel kapcsolatban:) Sajna nálunk a 2és fél éves fiamnak jött ki pár a kis oldalán. A bördoki azt mondta futoszemölcs adott ecsetelöt ami maro hatásu volt azt mondta a fogpiszka hegyével tegyünk a szemölcsre hát kérdem én ki tud lefogni ugy egy örökmozgo kisgyereket hogy véletlenül se jusson máshová a szerböl. Szemmel láthatóan fájt a kicsinek,mondtam nem csinálom tovább.Ajánlották a kövirozsa levél nedvét.és a vérrehullo fecskefüvet. Szeretném elkerülni a kiégetést vagy hasonlo orvosi modszert ezér kélek titeket ha tud valaki ezzel kapcsolatosan használhato infot kérem irjon akár ide akár a zoldlevelke@citromail.hu cimre.KÖSZÖNETTEL MARCSI
Eisenhauer Virginia Creative Commons License 2005.07.11 0 0 59

Sziasztok szemölcsös kollégák!

Az én szemölcseim már a múltté, pedig nekem is volt kb.60 a talpamon. Többféle kezelésben részesültem: nitrogén, lézer, homeopátia, vérrehulló fecskefű stb., semmi nem használt. Míg végül megismertem az FLP aloe készítményeket. Ezeket belsőleg és külsőleg használtam, így két hónap alatt fájdalommentesen meggyógyultam. Annyit szeretnék a szemölcsökről mondani, hogy elsősorban nem a szemölccsel kell valamit kezdeni, hanem a legyengült immunrendszert kell megerősíteni. Ha valaki szeretné a segítségemet ez ügyben, forduljon bátran hozzám e-mail: eisenhauer_virginia@hotmail.com

warampi Creative Commons License 2004.07.20 0 0 58

Ha régebbi,vagy makacs a szemölcs,a kivonat kb olyan,mintha vizzel kennéd.

A maradékokat,amik makacsok,én is izzitott fémmel likvidáltam,sajnos ez a 100%.

Lidocain sprayyel/érzéstelenitő/mindent lefertőtleniteni!!!

Előzmény: Timcyke (57)
Timcyke Creative Commons License 2004.07.20 0 0 57

Azt nem tudja véletlenül valaki, hogy a patikában kapható VÉREHULLÓ FECSKEFŰ ECSETELŐ is van e olyan hatékony, mint az erdőben szedett, szárából kicsöpögő sárga folyadék????? Az oldat +40% alkohollal van keverve. Ahogy a szemölcsre csepegtetem, egyből elpárolog... Ér ez egyáltalán valamit???? Mert az ára meg elég borsos

warampi Creative Commons License 2004.06.20 0 0 56
Hú.végre én is találtam eredeti formájában Fecskefüvet.Évek óta szenvedek,költöm a pénzt,fagyasztanak,ecsetelnek,és semmi.
De ettől a narancssárga nedvtől egykettőre elfeketednek,szupergyorsan elhalnak,kisebbednek.Tök jó!!!
Haszika Creative Commons License 2004.06.20 0 0 55
hozzáteszem, amit én javasoltam módszer, azzal is ilyen eredményt értem el;-) hírből se ismerem azóta a szemölcsöket
Előzmény: tboti (54)
tboti Creative Commons License 2004.06.17 0 0 54
Kicsit brutál de hatásos:

vettem egy jó vastag zsákvarrótűt, pirosra hevítettem a gáztűzhelynél és bele a szemölcsöm közepébe vagy 2x ...majd besz*rtam a fájdalomtól de a kezemről egy életre elmúlt...

A fájdalomtűrést nem részletezem...
A talpammal az orvoshoz járok már 6 hónapja, de már keresem a tűt...

Haszika Creative Commons License 2004.06.17 0 0 53
szaisztok!

nos nagyon nem emlékszem rá h mennyi ideig tartott, asszem 1 hónap volt amíg elmúlt, de lehet h 2-3 is volt, bár nekem nem egy volt, hanem kb 50 db egy-egy lábfejemen és nem kicsik voltak, elhihetitek! a kivonat is megfelelő, de a növény még jobb

elég csak rákenni és hagyni megszáradni - emlékeim szerint még kifejezetetten kellemes érzés is a hűvös nedvet rákenni

ráadásul most már elég sok helyen van a városban ilyen növáény + a gyógyszertárak; de itt nálunk a József Attila lakótelepen meg a Távíró utcai erdőmaradványban, közvetlen az út mellett majd egész az Üllői útig van ilyen növény dögivel

warampi Creative Commons License 2004.06.16 0 0 52
Sziasztok!
Ezt a fecskefű-kivonatot elég ráecsetelni napi párszor,és hagyni megszáradni?Vagy hogy kell helyesen használni?
Svenne Creative Commons License 2004.06.13 0 0 51
ő az ő az!!!
áldott legyen eza kis virágocska!! :D

aszongya a leírás: "lakások körül előforduló közönséges gyomnövény. "

és mégis mily nemes...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!