Keresés

Részletes keresés

masta_dry Creative Commons License 2006.04.27 0 0 39
Még aktuális az előző hozzászólásomban tett felhívás! Gyertek!
Előzmény: masta_dry (29)
masta_dry Creative Commons License 2006.04.27 0 0 38
Az előző hozzászólásom még aktuális. Várjuk a lelkes kosárlabdázókat!
Előzmény: masta_dry (29)
Caorle Creative Commons License 2006.04.14 0 0 37

Az idén is megrendezik, csak kevesebb helyszínen!  Ajánlom mindenkinek az idei  ,immár X. pest megyei Utcai kosár bajnokságot, amely 14 helyszínen kerül megrendezésre. A nevezési díj idén is 10000 Ft/csapat az egész versenyre. Tehát egy verseny nevezése kb 200 Ft/fő!

Érdeklődj a www.pmksz. hu, illetve a 30-9130287 számon!

Sziasztok!

Előzmény: T.C. (31)
hentesfiju Creative Commons License 2006.04.13 0 0 36
Előzmény: Soulskater (35)
Soulskater Creative Commons License 2006.04.13 0 0 35
Sziasztok!Bocs h megint ezzel zargatlak titeket de kellene nekem valaimféle rajzos ábra az elzárás-leválás,üres elzárás -ról mert lehet én magyarázok hülyén de nem naon értik meg kedves csapattársaim!Szóval gondoltam így vizuálisan talán jobb lenne!!Előre is köszi!
hentesfiju Creative Commons License 2006.04.12 0 0 34
3-3-ban, félpályára nincsenek nagy csodák, elzárás-leválások, üres elzárások, giveandgok, ilyesmik csak, meg persze egyegyezés orrbaszájba, egyszerűen kicsi a hely és kevés az ember bonyolultabb figurákhoz
Soulskater Creative Commons License 2006.04.11 0 0 33

Hogy igazán "szervezetten" tudjaunk támadni!!!

köszönöm

Soulskater Creative Commons License 2006.04.11 0 0 32

Hali mindenki!Nem tudna nekem vlki segíteni?!Szóval van egy streetball csapatunk és aránylag jól megy a játé de kéne vmi kép leírás instrukció a támadások felépítéséről!!Nem tudna nekem vlki ilyen oktató jellegű cuccot küldeni??

moricka@vnet.hu

T.C. Creative Commons License 2006.03.27 0 0 31
Csoki! Nem tud valaki valamit az ideji Balaton beach tour-ól? Vazzeg akárhol keresek nem találok róla semmit. Ja és valami egyesületbe is beszállnék ha lehetne.
Marci14 Creative Commons License 2006.02.12 0 0 30

Hi!
Én meg hosszú sérülésem után márciusban ujra elkezdek kosarazni az Atomerőmű SE egyik ifjúsági csapatában!!!De várom már.:-)))

Csak a kosárlabda álé

masta_dry Creative Commons License 2006.02.12 0 0 29
Budapesti amatőr bajnokság "A" csoportjában játszunk. Írsz egy e-mail-t az itteni címemre, megbeszéljük, lejössz edzésre. Megnézed, hogy játszunk, megnézzük, hogy játszol, ha mindenki elégedett, lejársz te is. Eleinte edzésre, utána meccsekre is. Olyan embert keresünk, akinek 3 hétnél tovább is tart a lelkesedése :)
P ügynök Creative Commons License 2006.01.24 0 0 28
Sziasztok!

Csatlakoznék az előttem szólóhoz! Ha lenne olyan baráti társaság, akik rendszeresen kosaraznak valahol (Budapesten), akkor szívesen betársulnék.
De ha ilyen nincs, akkor elég érdeklődő esetén, akár meg is szervezhenénk egy bandát.

P
depl.mod00@freemail.hu
Sirhuba Creative Commons License 2005.10.02 0 0 27
Sziasztok!
Bocs első körben, ha offtopic lennék, de tán köztetek találok esetleg olyat, aki tud segíteni...
Be szeretnék szálni Pesten egy olyan társaságba, akik legalább egy héten egyszer bérelnek egy termet, és úgy két órát agyonkosarazzák magukat.
Nem játszok olyan rosszul, nem vagyok önző sem, szóval sokakkal ellentétben passzolni is tudok. :) Ha belefér, még 2-3 embert is tudok hozni, de főleg magamat akarom télre biztosítani. Hm? Valakinek valami tippje? Segítség? Ötlet?
Légyszíves ezügyben dobjatok meg egy levéllel: nk@electrocat.hu

Előre is nagyon kösz.
Caorle Creative Commons License 2005.07.04 0 0 26

Sziaztok!!! Nézzétek meg a Pest megyei Utcai Kosárlabda bajnokságot!!! Tök jó  a szervezés, sok meccset lehet játszani, és jók az ajándékok is!!! Sajna most szünetelnek, de aug elején folytatódik!!! Én már nagyon várom.

Nézzétek meg a www.pmksz.hu oldalt!!!!

Béla

dork no.4 Creative Commons License 2005.06.30 0 0 25

Szisztok!

 

Ezen a Balaton Beach Tour-on én is voltam tavaly - nekünk nagyon bejött!

Megyünk idén is.

 

Egyébként "strandkosárlabda" megnevezése ellenére rendes utcai kosárlabda zajlott...

És megerősítem - egy-két meccs között jól esett csobbanni a Balatonban.

Nincs is ennél jobb... sunshine, streetball, balaton... és a "többi" :)

 

Mindenkinek csak ajánlani tudom.

 

D4

 

OazIs (13) Creative Commons License 2005.06.25 0 0 24

Ha én lennék a moderátor vagy inkább az általános topikradírozó, ezt a streetballos izét azonnal kitörölném a francba.

 

Légyszi ne írjatok bele, hogy jól el tudjon süllyedni.

 

csepelball Creative Commons License 2005.06.24 0 0 23
Sziasztok mindenki. Megrendezsére kerül a 3. Csepel Rákóczi Kert Streetball. A 2005 Júni 19-én megrendezett streetball nagyon jól sült el. Köszönöm mindenkinek aki eljött.
Ha vki érdeklődik akkor a http://csepelball.uw.hu címen lehet.

Dudu

Lez_74 Creative Commons License 2005.06.22 0 0 22

Sziasztok!

 

Ha valakit érdekel egy kis streetball-ozás a Balaton körül, az feltétlenül látogasson el a www.akebasket.hu -ra, ahol megtalálhatja a Balaton Beach Tour 2005 versenynaptárát (és állítólag a hét végén már a teljes BBT honlapot is a további részletekkel).

 

Tavaly voltam, jó buli volt, mert a 3-3 elleni meccsek között lehet csobbanni is. Ahol a fizetős strandon van a rendezvény, ott a strandbelépő is benne van a nevezési díjban.

csepelball Creative Commons License 2005.06.10 0 0 21
Hello mindenki...Csepelen lesz Streetball a Rákóczi Kertben....fejenként 200forint a nevezés....

akit érdekel az látogasson el a http://csepelball.uw.hu címre...ott mindent megtalál...

Dudu
dollardave Creative Commons License 2005.05.25 0 0 20
triplav@yahoo.com
dollardave Creative Commons License 2005.05.25 0 0 19

Hi allz!

 

Rendkívüli módon szeretnék már végr résztvenni egy yóóó kis streetball challenge - n. De egyszerűen képtelen vagyok még 2-3 embert összeszedni, akik el is találják a palánkot. Ha valaki kedvet érez az dobjon egy mailt. Én egy 207cm - es center típusú játékos vagyok, valami pro hármasdobó playa írhatna... ;)

 

Üdv: DereX aka Dollardave

kirilenko Creative Commons License 2005.05.19 0 0 18
pillangó utcai metró megállótól kell gyalogolni az örs irányába hat jó palánk,gyűrűkkel amik elég merevek,és háló is van rajtuk,vonalak látszdnak itt ott:)
populáris pálya,akadnak utcai kosarasok,fekák,sárgák,kezdők,haladók..:)

bikás(piros hetes busszal kelenföld városközpontig) az 1ik legpatinásabb hazai grund,nem túl jó a pálya de nagyon jó játékosok bukkannak fel,megy a trash talk,aki érdemes az tiszteletet is kivívja teljesítményével

olvassatok BASCAT-et :D

orczy ketnél a pálya talaja bibis...(nagyvárad tér)
Előzmény: masta_dry (15)
kirilenko Creative Commons License 2005.05.19 0 0 17
sajnos napjainkban a http://vegedone.tk lassabban frissül a kelletténél de még így is akadnak rajta linkek,move-ok,ez az..

HOOPS STARZ TOUR 2K5
Round 2.

@ Pécs-Kert
(A NEVKO mellett)
2005.05.28 - 29.

Kezdés: 9.00 órakor

Megközelítés:
A buszpályaudvartól és a vasútállomástól is a 6-os és 7-es
helyijáratokkal a Nevelési Központig (végállomás).

Full Court meccsek (4 - 4 ellen)
3 pontos dobóverseny
Zsákolóverseny
HIP- HOP Music
A helyszínen, nagy választékban AND 1 termékek kaphatók.

Nevezés:

A mai naptól él a nevezés, amit telefonon vagy személyesen lehet megtenni nálam.
NEVEZNI, május 26-ig (csütörtök) lehet a 20.399.6198-as telefonszámon.
A nevezési díjat, ami 1500 HUF/fő előre kell fizetni, szintén legkésőbb május 26-ig
(Egyedi tervezésű pólót kaptok)!

Rules:

Full Court: 4+2 fő
Egy arc csak egy csapatban indulhat! Nincsenek korcsoportok!
A meccseken beadott cselek, plusz 1 pontot érnek (ahogy a One On One Battle-en is történt), természetesen abban az esetben ha a cselt a védő 'meg is eszi' és a támadást, a cselt beadó playa kosárral fejezi be.
Nincsen zóna-védekezés!
Minnél elöbb jelentkezzetek, mert korlátolt a létszám!
A dobóversenyre és a zsákolóra a helyszínen kell jelentkezni!Aki nem indul 4 on 4-ban annak 200HUF!
=>Egész pályán indulóknak ingyenes!

Szállás:

Akinek szállás kell az jelezze LEGKÉSÖBB május 24-ig a 20.524.5471-es számon!
A szállás a Nevelési Központ Kollégiumában lesz.
Egy fő/éjszaka = 1.600 HUF
Pontos érkezést kérünk mindenkitől, hogy legyen idő minden cuccra amit
elterveztünk!

info: 20.399.6198

ciao,hátha valaki olvassa majd eme felhívást netán reakciót is kifejt valakiből avagy megjelenik eme rendezvényen,nem soká pesten csapódik be a laszti:D
masta_dry Creative Commons License 2005.05.18 0 0 16
most látom, hogy tavaly ilyenkor én kerestem pályákat :)
Előzmény: masta_dry (15)
masta_dry Creative Commons License 2005.05.18 0 0 15
Pillangó park - nem az igazi, de van egy rakat palánk, csak lesz hely...
Bikás - elég nívós meccsek mennek, amikor utoljára voltam, nagy volt a tömeg, alig lehet játszani
Van valahol a neten oldal, ahol összeszedték a pályákat, keress rá, meglesz...
Előzmény: evibly (14)
evibly Creative Commons License 2005.05.02 0 0 14

Én is felhoznám kicsit...

 

Mi is budapesti, kültéri pályát keresnénk egy kis pattogtatásra, egypalánkozásra. Tudtok valami normális helyet? Jó lenne dobálgatni, meg ilyesmi, de nem szeretnénk terembe menni, ha már egyszer it a jó idő.

 

Szal, pls help, aki tud.

 

Köszi!

Előzmény: masta_dry (11)
masta_dry Creative Commons License 2005.04.27 0 0 13
szerintem csak angolul találsz majd irodalmat, próbáld meg a nagyobb külföldi site-ok fórumain!
Előzmény: Saimonsais (12)
Saimonsais Creative Commons License 2005.04.21 0 0 12
UP

TF -es diploma gyártásához valaki nem tud esetleg hiteles forrást, linket stb (lényeg hogy lehivatkozható legyen) a streetball 'történelméhez' ... ilyesmire gondolok,
- streetball eredete (kik találták ki, hol és miért)
- streetball fejlődés
- stb stb
masta_dry Creative Commons License 2004.05.09 0 0 11
Gondoltam, felhozom a topicot ;)

Ismer valaki budapesti (de felőlem lehet országos is, annál jobb) gyűjteményt az utcai kosárpályákról (ahova nem csak a portásbácsi ismerőseként vagy fizetősen lehet bejutni)?

Olyan site is érdekelne, ahol az összes streetball esemény össze van szedve.

Előre is kösz!

boyanka Creative Commons License 2000.06.15 0 0 10
DE! Balatonkörüli streetball, vagy valami hasonló.
Asszem most indul, vagy a napokban.
Ez egy strandkosárlabda szerű bajnokság, van ahol balaton parti homokban kell pattogtatni a labdát.
:))
Nézd meg a www.aif.hu/ake címen, vagy valami ilyesmi.
Asszem 3ezer pénz a nevezés.
Csekirát!
Előzmény: breakdown (9)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!