Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31585

Ha visszamásoltad, és ezzel felülírtad, akkor annyi neki. Le kell újra mindent szedni a netről.

 

Az mp3 file-ból (ezt a többiek miatt írom) egy pár másodperces avi filmrészlet lett, vagyis teljesen összemixelt mindent valami.

 

Előzmény: Fogatlan (31584)
Fogatlan Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31584

Sziasztok

 

amikor a rackvinyót hozzácsaptam a géphez, csak az uj hardver üzenetbuborék jött fel. Emlékszem, hogy ha ujrainditást is akar, akkor azt is kiirta volna. De nem irta ki.

Ugyhogy valóban nem is inditottam ujra.

 

Amit Hawkeye mondott, hogy getdataback-el vissza lehetne hozni, hmm megpróbálom. Csak sajnos az ismerős 80gigás vinyóján 65 giga cuccot másoltam vissza a sajátomról (ami rossz). nem ismerem a program müködését, de gondolom, csak akkor tudja visszajozni a cuccokat, ha még nincsenek felülirva. Azért megpróbálom majd.

 

Szóval akkor vagy azért történt ez meg, mert saját használatu file-ok voltak ezek, vagy azért mert nem volr restart azután, hogy a vinyót ráraktam.

 

 

Előzmény: Zolcsi Baba (31574)
robicsek Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31583

nem, mer nem mutat sehova, csatolva volt a teljesen normális JPG, semmi disznóság ls nem akarta hogy kattintsak.

Nyilván van valami másik mailrendszeren egy másik robicsek, azzal keverhetett, de ha a hölgy olvassa ezt a forumot, akkor szoljon má ha mégse :-)

Előzmény: Jahno (31582)
Jahno Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31582

"egyszerűen tévedésből nekem küldte, egy felvétel valami buliról."

 

Fenét, cégekhez ez rendszeresen beesik, meg a nyaralásról képek, meg ez a Szia, esti buliról itt nézheted meg a képeket: link

 

Aztán jóféle banneres picsaoldalas cuccra mutat.

Előzmény: robicsek (31581)
robicsek Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31581

nem nem, szerintem összetévesztett valakivel - vagy én nem emlékszem:-)

egyszerűen tévedésből nekem küldte, egy felvétel valami buliról.

 

De nem küldöm tovább, mer:

1. szerintem nem nekem volt szánva

2a ha nem csini, akkor nem érdekel titeket

2b ha meg csini, akkor meg aztán pláne nem küldöm nektek :-)

Előzmény: rali (31580)
rali Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31580
Nem valami lotyó hirdetése volt?
Előzmény: robicsek (31577)
Gorcsev Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31579
Igen, csak a baj az, hogy te hiába nem töltöd le... Elég, ha bárki másnál előfordul.

"nem töröltem azé, bár nemtom ki a feladó"
Pattintcsd ide, hátha ismerem ;-)))))))
Előzmény: robicsek (31577)
szalapala Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31578
NIncs kizárva, hogy ez az NTFS-ben saját használatú tett file-ok esete, amit én is bekaptam, amikor újrahúztam az XP-t. Új XP-ben a régiben saját használatú lett file-ok nem láthatóak, nem használhatóak.
Nekem az segített, amit rali javasolt: LINUX alól ki kell másolni őket.
Előzmény: Fogatlan (31562)
robicsek Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31577

nyilván, mondjuk az ilyen spamgyűjtő emaileket le se töltöm sose, még amiket lehet azt se, megnézem ritkán a weben, törlés, oszt jo van.

Mondjuk a yahoo spamszűrőja az meg pl tul paranoiás, annyira, hoyg néha teljesen normális emaileket is megfog.

De pl a minap kaptam egyet egy ismeretlen nőszemélytől, subject: "hogy tudd, hogy kivel beszélgetsz", fénykép is volt - azt nem töröltem azé, bár nemtom ki a feladó.

De sokaknak elküldhette, mer még válaszoltam is hogy mi va, de tele volt a mailboxa. :-)

Előzmény: Gorcsev (31576)
Gorcsev Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31576
Édesmindegy, milyen címed van, mert már régen nem a szájtokról vadásszák őket (elsősorban). Nekem is van olyan címem, amire semmi szemét nem jött sokáig, aztán kűdtem róla 1-2 mélt "nemjó" helyre, 2 napon belöl elkezdtek gyönni a dzsankok.
Egycerűen nem tudc micsinyáni ellene, ölég, ha 1 embernél szerepel a címed, akinek szemetes a gépe és kész, már mentél is a nagy szutykos levesbe.
Védekezni kell: nulla html, nulla csicsamicsa, ami nem olvasható sima textként, azt kib@szni, kűdgyék el rendesen...
(Szétröhögtem a 'zagyam, mikor nemrég a mikócop$z nagy dérrel-durral bejelentette, hogy az új ótlukba be lehet állítani, hogy sima szövegként kezelje a levelet, ne hajtcsa végre a kódokat! Há'vazze, mennyenek a p#cs@ba, ez 30 éve működik jobb helyeken, úgyhíjják: mail :-O )
Előzmény: robicsek (31575)
robicsek Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31575
Lehet hogy a robot külföldi, de megtalál - nekem ugyi olyan friméles cimem van amit évek óta regiszrálni se lehet (mer freemail.c3.hu-ra végzódik), csak a forumra regisztráltam vele, és mégis kapok rá egy rahedli spamet mindenhonnan.
Előzmény: Jahno (31571)
Zolcsi Baba Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31574

Láttam már olyan embert, aki hallott már olyanról, akinek volt egy olyan ismerőse, aki bedugott egy mobilrekket, és amikor a win kérte, hogy indiccsa újra őtet az új hardver telepítése miatt, akkor emberünk nem tette meg, és szorgosan elkezdett írni rá...

Nem Te voltál véletlenül... ?!

(A mobilról gyakorlatilag semmit, az eredeti forrásról kb. 40%-át tudtam GetDataBack-el megmenteni a j/lúzernek...)

Előzmény: Fogatlan (31562)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31573

Mindezek tetejébe meg nem is figyelsz. Írtam, hogy akkor is vissza lehet sokmindent szedni a vinyóról, ha már újra lett particionálva és formázva. A GDB már csak ilyen kis ügyes. Lesznek benne lukak, mondjuk 10 zenéből vagy képből 1-2 sérült lesz, de ez van, ez is több a semminél. A Te vinyódról nem érdemes semmit menteni, mert már oda is szarul lett felmásolva. A mobilfiókos vincsid valszeg FAT32, a haverod meg NTFS-en buzerálhatott valamit a jogokkal például, akkor is össze tud omlani rendesen a másolt cucc.

 

Amit küldtél mp3, az meg 0 bájt, üres, empty. Ez van.

 

Előzmény: Fogatlan (31566)
Jahno Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31571

index.hu-ra az pont elég, nem lesz bajod tőle. Külföldiek a robotok, itthon meg úgyis manualice keresnek rá, és írnak fel a Nagy Fekete .doc listába. Don't panic.

 

hawkeye kukuc index ponthu, az bőven jó, de még ennyire sem kell, robotokat lestem, alapesetben a nospam meg no-spam is megzavarja őket, pedig az már elég default nemzetközileg elterjedt, magyar szlenggel viszont végképp nem bírnak mit kezdeni :-D

Előzmény: Törölt nick (31570)
Altamara Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31569

Szia Fogatlan!

Szerintem Hawkeye nem fog megdícsérni, hogy ilyen szépen leírtad a címét, nem volt véletlen, hogy csak ennyit írt: Címem a nicknevem, meg a jó öreg Index...

Ha akarta volna akkor kiírta volna mint Te, de nyomós okai voltak arra, hogy ne tegye.

Előzmény: Fogatlan (31566)
heninfan Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31568
Hű, ez ugy hangzott, mintha azt kérdeztem volna: Mi az a MÁTRIX??? :D
heninfan Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31567

Mi az a flashblog??

Törölt nick Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31565

Ja, és a haverod régi vincsijéről vissza lehet állítani a GetDataBackkel a legtöbb cuccot (AVI játékfilmeket nem!), még akkor is, ha format és particionálás után vagytok. Ha low level format is volt, akkor annyi neki, de egyébként jó esély van az adatmentésre.

 

Előzmény: Fogatlan (31562)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31564
Küldjél már el nekem egy ilyen .mp3 file-t, cimbora, majd megnézem jól, hogy mi lehet a baja neki. Címem a nicknevem, meg a jó öreg Index...
Előzmény: Fogatlan (31554)
rali Creative Commons License 2006.01.21 0 0 31563
Elküldtem.

Vannak a topicban nagytudású szakemberek, valamit biztosan tudnak mondani.Én még ilyennel nem találkoztam, gőzöm sincs, mi lehet ez a hiba.
Előzmény: Fogatlan (31562)
Fogatlan Creative Commons License 2006.01.20 0 0 31562

Köszi a helpet rali! A mailcimem: jphh@freemail.hu

Ide jöhet a progi NTFS-re!

 

És esetleg még ha valakinek van valami 5lete, kérem ossza meg velem. Nemcsak maga a megoldás érdekel, hanem már az is hogy vajon mi az Istók baja van neki. Mi az oka ennek? Hátha én csesztem el valamit, és akkor jó lenne tudni, nehogy megint ebbe a hibába essek..

 

Köszönöm előre is!

Előzmény: rali (31561)
rali Creative Commons License 2006.01.20 0 0 31561
A dolog kibogozása messze túlhaladja a tudásomat.

GDB-ot tudok küldeni mailban.Mondd meg, milyen fájlrendszerhez kell.
Előzmény: Fogatlan (31560)
Fogatlan Creative Commons License 2006.01.20 0 0 31560

Köszi a linket! Kipróbáltam de sajnos ez csak azokat a file-okat veszi észre amik le vannak törölve. És a szóban forgó file-ok sajnos nincsnek letörölve, mert a Windows egyik indulás alkalmával recover-elte őket. Csak sajnos nem túl jól :(

 

Érdekesség még, ha Total Commanderrel belenézek bármelyik ilyen corrupt file-ba, akkor csak és kizárólag fekete kis négyzetek teszik ki egy file tartalmát. Azthiszem megpróbálkozok azzal a GetDataBack-el, de most már kezdek kicsit megbarátkozni a gondolattal, hogy ezt nem lehet visszacsinálni. GetDataBack-re van linked?

 

Amúgy van esetleg tipped, hogy ez mitől következhetett be?

 

Köszi a segítséget!

Előzmény: rali (31559)
rali Creative Commons License 2006.01.20 0 0 31559
Restore 2.5.14
Előzmény: Fogatlan (31558)
Fogatlan Creative Commons License 2006.01.20 0 0 31558

Köszi a linket! de itt van egy tonna program, melyiket használjam? Sajnos az olasz (?) nyelvű útmutató sem könnyíti meg a helyzetemet :)

 

Előzmény: rali (31557)
rali Creative Commons License 2006.01.20 0 0 31557
Ezt töltsed le,és ereszd rá a te vinyódra próbaképp.Ha múködik, akkor a haverét is vedd kezelésbe.

Ha nem, akkor jöhet a GetDataBack.
Előzmény: Fogatlan (31556)
Fogatlan Creative Commons License 2006.01.20 0 0 31556

Igen, igy van.. mindekettőnk vinyóján van most 60giga cucc, amivel nem lehet semmit kezdeni.. :(

Esetleg van valami 5leted, hogy ez milyen mellékhatás miatt következhetett be, vagy - még jobb lenne - van esetleg valami tanácsod, hogy miként lehetne meggyógyítani a fájlokat?

 

Előre is köszi

Előzmény: rali (31555)
rali Creative Commons License 2006.01.20 0 0 31555
Nagyon jól tetted.
Ezek szerint a haver vinyóján is vannak, meg nálad is.

Előzmény: Fogatlan (31554)
Fogatlan Creative Commons License 2006.01.20 0 0 31554

Igen, még itt vannak, de innen sem mennek.. Már közben az otthoni gépemen is kipróbáltam, és az én rendszeremről sem mennek.

Az mp3-akra duplán kattintva, feljön a winamp, de 0 hosszuságu a zene, az avi-kra kiirja, hogy nem tudja lejátszani, stb. stb..

 

Direkt nem töröltem le őket még.

rali Creative Commons License 2006.01.20 0 0 31553
A te vinyódon még ott vannak a barát cuccai?
Előzmény: Fogatlan (31552)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!