Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

góré001 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23108

Ez mutatja, hogy ez így nem működik!!!:-(

 

De már megint körbe járunk, és tényleg kezd unalmasséá válni:-(

Ugyanazt mondjuk, huszonötödször, és nem tudjuk meggyőzni egymást!!!

 

Ezen csak a fix tarifa segít!!!

 

 

 

Te nagyon nagyon Fő okos ÍRD már le a jelenlegi szövegezés szerint ezen hogyan segít a FIX tarifa!! epekedve várom sőt várjuk ÍRD IDE ÉS MOST!!!

Előzmény: tomajer (23107)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23107

A kurva életbe ma már Kb, 10-szer írom le TE TAXIS miatt van az egész Te Taxis finanszirozza ezt a helyzetet!

 

 

Én meg leírtam kb. 100-szor, hogy ugyanezt harminc %-al magasabb szinten is eljátszhatnátok:-(

 

 

ERRE TE TAXIS AZT MONDTAD AKKOR ELMEGYEK A RÁDIÓHOZ!!

MAJD AMIKOR TE TAXIS RÁJÖTTÉL VAGY RÁ VEZETTEK ? HOGY CSAPDÁBA ESTÉL AZT KEZDTED EL ECSETELNI _EZ CSAK MIATTAM _ VICC VOLT!!!!

 

 

Azéé én ennyire gyenge nem vagyok:-)

 

Menj vissza nézd meg, hány szmájl van mögötte:-)))

 

 

Hát ez nem IGAZ!!!- mert ezért tőlem 1-év alatt 200 ember ment el nem VICCBŐL és én sem éltem meg VICCESEN!!!

Hát ezért küzdünk egymással , hogy enyém legyen a nagyobb torta szelet mert azt TE TAXIS KÖVETELED TŐLEM ÉS CSAK EZÉRT FINANSZÍROZOD!!!

MERT A PIAC nyitott bárki bármikor bejöhet és letarólhat mindegyikünket!

És mert ebben az életem nagyobb része van és mert nem adom fel míg élek mert azt a gerincem a neveltetésem a becsületem az elhívatottságom, a Gyermekeim felé érzett felelősség tudatom nem engedi!!!!

 

 

Ez mutatja, hogy ez így nem működik!!!:-(

 

De már megint körbe járunk, és tényleg kezd unalmasséá válni:-(

Ugyanazt mondjuk, huszonötödször, és nem tudjuk meggyőzni egymást!!!

 

Ezen csak a fix tarifa segít!!!

 

 

HÁT AKKOR HAGYD ABBA A FÉLRE BESZÉLÉST ÉS VÁLLALD A MAGAD FELELŐSSÉGÉT !!

 

 

Vállalom!  Itt vagyok, és mindent megteszek azért, hogy a helyzet javúljon!!!

 

Te is leírtad ezerszer, hogy tudod, hogy ez így nem jó. Azt is leírtad ezerszer, hogy miért nem tudjátok, ti megváltoztatni.

Akkor meg miért hadakozunk???

 

FIX TARIFA KELL? ÉS KÉSZ !!!

Előzmény: góré001 (23105)
góré001 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23106

Én egy szóval sem mondtam, hogy helyeslem hogy így van!

Azt állapítottam meg, hogy a politikus is ember

 

 

 

Hát akkor Tessék úgy is viselkedni Tessék mindenkit meghallgatni tessék a szakmai érveket elfogadni , megbeszélni és úgy segíteni !!

És majd ha kell mi eggyütt sopánkodunk ha nem sikerül!

De kihagyva rossz kommunikációval egyedül akarnoki politikával kierőszakolni  majd ha valami nem megy - sajnáltatni magát hát ez nem valami emberi lépés az biztos!!

Előzmény: tomajer (23104)
góré001 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23105

Azzal van problémám, hogy fontosabb nektek az egymás elleni küzdelem, mint egy picit is, a taxisok gondjaival törődni.

 

A kurva életbe ma már Kb, 10-szer írom le TE TAXIS miatt van az egész Te Taxis finanszirozza ezt a helyzetet!

Hát ki a franc kötelezi a TAXIST ,hogy 139-FT-ért dolgozzon!!????

Hát ki nem megy el oda ahol 170-ért is lehet??

Te önérzetes Taxis mit nyilatkoztál amikor azt kérdeztem mít teszel Te Taxis ha a jelenlegi cégedtől el megy 40mFT- nyi múlti és ezzel 50.000ezer fuvar! -

ERRE TE TAXIS AZT MONDTAD AKKOR ELMEGYEK A RÁDIÓHOZ!!

MAJD AMIKOR TE TAXIS RÁJÖTTÉL VAGY RÁ VEZETTEK ? HOGY CSAPDÁBA ESTÉL AZT KEZDTED EL ECSETELNI _EZ CSAK MIATTAM _ VICC VOLT!!!!

 

Hát ez nem IGAZ!!!- mert ezért tőlem 1-év alatt 200 ember ment el nem VICCBŐL és én sem éltem meg VICCESEN!!!

Hát ezért küzdünk egymással , hogy enyém legyen a nagyobb torta szelet mert azt TE TAXIS KÖVETELED TŐLEM ÉS CSAK EZÉRT FINANSZÍROZOD!!!

MERT A PIAC nyitott bárki bármikor bejöhet és letarólhat mindegyikünket!

És mert ebben az életem nagyobb része van és mert nem adom fel míg élek mert azt a gerincem a neveltetésem a becsületem az elhívatottságom, a Gyermekeim felé érzett felelősség tudatom nem engedi!!!!

 

Hát ne hablatyolj Te semmi felelőtlenségről valami elnyomásról valami hátrányos helyzeről amit TE TAXIS TARTASZ FENN ÉS GERJESZTESZ!!!! Én vezető csak össze gyüjtöm az igényeiteket és éjjel nappal azért dolgozok , hogy TE TAXIS ELÉGEDETTEN HOZZÁM FIZESS BE MERT AKKOR ÉLETBEN MARAD A CÉG AMI SZÁMOMRA AZ ÉLET A HARMADIK DÉDELGETETT GYERMEK!!!

ÉS TE TAXIS EKÖZBEN AZT CSINÁLHATSZ AMIT CSAK AKARSZ_ MERT FIZETTÉL ÉRTE ÉS MERT TE VELEM SZEMBEN MINDIG EGYEDÜL VAGY MINDEN UTASSAL AKI MEG AZÉRT VAN VELED AZÉRT ADJA A BEST _OFF:OT MERT BIZALOMMAL VAN FELÉM ÉS FELÉD A MATRICÁD ÁRNYÉKÁBAN!!!!

HÁT TE TAXIS HAGYJÁL MÁR FEL A LÁZÍTÁSSAL LEKICSINYLÉSEDRŐL MERT TE TAXIS UGYAN ANNYIRA VAGY BENNE MINT ÉN VEZETŐ!!!

 

Mert Te TAXIS akármennyit is fizethetsz én vezető ezért akármennyi címet is szerezhetek azt csak TE TAXIS VISZED VIHETED EL!!!!!

 

HÁT AKKOR HAGYD ABBA A FÉLRE BESZÉLÉST ÉS VÁLLALD A MAGAD FELELŐSSÉGÉT !!

Előzmény: tomajer (23101)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23104

Te tényleg azt hiszed ebbe az ország gondjaihoz bajaihoz képest abszolut pitiáner ügybe egy politikus bele tud bukni????

Hát Te nem is itt élsz!!

Hallottál egy vezető politikust , aki idő elött azért ment mert valami ügyet elcseszett??

 

Azért, ha egy bukott ügy egyértelműen, a nevéhez köthető, akkor gondolom nem köszönik meg neki!!! 

Persze, hogy belebukik, az csak a saját szerény véleményem volt, egyáltalán nem tudom, hogy a valóságban mekkora ember ő ott ahol van.

 

Hát komolyan -és most ne téged magunkat sajnáljam hanem szegény szerencsétlen hátrányos helyzetü politikus urak valamelyikét???

 

 

Én egy szóval sem mondtam, hogy helyeslem hogy így van!

Azt állapítottam meg, hogy a politikus is ember!

Előzmény: góré001 (23102)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23103
chromax válasz | megnéz | könyvjelző 2005.06.03 22:41:10 (23100)

tömeget a legkönnyebb mozgatni, hidd el...sokkal nehezebb 5 embert meggyőzni valamiről, mint 5000-et...

 

 

 

De nem akkor, ha az az öt ember, az én emberem:-)))

Azokat ugye meg se kell győzni!

 

Azért, én befizetnék, egy ilyen választásra mondjuk a mostani hangulatban:-)))

Előzmény: chromax (23100)
góré001 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23102

Én azt hiszem, ez már presztizskérdés, neki is !  Ha nem sikerül, belebukik!

 

Te tényleg azt hiszed ebbe az ország gondjaihoz bajaihoz képest abszolut pitiáner ügybe egy politikus bele tud bukni????

Hát Te nem is itt élsz!!

Hallottál egy vezető politikust , aki idő elött azért ment mert valami ügyet elcseszett??

Hát komolyan -és most ne téged magunkat sajnáljam hanem szegény szerencsétlen hátrányos helyzetü politikus urak valamelyikét???

És közben azért picsogsz ,hogy Neked mennyire rossz ,hogy rabszolga vagy és hátrányos helyzetű és elnyomott és presztizsről meg miegymásról beszélsz???

 

 

Előzmény: tomajer (23095)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23101

Ha nem írtam le már ezerszer, akkor egyszer se!:-)))

 

 

Látni háromszor sem, mert nem vagyok egy bejárkálós :-)

Beszélni sokszor, / mármint a Sanyival / de nem ezzel van a bajom, mint már illene tudnod:-)))

Veled sincs személyes problémám!!!

 

Azzal van problémám, hogy fontosabb nektek az egymás elleni küzdelem, mint egy picit is, a taxisok gondjaival törődni.

 

A taxisok legfőbb gondja, mint mindenki tudja, hogy kb. 30 %-al alacsonyabb tarifával dolgozunk, mint amennyivel kellene!

Ezt ti is tudjátok, és mégsem tesztek ellene semmit!

Pedig ti tehettetek volna!!!

Aztán, amikor már a politika veszi a kezébe a kérdést, akkor fel vagytok háborodva, hogy miért is szólnak bele fölülről, olyanok akaik nem értenek hozzá:-(

De hát, ti akik " értetek hozzá " 15-éve nem tettetek semmit:-(((

 

Érted mi a bajom???

 

Senki nem szólna egy szót sem, ha most a kedvezményes tarifák tartanának 200.- körül, a normál tarifák, 240.- körül, és a tranyók arányban, ehez képest lennének kiszámítva!!!

 

De sajnos erre képtelenek voltatok:-(((

 

Megint ugye, a "nem akarásnak nyögés lesz a vége" következik, de sajna nem tudok erre jobbat:-( 

Előzmény: góré001 (23098)
chromax Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23100
tömeget a legkönnyebb mozgatni, hidd el...sokkal nehezebb 5 embert meggyőzni valamiről, mint 5000-et...

gondold el én vagyok Sipeki :) Azt mondom:

- Srácok, jó lesz ám ez a fix, csak most egy kicsit nem lesz annyi utas, de majd úgy 4-5 hónap múlva megint ki tudod fizetni a számláidat.

Egyből van 1500-2000 szavazatom.


.

Előzmény: tomajer (23099)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23099
chromax válasz | vissza a topikba 2005.06.03 22:26:24 (23096)

"ui: erre anno nem reagáltam, de én is támogatnám a kötelező kamarai tagságot."

Volt. Elszedték a pénzt, kaptam cserébe egy elég rossz újságot. Kösz, inkább még egyszer ne.

 

 

 

Mert mire megtanultuk volna használni, addigra el is törölték:-(

 

Oszt most van vagy hatvan tagjuk, megválasztanak ilyen Antalokat, meg Sipekiket, és azt nyilatkozgatnak a nevünkben, amit akarnak:-(((

Képzeld el, ha ott lenne mind az ötezer taxis, a szavzati jogával!!!

Érdekes dolgok sülhetnének ki!!!:-)

Előzmény: chromax (23096)
góré001 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23098

Rájött, hogy két malomkő közt örlődünk :-(

Az egyik a politika, a másik, meg a saját vezetőink:-(((

 

 

Most minden viccet félre téve Írd már le mí a franctól is örlődsz a vezetőidtől???????

Azt gondolom egy évben jó ha háromszor látod őket , össze nem jártok eggyütt nem isztok beszélni is csak úgy félévenként fél órát!

 

130,000. címetek van, van vagy 70- 80mFt -nyi multitok!

uj irodátoK  szuperül felszerelve, nincsenek etikások szabad a VÁSÁR!

második éve Best-off -ok vagytok ami ugye normális esetben az utasok elismerését jelentik akkor mi a franc amitől hányingered van hazaviszed amit ebből hazavihetsz , olyan módon taxizol ahogyan Bp-en kevesen!- MI A FRANC A BAJ?????

Előzmény: tomajer (23094)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23097

Valószinüleg igazad van sőt !csakhogy azt gondolom a fokozatoságot be kéne tartani!

Én azt tartom ,hogy mindent magunktól be tudnánk vezetni csak rá kéne szervezni , ha annyira akarják ahogyan ezt tomajer sejteti akkor gond nélkül megoldható lehetne!

 

 

Miért csinálod ezt???

 

Tudod, hogy ez rendelet nélkül nem megy.

 

Rá nem kényszeríted a vezetőtársaidat, hogy mind bevezessék!!!

Ha meg csak egy is kimarad, már dől is az egész! :-(

 

 

Már többször  leírtam az 500-200- 50 avval a kikötéssel hogy novemberben .és márciúsban a KSH álltal prognosztizált infláció mértékével köteles a mindenkori tarifa minden elemét rendezni !!- akkor márciusban már azon vagyunk ami most benne van az órában  de alig alig használt tarifa!!És az utasok a multik is bejáródnak!!

 

 

Megint körbeértünk:-)))

 

Ez tökéletesen igaz!!!

 

Ezzel kellett volna kezdeni októberben, és következetesen, egységesen képviselni!!!

 

Már rég meglenne!!!

Előzmény: góré001 (23085)
chromax Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23096
"ui: erre anno nem reagáltam, de én is támogatnám a kötelező kamarai tagságot."

Volt. Elszedték a pénzt, kaptam cserébe egy elég rossz újságot. Kösz, inkább még egyszer ne.
Előzmény: tomajer (23089)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23095

NA KEDVES TAXISOK _ partizán , gurúló , toloolos,Sas, és a többiek!

 

AMENNYIBEN ITT ÉS MOST / mint mindig!/ A TOMAJER SZAKTÁRSNAK IGAZA VAN AKKOR EZ A LEGFELHÁBORÍTÓBB AMIT EZEN A TOPIKON ÍRTAK!!!

 

KI SZENVED MIT IS MENNYIÉRT KINEK A KÁRÁRA????????

MIÉRT KIÉRT VAN A POLITIKUS ? KI KÜLDTE ŐKET ODA ÉS MIÉRT IS?????

A MAGA IGAZÁÉRT A PÁRTJA IGAZÁÉRT VAGY A MI A NÉP IGAZÁÉRT????!!!!

 

CSAK Ő NEM HIBÁZHAT MIÉRT IS ?? ÉS HA HIBÁZIK HÁT AKKOR IS MIÉRT NEM ISMERI EL  ISMERHETI EL A VERESSÉGET????

HÁT NEM VAGYUNK EBBEN A JÁTSZMÁBAN KICSIT SOKAN AHHOZ ,HOGY JÁTSZANAK VELÜNK ÉS HOGY POLITIKAI SZEMÉREMBŐL NEM ISMERI EL NEM ISMERHETI EL HIBÁJÁT?????- had ne kelljen ezt nekem megválaszolnom mert kiakadtam  mint a  BERVA motor!!!!!

 

 

Tudod Pali, a politikus is emberből van.

Pláne, ha az emberi hibákat nézzük:-)))

 

Nem tudom mire jó, ez az álszent felháborodás:-(

Te pont ugyanígy el nem ismered, ha tévedtél!!! 

Még akkor sem, ha fehéren feketén elédrakják, hogy a múlt héten mást mondál:-)))

 

Egyszerű emberi gyarlóság. 

 

Viszont, ha egy politikus a vereséget ismeri be, akkor már nem is politikus!!!

Akkor egy bukott ember, aki bátran el is mehet nyugdíjba. 

Ugye ezt mégsem várhatod egy embertől, csak holmi taxisok kedvéért:-(((

 

Én azt hiszem, ez már presztizskérdés, neki is !  Ha nem sikerül, belebukik!

 

 

szerény magánvélemény!:-)))

Előzmény: góré001 (23083)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23094

Azért ott volt ott egy kis agyagozás egy kis vezetőzés meg miegymás ha jól selytem Te nem is voltál benne!

Ráadásul már tisztáztuk és mint a mostani beírását látom már rá is jött mitől döglik a légy!!

 

 

 

Én ugyan tényleg nem voltam benne, de te belevontál rendesen:-)))

 

Ráadásul, már tényleg látja, hogy mitől döglik, ez a sok szerencsétlen barom budapesti taxis:-)))

Rájött, hogy két malomkő közt örlődünk :-(

Az egyik a politika, a másik, meg a saját vezetőink:-(((

 

Jót, önzetlenül egyik oldalról sem várhatunk!!! :-(

 

Ez van.  Majd belejövünk a lavírozásba!

Csiszolódunk, csiszolódunk, oszt majd megtanúljuk, hogy miként lehet a kettő között úgy létezni, hogy az nekünk is jó legyen.

 

 

Előzmény: góré001 (23082)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23093

Hát nem semmi védekezés.

Ezzel a tudással, hogy lehet valaki rendőrfőkapitány?

 

 

 

Védekezés???

 

Hány rendőrkapitányról hallottál eddig, hogy a szabolcsi közrendőr megbüntette???

Szerinted, ha védekezni akar, tud róla a blikk???

 

Pr. fogás.  De annak nagyon jó! 

 

Nekem szimpatikus, hogy úgy érezhetem, ő is csak egy ember aki hibázhat, és a hibájáért őt is megbüntetik.

 

Tsak az a baj, hogy velemszületett hitetlenségem, mást sugall:-)))

Előzmény: indi50 (23080)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23092

Csak azt nem tudom mire várnak még, mikor úgy sem hallgatnak senkire, csak saját magukra.Mit kell ezen ennyit gondollodni?Mire várnak?Ki tudja.

 

 

Gyanítom, arra várnak, hogy sikerüljön a témának megint összekaparni a többséget a közgyűlésben.

Azt a többséget, ami már megvolt, de szeretett vezetőink,  a lelkes támogatásukkal szétromboltak:-(

 

Még két három tüntetés, / mindegyik kétszer akkora mint az előző :-) / és meglesz ! :-)

Előzmény: indi50 (23077)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23091
Sas882 válasz | megnéz | könyvjelző 2005.06.03 18:01:50 (23076)

Yoda mégcsak oké, bár nem értem miért érdemelte ki tomajer ezt a nevet............

 

 

 

Mer ojjan nagy vagyok, ojjan szép, és ojjan okos!:-)))

 

Tsak az erő nints velem:-(

Előzmény: Sas882 (23076)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23090
Mi van milyen rabszóga vagy Te írsz reggel nyóckor , írsz délben 2ig azt írsz má21 kor!!???

hát ez valmijen lajtos rabszógaság ammá biztos is!!

 

 

21.41-vót az a 21, de nem is lényeges. Elszundikált a spanom, oszt hazagyöttem. Majt idejön érte BKV-val, vagy hí egy taxit :-)

 

 

De nem hiszem, hogy ebben a felfedezésedben lenne valami új elem. 

Asszem máá vagy hat éve ezzel a menetrenddel fordulok elő itt:-)

Előzmény: góré001 (23088)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23089
LAKSZ válasz | vissza a topikba 2005.06.03 17:29:53 (23075)

A Budapest Taxi és a "kockás" (2222222) a két legjobb autóvezetőkkel ellátott taxicég a saját tapasztalatom szerint.

 

 

 

És ezen kívül, talán még a Taxi4, és a szépemlékű Est Taxi sofőrjeit tudnám megemlíteni:-)))

 

 

Tényleg úgy gondolod, hogy a sofőrök vezetési tudása, cégfüggő??? :-(

 

 

Csak azon csodálkozom, hogy a taxisok még nem csináltak botrányt abból, hogy a "drosztdíj" alapvetően a drosztokat kezelő kht. működtetése költségeinek felel meg.

 

 

Mindig csodálkoztam, hogy ezt eddig még egyetlen utas se kérdezte meg?!? :-)))

Hiszen ezt tényleg olyan kérdésnek tűnik, ami a régi utasok agyában motoszkál. Eccerűen, nem tudnak tőle aludni!!!:-)))

 

 

De hogy azéé válaszojjak is, szerintem azért, mert már tökéletesen elfásultak, és havi kétezer forintos ügyön, nem " csinálnak botrányt "

Nem bosszantóbb ez, mint a politika többi úri huncutságai:-(((

 

 

Az országgyűlés, meg jó magasról tesz ránk!!!:-( 

Mellékesen, amíg nincs kötelező kamari tagság, az országban, addig lényegtelen a kérdés!

 

ui: erre anno nem reagáltam, de én is támogatnám a kötelező kamarai tagságot.

Előzmény: LAKSZ (23075)
góré001 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23088

 Mi van milyen rabszóga vagy Te írsz reggel nyóckor , írsz délben 2ig azt írsz má21 kor!!???

hát ez valmijen lajtos rabszógaság ammá biztos is!!

Előzmény: tomajer (23086)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23087
indi50 válasz | vissza a topikba 2005.06.03 16:46:01 (23074)

Hát, én meg majdnem leestem a székről a röhögéstől.

 

 

 

Legalább végre megtudod, melyik szabadstrandhoz köll áli, ha rendes fuvart akarsz tanáni!:-)))

 

Télleg, azon a keskeny útmenti sávon kívül, van egyáltalán, Tihanyban szabadstrand? :-)

Előzmény: indi50 (23074)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23086

Hogy én miről marattam le, hogy ijjen korán elmentem???:-(((

 

 

Jóestve!

 

partizaan válasz | vissza a topikba 2005.06.03 16:28:05 (23073)

Gondolkoggyá rajta dumáljátok meg, lehet hogy hat félbe is menne, mondjuk akkor egy év mire meghozza az árát, de legalább egy fasza kocsival melózhattok.

 

 

 

A hat-fél jónak tűnik, ha beleértettél, a tagdíjtól, a TB-n keresztül, az autószerelőinas jattjáig minden felmerülő költséget, az üzemanyagon kívül !

 

Jja, és  kérünk, egy tartalékautót iss, merhát, azzal a rommal bármikor történhet ugyi valami ! :-)))

Előzmény: partizaan (23073)
góré001 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23085

240-250 es tarifa teljessen elfogadható mindenkinek, azaz a jelenlegi utcai tarifa, ami elég sok cégnél megtalálható az órákban.

 

Valószinüleg igazad van sőt !csakhogy azt gondolom a fokozatoságot be kéne tartani!

Én azt tartom ,hogy mindent magunktól be tudnánk vezetni csak rá kéne szervezni , ha annyira akarják ahogyan ezt tomajer sejteti akkor gond nélkül megoldható lehetne!

Már többször  leírtam az 500-200- 50 avval a kikötéssel hogy novemberben .és márciúsban a KSH álltal prognosztizált infláció mértékével köteles a mindenkori tarifa minden elemét rendezni !!- akkor márciusban már azon vagyunk ami most benne van az órában  de alig alig használt tarifa!!És az utasok a multik is bejáródnak!!

Előzmény: Sas882 (23076)
góré001 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23084

 

 

 

 

Lesz-e már igazi "Taxis-kamara", mikor alkot róla törvényt az Országgyúlés?

 

 

 Szia Üdvözöllek itt!

 

Én szinte minden Igazságügyi Miniszternek írtam levelet ső néggyel személyesen is tárgyaltam róla !

 

Azt mondták nem ídőszerű nincs rá szükség!!

Előzmény: LAKSZ (23075)
góré001 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23083

 

Csak éppen egyértelmű beismerése lenne annak, hogy vereséget szenvedett!!!

 

Ugye nem gondoltad komolyan egy politikusról, hogy megteszi???

 

 

NA KEDVES TAXISOK _ partizán , gurúló , toloolos,Sas, és a többiek!

 

AMENNYIBEN ITT ÉS MOST / mint mindig!/ A TOMAJER SZAKTÁRSNAK IGAZA VAN AKKOR EZ A LEGFELHÁBORÍTÓBB AMIT EZEN A TOPIKON ÍRTAK!!!

 

KI SZENVED MIT IS MENNYIÉRT KINEK A KÁRÁRA????????

MIÉRT KIÉRT VAN A POLITIKUS ? KI KÜLDTE ŐKET ODA ÉS MIÉRT IS?????

A MAGA IGAZÁÉRT A PÁRTJA IGAZÁÉRT VAGY A MI A NÉP IGAZÁÉRT????!!!!

 

CSAK Ő NEM HIBÁZHAT MIÉRT IS ?? ÉS HA HIBÁZIK HÁT AKKOR IS MIÉRT NEM ISMERI EL  ISMERHETI EL A VERESSÉGET????

HÁT NEM VAGYUNK EBBEN A JÁTSZMÁBAN KICSIT SOKAN AHHOZ ,HOGY JÁTSZANAK VELÜNK ÉS HOGY POLITIKAI SZEMÉREMBŐL NEM ISMERI EL NEM ISMERHETI EL HIBÁJÁT?????- had ne kelljen ezt nekem megválaszolnom mert kiakadtam  mint a  BERVA motor!!!!!

Előzmény: tomajer (23065)
góré001 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23082

Ha jól emléxem, te mentél neki szegény indinek, amikor merészelt, az érvek alapján véleményt mondani, és velem egyetérteni:-)))

 

Azért ott volt ott egy kis agyagozás egy kis vezetőzés meg miegymás ha jól selytem Te nem is voltál benne!

Ráadásul már tisztáztuk és mint a mostani beírását látom már rá is jött mitől döglik a légy!!

Előzmény: tomajer (23059)
indi50 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23081
Rájöttem, így.

Előzmény: indi50 (23080)
indi50 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23080

Három büntetőpontot kapott Bene László országos rendőrfőkapitány, mert egy utcai járőr gyorshajtáson kapta - írja a Blikk. Bene nem tagadja a gyorshajtást, arra már nem emlékszik, mennyivel lépte túl a sebességhatárt.

Gyorshajtáson érték egy Szabolcs megyei apró településen Bene László országos rendőrfőkapitányt - tudta meg a Blikk. A főkapitány feltehetően jelentősen túllépte a sebességhatárt, ezt jelzi, hogy 3 büntetőpontot kapott. Bene nem tagadja a gyorshajtást, de arra már nem emlékszik mennyivel ment gyorsabban a megengedettnél. "Mentségemre legyen szólva, hogy elég  néptelen volt a település, melyen áthaladtam" - mondta Bene a Blikknek.

Hát nem semmi védekezés.

Ezzel a tudással, hogy lehet valaki rendőrfőkapitány?

 

indi50 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 23079

Már, most is kifizettetik veled a drosztdíjat.

Nekem azt mondták tipushiba.

Előzmény: Sas882 (23078)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!