Keresés

Részletes keresés

Jago_ Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6171

HALCV: csak beleneztem a reglapodba, ha mar igy kirohantal... Ha iranyito akarsz lenni, ahhoz nem kell kapcsolat.

A szavaidat meg kerlek valogasd meg, meg ha ideges vagy akkor is. Koszi.

Előzmény: HA-LCV (6160)
viricsi Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6170
Üdv Utas2!

Off.
Megint nem értelek, ki vádaskodik?Pláne ismét.Általában inkább én szoktam védekezésre állni.Nem én írtam a 6143-as hozzászólást.
És megint, megint csúsztatsz!!Leírom:"Ha valakinek kiragadod a mondatait...", Erre te azt írod:" szövegkörnyezetből kiragadott hozzászólásokról ".
Nem hinném, hogy ennyire érthetetlen lenne amit írok, hogy nem tudod úgy érteni, ahogy írva vagyon.
Nem a szövegkörnyezetről, hanem a hozzászólásaiból kiragadott mondatokról beszélek.Szerintem profilt csak az összes hozzászólás értékelésével állíthatsz fel.
Ezért írtam HV-LCV-nek,hogy az idézeteid alapján hisztis,de ezek az idézetek csak részei a hozzászólásainak.
Ezt is megmagyarázhatnád:"Még a végén kénytelen leszek neked felróni, hogy szándékosan nem állítassz valóságot." Mivel gyakorlatilag semmit sem állítottam,ezért valóban nem állítottam valóságot sem.
Nem lenne baj,ha néha te is visszaolvasnád magad és szembesülnél te is a saját "profiloddal".Szerintem egy kissé túl sokat személyeskedsz,túl sokszor mondod meg másokról, hogy ők milyenek.(ez persze csak szigorúan az én személyeskedő véleményem)
Ettől még valóban jó embernek tartalak és még véletlenül sem szeretném, ha megváltozna a stílusod.
Egyszerűen másképp gondolkozunk, másképp fejezzük ki magunkat, más következtetéseket vonunk le és a modorunk is különbözik.(húú de okos mondat)
On.
Üdvözlettel: viricsi


Előzmény: Utas2 (6159)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6169
De jó lett volna jót aludni... De sajnos dologzni kell menni.
Előzmény: HALKO (6165)
B735 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6168
Ez a félkarú rabló hivatalos verziója. :)
Előzmény: HALKO (6167)
HALKO Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6167
De vártunk rá 3 és fél órát, nem?... x-száz EUROs kiszállási dijért...:-) És akkor könnyen meg lehet magyarázni a tisztelt Utasnak, hogy fogalmunk sincs, hogy mikor jégtelenitenek, mert senki nem képes erre a kérdésre válaszolni... És az Utas jogosan van felháborodva, hogy milyen üzletág ez...
Előzmény: B735 (6166)
B735 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6166
Azért a jégtelenítő erős 1 kicsit, így az ablakon kitekintve, és a naptárra pillantva. De oknak nagyon jó! :-)
Előzmény: HALKO (6165)
HALKO Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6165

Még mielőtt kiirtaná egymást itt mindenki, és csak a saját véleményemet olvasgathatnám ezen a fórumon, azt javaslom mindenkinek, hogy aludjon egy jót... Ha már véleményekről irtam, vannak épitő, meg romboló jellegűek. Az "utálom a Szkájt, mert... utálom, meg egyébként is a W!ZZ versenytársa.." tartalmú véleményekkel nem sokat lehet kezdeni. Az, hogy a HSK az elmúlt héten sokat késett, az sajnos tény, VISZONT a legtöbb késést nem az itt dolgozók munkamorálja, vagy géphiány, vagy személyzethiány okozza. Vannak olyan okok, ami ellen nem lehet mit tenni. Ma volt szerencsém Róma gyönyörű légikikötőjében másfél órát elpazarolni az életemből, csak azért, mert a 1520as induláshoz 1635ös indulási résidőt kaptunk (Budapest érkezési korlát). Az ezután induló Párizsba tartó utasoknak meg nem állt rendelkezésre beszállitókapu. Még 20 perc... Az a baj, hogy ilyen körülmények közt a legnagyobb akaraterővel sem lehet menetrendet tervezni és betartani. És szerintem elég gáz az, hogy Közép Európa szivében egy légitársaság nem tudja megtervezni egy napját, hanem csak a jó szerencsére támaszkodva (kapunk-e slotot, lesz-e beszállitókapu, busz, push-back autó, jégtelenitő...) tud egy menetrendet betartani, több-kevesebb sikerrel...

 

És ez szigorúan magánVÉLEMÉNY...

 

Kösz mindenkinek aki, ha csak szóban is támogat minket, aki meg "ellenünk" van, annak kivánom, hogy megismerje, milyen itt dolgozni... :-)

Utas2 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6164
Szerinted?
:-)))

Előzmény: IL-96 (6163)
IL-96 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6163
Kész a jellemrajz?;-)
Előzmény: Utas2 (6161)
HA-LCV Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6162

Részemről ennyi volt! Bár tényleg kíváncsi lennék, hogy ki vagy/mi vagy...

Előzmény: Utas2 (6161)
Utas2 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6161
Olvass vissza kicsit kisfiam, és majd megtudod, hogy kit tisztelhetsz bennem. Egyébként meg egy picit vegyél vissza a stílusból, mert így itt nem sokáig húzod. No, nem miattam.

Ha érted végre.

Mi is volt az előző hozzászólásom utolsó mondata?

Olvasni szoktál azért, ugye?

A többiektől eln. az off-ért. Ignore on.
Előzmény: HA-LCV (6160)
HA-LCV Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6160

Tisztelt Kolléga!

Kinek a szent f@szát tisztelhetem seggedben, hogy többek fölött mersz ítélkezni???
Te nem vitatkozol, hanem szándékosan akadékoskodsz! Toszd meg, ÉRVELJ! ÉRVELJ, HOGY MIÉRT NINCSEN IGAZAM A SKY-JAL KAPCSOLATBAN! HOZZ KÉSZ TÉNYEKET, VAGY KUSSOLJ! Ne belém köss, mert vagy szimpatikus vagyok, vagy nem.. ÉRVELJ!

Előzmény: Utas2 (6159)
Utas2 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6159

Kedves viricsi,

 

Néha inkább tényleg ökörsült-evéssel kellene töltened a szabadidődet, mert a vádaskodás - ismét - nem áll túl jól neked.

 

A kollega hozzászólásainak tenmagad is utána nézhetsz, aztán majd szépen magadba nézel és eldöntöd, hogy vajon a szövegkörnyezetből kiragadott hozzászólásokról van-e szó, vagy pedig inkább a RELEVÁNS (és soxor egészében bemásolt) megnyilvánulásokról.

 

Még a végén kénytelen leszek neked felróni, hogy szándékosan nem állítassz valóságot. (Milyen finom vagyok mostanság.)

 

Egyébként meg qrvára nem érdekel, hogy a topictárs miket írkál össze a Sky-jos értetlenségeiről, aggodalmairól vagy hisztijeiről, mert az egész nem ér ennyit. Ez a topic ugyanis nem erről szól.

 

A türelem pedig rózsát terem. 

És ez a topic egy picit erről is szól.

Előzmény: viricsi (6153)
B735 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6158
Á, csak az fut, akinek van miért. De nekem? Ugyan, kérlek. :)
Előzmény: Heading370 (6157)
Heading370 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6157
Menekulj!!!
Előzmény: B735 (6156)
B735 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6156
Nehéz megállni, nagyon nehéz. :-|
Gregor83 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6155

Részemről befejeztem.

Előzmény: HA-LCV (6154)
HA-LCV Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6154
Nem fogok csöndben maradni, azt fix...
Csak egyszerűen tényleg nem értem, hogy egyesek miért nem látják be azt, ami tény! Ezen a világon nincs tökéletes dolog, max tökéletes szándék!
Előzmény: viricsi (6153)
viricsi Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6153
Ne add föl, javíts a "profilodon"
Belém is sokan rúgnak, mégis belebüfikézek a topikokba.(hiába mindig feljön az ökörsült,dedalon meg sehol)
Előzmény: HA-LCV (6152)
HA-LCV Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6152

FÖLADOM, HISZTIS VAGYOK!

Ám legyen! Nem értek vele egyet, de elfogadom!
Bár attól még a Sky...                 Bocsánat, a Sky-jal nincs baj! Mi baj is lenne!?

Előzmény: Gregor83 (6150)
viricsi Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6151
Egyetértek.
Előzmény: Gregor83 (6150)
Gregor83 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6150
Ha csak simán kérdeztél volna akkor nem.
Előzmény: HA-LCV (6149)
HA-LCV Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6149
Én csak a tényeket írtam le...
Ha ez egyenlő a hisztivel, akkor vállalom, az vagyok!
De én legalább nem szédítek, megmondom azt ahogy látom és érzem a dolgokat! De őszintén, ha mondjuk valamit nem értesz, és megkérdezed az okát.. AZ MÁR HISZTI?
Előzmény: viricsi (6148)
viricsi Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6148
Ha megengeded, a legnagyobb tisztelet hangján mondanám, hogy Utas2 topictársunk által létrehozott jellemzés alapján, te HISZTIS vagy.
Mindazonáltal korábbi hozzálocsomban,melyet Utas2 olvtárshoz intéztem, leírtam hogy ezek a kiragadott mondatok jellemzésre nem, csak ferdítésra alkalmasak.
Előzmény: HA-LCV (6147)
HA-LCV Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6147

GYEREKEK!

Mindenkit megkérek, hogy az Utas2 által létrehozott jellemzésem alapján döntse el mindenki, én HISZTIS VAGYOK, vagy csak ÉRTETLEN és egy kicsit AGGODALMAS (miután hamarosan én is repülni fogok a Sky-jal)???

Megnézem az értelmező szótárban, hogy mit jelent a hiszti!

Előzmény: Utas2 (6143)
Gregor83 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6146
Ezeken nagyon nincs mit ferdíteni :-)
Előzmény: viricsi (6145)
viricsi Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6145
Várj csak, hamarosan te is megkapod a "profilodat"! :)))
Ha valakinek kiragadod a mondatait,akkor nem profilt, hanem ferdítést hozol létre.
Előzmény: Utas2 (6143)
Gregor83 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6144
Dehogy jó! De gondolom, ha lenne más megoldás, már megtették volna, gondolom nem szánt szándékkal csinálnak maguknak negatív reklámot. Egyesek viszont igen! Én most is támogatom a szkájt, és kívánom nekik, hogy oldódjanak meg a gondjaik. Hasonló esetben vonatkozna ugyanez a Wizz-re is.
Aki szarban, abba rúgunk még egyet? Magyar mentalitás megint?
Előzmény: HA-LCV (6142)
Utas2 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6143
Tudod, néha nem árt, ha szembesülünk magunkkal. Neked is melegen ajánlom, hogy eldönthesd, hisztizel-e, vagy sem.

Tudod, mit? Segítek. Íme a "profilod", ezekkel gyarapítottad csupán ezt a topicot mostanság (6 hozzászólásod csokorban):


1. "This is the Sky Europe... ez nem válasz arra, hogy ennyit késnek! Most is, akkor szállt fel Rómából a gép, amikor Landolnia kellett volna Ferihegyen! Nagyon gáz!"

2. "Mi van a Sky-jal? Ma pl miért késnek ennyit???
Júniusban fogok velük repülni, de már most félek, esküszöm! Zsuzsika (HA-LKO) nagyon gáz állapotban van, és ma is mindegyik járat késik.... Orly 2,5 óra!?"

3. "ÁÁÁ, itt valami bűzlik! Bár lehet, hogy személyzet hiány van?"

4. "Meg miféle társaság az, ahol nincsenek a pilóták rendesen kiképezve...? Sztem itt valami anyagi dolog van! Ugyanolyan szagú a dolog, mint anno a Swissairnél! :("

5. "Ma a Rómából jövő is összeszedett két órát...
no comment!
Sztem meg hírzárlat van! :)"


6. "20:30-kor szállt el felettem a Sky 735-asa! Elvileg 21:10-kor kéne visszaindulnia Párizsból... Szerintetek képes lesz rá?"

Tudod, a zindex néha arra is jó, hogy komplett profilt alkossunk azokról, akik ide irkálnak. /Krisz, B és IL kollegáknak (meg talán Headingnek is) már kifejtettem ebbéli teóriámat./ Talán most te is rájössz, hogy van ebben valami.....

Előzmény: HA-LCV (6127)
HA-LCV Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6142

Tudod mit? Kapjak! De amit ők fognak, ha pontosan 7kor nem indul el a repülő, azt nem teszik az ablakba!!! Most ez így jó??? - sztem ez a felfogás baromság!

 

Előzmény: Gregor83 (6141)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!