Keresés

Részletes keresés

lhakhang Creative Commons License 2005.05.02 0 0 592
De jó, de jó, képek!:))) Nekem a 4-es képen lévő tetszik, szvsz ő még fiatal egyébként, nemde? Bubozsét követve: melyik is nyert, hm, hm?
Előzmény: Sajó_a_bobtail (590)
bubozse Creative Commons License 2005.05.02 0 0 591
De jó, hogy hoztál képeket!!!!!!!!!!!!! Nagyon szépek! Nekem az első képen lévő kutyi tetszik a legjobban! Melyik nyert?
Előzmény: Sajó_a_bobtail (590)
Sajó_a_bobtail Creative Commons License 2005.05.02 0 0 590

Sziasztok!

 

Voltam a hétvégi CACIB-on. Sajnos csak 4 bobi volt. Mindegyiket lefényképeztem remélem senkit sem zavar ha felteszem a képeket. (direkt csak a kutyák látszanak)

Akinek van kedve szavazhat, hogy neki melyik tetszik a legjobban.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Plussz egy. (a legszebb gordon szerintem)
lhakhang Creative Commons License 2005.04.29 0 0 589
Szerintem elég, de kérdés, h. megéri-e? Mert szerintem kb. dupláját fizettetik meg Veled, ha nem vagy a Bobtail Klub tagja! Pl. az ÁTK-nál 5000 a tenyészszemle, de ez csak a klubtagokra vonatkozik. Szóval kedvezményes...:))
Előzmény: Zsemy (587)
lhakhang Creative Commons License 2005.04.29 0 0 588
Szia bubozse! Én nem tom hogy van ez bobtail-éknál, az biztos, h. a mi klubunkban, az Ázsiai és Törpekutyában tenyészszemlére a 12 hónapos kort, azaz az egy évet betöltött kutyákat lehet nevezni.
Előzmény: bubozse (586)
Zsemy Creative Commons License 2005.04.28 0 0 587
A tenyészszemléhez elég ha csak a MEOE-nek vagyok tagja, és nem a Bobtail klubnak? Most olyat hallottam, h lehet h nem elég:( Még majd utána érdeklődök, de h valaki tudja h hogy van ez, írja meg.
bubozse Creative Commons License 2005.04.28 0 0 586

Nem vihetem még tenyésszemlére Dorkát az idén, mert ha jól tudom oda csak 18 hónapos kor után mehet és Dorka most lesz 1 éves!!!

 

Előzmény: lhakhang (581)
poupette Creative Commons License 2005.04.28 0 0 585

Elvileg tenyészszemléről nem küldenek visszaigazolást - biztos, ami biztos, beszélj a klub elnökével, Hanol Istvánnal. A telefonszámát megtalálod az a kutyában, az egyesületi élet rovatban.

 

 A híres külföldi tenyészeteket, kutyákat ismerem. A magyar állomány rendszeres kiállítóit szintén. A túrkevei Kelemen családról még nem hallottam - azt hiszem, túrkevei CAC eredménylistájában mintha azt olvastam volna, hogy a növendék szuka CAC-ot egy számomra teljesen ismeretlen származású, Kelemen Zoltán tulajdonában lévő kutya kapta. Más infóm nincs. 

Zsemy Creative Commons License 2005.04.27 0 0 584
Én már neveztem a Szivásváradi tenyésszemlére. Onnan kapok vmi visszajelzést, h beérkezett?
lhakhang Creative Commons License 2005.04.27 0 0 583

Aha, már megint sajtóhiba (vagy inkább az oda nem figyelés köv?:(! Szóval nem én vok a ludas, ez azért megnyugtató!:) Tudom, h. a MEOE-n belül csak a Bobtail Klub, vagyis a fajtafelelős rendezhet tszemlét. De az MKSZ-nél is vannak tszemlék, azt hittem erre gondolt bubozse...

 

poupette: Te egyébként tenyésztéssel foglalkozol? Elnézést, ha kicsit tájékozatlan vok, de a bobtail fajtát, csak mint műkedvelő figyelem. Ha  esetleg ismered a hazai állományt, tudsz nekem vmit mondani egy túrkevei tenyészetről, ami Kelemenék tulajdonában van? (lehet kicsit előreszaladtam, bocs:)

Előzmény: poupette (582)
poupette Creative Commons License 2005.04.27 0 0 582

A tenyészszemle nem Pesten, hanem Szilvásváradon lesz - a helyszín tévesen jelent meg az újságban.

Bobtailra tenyészszemlét csak a Bobtail Klub tarthat!!!!

lhakhang Creative Commons License 2005.04.27 0 0 581
Május 14-én pl. lesz tenyészszemle Pesten; a nev. határidő máj. 7. Tudom, Bp nem a szomszédban van, de ha tisztán akarsz látni Dorka kvalitásaival kapcsolatban, akkor megéri felutazni!
Előzmény: lhakhang (580)
lhakhang Creative Commons License 2005.04.27 0 0 580
Lehet, h. nem csak sajnálkozni kéne, de amennyi kutyán az embernek megesik a szíve, azzal már állatkertet lehetne nyitni!:O Én meg tényleg nem tudok mit tenni, kérdezgettem ismerősöket, ekkora kutya nem kell, főleg, h. htalmas szőrköntös is járul hozzá:(( Felteszem a netboard angol pásztorkutyás topicjára a hirdetést,, hátha...

Tenyészszemle nem tom mikor lesz Orosházán, a honlapon nincs rajta, de ha benne lesz vmelyik A Kutyában, szólok, ok?
A tszemle kérdés engem is érint ősz körül (szeptemberben lesz 1 éves Zebu), én szeretném az októberi főtenyészszemlén bemutatni őt, mert az nagyobb rangú megmérettetés, az eredmény, a leírás kutyáról valószínűleg közelebb áll a valósághoz.
Szerintem Te is inkább a Hungária Bobtail Klub vmelyik tszemléjére vidd el majd Dorkát, egyszer kibírsz egy hosszabb utat is.
Előzmény: bubozse (576)
Sajó_a_bobtail Creative Commons License 2005.04.27 0 0 578

Sziasztok!

 

Megy valaki a szombati Bp-i CACIB-ra?

Mi szeretnénk kimenni, ha valaki jön akkor találkozhatnánk.

bubozse Creative Commons License 2005.04.27 0 0 577
HAHO!!!!!! Nem akartok mégegy bobit a tanyára???????????????????
bubozse Creative Commons License 2005.04.27 0 0 576

Én is nagyon sajnálom szegénykét, de milyen sz@r, hogy itt sajnálkozunk és senki nem tesz semmit....... Én igazán szeretném, de két bobival nem bírnék el, ezen töröm a fejem, mióta megláttam itt a képét... Ha vki örökbefogadja szóljon!

Nekem Szeged még közelebb van, mégse tudtam elmenni, szóval semmit nem ígérhetek, de szeretnék legalább egyre elmenni az idén. Lehet, hogy csak tenyésszemle lesz belőle, de azt is megnézném, elvégre Dorkával arra akarok majd menni. Szóval az lesz Orosházán, de annak nem tudom az időpontját, pedig az tényleg itt van közel, ide járok át dolgozni is. Persze gondolom az téged nem érint, ugye (tenyésszemle)?

Előzmény: lhakhang (575)
lhakhang Creative Commons License 2005.04.26 0 0 575

Sziasztok! Szegény bobi, remélem talá nem ideiglenes, hanem VÉGLEGES gazdát!! Persze egy ideig az előbbi is megteszi, ha más már tényleg nincs, de a kutya lelkének nem épp jótékony a gyakori gazdiváltás:( Úgy megesett rajta a szívem, ráadásul szép is... jaj, de kár, h. nem vihetem haza!:(( 3 tibetke mellé sok lenne...

 

bubozse: ha jók az emlékeim, Te Békés megyei vagy, tehát nem laksz leküzdhetelen távolságra Tiszafüredtől...khm,khm...szóval: nincs kedves május 29-én elautókázni a CAC-RA?:))

Előzmény: bubozse (574)
bubozse Creative Commons License 2005.04.26 0 0 574

ÓÓÓ!!! Sajnálom szegénykét! Nagyon rendesek vagytok, hogy próbáltok segíteni. A kép alapján a szőre is rendbe van, nem? Remélem akad valaki!

Többiek! Mizújs?

Ihakhang!!! Gratulálok a kuttyaidhoz!!!! Sajnos én nem tudtam elmenni Szegedre :((( (a tavaszi képeket meg még fel kéne tölteni)

Előzmény: m a x (573)
m a x Creative Commons License 2005.04.26 0 0 573
Ha most sem jelenik meg a kép, akkor itt tudjátok megnézni a képeket: www.lelenc.hu
Előzmény: m a x (572)
m a x Creative Commons License 2005.04.26 0 0 572
Gazdit keres Berti a fiatal bobtail kan. Nagyon helyes, kedves, szófogadó ebke. Pórázon szépen közlekedik, az autóban nyugodtan utazott. Szobatiszta, igy nem kizárt hogy lakásban tartották. Mindkét füle be van gyulladva, kezelik, de még időbe tellik, amig teljesen rendbejön. Telefon: 30/201-6671

Bertit a budaörsi gyepmesteri telepről hoztuk el. A tetoválása külföldi, folyik a nyomozás, de elég reménytelen hogy az eredeti gazdáját megtaláljuk. Egy patronálója rendszeresen sétáltatja a saját kutyájával együtt, a kifutóban jókat játszanak. Kedvenc játékuk, hogy Berti összetereli a családot, kutyákat:-))
Sürgősen jó gazdit, vagy ideiglenes befogadót keresünk, mert nem jó Bertinek a klinika kenneljében.
Zsemy Creative Commons License 2005.04.26 0 0 571

Gratulálok a kutyusod eredményéhez:)

 

Én voltam Szegeden, de nem vártam meg a végét. Nem volt túl sok bobi sztem, de csináltam pár képet is, bár nem a legjobb minőségűek. Majd teszek fel, amint tudok.

 

Előzmény: lhakhang (570)
lhakhang Creative Commons License 2005.04.25 0 0 570

Sziasztok bobisok!

 

Hogy mint telnek a tavaszi (kissé esős, saras, hideg-meleg)napok? A téli képek ideje lejárt, tessék újakkal jelentkezni!;) Na, végülis ki is volt a Szeged CACIB-on? Vasárnap, amikor minket bíráltak, nagyon szomorú idő volt, pedig szívesen maradtam volna egész nap, de kinek volt kedve caplatni a szemerkélő esőben.:((

A bobikkal sajna nem találkozhattam, miután ők ugye szombaton voltak, pedig kívábcsi lettem volna rájuk. Képeket nem csinált vki? Esetleg Túrkevén, vagy Nyíregyházán voltatok? Zebu kutyám Szegeden és Túrkevén is nagyon ígéretes lett, örültem ám nagyon!:))

 Kullancsveszély volt ráadásul az utóbbin, hazaérve kettőt ki is operáltam Zebuból. Nem használ itt semmi, csak a fokhagymatabletta! Én arra szavazok!:)

 

Előzmény: bubozse (569)
bubozse Creative Commons License 2005.04.25 0 0 569

Játék és hurkával és Baltival.

Ja! Egyébként úgy látom már nem annyira kedvetlen, de a rosszul evés megmaradt :(((

bubozse Creative Commons License 2005.04.25 0 0 568

 

Nekem még van pár téli képem, de sajnos telefonnal készültek és annyira rossz minőségűek. Próbáltam már föltenni őket, de mire ide beilleszti már szinte kinézhetetlen :((( Azért még keresgélek.

Zsemy Creative Commons License 2005.04.24 0 0 567
Sziasztok!

Nekem most van pár új képem:)
bubozse Creative Commons License 2005.04.21 0 0 566
Én is szeretem a képeket! Most kicsit bonyolultabb lett a kép felrakás és azért hanyagolom (nem ezen a gépen voltak), de jövő héten behozom a cd-t.
Előzmény: Sajó_a_bobtail (565)
Sajó_a_bobtail Creative Commons License 2005.04.20 0 0 565

Te már régen raktál fel képet.

Itt a tavasz mindenki fényképezhet, és megoszthatja velünk. Én legalábbis szeretem nézegetni a szép bobi képeket.

Előzmény: bubozse (564)
bubozse Creative Commons License 2005.04.20 0 0 564

Na nem azért mondtam :)))) Jó ez a kép! :))

Előzmény: Sajó_a_bobtail (563)
Sajó_a_bobtail Creative Commons License 2005.04.20 0 0 563

Bocsi. Nincs két hetes a kép, tehát nem régi. :-))))))

 

Ez remélem még nem volt.

 

 

Előzmény: bubozse (562)
bubozse Creative Commons License 2005.04.20 0 0 562

Ez nem új, de nem baj :))))))

Azért csak bennük van ez a lustaság....:))) Az enyém is egyből leteszi a seggét.

Előzmény: Sajó_a_bobtail (561)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!