Keresés

Részletes keresés

Profán Béni Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1194

A Fidesztől különféle nyikhajok eddig kb. ötször jelentették be, hogy rágalmazási per lesz. Ezzel egyelőre nem tudnak leállni, mert még el se indultak :)

Ígértek egy Leisztinger-bizottságot, de azt egyik napról a másikra úgy elfelejtették, mintha sose lett volna ilyen ötletük.

Aztán ígértek egy "Apró-Gyurcsány érdekkör titkait" vizsgáló bizottságot, láthatóan propagandából. Nem sokkal később még a lehetőségét is megfúrták. Ennyit a propagandagyőzelemről.
Ezzel egy füst alatt megfúrták az Orbán-bizottságot is, pedig azzal biztosra mentek. Úgyláccik, amikor Dávid Ibolya Csihának adta le a szavazatát, kapcsoltak, hogy a vizsgálóbizottságban az MDF-es mégse parírozik, és nem lesz meg a 6-4-es "jobboldali" többség.

 

Égő.

Előzmény: HAL9000 (1190)
kobaltselyem Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1193

Bízzál. A selyemzsinórt valahol már fonják a Kovács Zének.

 

Arra gondolsz, hogy - miután a követendő módszert olyan szépen megfogalmazta egy kedves múzeumigazgatónő - kellően felháborodott Orbán-hívő füttyösök lecsatolják az oldalfegyverüket és lelövik, mint egy kutyát?

 

Előzmény: afoki (1188)
Droopy Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1192
Ugyanezt elmondhatjuk a Sz...Kft-re is. Amde mi lesz ha az elozetes 12.-i fenyegeteset megsem valtja be most hogy Ader kifekezte a TokajGate bizottsagot?
Előzmény: HAL9000 (1190)
afoki Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1191
;)
Előzmény: Profán Béni (1189)
HAL9000 Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1190
Jelenleg már nem állhat le. Végig kell csinálnia, aztán vagy eléri a célját, vagy nem. (ld. 1160)
Előzmény: kobaltselyem (1187)
Profán Béni Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1189

De jólinformált vagy.

;-)

Előzmény: afoki (1188)
afoki Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1188
Bízzál. A selyemzsinórt valahol már fonják a Kovács Zének.
Előzmény: kobaltselyem (1187)
kobaltselyem Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1187

Az ÉS beintett.

Esze ágában sincs helyreigazítani.

 

"Megismételjük: a helyreigazítási kérelmet a szerkesztőség visszautasítja, álláspontját a korábbi közlésekkel kapcsolatban fenntartja."

 

Talán mégsem olyan égő a tokajizás.

 

 

Droopy Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1186

Mit irigykecc.

Hat nem osszeillo par?

 

12
Előzmény: Törölt nick (1185)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1185

Ne beszélj már ződeket, vette volna el az anyóst?

Brrr!

Ugyan nem tartozom a Gyurcsány-hívek közé, de az én rosszindulatomnak is meg van a határa, férfiszolidaritás is létezik, a fenébe!

 

Előzmény: fort lami (1180)
Droopy Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1184

Ime egy ifjabbkori kepe...

Fiatal Dobrev Klara

Klarika van feherbe oltoz(tet)ve

Előzmény: Törölt nick (1181)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1183
#1174
Előzmény: Szabó G. Zoltán (1179)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1182

Miután úgyis a vizsgálóbizottságok felállítása a tét,  a lényegi kérdést illetően olyan nagyot nem tévedtem, arról nem is beszélve, hogy én gyakorlatilag szó szerint idéztem a klub rádióban hallott hírt.

 

"A parlament nem fogadta el hétfőn az Orbán-vizsgálóbizottság felállítását, csak megkezdte az erről szóló határozati javaslat vitáját."

 

Egyszóval lesz bizottság (tegyük hozzá, hogy a fidesz még a sűrgősséget is megszavazta)

 

 "A parlament nem a Gyurcsány-Apró vizsgálóbizottság fölállítását utasította el hétfőn, csak az erről szóló határozati javaslat sürgős tárgyalására tett indítványt."

Amit aztán elutasított. ( te csúsztathatsz, én meg nem?)

 

Mindazonáltal már többször leírtam, mi volt az oka a topknyitásnak, legutóbb pont egy pár hozzászólással ezelőtt (mindjárt kikeresem), úgyhogy válaszom : nem égő.

 

ps.:

Még mielőtt kikeresném, azt azért hadd tegyem gyorsan hozzá, hogy hozzászólásaid alapján egyértelmű, hogy nem neked lett címezve a topik, de hát mint tudjuk, a jó példa nem mindig ragadós.

Előzmény: Szabó G. Zoltán (1179)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1181
Én nem láttam nadrágkosztümben, de mai állaga alapján én sem tartom valószínűnek, hogy az anyós aláírótolla miatt nősült. Biztos a hitellehetőség miatt van két gyerekük is. Persze a führernek is vannak kampánygyerekei.
Előzmény: fort lami (1180)
fort lami Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1180

Ez az egész vizsgálóbizottsági ügy szerintem két percig tart majd.

A Fidesz szerint Gyurcsány azért nősült, hogy az anyós segítsen.

Én a meghallgatásra beküldeném Dobrev Klárát abban a nadrágkosztűmben amiben kb két hete láttam a reptéren.

Aki férfi ember az ejti a vádat, aki nem, azt Semjén tanította vetkőzős pókerre.

Ennyi.

Előzmény: Szabó G. Zoltán (1179)
Szabó G. Zoltán Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1179
Hm.
Csak a tények kedvéért:

1.) A parlament nem fogadta el hétfőn az Orbán-vizsgálóbizottság felállítását, csak megkezdte az erről szóló határozati javaslat vitáját.
2.) A parlament nem a Gyurcsány-Apró vizsgálóbizottság fölállítását utasította el hétfőn, csak az erről szóló határozati javaslat sürgős tárgyalására tett indítványt.

Hamis (na, jó, enyhítsünk: téves) állítások alapján topicot indítani nem égő?!

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1178
Nem mintha nem lett volna ez is kitárgyalva oda-vissza.
Előzmény: Törölt nick (1177)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1177

Kérdésedre válaszolva, nem égő.

Bár igazából a kérdésből nem derült ki, hogy azért vonták-e vissza, mert a leszavazás után át kell fogalmazniuk a javaslatot, vagy csak egyszerűen visszavonták, és passz.

Előzmény: Amart (1176)
Amart Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1176

Igaz-e, hogy a Fidesz frakció visszavonta a Gyurcsány Ferenc és anyósa ügyeiben kezdeményezett bizottság létrehozására tett javaslatát? Mert ha ez igaz, akkor a topic címhez:

 

Nem égő ilyen topic címet adni?

Törölt nick Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1175
Hát tudod, vannak így jópáran az ÉSsel kapcsolatban is, ráadásul olyanok, akik annak idején az összeset megvették.
Előzmény: Törölt nick (1170)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1174

Bár topiknyitó alatt nem az ismertetőt értettem, de végső soron esetünkben ez mindegy is.

 

"Meglepne, ha mindenki, aki hozzászólt, maszopos fórumozó lenne."

 

Valóban, hiszen pl. én sem vagyok az.

 

"Bűnösségről sem esett szó,"

 

Hát ezzel vitatkoznék, bár valóban voltak kiegyensúlyozottabb hozzászólások is.

 

 A bizottság elutasításával kapcsolatban írod:

 "Egyébként (1085)-ben PB leírja, mi is történt valójában, tehát nem állja meg a helyét a megállapítás."

 

A megállapítás megállja a helyét, feltéve, ha nem csak PB hozzászólását akarod autentikusnak elfogadni, ugyanis a bizottság kormánypárti többsége szavazta le a javaslatot, az pedig egy percig nem volt kétséges, hogy hivatkozni is fognak valamire, de mint mondtam, ez már legyen az mszp problémája.

 

"Az MSZP-s logika - amennyiben a társtopicra gondolunk, és ott mszp-sek vannak csak - egyáltalán nem ezt mondja."

 

Persze, de itt csak azokra hivatkozz, akik az üggyel kapcsolatban logikusan érveltek.

 

Mint már abban a topikban is leírtam, azok, akik érveket hoznak fel, mindig megérdemlik, hogy érveket és ne demagógiát kapjanak válaszul, ellenben mikor csak a zsigeri útálat megnyilvánulásait olvasom, olyankor tőlem se számítson senki se jobbra. Ennek a topiknak a megnyitása is erre próbált rávilágítani, mert bár a topiknyitót magam is csúsztatásnak vélem, de annyi igazság mindenféleképp van benne, mint a másik csúsztatásban.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: RontóPál (1165)
tuutuu Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1173
Olvasok, sajnos.De pl. a Demokratát vagy 3 évig mellőztem a Csermely Péter írásai miatt.És tessék, miből lesz a lószerszám?
Előzmény: Törölt nick (1171)
Profán Béni Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1172

Csak azt felejtitek el, hogy Gyurcsánynak semmi köze nem volt Apróhoz, ehhez a 80 körül parkolópályára tett szürke komcsihoz, aki az affér idején már nem is élt (no meg nem volt akkora fór a rokonság), viszont a mai magyar gazdasági elit nagyrészt a Kádár-kor jól szituált gazdasági apparátusából került ki, mert másból nem is kerülhetett. Aminek a Fidesszel (vagy bárkivel, aki fizet) jó kapcsolatokat álló Demján, a Nagy Semleges (de azért a ganxsta Pintért és Simicskát politikából befogadó) Csányi vagy Járai (az affér idején az MHB vezérigazgatója) legalább olyan oszlopos tagja volt, mint Apró Piroska. Közös varázsszó: MHB.

De nektek a mániátok ez az Aprózás. Ha  Fidesz nem keveri bele hirtelen felbuzdulásban tiszta agitpropból, most valszeg semmi gond nem lenne a bizottsággal. Dehát olyan jól hangzik, ugye, Kádár Apró Dögei... És nehéz ellenállni a fröccsöntött MaNem-stílusnak :)))

Előzmény: HAL9000 (1149)
JPBemondó Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1169

 

"Csak az első milliócskát hogyan szerezték egyes kapitalistáink..."

 

Százmillióról pontosan tudjuk, hogy székházeladásból.

 

Előzmény: HAL9000 (1139)
tuutuu Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1168

Üdv!

Valaha nem volt rossz, de mostanában nagyon ki vagyok rá bukva.

Azt hiszi a sok barom, hogy a Blikk szintjén kell újságot csinálni.

Dehát melyik ma Mo.-n egy normális újság??

Előzmény: RontóPál (1167)
RontóPál Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1167
Ugye, hogy a legjobb újság a Népszabó!:-))
Előzmény: tuutuu (1166)
tuutuu Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1166

Üdv!

 

Minél több baloldali médiumot olvasok, látok, hallok, annál jobban taszít ez az oldal!

 

Akkor olvasgass Bencsiket.Biztosan akkor is csüggtél a szavain, amikor hű párttagként a taggyűlésen szemlét olvastál fel a Pártélet rovatból..:}}

Előzmény: kpw (1142)
RontóPál Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1165

Egy kicsit közelebbről szemügyre venném a topicnyitót...

 

Miközben hetek óta örömtáncot járnak mszps fórumozóink,

Meglepne, ha mindenki, aki hozzászólt, maszopos fórumozó lenne. Legalább egy kivételről biztosan tudok, és az érvelési technikát is használók közül legalább 3-4-ről sejtem. Egyébként pedig örömtáncról nincs szó.

 

és minden fejleményből Orbán "bűnösségét" vélik kiolvasni,

Bűnösségről sem esett szó, legalábbis a többség a szó Btk-s értelmében nem állította. Erkölcsi felelősségről sem esett túl sok szó, sokkal inkább választói mérlegelésről, mint egyfajta lehetéges következményről.

 

a parlament ma elfogadta az Orbán-bizottság felállítására tett javaslatot, ugyanakkor a Gyurcsány-bizottság felállítását elutasította.

Hiába, nekünk ez az egy parlamentünk van, és azokkal, akiket beszavaztunk. A helyzet soxor jobb, mint az előző parlament idejében, itt előfordul, h  ellenzéki bizottság-állítási javaslatok megállnak, nem mondják feleslegesnek az ellenzéket "anélkül is működik a parlament" felkiáltással, szóval a helyzet sokkal jobb. Egyébként (1085)-ben PB leírja, mi is történt valójában, tehát nem állja meg a helyét a megállapítás.

 

At eddigi mszp-s logikát követve kijelenthetjük, hogy Gyurcsány mindenben sáros, amivel kapcsolatban vizsgálni akarták.

Sajnos itt csúsztatás vagyon elhelyezve. Az MSZP-s logika - amennyiben a társtopicra gondolunk, és ott mszp-sek vannak csak - egyáltalán nem ezt mondja. Az mszp-s logika annyit mond: megjelenik egy állítás egy folyóiratban, abban érdekes kijelentések szerepelnek az erősen közelmúltra vonatkozóan, nézzük mi lesz? Nem lett semmi. Ezután valóban a gyanú erősödött. Azt pedig mindenki nagyon jól tudja, h egy parlamenti ad-hoc bizottság vizsgálatának értéke nem éri el a papír árát sem, amire leírják.

Törölt nick Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1164

Nna, azért nem kellett annyira törnöm magam, hogy haladjon a dolog:-)

Előzmény: bormester (1163)
bormester Creative Commons License 2005.04.14 0 0 1163
Húú, de kurvára unnám magam a helyedben. És hát EZT a gürit még jó pénzért sem igen. (A hajléktalanoknak is mindig adok, hát neked is föltornázom a tetejire, pihenhetsz kicsinyég.)
Előzmény: Törölt nick (1162)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!