Keresés

Részletes keresés

garamka Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6791

Hasznaljatok maxthon bongeszot. Az nem engedi futni, es az osszes reklam popup ablakot is legyilkolja.

 

 http://www.maxthon.com/

 

udv

Előzmény: crx (6789)
Napóleonhal Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6790

Szia Suzy!

 

Nem Nálad van a hiba!

 

Egyszerűen eltüntek a maldív képek, ez a kep.tar.hu egy nagy rakás sz**. A víz alattiak fenn vannak, azokat meg tudod nézni, de azok nem valami jók (más szóval sz**ok). Ezért is akartam felpakolni egy pár jobb víz alatti képet, igaz, hogy azok a Vörös-tengerben készültek, de azokkal is lett valami, ami már engem nem is lep meg. Lehet, hogy hétvégén ha lesz időm, akkor csinálok valami másik oldalt, állítólag a community.webshots az jobb. Vagy javaslom a Maldív találkozót a jövő héten, azon úgy néz ki, hogy ott leszek, és oda szoktam vinni a képeket is!

Szia,

Nh.

Előzmény: ssuzy (6785)
crx Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6789

Köszi a figyelmeztetést és a tippet.

Beállítottam az 1 cm-es futóreklámra, bár az elég idegesítő, mert mozog, de csak 1 cm. Majd meglátjuk. Estig gondolkodom rajta

Előzmény: garamka (6787)
garamka Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6787

Az admin feluleten be tudod allitani a hirdetes tipusat, itt i lehet valasztani, hogy felul kb 1 cm futoszoveg legyen, ennek a szinet be tudod allitani  a honlaphoz legjobban illovel, igy nem lesz olyan zavaro, mint egy banner, vagy meg idegesitobb popup ablak.

 

udv

Előzmény: crx (6783)
Cavalcanti Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6786
crx:ez így nem szabályos sajnos,ugyanis nem lehet megkerülni a reklámot mivel ha az ultraweb észreveszi ezt akkor törölhetik a lapot.
Előzmény: crx (6783)
ssuzy Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6785

Napóleonhal!

Már régóta szeretném megnézni a Maldív-képek oldaladat, de akárhonnan próbálom, a képeket nem tölti be. Ejutok a három főcsoportig, és mikor rákattintok oda, hogy "Maldív-képek", nem látok képet. Lehet, hogy nálam van a hiba, ha tudsz, segíts kérlek, szeretném látni őket.

Köszi! Szép napot! Ssuzy

 

Napóleonhal Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6784

Sziasztok!

 

Látom más is van aki korán kel... AKi korán kel, új maldív honlapot lel... De mivel muszlim országról van szó, így jobban hangzik: Aki Korán kel, új maldív honlapot lel.

 

Sok sikert a Fesdus kereséshez! Én is nézegettem, de nem sok érdemi infot találtam. Asszem írtam róla korábban, de az is lehet, hogy csak Malongón meséltem róla. (Ajánlom a Kékbálna féle módszert: keressük vissza!). Honlapot a szigethez nem találtam, az Universalhoz tartozik, de az Universal honlapján nincs külön hozzá vezető link, mint amilyen van a többi odatartozó szigethet. Ha találsz valamit, oszd meg velünk is lécci, mert biztos hogy Fesdu megér egy misét (vagy inkább egy mekkai zarándoklatot...)

 

Nh.

Előzmény: Bogyó 2 (6779)
crx Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6783

Bogyó 2 és minden Malongó,

 

Az a helyzet, hogy máris kitaláltam vmit, amin munkálkodom...egy Malongó honlapon, ami a fórumtagok sajátja!!! :-)) Az Új Malongó Adatbázis is ide fog kerülni!

 

http://malongo.uw.hu/index.html

 

Az uw.hu sajátossága, hogy ingyenes cserében fölül reklámbannerek futnak. Ezt ki lehet küszöbölni úgy, hogy nem szimplán a malongo.uw.hu címet írod be, hanem mögé teszed a /index.html -t is. Így nem lesz ott a reklám, több a hely és szebb is az oldal. Ezért kérek mindenkit, hogy így az index.html -vel együtt jegyezze meg, rakja  kedvencekbe.

 

Egyidejűleg regisztráltam új email címet is, amely az malongo@index.hu így kérlek titeket, hogy a honlappal kapcsolatos kérdéseket, új írásokat, információkat ide küldjétek.

 

Egyelőre még csak a kezdő lap van meg a belső tartalmat alakítom, remélem ma este fel tudom majd rakni azt is. Ha ez meglesz, akkor onnantól kezdve várom az ötleteket, mert ez már nem a saját honlapom lesz, hanem a Malongóké!!!

 

 

Az oszloprendezést írd le mailben, h hol csúszott el, mert nálam rendben látszik, de hátha csak nem vettem észre.

 

Fényképeket mindenki úgy csoportosítja, ahogy kedve van, hiszen úgyis csak egy link mutat majd oda.

 

Nincs korlát a leírásban, mindenki amennyit szeretne. Ugyanakkor az olvasók kedvéért ha írsz egy rövidebb kivonatot is, akkor felrakom mindkettőt.

 

Itt ismétlem magam: h ne kelljen nekem mindenkiét kikeresni küldjétek át mailben és utána felraknom. Ha vki csinál időközben összehasonlítást, akkor az is jöhet.

 

Crx

Előzmény: Bogyó 2 (6781)
rags Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6782
Sikeresen megjöttem életem első Sun Islandjáról!:((

Remek volt, sok szépet láttunk, sokat fényképeztünk! Majd részletesen holnap, ha lesz időm a munka mellett.

rags
Bogyó 2 Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6781

Szia crx!

 

Jó! Az ötlet és amúgy is, persze még majd javul ez, az oszlopokat is lehet majd rendezni, hogy minden a megfelelő cím alatt legyen, de ez csak apró kötözködés, nyilván te is tudod.

Láttam, hogy érdemes lenne külön albumba feltenni a fakultatív kirándulásos képeket, meg is teszem majd, csak most a fotótárat nézni tudom, de bejelentkezni valamiért nem. Így a módosítás se megy. Legfeljebb keresek egy harmadik lapot.

 

Az én élménybeszámolóm meglehetősen terjedelmes, ha valaki informálódni akar, akkor túl hosszú. Mivel látom, hogy nem a fórumra mutat, hanem ez is felkerül a lapra, adj meg egy maximális terjedelmet és készítek belőle egy idevaló változatot.

Ugyanígy megpróbálok írni Funról és Biyadoo-ról is, vagy készítek egy szigetösszehasonlítást.

Előzmény: crx (6771)
Bogyó 2 Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6780

"a PN lehet, hogy sok helyi információt közöl, de mire azt a gyászhirdetések és születési adatok közt megtalálom, tényleg elmegy az az öt perc."

 

Van egy titka a dolognak: Elölről kell olvasni az újságot!:-)

 A gyászhirdetésekig nem kell eljutni, a....és vidéke féle rovat után be lehet csukni.

Bár én mindig elolvasom a viccet is, pedig általában nem kéne.

Futóbajnok ezzel sajna nem leszek, de bemelegítésnek megfelel!

Előzmény: kalappo (6762)
Bogyó 2 Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6779

Lehet, hogy rossz a memóriám, de nem emlékszem , hogy írtál volna Fesduról.

És most meg nagyon is jól hangzik amiket írtál! Utána is nézek mindjárt kicsit jobban.

Köszi!

Előzmény: Napóleonhal (6759)
Bogie Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6778

Ez már költészet. Kíváncsian várjuk majd a Maldívos ihletésű műveidet:)

Előzmény: kalappo (6770)
kalappo Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6777
Elkezdem szervezni az ügyet, de van egy feltételem: Te leszel az első a Maldív csapatban (a 2. helyet vállalom) s amikor fejest ugrasz a medencébe a nehézbúvár felszerelésben (nehéz sisak, nehéz palack, nehéz stb), a többiek egyrészt halálra röhögik magukat, viszont örömödben, hogy földet értél (mármint a medence alját) rögtön elkezded a mantákat és rájákat keresni vagy a csinos csajokat, így nekem már nem kell a mutatványt megismételni. S ezzel egy hagyományt is teremthetnénk : a Kecskeméti Villanó Fókák csapata mellett a Malongó Csobbanó is beírhatná magát a történelemkönyvekbe.


Előzmény: Cavalcanti (6775)
garamka Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6776

Langusta,

 

Igaza van crx-nek, ezt az internet kommunikacios iratlan szabalya kiabalasnak (ekkora betuvel akar orditasnak) veszi, tehat ne 'kiabalj' velunk. Ha vki utazni szeretne akkor, akar igy akar ugy meg fogja tekinteni az ajanlatodat.

kosz

udv

Előzmény: crx (6774)
Cavalcanti Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6775
kalappo:mikor rendezik meg a 4x100 m-es nehézbúvár gyorsúszást a kecskeméti uszodában?
Előzmény: kalappo (6770)
crx Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6774

Langusta,

Eddig kedvesen szóltam, de legyél szíves megtanulni kis betükkel is kommunikálni. Nem szép így a fórum és senki se fog a nagy betükkel jobban odafigyelni, mert mindenki olvassa a kicsiket is.

 

Bandos,

örülök, hogy tetszik. Remélem mások is támogatják majd.

Bandos Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6773

Szia crx!

 

Ez a honlap egyszerűen szuper!

Ha a következő hetekben a fórumosok segítségével további adatokkal és esetleg összehasonlításokkal egészül ki ez a honlap, akkor az új utazók számára nagyban megkönnyítjük (vagy megnehezítjük?) majd a választást a szigetek közül.

 

Kékbálna!

 

Szerintem tedd fel crx honlapját a www.maldiv.lap.hu -ra az "Ott jártak" közé.

 

Bandos

Előzmény: crx (6771)
Langusta Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6772

Elutazás: 2004.November 01. –december 09. között

 

Hétfő, szerda, szombati napokon

 

Meeru Island Resort**** FP ( 7 éj ) : 247.000.-Ft/

Transzfer költség: hajó trf 25.000.-Ft/fő , hidroplan: 46.900.-Ft/fő

Land-villa felár: 6.500.-Ft/fő/éj

 

Sun Island****+ FP ( 7 éj ) : 266.900.- Ft/Fő

Transzfer költség: hajó transzfer: 32.000.-Ft/fő, hidroplán: 65.000.-Ft/fő

Hosszabbítás: 13.500.- Ft/fő/éj , All incl. Felár: 7 éjre: 64.000.-Ft/fő

Sdlx szoba felár: 3.500.-Ft/éj

 

Paradise Island****+ FP ( 7 éj ) : 309.900.- Ft/Fő

Hajótranszfer: 18.900.-Ft/fő

Hosszabbítás: 20.900.- Ft/fő/éj minden szoba sdlx kategória.

All incl. Felár 7 éjre: 65.000.-Ft/fő

 

Insel Helengeli ***+ TP és

Laguna Beach Resort **** dlx szoba R ( 7 éj ) : 315.500.-Ft/

Transzfer hajóval: Helengeli-re :26.900 Ft/fő /Laguna:12.900.-Ft/fő

Félpanzió felár Laguna Beach: 15.500.-Ft/fő

 

Royal Island***** FP (6 éj ) : 379.900.- Ft/Fő

Transzfer hidroplannal: 72.900.-Ft/fő

Hosszabbítás: 29.900.-Ft/fő/éj beach villában.

All incl. Felár 7 éjre: 129.900.-Ft/fő

 

Hosszabbítási lehetőség a menetrend függvényében...

 

 

Részvételi díj tartalmazza: Repülőjegy Bécsi indulással az Emirates Légitársaság menetrend szerinti járatára, szállás a megadott ellátással,

crx Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6771

http://crxcar.uw.hu/malongo.htm

 

Sziasztok!

 

Elkészítettem a Malongó Adatbázis egy kezdetleges, de - szerintem - jól használható formáját. Akinek publikus az emailcíme itt a fórumban, annak a honlapon is. Sőt beállítottam, h ha onnan ír valaki, akkor az üzenet tárgya 'maldív kérdés' legyen.

 

Bandos, Szöszi, Öszibarack és Crx sziget-összehasonlításait felraktam már, illetve néhány élménybeszámolót leírás néven.

 

Kérek mindenkit, hogy a saját email címét és a nevéhez tartozó linkeket mindenki ellenőrizze!

 

Továbbá, várom mindenkitől a hiányzó időpontokat, helyszíneket, élménybeszámolók hozzászólásszámát a fórumból, illetve építő jellegű javaslatokat. Ez még nem a végleges kinézet és több fejlesztés is várható, de a jó munkához idő kell...

 

Amennyiben valaki le szeretne kerülni vagy az emiljét anonímmá tenni, úgy szóljatok.

 

Kérem, hogy véleményeket lehet itt elmondani, de az adatokat emailben küldjétek (hogy ne a fórumot terheljük ezzel) a crxcars@yahoo.com címre. Igyekszem majd rendszeresen updatelni.

 

Ha valakit kihagytam volna, akkor sorry.

 

Crx :-))

 

Ha már több infó lesz rajta, akkor érdemes lesz felrakni a maldiv lapra is.

kalappo Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6770
Igen, elképzeltem:

Uszodában nehézbúvár
medencében úszkál,
szomszéd pályán könnyűbúvár
suhan és nevet a gúnyán.



Előzmény: Bogie (6768)
soka63 Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6769

Bogyó 2!

 

Azért a Fun Islandról ki ne felejtsél:

soka63 2004 jan-feb.

 

maldiv.lapok.hu

Fun beszámoló.

Előzmény: Bogyó 2 (6735)
Bogie Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6768
Kalappo, azt is elképzelted, ahogy a nehézbúvárok a medencében versenytúsznak?
Előzmény: kalappo (6766)
kalappo Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6767
úgy tűnik, a nevetéstől már dadogok is,visszavonok egy la-t.
Előzmény: kalappo (6766)
kalappo Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6766
Calavalcanti és Danidek3

Köszi Nektek, a mai nevetés-adagom megvolt, így a munka is könnyebben megy- azaz csak menne, ha nem lenne előttem Sheila-CsinnnKA könyve.
Éppen most érkezek meg gondolatban Male szigetre, a kannibálhangyákat Meerun Gbriel-lel már agyoncsaptuk.
Cavalcanti Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6765
kalappo:A könnyűbúvár az 50 kg alatti búvár a nehézbúvár pedig a 100-120 kg-os emberek közül kerül ki :-)---
na jó a viccet félretéve biztosan láttál már ha máshol nem a filmekben olyan búvárokat akik fémruhába (védőréteg) öltöznek és a végén a sisakot felcsavarják és hosszú lélegeztetőcsövön kapják az oxigént (vagy palack),ez a nehézbúvár,alkalmazzák őket ott ahol mélyebb vizekben kell valamilyen feladatot elvégezni.
Előzmény: kalappo (6762)
Danidek3 Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6764
A nehéz búvár meg nehéz felszereléssel búvárkodik (nehéz maszk, nehéz palack). Aki nem bírja el a palackot, az a nehéz búvár, mert neki az nehéz...

A könnyű búváron gyakorlatilag nincs semmi ami védje a testét. Ki van téve az ember a nyomásnak, ami elég nagy is tud lenni. Ez elég sok gondot okozhat.
A nehéz búváron merev ruha van, ami megfogja a nyomást, így belül légköri nyomáson jobban megvan az ember. Gyakorlatilag egyszemélyes tengeralatjáró. Nem tudom, hogy használják-e, inkább ténylegesen kis tengeralatjárókkal mennek le, vagy távirányítással stb.
Előzmény: kalappo (6762)
ditkee Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6763

SOS! Karácsonykor megyunk Maldiv-ra a csaladdal Sun Island-re, jön akkor valaki?

Hanyas szamu a legjobb vizparty bungalow? Melyik reszen a szigetnek? irjatok!

kalappo Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6762
Tuti nem hiszitek el, de a Magyar Értelmező Kéziszótár szerint a könnyűbúvár az, aki könnyű felszerelésekkel búvárkodik (maszk, palack). Azt gondolám, a nehézbúvár is benne van, ám nincsen. Lehet, hogy a nehézbúvár egy hajót szerel a hátára, a mélyebb merülés végett???

Csak a BKKM-i tagozatnak: a PN lehet, hogy sok helyi információt közöl, de mire azt a gyászhirdetések és születési adatok közt megtalálom, tényleg elmegy az az öt perc.
Persze ha te futóbajnoknak készülsz (öt perc alatt átfutom), nem is szóltam, jót tesz a reggeli edzés :o)

Én továbbra is a Magyar Hírlapot A K A R O M !

Cavalcantinak: igaz, Zalatnayt nem sikerült megmentened (habár őneki lehet, hogy megváltás a börtön a pénzüket követelők elől), Mentsük meg a Magyar Hírlapot.
Most már tudjuk, mibe kerül egy könyv fórumos segítséggel, de vajon mibe kerül egy újság? Négy napja van hátra.


Előzmény: Bogyó 2 (6754)
Cavalcanti Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6761
Elnézédt, Ganxsta Zolee-t kifelejtettem...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!