Keresés

Részletes keresés

daVe Creative Commons License 2001.12.09 0 0 38
A kettővel ezelőtti hozzászólásom egy kicsit fikázósra sikerült, bocs. Azóta beleolvastam a hivatalos fórumba, és néhány kérdésemre választ kaptam.
Először is kiderült, hogy mégis a végleges verziót szereztem meg, mert a többi emberkének hasonló problémái vannak, mint nekem. A menetrend, meg activity-k betartása a driver modulban még nem feladat, ezt majd később, a yardmaster modulban valósítják meg, tehát lesz ilyen is. A billentyűzetkiosztás meg benne van a manualban :)
A többi nemtetszésemet viszont továbbra is fenntartom. Mint megtudtam, ebben a verzióban a terepasztal készítésén és működtetésén van a hangsúly. Viszont nincs módunk az egész terepasztal egységes vezérlésére, minden vonatot, váltót egyenként kell vezérelni. A jelzőket nem is lehet (én nem tudtam). A kamera is mindig egy adott objektumhoz rögzített, így alig látni valamit. Ezért tartom nagyon nehézkesnek a kezelést.

Üdv újra, és bocs a sok dumáért:
daVe

daVe Creative Commons License 2001.12.09 0 0 37
Ja, ha valakinek címek kellenek, az látogasson el a Supergamez fórumába, és ott a "Programok beszerzése" című témán belül a "0dayftp" topicba. Kicsit sok a hozzászólás, de a trainz-re rákeresve már magyar szervereket is találni.

Üdv:
daVe

daVe Creative Commons License 2001.12.09 0 0 36
Van itt valaki, aki kipróbálta már a Trainz-t (rajtam kívül)? Szívesen olvasnék véleményeket róla.

Nekem ez a Razor-féle ISO van meg, de kicsit olyan, mintha valami béta verzió lenne. Pl még a verziószámot sem írja ki.
Nagyon kevés mozdony van benne, legalábbis ahhoz képest, amiket a honlapon a Visualzban meg lehetett nézni. És szinte mind F7-es, vagy valami klón, ezért már nagyon elegem van ebből a mozdonyból. Pl az SD40-esnek is ugyanolyan a belső nézete, mint az F7-esé, holott igencsak különböznie kéne. Villanymozdony szinte alig van, ami van, az is nagyrészt béna, ráadásul mindnek ugyanolyan a vezetőállása. Végülis felsővezeték úgysincs sehol, minek a villanymozdony.
A kameraállások elég gyengék. A program kezelése is nehézkes. Még csak a billentyűzetkiosztást sem lehet sehol megtalálni. És baromi unalmas a játék, mert semmi célja nincs. Csak mennek körbe a vonatok a terepasztalon, ami ráadásul elég kicsi, és ennyi. Itt még csak azt sem lehet megcsinálni, hogy az ember végigvonatozik egy valós (vagy ahhoz hasonló) vonalon és közben betartja a menetrendet.

Nehogy valakit elrettentsen a fenti vélemény! Erős a gyanúm, hogy ez valami béta verzió. Legalábbis remélem, hogy nem volt pofájuk ezt véglegesként kiadni. Szóval próbáljátok ki, és írjatok Ti is!

Üdv:
daVe

fant0mi Creative Commons License 2001.12.08 0 0 35
Ha sikerult letolteni vkinek, mert modemrol nem igazan udvos a letoltes foleg 0-days ftp-k eseten, az szoljon nekem mailben (jo az ami itt meg van adva indexforumnal).
Vagy feltenne vmi jo magyar ftp-re ahol sokaig fennlehet.
Koszonom
32nick Creative Commons License 2001.12.07 0 0 34
Nem igazán sikerül erre a serverre belépni... Másik cím?
Előzmény: daVe (32)
johnkuki Creative Commons License 2001.12.07 0 0 33
Hi!
Ha valaki át tudná venni írjom.
Köszi.
daVe Creative Commons License 2001.12.07 0 0 32
Majdnem sikerült :) Szóval a <?sp> helyére kell ? db szóközt írni.
daVe Creative Commons License 2001.12.07 0 0 31
Ha valakinek még nincs meg, az innen letöltheti:

ftp://61.72.106.39/<6sp>-=<1sp>;<1sp>TEAM<1sp>NGP<1sp>;<1sp>=-<1sp>/<1sp>/<1sp>/<5sp>/<9sp>com1<3sp>/<1sp>%20<1sp>Do<1sp>%25<1sp>Not<1sp>%30<1sp>Delete<1sp>%20<1sp>/Filled<1sp>by/hiphop-boy/

Gyk: a helyére adott számú szóköz írandó.

Üdv:
daVe

daVe Creative Commons License 2001.12.05 0 0 30
Hali!

Az Isonews szerint ma kijött az ISO a Razor jóvoltából. Linket tud valaki?

Üdv:
daVe

fant0mi Creative Commons License 2001.12.01 0 0 29
Jaja, nekem is :)
32nick Creative Commons License 2001.11.27 0 0 28
Sziasztok! Ha minden igaz mesterlemezre került a Trainz! Ha valaki látja a neten írjon mán' egy linket!
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.06 0 0 27
Hat, mint irjak, a visualz menuben lathatoak erosen butitottak, a tobbi pedig SZVSZ felveszi a versenyt a train sim-el...
Nezd csak meg a tajat es a palyat! SOKKAL szebb! (Igaz, eromu kell neki.)
Előzmény: MSTS (26)
MSTS Creative Commons License 2001.11.05 0 0 26
Ahogy nézem a modellek nincsenek olyan szépen kidolgozva mint az msts ben...legalábbis nem átlátszó az ablak, ill. belső berendezés nem látszik emiatt.Ami kifejezetten szép az msts-ben.
De már várom;)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.02 0 0 25
Például ezt is megnézhetitek:
http://users.cyberone.com.au/brucek/austrail/images_2/trainz/
Nem olyan jó, de vannak képek miközben "építette a terepasztalt" :-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.02 0 0 24
Fegyeljétek a fórumot!

Olyan screenshotokat tettek fel a bétások....bakkker.................megrendelem. MEGRENDELEM.

bocimobil Creative Commons License 2001.10.26 0 0 23
Jujjj. Csere lesz. Nem csak emiatt. Az MSTS sem megy valami nagyon. Főleg ha van betéve több szerelvény egy állomásra pl. Azonnal szaggat p600cele/asus v3400 (126 mega SG)
Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.26 0 0 22
P III (azaz 3) es legalabb GeForce.....ugyhogy FEL KELL KOTNI a kib*szott gatyankat es ehezni ha vonatozni akarunk a szamitogepen is... (az MSTS miatt a fel gepet lecsereltem...most gyujtogetek...)
Előzmény: bocimobil (21)
bocimobil Creative Commons License 2001.10.26 0 0 21
Milyen proci/vidkártya ajánlott hozzá? :)) Ne mondj túl nagyot, mert sírni fogok! :))
Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.25 0 0 20
December 1-tol szallitjak! Megint vehetek uj videokartyat meg processzort ;-))
SÜNÖCSKe Creative Commons License 2001.10.20 0 0 19
Bocs, vaklárma. Csak később lesz kapható Ausztrália határain kívül :((
Előzmény: SÜNÖCSKe (18)
SÜNÖCSKe Creative Commons License 2001.10.20 0 0 18
MEVÁSÁROLHATÓ A TRAINZ!!!

99,90 ausztrál dolcsi, az forintban majdnem 15k. Kicsit több, mint az MSTS, nem? De úgy tűnik - első ránézésre -, hogy jobb is

Törölt nick Creative Commons License 2001.09.23 0 0 17
Irtam a forumukba hirtelen vagy 5hozzaszolast, hogy ez igy ebben a formaban nem. A forgovaz csapnivalo, valamit csinaljanak vele. A festes egyertelmu, hogy lehet belole magyar. Viszont, ezek a texturak nagyon gyengek! A szellozoracs is gagyi.
De azert orulok neki!
Előzmény: SÜNÖCSKe (16)
SÜNÖCSKe Creative Commons License 2001.09.23 0 0 16
Rohadt jól néz ki a Szergej! Ha majd lehet skinezni, akkor könnyű lesz átalakítani magyarrá :)
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.23 0 0 15
Elkeszultek az elso ket ismeros geppel:
OeBB 1044
RZD M62 (kicsitgyik,de szinte mar a mienk ;-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.11 0 0 14
Felraktak pár AVI-t, új szekció, Moviez. Letöltöttem, érdemes volt böjtölni. F7 A B dönget, meg egy Deltic az elején. A Collector-modulos AVI nem olyan jó, csak fordul körbe a kamera és közben változik a mozdony.
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.25 0 0 13
Érdemes néha benézni hozzájuk, új modellek, új screenshotok!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.13 0 0 12
Ez a lenyeg, te is csinalhatsz, de lehet, hogy ok is fognak adni hozza. Ha nem adnak, egyet maris keszithetsz, a Di3-bol kis munkaval egesz jo NOHAB-ot alakithatsz ki.
Előzmény: SÜNÖCSKe (11)
SÜNÖCSKe Creative Commons License 2001.06.13 0 0 11
A magyar járművekkel (mert ha csak mozdony van, az úgy nem poén) kapcsolatban: ezeket ők fogják csinálni, vagy pályamunkákra várnak?
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.12 0 0 10
Hali!

Tehat, a lenyeg, roviden:
A jatek ugy meg fejlesztes alatt van. Meg nem pontos az sem, hogy e-commerce vagy mas kiadok utjan fogjak terjeszteni. A Forumra hivatkoznak, itt olvashatoak mindig a friss info-k. Termeszetesen a megjelenes ideje is itt lesz publikalva

Sok orszagbol lesznek mozdonyok a TrainZ-hoz, elkepzelheto, hogy eppen magyar gepek is kerulnek a "gyari" programba. 3D Studio-val lehet majd mozdonyokat kesziteni es a Trainz-ban hasznalni oket.

Szoval ezek mennek, tenyleg erdemes nezegetni a weboldalukat es a forumot, jo dolgokat irkalnak!

udv

Törölt nick Creative Commons License 2001.06.06 0 0 9
Yah, ez kérdés volt...
MVV PÁVIG - HP
Előzmény: Törölt nick (8)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!