Keresés

Részletes keresés

Nausea Creative Commons License 2001.05.16 0 0 50
Miiii?Junkies nem volt???:))
Előzmény: Toth Andras (45)
Nausea Creative Commons License 2001.05.16 0 0 49
Ja,utána meg megnézném a csaj arcát,amikor meglát egy rövid hajú fazont talpig színesben:)))
...Bár gondolkodom rajta,hogy feladom:)
Előzmény: SatyR (47)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.16 0 0 48
a "mezítláb járó" nem vmi drogos szakkifejezés, a dízelt kéne megkérdezni...
Előzmény: SatyR (44)
SatyR Creative Commons License 2001.05.16 0 0 47
jaja :DD

a hirdetést meg ADD fel! komolyan :P csak vedd ki a komolytalan részeket (mármint kapsz egy tockost megy ilyesmi), tutira írnának :P

Előzmény: Nausea (41)
Nausea Creative Commons License 2001.05.16 0 0 46
:))))

Nekem a G'NR felvarrós a kedvencem!Akkora G'NR láz tombol,hogy ez pont aktuális!:)))

Előzmény: SatyR (44)
Toth Andras Creative Commons License 2001.05.16 0 0 45
Nosea! :DDD
Kiraly volt.
Akkor az MHH elozo havi SMN-Levelezne rovat eredmenyhirdetese:
Nyertes: TCS:11
COF:10
HIM: 9
Marduk: 6-7 korul
Maiden is akoruli szam.
Limp Bizkit: 2(!)
Tehat: hozzaszolasonkent max. 1 pontot adtam (volt aki 3-szor is leirta, hogy COF, de csak egyet kapott gy.k.)
Kannasbort nem irtak, de kimondatlanul ott volt.
Előzmény: Nausea (41)
SatyR Creative Commons License 2001.05.16 0 0 44
na gyüttem meg riasztottam MilGrat is hogy gyüjjön
nesztek egy adag a mostani MHHbó :

SMN

Zenekar:
"Mindenki jelentkezhet, aki a sötét, beteg, brutális, bizzar fajta gusztustalan indusztriál metalt hallgatja és egy motherfucker zenekart is akar. Elsősorban huszonévesek"
hozzáfűzés : "Há józsi, gyere máá kurjuk meg a muttert aztán hózzad a szemplört, oszt jaccunk!"
:P

Keres:

"GN'R felvarrót vennék. Email: axl_rose@freemail.hu"
postakőcség nagyobb mint az anyag :P

Levelezne:

"Léda keresi Yda-ját a bálba. Jelige : Rokker-cica"
hátbazzeg :)

"'Olvadnak szét a világgyorsan hajló srácok és a grunge.'Cím: Á.B stb."
hát ennek kényszerzubbony kell nem levelezőtárs :P

és a legjobb:

"23 éves, nem független srác keres egy lelkes, enyhén szédült, vadó, mezítláb járó (!!!) lánykát végtelenül gyendég együttlétekhez. NEM eldobható kapcsolatot keresek. Zene tökmindegy..."
nahát ezen órákig röhögtem. Kell küldeni lábszagmintát? Ha nem büdös akkor nem is vagyok esélyes? :) Ez hibbant de nagyon.. mezítláb járó.. pff..

SZ.I. Creative Commons License 2001.05.16 0 0 43
te bolondabb vagy mint eddig nyilvanvalo volt:)))))
Előzmény: Nausea (41)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.16 0 0 42
:))))
király, az ideális SMN hirdetés
G
Előzmény: Nausea (41)
Nausea Creative Commons License 2001.05.16 0 0 41
"Mivé lett a világ?...Mikor láztól didergő kedvesem kezét szorítottam halálos ágyán,beköszöntött az örök tél(titkon rettegtem nehogy az én orrhánykahártyám is szörnyű bacilusok martalékává válljon,s sárga válladék elzárja az orrnyillásomba áramló ÉLETET adó levegőt)...S most bolyongok a sötét,szürke végtelenség hálójában,mit a halál undok kaszáspókja szött,(mikor áttörte az élet üvegterráriumának falát,s nagyanyám napokig takaríthatta az üvegszilánkokat rútul átkozódva...)De még most is fekete lovam hátán tekintek végig a harcmezőn,a szántáson(ügyelve nehogy aljas vakondok feltúrja azt...),s keresem azt,akiért folytathatom a harcot...Ha úgy érzed,Te vagy ki a csatában szerzett vérző sebeimet begyógyíthatod(de ha sebbenzint használsz,kapsz egy tockost!),kérlek írj a végtelen bánat hosszú (természetesen metalfekete) hajú fiának...

Kedv.:Eternal Darkness Of The Nephilim's Children,Wrathbrugxruhuraght,Theatre Of Sorrow's Racoon,stb...

Előzmény: APL (40)
APL Creative Commons License 2001.05.16 0 0 40
Nausea: Megprobálkozol itt egy gótikus kesergő metálos hirdetés feladással ? :) Költészetben már jelenskedtél :)

Kispálos parodiát is lehet :)

Törölt nick Creative Commons License 2001.05.16 0 0 39
Satyr
élelmiszerszínezék
nagy környezetvédő vagyok ám....
megvédem a környezetemet magamtól...
most mondd azt hogy egy egyszerű kék élelmiszerszínezék ami rákot meg meigymást okoz nem lehet metalos:))))))))
G
ui. lehettem volna még Vader, meg Peter vagy Commando meg ilyenek, vagy Postmortem, de minek, ez legalább eredeti

ui.ha nem erre gondoltál, akkor....mit pofázok én itt????

Előzmény: SatyR (21)
Nausea Creative Commons License 2001.05.16 0 0 38
Egy régebbi Hammer Fanzine rovatában egy ilyesmi levélre akadtam:

"A múltkor láttam a Kispál És A Borz zenekar csíkeszeredai fellépését.Egész jó koncertnek ígérkezett,amíg egyszer csak az énekes (talán Borz?)elkzdte ócsárolni Pataky Attilát,a hangjától kezdve egész eddigi munkásságáig.
Tisztelt Borz úr!Ha ön olyan hangterjedelemmel,és akkora múlttal rendelkezik majd,mint Pataky Attila,megcsókolom az ön seggét.
Tisztelettel:XY"

:))))))))

Gondolom "Borz Andrást" mekkora lelkiismeretfurdalás gyötörhette a levél elolvasása után.:)

Zombie Creative Commons License 2001.05.12 0 0 37
Gondoltam en is emelem a topik szinvonalat :))

MHH No. 133:

"22 eves fiu vagyok, barna rovid haju, altalaban szorakoztato, a tobbit az agyban. He-he."

Ilyen amikor szorakoztato? :))))

"21 eves, magas hosszu fekete haju gyermeke vagyok az ejnek!
...
Cim: Pecs 7630, Alkotas u. 3. /faha'z/"

Faha'z ez qrva jo :)

MHH No. 132:

"Keresem azt a lanyt, akit Pesten 3x lattam. Eloszor a Nyugatinal lattuk egymast nyaron.
...
Masodszor a Ferenciek terenel talalkoztunk.
...
Majd vegul a Junkies koncerten augusztus vegen a PeCsaban. Odajottel hozzank egy baratnoddel es kerdezted, hogy minket lattal-e mar 2x. En mindig fekete farmerban voltam, Manson poloban, fekete hosszu a hajam."

Ennek is csak egy ruhaja van :)))))

"Keresem azt a fekete haju lanyt, aki a GATE-n a TCS koncerten mellettem volt a legelso sorban! Feketeben voltal es egy feher felso volt a derekadon! Rajtam Tcs polo!"

Bazz szerintem ha nem lett volna TCS polo rajta akkor konnyebben megtalalna :))))))

Ennyit most, irjon valaki mas is :)

Toth Andras Creative Commons License 2001.05.11 0 0 36
Mi az, hogy nincs kulonleges ismertote jele?
Olyan vekony orra van, hogy csak ugy vagja a levegot! Biztos aramvonalasra tervezte a kiado...

MilGra! Meg tobb stuffot az SMN-bol! Lecci!

Előzmény: BahnScorper (34)
Nausea Creative Commons License 2001.05.11 0 0 35
Nnna,majd most 7végén szemezgetek a Hammerek SMN rovtából,és szépen feltöltöm a topicot tréfásabbnál humorosabb irományokkal:)
Addig is legyetek jók!
BahnScorper Creative Commons License 2001.05.11 0 0 34
Áááááá, már megin' az a szitu áll fenn, hogy nem érti a gépterem, hogy mitől röhögök annyira... :-))))

Kegyetlenek ezek a storyk... (basszus, te is szép helyeken laksz, mester... - de legalább megnyugodtam, hogy nemcsak az én ismeretségi körömben akadnak akkora gáztelepek... :-)))) de a hirdetésekből is jó ez a szemezgetés! :-))))))))

Krisz Rudolf meg egy kis nyálas buzi, elég erős kreol beütéssel, ez utóbbinál mindenki gondoljon olyan nem észak- vagy közép-európai eredetű embercsoportra, amilyenre akar. Különös ismertetőjele tkp. nincs, egy a nyálbojzok közül. Nem a metálos közönségnek való alany, hacsak nem meg kell verni valakit... :-)))))

Előzmény: Törölt nick (28)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.11 0 0 33
A csaj meg a Bedlam vot :)

-Mhedhusa-

Előzmény: SatyR (32)
SatyR Creative Commons License 2001.05.10 0 0 32
húúú K és P ? csak nem Kovács és Péter?
;)))))))))))
Előzmény: Törölt nick (28)
SZ.I. Creative Commons License 2001.05.10 0 0 31
kezdenek a hormonok elszabadulni:)
Előzmény: Törölt nick (28)
FOSCHPISZTOJ Creative Commons License 2001.05.10 0 0 30
Kellene egy MHH-1 és MHH-2-őt csinálni mint a Viva!
1: trú 2: nu

Nausea Creative Commons License 2001.05.10 0 0 29
AAARRRRGH!Te állat!:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: Törölt nick (28)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.10 0 0 28
Satyr,Nausea: kurrva jók ezek a hirdetések :))

Majd szombaton előveszem a régebbi pár hammeremet, oszt fikázok.

Ki az a Krisz Rudi?

Metalladyre én is próbáltam verni a faszom az utóbbi időkben, csak megláttam a hiányzó alsó bordáit, és olyankor mindig
a manson jut eszembe, és olyankor le kell állnom :)) Tök szaar...

tudjátok volt az a francia anime-manga gány igénytelen rajzfilmsorozat, hogy SailorMoon, ilyen tinilánykákkal. No, egyik
ismerős oszttársa(fiú, 18 éves) szerelmes volt az egyik rajzfilm-lánykába, de szívből, oszt eccer rajtakapták, hogy
arra veri.

Itt a falunkban meg van egy testvérpár(fiú, K és P), még általánosba járnak, és van egy csaj oszttársuk, és K szerelmes a
csajba. P meg rajtakapta egyik nap, hogy K veri a faszát a lány fényképére. Másnap P oda is ment a lányhoz: "Te, járjál
már K-val, annyira szeret téged, tegnap is rád verte a faszát..." :))) Jó testvér, mi? Összehozza a partit :)))

-Mhedhusa-

Toth Andras Creative Commons License 2001.05.10 0 0 27
Nemnemnem. En a Metalladyre vertem. Az Ossian elott is jatszott. Most csak testepito filmeket csinal es leegeti magat a Playboyban (meg egy jo fenykepesz sem tudja ugy beallitani, hogy ne legyen gaz!)
Előzmény: valleyboy (26)
valleyboy Creative Commons License 2001.05.10 0 0 26
"meg mindig jobbak azoknal, akik Krisz Rudi kepere ujjaznak otthon" - :))))
Gondolom te ennél érettebb vagy és a Nikára jött az első magömlésed....
Előzmény: Toth Andras (19)
Nausea Creative Commons License 2001.05.10 0 0 25
Mit akarsz van má vagy 6 centis RŐZSÉM!:)
Mingyá kapsz mélt!
Előzmény: SZ.I. (23)
SatyR Creative Commons License 2001.05.10 0 0 24
erre komolyan emléxem
mármint az MHHs hirdetésre aminek ez volt a szövege
az a prosti dolog megfogott
:))))))))
Előzmény: Nausea (22)
SZ.I. Creative Commons License 2001.05.10 0 0 23
azt hittem nem mered elmondani majd:)))) hosszu haj?:)))) hol van az mar?:))
Előzmény: Nausea (22)
Nausea Creative Commons License 2001.05.10 0 0 22
Engem egyszer így kerestek:
"Keresem azt a hosszú hajú srácot,akivel Anathema koncert után vártuk az éjszakai buszt...
...A koncertekről beszélgettük,sőt azt is elmesélted HOGYAN SZÓLÍTOTT LE EGY PROSTI":)))))))
Előzmény: SatyR (21)
SatyR Creative Commons License 2001.05.10 0 0 21
élelmiszerszinezék : blashyrkh :)

SMNbe még azok faszák amik szeptember/október környékén szoktak lenni a nyári fesztiválok után
"biztos rámismersz, hosszú barna hajam van és tankacsapda póló volt rajtam, össze nem keverhetsz senkivel" :)))))
meg régebben röhögtünk valakivel asszem az mhh topicban az egyik ilyenen :
"Rajtad Cannibal Corpse rajtam Junkies póló volt és arról beszélgettünk mennyire egyezik a zenei ízlésünk"
vagy valami ilyesmi :)

Előzmény: Törölt nick (17)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!